Grocery

Prices may vary in club and online
GroceryFresh FoodPantryBeveragesSnacksBread & BakeryWhat's For DinnerBeer, Wine & SpiritsCustom Cakes & CupcakesOccasionsBack to ClassMeat, Poultry & SeafoodFrozen FoodCoffeeLimited Time BuysGluten-FreeSeasonings, Spices & HerbsChipsHoliday MealsBirthdayCandySnacks Under $10Canned Foods & GoodsWineHispanic FoodsBulk CandyDairy, Eggs, & CheeseCharacter CakesCondiments & SaucesGrocery SavingsEveryday staples under $20BakingEasy Meal SolutionsCereal & Breakfast FoodsDeliSnack BarsGluten-Free SnacksGrab & Go SnacksCake ThemesMindful SnackingFrozen Meat, Poultry & SeafoodBar & Beverage AccessoriesBulk PantryEnergy DrinksWine $10-$20BeefBottled & Sparkling WaterRed WineNuts & Dried FruitChocolate CandyProduceCoffee Pods & K-CupsEntertaining Made EasySimplified NutritionAll Day GrazingLimited Time PantryGluten-Free PantryBudget Friendly Stock UpLimited Time SnacksCharcuterie AccompanimentsPrepared MealsCheeseBreakfast FoodsSugars, Syrups & SweetenersSummer CelebrationRice, Pasta & Boxed MealsGreat for the grillChili, Soup & BrothHoliday BrunchPowdered & Liquid Drink MixesInternational FoodsChips & DipsSauces & MarinadesDesserts & PastriesSodaCereal & GranolaPantry MealsHoliday FoodNutsPuffed SnacksWhite WineHispanic PantryJuice & Kids DrinksSweets CandyHispanic Fresh FoodQuick DinnerLimited Time BeveragesLate Night SnackingGummy & Chewy CandyCondiments & Salad DressingOils, Vinegar & ShorteningCandy Under $20Ground CoffeeLunch FoodsCoffee BeansFrozen Fish & SeafoodThanksgiving FoodCookiesProtein Packed EatsVariety Pack ChipsCrackersFrozen EntreesTeaBreakfast BreadsRice, Potatoes & StuffingFresh VegetablesFourth of July DrinksPopcornIntro To WineTortilla & Corn ChipsSavory SnacksCanned Goods & EssentialsJerky & Meat SnacksOn the GoHoney & SyrupVariety Pack CandySeafoodCanned Meat, Poultry & SeafoodBottled WaterGood choices, great valueNon-Traditional MealsWine Under $10Fresh Meat & SeafoodFresh FruitCondiments Under $10FiberSpring BakingEasy EntertainingTop Rated WinesKids TableEaster Your WayPotato ChipsCanned Fruits & VegetablesBaking StaplesHalloween Snacks & TreatsPoultryDinner in a dashValue breakfast ideasSummer Candy & TreatsPackaged MealsIce Cream & DessertsFrozen PoultryBuns & RollsMother's Day BeveragesLabor Day drinksGum & MintsBeerMember's Mark AlcoholPorkPretzels & Snack MixCenter Plate MeatsSparkling WaterFruit Cups, Applesauce & PuddingPeanut Butter & JellyBaby Shower CakesLimited Time AlcoholSports DrinksHard Seltzer & Flavored Alcoholic BeveragesOn-the-go BreakfastSingle Serve JuiceDips, Spreads & SalsaLunch MeatBacon, Sausage and Hot DogsBreads & SpreadsNew Lower Price GrocerySeasonal CakesFruit SnacksSportsPastaBig Candy BarsSweet TreatsWedding / Anniversary CakesOatmealMember's Mark WineSpecialty CoffeeKinder's SeasoningsBottled TeaFrozen Appetizers & SnacksFresh Home DeliveryFloralCelebrationsPremade Cakes and CupcakesPremium CandyBacon & SausageGourmet CheeseFresh SushiLunch KitsSoda AlternativesAdult Trick or TreatsSalad Dressing & CroutonsMother's day drinksGame Day MainsLets RollBeans & LegumesYogurtFrozen Pizza & BreadSnack CakesNew World WineOld World WinePremium WaterFiber SnacksFlour & Baking MixesPrepared SidesFrozen MeatSparkling Wine & ChampagneMilk & CreamSpicy Chips & SnacksLiquor and SpiritsCreamersCheese Flavored ChipsSliced BreadEmergency Foods & SuppliesBloody MaryFrozen Breakfast FoodsBottled CoffeePickles, Peppers, & OlivesPre-made MealsInstant CoffeeTortillas & FlatbreadsDried Fruit & RaisinsComfort Made EasyReduced Sugar Soda#10 CansThe Recipe HubCooler ReadyHispanic BeveragesFresh Baked BreadUltimate OmeletteParty TraysMember's Mark CoffeeHispanic Heritage Month DrinksFlavored WaterLow Carb & KetoCinco de Mayo drinksNon Alcoholic DrinksFlavored SyrupsHispanic Spices & SeasoningsAnimal CakesPumpkin FoodsAll Things MocktailFeed 4 for under $20Organic Meat & SeafoodCordials & LiqueurCocoaFrozen Fruits & VegetablesCheeseburger ComboHard Candy & LollipopsEnchantedEmergency SuppliesTrail MixImportsHealthy BreakfastSeasonal ProduceSpecialty CrackersPersonalized CakesDecaf CoffeeSlow-Cooked & Craveable MainsGarlic Pesto Salmon Dinner
Sort by|

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Sponsored
Members-only price

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

4.3857 out of 5 stars
4.3857 out of 5 Stars. 1356 reviews
Available for Shipping

Lucky Charms with Marshmallows, 46 oz., $7.88, $0.17/oz

Lucky Charms with Marshmallows, 46 oz.
Sponsored
current price $7.88
$0.17/oz

Lucky Charms with Marshmallows, 46 oz.

4.7313 out of 5 stars
4.7313 out of 5 Stars. 4101 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hess Collection Iron Corral Napa Valley Cabernet Sauvignon, 750 ml, $64.99, $2.56/foz

Hess Collection Iron Corral Napa Valley Cabernet Sauvignon, 750 ml
current price $64.99
$2.56/foz

Hess Collection Iron Corral Napa Valley Cabernet Sauvignon, 750 ml

4.5882 out of 5 stars
4.5882 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Pickup or Delivery

San Simeon Paso Robles Cabernet Sauvignon, 750 ml, $25.99, $1.02/foz

San Simeon Paso Robles Cabernet Sauvignon, 750 ml
current price $25.99
$1.02/foz

San Simeon Paso Robles Cabernet Sauvignon, 750 ml

4.451 out of 5 stars
4.451 out of 5 Stars. 51 reviews
Available for Pickup or Delivery

Krispy Kreme Medium Roast Coffee Pods, Classic, 80 ct., $36.98, Was $44.98, $0.46/ea

Instant Savings
Krispy Kreme Medium Roast Coffee Pods, Classic, 80 ct.
current price Now $36.98, Was $44.98
$0.46/ea
$8 off
Ends Oct 27

Krispy Kreme Medium Roast Coffee Pods, Classic, 80 ct.

4.4796 out of 5 stars
4.4796 out of 5 Stars. 367 reviews
Available for Shipping

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8262 out of 5 stars
4.8262 out of 5 Stars. 5546 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Oliver Winery Blueberry Moscato Wine, 750 ml, $10.99, $0.43/foz

Oliver Winery Blueberry Moscato Wine, 750 ml
current price $10.99
$0.43/foz

Oliver Winery Blueberry Moscato Wine, 750 ml

4.7617 out of 5 stars
4.7617 out of 5 Stars. 214 reviews
Available for Pickup or Delivery

Torani Sugar-Free Peach Syrup, 25.4 fl. oz., $6.48, $0.26/foz

Torani Sugar-Free Peach Syrup, 25.4 fl. oz.
current price $6.48
$0.26/foz

Torani Sugar-Free Peach Syrup, 25.4 fl. oz.

4.6957 out of 5 stars
4.6957 out of 5 Stars. 115 reviews
Available for Shipping

Josh Cellars Prosecco Sparkling Wine, 750 ml, $15.99, $0.63/foz

Josh Cellars Prosecco Sparkling Wine, 750 ml
current price $15.99
$0.63/foz

Josh Cellars Prosecco Sparkling Wine, 750 ml

4.6042 out of 5 stars
4.6042 out of 5 Stars. 48 reviews
Available for Pickup or Delivery

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
Sponsored
current price $5.48
$0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.

4.7978 out of 5 stars
4.7978 out of 5 Stars. 19765 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Forno Frescolino 4.8 cu. ft. Beverage Cooler, $995.00, Was $1,695.00

Instant Savings
Forno Frescolino 4.8 cu. ft. Beverage Cooler
Stainless Steel, variant on Forno Frescolino 4.8 cu. ft. Beverage Cooler
Black, variant on Forno Frescolino 4.8 cu. ft. Beverage Cooler
White, variant on Forno Frescolino 4.8 cu. ft. Beverage Cooler
current price Now $995.00, Was $1,695.00
$700 off
Ends Oct 26

Forno Frescolino 4.8 cu. ft. Beverage Cooler

Available for Shipping

Alamos Argentina Malbec Wine, 750 ml, $12.99, $0.51/foz

Alamos Argentina Malbec Wine, 750 ml
current price $12.99
$0.51/foz

Alamos Argentina Malbec Wine, 750 ml

4.5782 out of 5 stars
4.5782 out of 5 Stars. 147 reviews
Available for Pickup or Delivery

Bogle Phantom California Red Blend Wine, 750 ml, $18.99, $0.75/foz

Bogle Phantom California Red Blend Wine, 750 ml
current price $18.99
$0.75/foz

Bogle Phantom California Red Blend Wine, 750 ml

4.7353 out of 5 stars
4.7353 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Pickup or Delivery

Bota Box Redvolution Red Blend 3L, $19.99, $0.20/foz

Bota Box Redvolution Red Blend 3L
current price $19.99
$0.20/foz

Bota Box Redvolution Red Blend 3L

4.5298 out of 5 stars
4.5298 out of 5 Stars. 151 reviews
Available for Pickup or Delivery

Rodney Strong Sonoma County Cabernet Sauvignon, 750 ml, $16.99, $0.67/foz

Rodney Strong Sonoma County Cabernet Sauvignon, 750 ml
current price $16.99
$0.67/foz

Rodney Strong Sonoma County Cabernet Sauvignon, 750 ml

4.6338 out of 5 stars
4.6338 out of 5 Stars. 71 reviews
Available for Pickup or Delivery

Hess Collection Allomi Cabernet Sauvignon 750 ml, $39.99, $1.58/foz

Hess Collection Allomi Cabernet Sauvignon 750 ml
current price $39.99
$1.58/foz

Hess Collection Allomi Cabernet Sauvignon 750 ml

4.8636 out of 5 stars
4.8636 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Pickup or Delivery

Quilt Napa Valley Cabernet Sauvignon 750 ml, $49.99, $1.97/foz

Quilt Napa Valley Cabernet Sauvignon 750 ml
current price $49.99
$1.97/foz

Quilt Napa Valley Cabernet Sauvignon 750 ml

4.6854 out of 5 stars
4.6854 out of 5 Stars. 89 reviews
Available for Pickup or Delivery

Pappy's Choice Seasoning, 2 lbs., $6.28, $3.14/lb

Pappy's Choice Seasoning, 2 lbs.
current price $6.28
$3.14/lb

Pappy's Choice Seasoning, 2 lbs.

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping

Michael David Winery Petite Petit, 750 ml, $15.99, $0.63/foz

Michael David Winery Petite Petit, 750 ml
current price $15.99
$0.63/foz

Michael David Winery Petite Petit, 750 ml

4.6543 out of 5 stars
4.6543 out of 5 Stars. 81 reviews
Available for Pickup or Delivery

Imo's Pizza Italian Dressing and Marinade, 2pk of 20 oz Bottles, $9.48, $4.74/ea

Imo's Pizza Italian Dressing and Marinade, 2pk of 20 oz Bottles
current price $9.48
$4.74/ea

Imo's Pizza Italian Dressing and Marinade, 2pk of 20 oz Bottles

4.6579 out of 5 stars
4.6579 out of 5 Stars. 38 reviews
Available for Shipping

Alexander Valley Vineyards Merlot, 750 ml, $19.99, $0.79/foz

Alexander Valley Vineyards Merlot, 750 ml
current price $19.99
$0.79/foz

Alexander Valley Vineyards Merlot, 750 ml

4.6154 out of 5 stars
4.6154 out of 5 Stars. 26 reviews
Available for Pickup or Delivery

Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil, 67.6 oz., $18.98, Was $19.98, $0.28/oz

Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil, 67.6 oz.
current price Now $18.98, Was $19.98
$0.28/oz
$1 off

Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil, 67.6 oz.

4.68 out of 5 stars
4.68 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping

Cameron's Coffee Single Serve Cups, Breakfast Blend 100 ct., $48.98, $0.49/ea

Cameron's Coffee Single Serve Cups, Breakfast Blend 100 ct.
current price $48.98
$0.49/ea

Cameron's Coffee Single Serve Cups, Breakfast Blend 100 ct.

4.6614 out of 5 stars
4.6614 out of 5 Stars. 319 reviews
Available for Shipping

Southern Tier Overpack'd Ale Beer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 15 pk., $20.99, $1.40/ea

Southern Tier Overpack'd Ale Beer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 15 pk.
current price $20.99
$1.40/ea

Southern Tier Overpack'd Ale Beer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 15 pk.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Pickup or Delivery

Stella Rosa Stellabration Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk., $24.99, $5.00/ea

Stella Rosa Stellabration Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.
current price $24.99
$5.00/ea

Stella Rosa Stellabration Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.

4.8163 out of 5 stars
4.8163 out of 5 Stars. 343 reviews
Available for Pickup or Delivery

Louisiana Fish Fry Crawfish Shrimp and Crab Boil, 4.5 lbs., $5.78, $1.28/lb

Louisiana Fish Fry Crawfish Shrimp and Crab Boil, 4.5 lbs.
current price $5.78
$1.28/lb

Louisiana Fish Fry Crawfish Shrimp and Crab Boil, 4.5 lbs.

4.3085 out of 5 stars
4.3085 out of 5 Stars. 94 reviews
Available for Shipping

Fla-Vor-Ice Giant Pops, 1.5 oz., 200 pk., $9.98, $0.05/ea

Fla-Vor-Ice Giant Pops, 1.5 oz., 200 pk.
current price $9.98
$0.05/ea

Fla-Vor-Ice Giant Pops, 1.5 oz., 200 pk.

4.5324 out of 5 stars
4.5324 out of 5 Stars. 1388 reviews
Available for Shipping

White Claw 0% Non-Alcoholic Seltzer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk., $17.99, $1.50/ea

White Claw 0% Non-Alcoholic Seltzer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $17.99
$1.50/ea

White Claw 0% Non-Alcoholic Seltzer Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.

4.7375 out of 5 stars
4.7375 out of 5 Stars. 80 reviews
Available for Pickup

Black Girl Magic California Brut Sparkling Wine, 750 ml, $24.99, $0.99/foz

Black Girl Magic California Brut Sparkling Wine, 750 ml
current price $24.99
$0.99/foz

Black Girl Magic California Brut Sparkling Wine, 750 ml

4.5556 out of 5 stars
4.5556 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Pickup or Delivery

Paraduxx Proprietary Napa Valley Red Wine 750 ml, $39.99, $1.58/foz

Paraduxx Proprietary Napa Valley Red Wine 750 ml
current price $39.99
$1.58/foz

Paraduxx Proprietary Napa Valley Red Wine 750 ml

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Pickup or Delivery

Bota Box Nighthawk Black Rich Red Blend Wine, 3 L, $19.99, $0.20/foz

Bota Box Nighthawk Black Rich Red Blend Wine, 3 L
current price $19.99
$0.20/foz

Bota Box Nighthawk Black Rich Red Blend Wine, 3 L

4.5679 out of 5 stars
4.5679 out of 5 Stars. 81 reviews
Available for Pickup or Delivery

Pacifico Clara Mexican Import Lager Beer, 12 fl. oz. can, 12 pk., $16.99, $1.42/ea

Pacifico Clara Mexican Import Lager Beer, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $16.99
$1.42/ea

Pacifico Clara Mexican Import Lager Beer, 12 fl. oz. can, 12 pk.

4.7785 out of 5 stars
4.7785 out of 5 Stars. 483 reviews
Available for Pickup or Delivery

REESE'S Miniatures Milk Chocolate Peanut Butter Cups Candy, 56 oz., $18.98

REESE'S Miniatures Milk Chocolate Peanut Butter Cups Candy, 56 oz.
current price $18.98

REESE'S Miniatures Milk Chocolate Peanut Butter Cups Candy, 56 oz.

4.858 out of 5 stars
4.858 out of 5 Stars. 655 reviews
Available for Shipping

LouAna Peanut Oil, 3 gal., $43.98, $0.11/foz

LouAna Peanut Oil, 3 gal.
current price $43.98
$0.11/foz

LouAna Peanut Oil, 3 gal.

4.7227 out of 5 stars
4.7227 out of 5 Stars. 613 reviews
Available for Shipping

Chloe Sauvignon Blanc, 750 ml, $12.99, $0.51/foz

Chloe Sauvignon Blanc, 750 ml
current price $12.99
$0.51/foz

Chloe Sauvignon Blanc, 750 ml

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Pickup or Delivery

Frigidaire 3.2 cu. ft. Retro Fridge with Bottle Opener

Frigidaire 3.2 cu. ft. Retro Fridge with Bottle Opener
Members-only price

Frigidaire 3.2 cu. ft. Retro Fridge with Bottle Opener

3.8317 out of 5 stars
3.8317 out of 5 Stars. 820 reviews
Available for Shipping

Chloe Pinot Noir Red Wine 750 ml, $11.99, $0.47/foz

Chloe Pinot Noir Red Wine 750 ml
current price $11.99
$0.47/foz

Chloe Pinot Noir Red Wine 750 ml

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Pickup or Delivery

Debonne Reserve Riesling (750 ml), $10.99, $0.43/foz

Debonne Reserve Riesling (750 ml)
current price $10.99
$0.43/foz

Debonne Reserve Riesling (750 ml)

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Pickup or Delivery

7 Deadly Red Wine 750 ml, $13.99, $0.55/foz

7 Deadly Red Wine 750 ml
current price $13.99
$0.55/foz

7 Deadly Red Wine 750 ml

4.2857 out of 5 stars
4.2857 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Pickup or Delivery

Cocobon Vineyards Red Blend 750 ml, $7.99, $0.32/foz

Cocobon Vineyards Red Blend 750 ml
current price $7.99
$0.32/foz

Cocobon Vineyards Red Blend 750 ml

Available for Pickup or Delivery

Celsius On The Go Powder Sticks Variety Pack, Essential Energy, 30 pk., $16.98, $0.57/ea

Celsius On The Go Powder Sticks Variety Pack, Essential Energy, 30 pk.
current price $16.98
$0.57/ea

Celsius On The Go Powder Sticks Variety Pack, Essential Energy, 30 pk.

4.7985 out of 5 stars
4.7985 out of 5 Stars. 4059 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hampton Water Rose Wine, 750 ml, $19.99, $0.79/foz

Hampton Water Rose Wine, 750 ml
current price $19.99
$0.79/foz

Hampton Water Rose Wine, 750 ml

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Pickup or Delivery

Leinenkugel's Summer Shandy Craft Lager Beer, 12 fl. oz. bottle, 12 pk.

Leinenkugel's Summer Shandy Craft Lager Beer, 12 fl. oz. bottle, 12 pk.

Leinenkugel's Summer Shandy Craft Lager Beer, 12 fl. oz. bottle, 12 pk.

Out of stock

Buffalo Trace Bourbon Cream Liqueur, 750 ml, $15.98, $0.63/foz

Buffalo Trace Bourbon Cream Liqueur, 750 ml
current price $15.98
$0.63/foz

Buffalo Trace Bourbon Cream Liqueur, 750 ml

4.8214 out of 5 stars
4.8214 out of 5 Stars. 140 reviews
Out of stock

Nickles Large Sandwich Buns, 12 ct., $2.32

Nickles Large Sandwich Buns, 12 ct.
current price $2.32

Nickles Large Sandwich Buns, 12 ct.

4.6897 out of 5 stars
4.6897 out of 5 Stars. 29 reviews
Out of stock

Nickles Hot Dog Buns, 12 ct., $2.32, $0.19/ea

Nickles Hot Dog Buns, 12 ct.
current price $2.32
$0.19/ea

Nickles Hot Dog Buns, 12 ct.

4.3636 out of 5 stars
4.3636 out of 5 Stars. 11 reviews
Out of stock

Cutwater Margarita Cocktail Variety Pack, 6.7 fl. oz. can, 12 pk., $23.67, $1.97/ea

Cutwater Margarita Cocktail Variety Pack, 6.7 fl. oz. can, 12 pk.
current price $23.67
$1.97/ea

Cutwater Margarita Cocktail Variety Pack, 6.7 fl. oz. can, 12 pk.

3.7059 out of 5 stars
3.7059 out of 5 Stars. 34 reviews
Out of stock

Captain Morgan Long Island Iced Tea, 1.75 L, $13.27, $0.22/foz

Captain Morgan Long Island Iced Tea, 1.75 L
current price $13.27
$0.22/foz

Captain Morgan Long Island Iced Tea, 1.75 L

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 30 reviews
Out of stock

Fireball 42 Proof Cinnamon Whisky, 750 ml, $14.88, $0.59/foz

Fireball 42 Proof Cinnamon Whisky, 750 ml
current price $14.88
$0.59/foz

Fireball 42 Proof Cinnamon Whisky, 750 ml

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 7 reviews
Out of stock