Father's Day Meals

Prices may vary in club and online
Sort by|

McCormick Grill Mates Montreal Steak Seasoning, 29 oz. $4.98 Was $7.48 $0.17/oz

Instant Savings
McCormick Grill Mates Montreal Steak Seasoning, 29 oz.
Sponsored
current price Now $4.98, Was $7.48
$0.17/oz
$2.50 off
Ends Oct 17

McCormick Grill Mates Montreal Steak Seasoning, 29 oz.

4.8711 out of 5 stars
4.8711 out of 5 Stars. 2685 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz. $11.28 $3.76/lb

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz.
Sponsored
current price $11.28
$3.76/lb

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz.

4.7844 out of 5 stars
4.7844 out of 5 Stars. 3089 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
current price $4.98

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken

4.6652 out of 5 stars
4.6652 out of 5 Stars. 74317 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Real Crumbled Bacon, 20 oz. $8.98 $0.45/oz

Member's Mark Real Crumbled Bacon, 20 oz.
current price $8.98
$0.45/oz

Member's Mark Real Crumbled Bacon, 20 oz.

4.6963 out of 5 stars
4.6963 out of 5 Stars. 13389 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound $14.92 $4.44/lb

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound
current price $14.92
avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound

4.1041 out of 5 stars
4.1041 out of 5 Stars. 4207 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs. $31.56 $15.78/lb

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs.
Sponsored
current price $31.56
$15.78/lb

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs.

4.2543 out of 5 stars
4.2543 out of 5 Stars. 4148 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 1"x1" Cheesecake Minis, Variety Pack, 63 ct. $18.36 $0.29/ea

Member's Mark 1"x1" Cheesecake Minis, Variety Pack, 63 ct.
current price $18.36
$0.29/ea

Member's Mark 1"x1" Cheesecake Minis, Variety Pack, 63 ct.

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 6717 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Gourmet Twice-Baked Potatoes, priced per pound $15.84 $3.96/lb

Member's Mark Gourmet Twice-Baked Potatoes, priced per pound
current price $15.84
avg. price
$3.96/lb
Final cost by weight

Member's Mark Gourmet Twice-Baked Potatoes, priced per pound

4.3322 out of 5 stars
4.3322 out of 5 Stars. 1722 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct. $5.98 Was $6.98 $0.25/ea

Instant Savings
Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.
current price Now $5.98, Was $6.98
$0.25/ea
$1 off
Ends Oct 12

Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.

4.6978 out of 5 stars
4.6978 out of 5 Stars. 3226 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Betty Crocker HERSHEY'S Triple Chocolate Fudge Brownie Mix, 20 oz., 4 pk. $10.98 $2.75/ea

Betty Crocker HERSHEY'S Triple Chocolate Fudge Brownie Mix, 20 oz., 4 pk.
Sponsored
current price $10.98
$2.75/ea

Betty Crocker HERSHEY'S Triple Chocolate Fudge Brownie Mix, 20 oz., 4 pk.

4.8116 out of 5 stars
4.8116 out of 5 Stars. 6413 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound $14.25 $4.44/lb

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound
current price $14.25
avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound

4.0167 out of 5 stars
4.0167 out of 5 Stars. 2041 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound $17.49 $9.88/lb

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound
current price $17.49
avg. price
$9.88/lb
Final cost by weight

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound

4.7023 out of 5 stars
4.7023 out of 5 Stars. 2761 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Steelhead Trout Fillet, priced per pound $22.94 $9.76/lb

Member's Mark Steelhead Trout Fillet, priced per pound
current price $22.94
avg. price
$9.76/lb
Final cost by weight

Member's Mark Steelhead Trout Fillet, priced per pound

4.6789 out of 5 stars
4.6789 out of 5 Stars. 1878 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs. $8.96 $4.48/lb

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs.
current price $8.96
$4.48/lb

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs.

4.5097 out of 5 stars
4.5097 out of 5 Stars. 8305 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Italian Style Beef Meatballs, Frozen 6 lbs. $22.97 $3.83/lb

Member's Mark Italian Style Beef Meatballs, Frozen 6 lbs.
current price $22.97
$3.83/lb

Member's Mark Italian Style Beef Meatballs, Frozen 6 lbs.

4.5963 out of 5 stars
4.5963 out of 5 Stars. 7250 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct. $5.98 $0.75/ea

Member's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct.
current price $5.98
$0.75/ea

Member's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct.

4.2781 out of 5 stars
4.2781 out of 5 Stars. 7949 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct. $7.96 $0.12/oz

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.
current price $7.96
$0.12/oz

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.

4.604 out of 5 stars
4.604 out of 5 Stars. 8886 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound $15.12 $3.98/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound
current price $15.12
avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 4875 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound $24.36 $3.48/lb

Member’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound
current price $24.36
avg. price
$3.48/lb
Final cost by weight

Member’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound

4.6613 out of 5 stars
4.6613 out of 5 Stars. 5767 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound $17.18 $4.98/lb

Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound
current price $17.18
avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound

4.4358 out of 5 stars
4.4358 out of 5 Stars. 2788 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless NY Strip Steak, priced per pound $47.50 $13.97/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless NY Strip Steak, priced per pound
current price $47.50
avg. price
$13.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless NY Strip Steak, priced per pound

4.4874 out of 5 stars
4.4874 out of 5 Stars. 6190 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct. $6.98 $1.16/ea

Member's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct.
current price $6.98
$1.16/ea

Member's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct.

4.5699 out of 5 stars
4.5699 out of 5 Stars. 1823 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Extra Meaty Baby Back Pork Ribs 3 lbs. $16.36 $5.45/lb

Member's Mark Extra Meaty Baby Back Pork Ribs 3 lbs.
current price $16.36
$5.45/lb

Member's Mark Extra Meaty Baby Back Pork Ribs 3 lbs.

4.5538 out of 5 stars
4.5538 out of 5 Stars. 4009 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound $16.45 $9.14/lb

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound
current price $16.45
avg. price
$9.14/lb
Final cost by weight

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound

4.324 out of 5 stars
4.324 out of 5 Stars. 1830 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound $15.17 $4.74/lb

Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound
current price $15.17
avg. price
$4.74/lb
Final cost by weight

Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound

4.2389 out of 5 stars
4.2389 out of 5 Stars. 3177 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Whole Bone-In Pork Spare Ribs, Vacuum Pack, priced per pound $29.06 $2.98/lb

Member's Mark Whole Bone-In Pork Spare Ribs, Vacuum Pack, priced per pound
current price $29.06
avg. price
$2.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Whole Bone-In Pork Spare Ribs, Vacuum Pack, priced per pound

4.5936 out of 5 stars
4.5936 out of 5 Stars. 2788 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 9" New York Style Cheesecake, Frozen, 12 slices $14.84 $1.24/ea

Member's Mark 9" New York Style Cheesecake, Frozen, 12 slices
current price $14.84
$1.24/ea

Member's Mark 9" New York Style Cheesecake, Frozen, 12 slices

4.717 out of 5 stars
4.717 out of 5 Stars. 3385 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs. $18.97 $9.48/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.
current price $18.97
$9.48/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.

4.7249 out of 5 stars
4.7249 out of 5 Stars. 4188 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound $34.86 $4.98/lb

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound
current price $34.86
avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound

4.2709 out of 5 stars
4.2709 out of 5 Stars. 3839 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound $52.40 $14.97/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound
current price $52.40
avg. price
$14.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound

4.5585 out of 5 stars
4.5585 out of 5 Stars. 6954 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Loaded Potato Salad, 3 lbs. $6.98 $2.33/lb

Member's Mark Loaded Potato Salad, 3 lbs.
current price $6.98
$2.33/lb

Member's Mark Loaded Potato Salad, 3 lbs.

4.3784 out of 5 stars
4.3784 out of 5 Stars. 6649 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark BBQ Baked Beans With Brisket 40 oz. $9.44 $0.24/oz

Member's Mark BBQ Baked Beans With Brisket 40 oz.
current price $9.44
$0.24/oz

Member's Mark BBQ Baked Beans With Brisket 40 oz.

4.7326 out of 5 stars
4.7326 out of 5 Stars. 5560 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bone-In Short Ribs, priced per pound $44.65 $11.97/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bone-In Short Ribs, priced per pound
current price $44.65
avg. price
$11.97/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bone-In Short Ribs, priced per pound

4.4246 out of 5 stars
4.4246 out of 5 Stars. 3052 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound $17.43 $4.98/lb

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound
current price $17.43
avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound

4.6059 out of 5 stars
4.6059 out of 5 Stars. 4032 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound $101.32 $6.47/lb

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound
current price $101.32
avg. price
$6.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound

4.3641 out of 5 stars
4.3641 out of 5 Stars. 1126 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bone In Cowboy Ribeye Steak, priced per pound $42.54 $14.47/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bone In Cowboy Ribeye Steak, priced per pound
current price $42.54
avg. price
$14.47/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bone In Cowboy Ribeye Steak, priced per pound

4.6895 out of 5 stars
4.6895 out of 5 Stars. 1559 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound $90.20 $5.88/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound
current price $90.20
avg. price
$5.88/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound

4.3529 out of 5 stars
4.3529 out of 5 Stars. 921 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Ribeye Steak, Thin Sliced, priced per pound $52.40 $14.97/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Ribeye Steak, Thin Sliced, priced per pound
current price $52.40
avg. price
$14.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Ribeye Steak, Thin Sliced, priced per pound

4.479 out of 5 stars
4.479 out of 5 Stars. 1572 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound $41.76 $18.98/lb

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound
current price $41.76
avg. price
$18.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound

4.5539 out of 5 stars
4.5539 out of 5 Stars. 3219 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Filet Mignon, priced per pound $46.13 $19.97/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Filet Mignon, priced per pound
current price $46.13
avg. price
$19.97/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Filet Mignon, priced per pound

4.5177 out of 5 stars
4.5177 out of 5 Stars. 4777 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Loin T-Bone Steak, priced per pound $47.27 $15.97/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Loin T-Bone Steak, priced per pound
current price $47.27
avg. price
$15.97/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Loin T-Bone Steak, priced per pound

4.6281 out of 5 stars
4.6281 out of 5 Stars. 761 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Sweet Baby Ray's Barbecue Sauce, 40 oz., 2 pk. $6.98 $0.09/oz

Sweet Baby Ray's Barbecue Sauce, 40 oz., 2 pk.
current price $6.98
$0.09/oz

Sweet Baby Ray's Barbecue Sauce, 40 oz., 2 pk.

4.8608 out of 5 stars
4.8608 out of 5 Stars. 6959 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Garden Salad, 2 lbs. $2.32 $1.16/lb

Garden Salad, 2 lbs.
current price $2.32
$1.16/lb

Garden Salad, 2 lbs.

4.2804 out of 5 stars
4.2804 out of 5 Stars. 13443 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Russet Potatoes, 10 lbs. $5.62 $0.56/lb

Russet Potatoes, 10 lbs.
current price $5.62
$0.56/lb

Russet Potatoes, 10 lbs.

4.5635 out of 5 stars
4.5635 out of 5 Stars. 12085 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound $14.33 $3.98/lb

Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound
current price $14.33
avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound

4.43 out of 5 stars
4.43 out of 5 Stars. 6970 reviews
Out of stock

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound $8.10 $3.24/lb

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound
current price $8.10
avg. price
$3.24/lb
Final cost by weight

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound

4.3895 out of 5 stars
4.3895 out of 5 Stars. 4570 reviews
Out of stock

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound $10.76 $5.38/lb

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound
current price $10.76
avg. price
$5.38/lb
Final cost by weight

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound

4.4408 out of 5 stars
4.4408 out of 5 Stars. 3328 reviews
Out of stock

Member's Mark 10" Key Lime Pie, 41 oz. $9.98 $0.24/oz

Member's Mark 10" Key Lime Pie, 41 oz.
current price $9.98
$0.24/oz

Member's Mark 10" Key Lime Pie, 41 oz.

4.6223 out of 5 stars
4.6223 out of 5 Stars. 6445 reviews
Out of stock

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Filet Mignon, priced per pound $57.47 $26.98/lb

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Filet Mignon, priced per pound
current price $57.47
avg. price
$26.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Filet Mignon, priced per pound

4.5958 out of 5 stars
4.5958 out of 5 Stars. 4384 reviews
Out of stock

Available for shipping

View all