Seasonal & Occasions(988+)
Prices may vary in club and online
Seasonal & OccasionsGift GuideMother's DayEasterChristmasFall EverythingGifting HomeFather's Day Spring RefreshGifting TechEaster Inspired FoodsMother’s Day MealsDining al FrescoComfort FoodsFather's Day MealsDisaster RecoveryGame Day EssentialsGifts for HerValentine's DayChristmas DecorTrending Holiday GiftsGifts by PriceMother's Day BrunchParty PrepGraduationThanksgivingCozy Movie Night EssentialsBreak Apart GiftsPumpkin EverythingGifts for HimLuxe GiftsFall FlavorsGraduation GiftsGifts Under $25Last Minute GiftingMake a SmoothieGifting Clothing, Shoes & AccessoriesJewelry Gifts For HerIndoor Shop by LookEaster DessertsTech FavoritesDIY Gingerbread housesShop All Holiday DecorOutdoor Shop by LookClassic ChristmasValentine's Day JewelryKitchen and DiningHome EssentialsGifts Under $100Spa Day EssentialsEaster GiftingStocking StuffersCollege Prep GiftsMother's Day Beauty GiftsWreaths, Garlands & TopiarySoupsGraduation TechFashionistaFall ScentsSpring Refresh EssentialsGifts for AnyoneClassic Holiday DecorColorful & Fun Outdoor DecorHousewarmingDate Night FashionHoliday BlushOutdoor HobbiesFun & BrightMen's Clothing & AccessoriesValentine's Day Candy & TreatsHoliday TablescapeSeasonal DessertsCovered PorchTopiaryActivities for MomEaster CandyEvergreen ElegancePet GiftsGift IdeasTravel Essentials
Sort by|
Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct., $14.58, $0.21/ea

Sponsored
$1458
current price $14.58$0.21/ea
Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct.
4.6782 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk., $8.88, $0.44/oz

Sponsored
$888
current price $8.88$0.44/oz
Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
4.815 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Premium Baby Wipes, Fragrance Free, 12 pk., 1152 Wipes, $21.74, $0.02/ea

$2174
current price $21.74$0.02/ea
Member's Mark Premium Baby Wipes, Fragrance Free, 12 pk., 1152 Wipes
4.7403 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark by FujiSan California Roll, 15 pcs., $7.84, $0.52/ea

$784
current price $7.84$0.52/ea
Member's Mark by FujiSan California Roll, 15 pcs.
4.493 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes, $19.56, $0.14/sft

Sponsored
$1956
current price $19.56$0.14/sft
From $19.56
DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes
4.5407 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk., $9.98, $0.21/oz

Sponsored
$998
current price $9.98$0.21/oz
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
4.7104 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound, $17.94, $5.98/lb

$1794
current price $17.94avg. price
$5.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound
3.9984 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz

Sponsored
$548
current price $5.48$0.01/foz
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
4.7977 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Stew Meat, priced per pound, $29.49, $7.97/lb

$2949
current price $29.49avg. price
$7.97/lb
Final cost by weight
Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Stew Meat, priced per pound
4.6184 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Breaded Salmon Bites, Frozen, 2 lbs., $14.98, $7.49/lb

$1498
current price $14.98$7.49/lb
Member's Mark Breaded Salmon Bites, Frozen, 2 lbs.
4.3758 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Salsa Verde Chicken Bowls, 12 oz. Each, 2 pk., $13.36, $0.56/oz

$1336
current price $13.36$0.56/oz
Member's Mark Salsa Verde Chicken Bowls, 12 oz. Each, 2 pk.
4.5439 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Four Peppered Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz., $9.64, $7.01/lb

$964
current price $9.64$7.01/lb
Member's Mark Four Peppered Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.
4.6187 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk., $10.98

$1098
current price $10.98Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk.
4.495 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, 200 ct., $19.98, Was $20.98, $0.10/ea

Now$1998
current price Now $19.98, Was $20.98$20.98
$0.10/ea
$1 off
Member's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, 200 ct.
4.8613 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Sweet Fruit Topped Chantilly Cream Bar Cake, 46 oz., $17.98, $0.39/oz

$1798
current price $17.98$0.39/oz
Member's Mark Sweet Fruit Topped Chantilly Cream Bar Cake, 46 oz.
4.7442 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Chicken Taco Kit, priced per pound, $16.44, $5.48/lb

$1644
current price $16.44avg. price
$5.48/lb
Final cost by weight
Member's Mark Chicken Taco Kit, priced per pound
4.3813 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct., $3.98, $0.17/ea

$398
current price $3.98$0.17/ea
Member's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct.
4.5944 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark by FujiSan California Crunch Roll Sushi Tray, 20 pcs., $13.97, $0.70/ea

$1397
current price $13.97$0.70/ea
Member's Mark by FujiSan California Crunch Roll Sushi Tray, 20 pcs.
4.5802 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza, $8.98

$898
current price $8.98Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
3.8685 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound, $33.91, $10.87/lb
Instant Savings

$3391
current price $33.91avg. price
$10.87/lb
Final cost by weight
$2 off per package
Ends Oct 25
Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound
4.574 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz., $15.28, $0.69/oz

$1528
current price $15.28$0.69/oz
Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.
4.6773 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz., $14.98, $0.44/oz

$1498
current price $14.98$0.44/oz
Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz.
4.4429 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz., $13.48, $0.37/oz

$1348
current price $13.48$0.37/oz
Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.
4.8371 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound, $17.18, $4.98/lb

$1718
current price $17.18avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound
4.4365 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless NY Strip Steak, priced per pound, $47.50, $13.97/lb

$4750
current price $47.50avg. price
$13.97/lb
Final cost by weight
Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless NY Strip Steak, priced per pound
4.4874 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz., $13.98, $0.42/oz

$1398
current price $13.98$0.42/oz
Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.
4.7935 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk., $8.54, $0.13/oz

$854
current price $8.54$0.13/oz
Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk.
4.2905 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct., $6.98, $1.16/ea

$698
current price $6.98$1.16/ea
Member's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct.
4.5699 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Extra Meaty Baby Back Pork Ribs 3 lbs., $16.36, $5.45/lb

$1636
current price $16.36$5.45/lb
Member's Mark Extra Meaty Baby Back Pork Ribs 3 lbs.
4.5536 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Ground Cinnamon, 18 oz., $7.98, $0.44/oz

$798
current price $7.98$0.44/oz
From $7.98
Member's Mark Ground Cinnamon, 18 oz.
4.7149 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Uncured Ham & Swiss Cheese Croissant with Seasoning, Frozen, 8 ct., $12.64, $1.58/ea

$1264
current price $12.64$1.58/ea
Member's Mark Uncured Ham & Swiss Cheese Croissant with Seasoning, Frozen, 8 ct.
4.7345 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark AA Alkaline Batteries, 48 pk., $17.98, $0.37/ea

$1798
current price $17.98$0.37/ea
Member's Mark AA Alkaline Batteries, 48 pk.
4.6305 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 10-Pack Sport Crew Sock, $11.98
$1198
current price $11.98Member's Mark 10-Pack Sport Crew Sock
4.3884 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound, $16.45, $9.14/lb

$1645
current price $16.45avg. price
$9.14/lb
Final cost by weight
Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound
4.324 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark Original Oat Milk, 64 fl. oz., 3 pk., $8.97, $0.05/foz

$897
current price $8.97$0.05/foz
Member’s Mark Original Oat Milk, 64 fl. oz., 3 pk.
4.6725 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Clear Plastic Forks, Heavyweight 300 ct., $16.82, $0.06/ea

$1682
current price $16.82$0.06/ea
From $16.82
Member's Mark Clear Plastic Forks, Heavyweight 300 ct.
4.8861 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz., $15.28, $0.51/oz

$1528
current price $15.28$0.51/oz
Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.
4.7766 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz., $13.48, $0.37/oz

$1348
current price $13.48$0.37/oz
Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.
4.7903 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Chuck Roast, priced per pound, $27.64, $7.47/lb

$2764
current price $27.64avg. price
$7.47/lb
Final cost by weight
Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Chuck Roast, priced per pound
4.6518 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk., $9.87, $0.21/oz

$987
current price $9.87$0.21/oz
Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.
4.2213 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Tiramisu Cake, 32 oz., $14.98, $0.47/oz

$1498
current price $14.98$0.47/oz
Member's Mark Tiramisu Cake, 32 oz.
4.4298 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Chili Powder, 20 oz., $9.98, $0.50/oz

$998
current price $9.98$0.50/oz
From $9.98
Member's Mark Chili Powder, 20 oz.
4.7123 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz., $6.56, $0.20/oz

$656
current price $6.56$0.20/oz
Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz.
4.7792 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz., $10.18, $0.53/oz

$1018
current price $10.18$0.53/oz
Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz.
4.7817 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Sliced Mild Cheddar Cheese, 2 lbs., $6.42, $3.21/lb

$642
current price $6.42$3.21/lb
Member's Mark Sliced Mild Cheddar Cheese, 2 lbs.
4.5456 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Southern Style Chicken Bites, Frozen, 3 lbs., $13.97, $4.66/lb

$1397
current price $13.97$4.66/lb
Member's Mark Southern Style Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.
4.307 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct., $20.93, $0.87/ea

$2093
current price $20.93$0.87/ea
Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct.
4.3 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 10" Celebration Cake, 84 oz., $23.84, $0.28/oz

$2384
current price $23.84$0.28/oz
Member's Mark 10" Celebration Cake, 84 oz.
4.2079 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark by FujiSan California Combo with Krab Rangoon, 20 pcs., $11.53, $0.58/ea

$1153
current price $11.53$0.58/ea
Member's Mark by FujiSan California Combo with Krab Rangoon, 20 pcs.
4.571 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark by FujiSan Cucumber Avocado Roll, 15 pcs., $5.74, $0.38/ea

$574
current price $5.74$0.38/ea
Member's Mark by FujiSan Cucumber Avocado Roll, 15 pcs.
4.5041 out of 5 stars
Out of stock
