Member's Mark Tomato Paste, 6 oz., 12 pk.
Item # 980138431
Current price is USD$8.48
$0.71/ea
Prices may vary in club and online
Shipping
Free for Plus on eligible orders over $50
Columbus, 43215
Return or replace anytime.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only

Get a $30 statement credit¹ when you open an account 9/1-9/30/26 + learn how to earn 10% back on fuel for a limited time‡ See details
Highlights
We also recommend
Annie's Homegrown Macaroni & Cheese, Variety Pack, 6 oz., 12 pk., $12.98, $1.08/ea

$1298
current price $12.98$1.08/ea
Annie's Homegrown Macaroni & Cheese, Variety Pack, 6 oz., 12 pk.
Sponsored


Hero image 0 of Member's Mark Tomato Paste, 6 oz., 12 pk., 0 of 6
Members also considered
Member's Mark Extra Virgin Olive Oil, 101 fl. oz., $23.98, $0.24/foz
Sponsored$2398current price $23.98$0.24/fozMember's Mark Extra Virgin Olive Oil, 101 fl. oz.
24314.7223 out of 5 Stars. 2431 reviews4.7223 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingGoGo SqueeZ Applesauce Pouches, Variety Pack, 3.2 oz., 32 ct., $16.32, $0.51/ea
$1632current price $16.32$0.51/eaFrom $16.32GoGo SqueeZ Applesauce Pouches, Variety Pack, 3.2 oz., 32 ct.
24014.8192 out of 5 Stars. 2401 reviews4.8192 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Light Brown Sugar, 7 lbs., $6.98, $0.06/oz
$698current price $6.98$0.06/ozMember's Mark Light Brown Sugar, 7 lbs.
49244.8219 out of 5 Stars. 4924 reviews4.8219 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGoGo SqueeZ Applesauce Pouches, Apple Apple, 3.2 oz., 32 ct., $16.32, $0.51/ea
Sponsored$1632current price $16.32$0.51/eaFrom $16.32GoGo SqueeZ Applesauce Pouches, Apple Apple, 3.2 oz., 32 ct.
33464.8341 out of 5 Stars. 3346 reviews4.8341 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBush's Black Beans 15 oz., 6 pk., $6.74, $1.12/ea
$674current price $6.74$1.12/eaBush's Black Beans 15 oz., 6 pk.
33234.7884 out of 5 Stars. 3323 reviews4.7884 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBen's Original Ready Jasmine Rice, 8.5 oz., 6 pk., $9.98, $1.66/ea
$998current price $9.98$1.66/eaBen's Original Ready Jasmine Rice, 8.5 oz., 6 pk.
23864.746 out of 5 Stars. 2386 reviews4.746 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBush's Original Baked Beans, 16.5 oz, 8 ct., $11.48, $0.09/oz
$1148current price $11.48$0.09/ozBush's Original Baked Beans, 16.5 oz, 8 ct.
78294.7366 out of 5 Stars. 7829 reviews4.7366 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPace Chunky Salsa, Medium, 38 oz., 2 ct., $7.48, $0.10/oz
$748current price $7.48$0.10/ozPace Chunky Salsa, Medium, 38 oz., 2 ct.
35834.7491 out of 5 Stars. 3583 reviews4.7491 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Powdered Sugar, 7 lbs., $6.98, $0.06/oz
$698current price $6.98$0.06/ozMember's Mark Powdered Sugar, 7 lbs.
32974.7974 out of 5 Stars. 3297 reviews4.7974 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMott's Natural Applesauce, 3.9 oz., 36 ct., $12.22, $0.34/ea
$1222current price $12.22$0.34/eaFrom $12.22Mott's Natural Applesauce, 3.9 oz., 36 ct.
29794.7791 out of 5 Stars. 2979 reviews4.7791 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLa Costeña Pickled Jalapeño Nacho Slices, 64 oz., $4.98, $0.08/oz
$498current price $4.98$0.08/ozLa Costeña Pickled Jalapeño Nacho Slices, 64 oz.
25594.8109 out of 5 Stars. 2559 reviews4.8109 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Diced Peach Cups, 4 oz., 24 ct., $11.22, $0.47/ea
$1122current price $11.22$0.47/eaFrom $11.22Member's Mark Diced Peach Cups, 4 oz., 24 ct.
33034.6146 out of 5 Stars. 3303 reviews4.6146 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDomino Granulated Sugar, 10 lbs., $7.98, $0.05/oz
$798current price $7.98$0.05/ozDomino Granulated Sugar, 10 lbs.
70034.6133 out of 5 Stars. 7003 reviews4.6133 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Mandarin Oranges 4 oz., 24 ct., $12.17, $0.13/oz
$1217current price $12.17$0.13/ozMember's Mark Mandarin Oranges 4 oz., 24 ct.
26684.4756 out of 5 Stars. 2668 reviews4.4756 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingMott's No Sugar Added Applesauce Variety Pack, 3.2 oz., 32 ct., $11.98, Was $14.98, $0.37/ea
Instant Savings
Now$1198current price Now $11.98, Was $14.98$14.98$0.37/ea$3 offEnds Sep 30Mott's No Sugar Added Applesauce Variety Pack, 3.2 oz., 32 ct.
2274.5463 out of 5 Stars. 227 reviews4.5463 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
info:
If the item details above aren't accurate or complete, we want to know about it.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Sort by |
Showing 1-3 of 392 reviews
Aug 9, 2026
Reviewer name: Cindy
5 out of 5 stars
Verified Purchase
Good paste.
Good past paste. This what we typically buy. Convenient, good price. Same quality as name brands.
Helpful?1YCA7YXYI86H7874211804
Oct 15, 2024
Reviewer name: Dodd
5 out of 5 stars
Verified Purchase
Not happy
I think charging customers $50.00 to ship a brand or a product you’re out of is horrible for the advantage customers. We pay a higher price for Membership that’s not enough ? Horrible to charge us more money for shipping!
Helpful?1YCA7YXYI86H7874211804
Apr 8, 2026
Reviewer name: Habeeb
5 out of 5 stars
Verified Purchase
Great value
This is one of my secret ingredient for my favorite jollof recipe. Can't go wrong with this brand.
Helpful?1YCA7YXYI86H7874211804
Other popular items in Canned Foods & Goods
Dinty Moore Beef Stew, 15 oz., 6 pk., $13.98, $2.33/ea
$1398current price $13.98$2.33/eaDinty Moore Beef Stew, 15 oz., 6 pk.
24274.48 out of 5 Stars. 2427 reviews4.48 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStarKist Chunk Light Tuna in Water, 43 oz., $10.98, $0.26/oz
$1098current price $10.98$0.26/ozStarKist Chunk Light Tuna in Water, 43 oz.
454.3556 out of 5 Stars. 45 reviews4.3556 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingNissin Top Ramen, Chicken, 24 pk., $5.98, Was $6.98, $0.25/ea
Instant Savings
Now$598current price Now $5.98, Was $6.98$6.98$0.25/ea$1 offEnds Oct 12Nissin Top Ramen, Chicken, 24 pk.
4404.6659 out of 5 Stars. 440 reviews4.6659 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNissin Cup Noodles, Chicken Flavor 2.25 oz., 24 ct., $10.98, $0.46/ea
$1098current price $10.98$0.46/eaNissin Cup Noodles, Chicken Flavor 2.25 oz., 24 ct.
17804.5376 out of 5 Stars. 1780 reviews4.5376 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRicos Gourmet Nacho Cheese Sauce 107 oz., $8.98, $0.08/oz
$898current price $8.98$0.08/ozRicos Gourmet Nacho Cheese Sauce 107 oz.
14894.5756 out of 5 Stars. 1489 reviews4.5756 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingCampbell's Condensed Cream of Chicken Soup 10.5 oz., 8 pk., $8.98, $1.12/ea
$898current price $8.98$1.12/eaCampbell's Condensed Cream of Chicken Soup 10.5 oz., 8 pk.
34024.8166 out of 5 Stars. 3402 reviews4.8166 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527614.6059 out of 5 Stars. 52761 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryWhole Seedless Watermelon, $6.97, $6.97/ea
$697current price $6.97$6.97/eaWhole Seedless Watermelon
242423.8114 out of 5 Stars. 24242 reviews3.8114 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs., $6.97, $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314234.4705 out of 5 Stars. 31423 reviews4.4705 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct., $18.98, $0.09/ea
$1898current price $18.98$0.09/eaMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
423584.8562 out of 5 Stars. 42358 reviews4.8562 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct., $19.98, Was $20.98, $0.10/ea
Now$1998current price Now $19.98, Was $20.98$20.98$0.10/ea$1 offMember's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct.
173484.8551 out of 5 Stars. 17348 reviews4.8551 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingStarKist Chunk Light Tuna in Water, 2.6 oz., 10 pk., $10.28, $1.03/ea
$1028current price $10.28$1.03/eaStarKist Chunk Light Tuna in Water, 2.6 oz., 10 pk.
25874.8044 out of 5 Stars. 2587 reviews4.8044 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLipton Onion Recipe Soup and Dip Mix 2 oz., 6 pk., $7.98, $1.33/ea
$798current price $7.98$1.33/eaLipton Onion Recipe Soup and Dip Mix 2 oz., 6 pk.
38364.8918 out of 5 Stars. 3836 reviews4.8918 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCampbell's Condensed Tomato Soup 10.75 oz., 12 ct., $12.98, $1.08/ea
$1298current price $12.98$1.08/eaCampbell's Condensed Tomato Soup 10.75 oz., 12 ct.
41804.8 out of 5 Stars. 4180 reviews4.8 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSPAM Less Sodium,12 oz., 8 pk., $25.56, $0.27/oz
$2556current price $25.56$0.27/ozSPAM Less Sodium,12 oz., 8 pk.
27374.7914 out of 5 Stars. 2737 reviews4.7914 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShipping