Seasonal & Occasions

Prices may vary in club and online

Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct., $14.58, $0.21/ea

Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct.
Sponsored
current price $14.58
$0.21/ea

Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct.

4.6782 out of 5 stars
4.6782 out of 5 Stars. 8673 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk., $8.88, $0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $8.88
$0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.

4.815 out of 5 stars
4.815 out of 5 Stars. 11027 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Premium Baby Wipes, Fragrance Free, 12 pk., 1152 Wipes, $21.74, $0.02/ea

Member's Mark Premium Baby Wipes, Fragrance Free, 12 pk., 1152 Wipes
current price $21.74
$0.02/ea

Member's Mark Premium Baby Wipes, Fragrance Free, 12 pk., 1152 Wipes

4.7403 out of 5 stars
4.7403 out of 5 Stars. 8430 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan California Roll, 15 pcs., $7.84, $0.52/ea

Member's Mark by FujiSan California Roll, 15 pcs.
current price $7.84
$0.52/ea

Member's Mark by FujiSan California Roll, 15 pcs.

4.493 out of 5 stars
4.493 out of 5 Stars. 2842 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound, $17.94, $5.98/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound
current price $17.94
avg. price
$5.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound

3.9984 out of 5 stars
3.9984 out of 5 Stars. 6391 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes, $19.56, $0.14/sft

DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes
Sponsored
current price $19.56
$0.14/sft
From $19.56

DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes

4.5407 out of 5 stars
4.5407 out of 5 Stars. 2236 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Stew Meat, priced per pound, $29.49, $7.97/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Stew Meat, priced per pound
current price $29.49
avg. price
$7.97/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Stew Meat, priced per pound

4.6184 out of 5 stars
4.6184 out of 5 Stars. 6994 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Breaded Salmon Bites, Frozen, 2 lbs., $14.98, $7.49/lb

Member's Mark Breaded Salmon Bites, Frozen, 2 lbs.
current price $14.98
$7.49/lb

Member's Mark Breaded Salmon Bites, Frozen, 2 lbs.

4.3758 out of 5 stars
4.3758 out of 5 Stars. 4255 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Salsa Verde Chicken Bowls, 12 oz. Each, 2 pk., $13.36, $0.56/oz

Member's Mark Salsa Verde Chicken Bowls, 12 oz. Each, 2 pk.
current price $13.36
$0.56/oz

Member's Mark Salsa Verde Chicken Bowls, 12 oz. Each, 2 pk.

4.5439 out of 5 stars
4.5439 out of 5 Stars. 2300 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk., $9.98, $0.21/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $9.98
$0.21/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.

4.7104 out of 5 stars
4.7104 out of 5 Stars. 5739 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Four Peppered Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz., $9.64, $7.01/lb

Member's Mark Four Peppered Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.
current price $9.64
$7.01/lb

Member's Mark Four Peppered Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.

4.6187 out of 5 stars
4.6187 out of 5 Stars. 4139 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk., $10.98

Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk.
current price $10.98

Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk.

4.495 out of 5 stars
4.495 out of 5 Stars. 893 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, 200 ct., $19.98, Was $20.98, $0.10/ea

Member's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, 200 ct.
current price Now $19.98, Was $20.98
$0.10/ea
$1 off

Member's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, 200 ct.

4.8613 out of 5 stars
4.8613 out of 5 Stars. 7783 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Sweet Fruit Topped Chantilly Cream Bar Cake, 46 oz., $17.98, $0.39/oz

Member's Mark Sweet Fruit Topped Chantilly Cream Bar Cake, 46 oz.
current price $17.98
$0.39/oz

Member's Mark Sweet Fruit Topped Chantilly Cream Bar Cake, 46 oz.

4.7442 out of 5 stars
4.7442 out of 5 Stars. 5478 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken Taco Kit, priced per pound, $16.44, $5.48/lb

Member's Mark Chicken Taco Kit, priced per pound
current price $16.44
avg. price
$5.48/lb
Final cost by weight

Member's Mark Chicken Taco Kit, priced per pound

4.3813 out of 5 stars
4.3813 out of 5 Stars. 3318 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct., $3.98, $0.17/ea

Member's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct.
current price $3.98
$0.17/ea

Member's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct.

4.5944 out of 5 stars
4.5944 out of 5 Stars. 5192 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan California Crunch Roll Sushi Tray, 20 pcs., $13.97, $0.70/ea

Member's Mark by FujiSan California Crunch Roll Sushi Tray, 20 pcs.
current price $13.97
$0.70/ea

Member's Mark by FujiSan California Crunch Roll Sushi Tray, 20 pcs.

4.5802 out of 5 stars
4.5802 out of 5 Stars. 1577 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza, $8.98

Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
current price $8.98

Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza

3.8685 out of 5 stars
3.8685 out of 5 Stars. 1574 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound, $33.91, $10.87/lb

Instant Savings
Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound
current price $33.91
avg. price
$10.87/lb
Final cost by weight
$2 off per package
Ends Oct 25

Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound

4.574 out of 5 stars
4.574 out of 5 Stars. 3202 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz., $15.28, $0.69/oz

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.
current price $15.28
$0.69/oz

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.

4.6773 out of 5 stars
4.6773 out of 5 Stars. 2011 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz., $14.98, $0.44/oz

Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz.
current price $14.98
$0.44/oz

Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz.

4.4429 out of 5 stars
4.4429 out of 5 Stars. 2495 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz., $13.48, $0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.
current price $13.48
$0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.

4.8371 out of 5 stars
4.8371 out of 5 Stars. 6784 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound, $17.18, $4.98/lb

Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound
current price $17.18
avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound

4.4365 out of 5 stars
4.4365 out of 5 Stars. 2786 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless NY Strip Steak, priced per pound, $47.50, $13.97/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless NY Strip Steak, priced per pound
current price $47.50
avg. price
$13.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless NY Strip Steak, priced per pound

4.4874 out of 5 stars
4.4874 out of 5 Stars. 6190 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz., $13.98, $0.42/oz

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.

4.7935 out of 5 stars
4.7935 out of 5 Stars. 10268 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk., $8.54, $0.13/oz

Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk.
current price $8.54
$0.13/oz

Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk.

4.2905 out of 5 stars
4.2905 out of 5 Stars. 3649 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct., $6.98, $1.16/ea

Member's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct.
current price $6.98
$1.16/ea

Member's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct.

4.5699 out of 5 stars
4.5699 out of 5 Stars. 1823 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Extra Meaty Baby Back Pork Ribs 3 lbs., $16.36, $5.45/lb

Member's Mark Extra Meaty Baby Back Pork Ribs 3 lbs.
current price $16.36
$5.45/lb

Member's Mark Extra Meaty Baby Back Pork Ribs 3 lbs.

4.5536 out of 5 stars
4.5536 out of 5 Stars. 4008 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Ground Cinnamon, 18 oz., $7.98, $0.44/oz

Member's Mark Ground Cinnamon, 18 oz.
current price $7.98
$0.44/oz
From $7.98

Member's Mark Ground Cinnamon, 18 oz.

4.7149 out of 5 stars
4.7149 out of 5 Stars. 898 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Uncured Ham & Swiss Cheese Croissant with Seasoning, Frozen, 8 ct., $12.64, $1.58/ea

Member's Mark Uncured Ham & Swiss Cheese Croissant with Seasoning, Frozen, 8 ct.
current price $12.64
$1.58/ea

Member's Mark Uncured Ham & Swiss Cheese Croissant with Seasoning, Frozen, 8 ct.

4.7345 out of 5 stars
4.7345 out of 5 Stars. 7261 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark AA Alkaline Batteries, 48 pk., $17.98, $0.37/ea

Member's Mark AA Alkaline Batteries, 48 pk.
current price $17.98
$0.37/ea

Member's Mark AA Alkaline Batteries, 48 pk.

4.6305 out of 5 stars
4.6305 out of 5 Stars. 1310 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 10-Pack Sport Crew Sock, $11.98

Member's Mark 10-Pack Sport Crew Sock
Black, variant on Member's Mark 10-Pack Sport Crew Sock
White, variant on Member's Mark 10-Pack Sport Crew Sock
current price $11.98

Member's Mark 10-Pack Sport Crew Sock

4.3884 out of 5 stars
4.3884 out of 5 Stars. 3141 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound, $16.45, $9.14/lb

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound
current price $16.45
avg. price
$9.14/lb
Final cost by weight

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound

4.324 out of 5 stars
4.324 out of 5 Stars. 1830 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark Original Oat Milk, 64 fl. oz., 3 pk., $8.97, $0.05/foz

Member’s Mark Original Oat Milk, 64 fl. oz., 3 pk.
current price $8.97
$0.05/foz

Member’s Mark Original Oat Milk, 64 fl. oz., 3 pk.

4.6725 out of 5 stars
4.6725 out of 5 Stars. 690 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Clear Plastic Forks, Heavyweight 300 ct., $16.82, $0.06/ea

Member's Mark Clear Plastic Forks, Heavyweight 300 ct.
current price $16.82
$0.06/ea
From $16.82

Member's Mark Clear Plastic Forks, Heavyweight 300 ct.

4.8861 out of 5 stars
4.8861 out of 5 Stars. 5665 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz., $15.28, $0.51/oz

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.
current price $15.28
$0.51/oz

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.

4.7766 out of 5 stars
4.7766 out of 5 Stars. 12812 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz., $13.48, $0.37/oz

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.
current price $13.48
$0.37/oz

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.

4.7903 out of 5 stars
4.7903 out of 5 Stars. 2623 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Chuck Roast, priced per pound, $27.64, $7.47/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Chuck Roast, priced per pound
current price $27.64
avg. price
$7.47/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Chuck Roast, priced per pound

4.6518 out of 5 stars
4.6518 out of 5 Stars. 7041 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk., $9.87, $0.21/oz

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.
current price $9.87
$0.21/oz

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.

4.2213 out of 5 stars
4.2213 out of 5 Stars. 1256 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Tiramisu Cake, 32 oz., $14.98, $0.47/oz

Member's Mark Tiramisu Cake, 32 oz.
current price $14.98
$0.47/oz

Member's Mark Tiramisu Cake, 32 oz.

4.4298 out of 5 stars
4.4298 out of 5 Stars. 4139 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Chili Powder, 20 oz., $9.98, $0.50/oz

Member's Mark Chili Powder, 20 oz.
current price $9.98
$0.50/oz
From $9.98

Member's Mark Chili Powder, 20 oz.

4.7123 out of 5 stars
4.7123 out of 5 Stars. 1001 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz., $6.56, $0.20/oz

Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz.
current price $6.56
$0.20/oz

Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz.

4.7792 out of 5 stars
4.7792 out of 5 Stars. 8466 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz., $10.18, $0.53/oz

Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz.
current price $10.18
$0.53/oz

Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz.

4.7817 out of 5 stars
4.7817 out of 5 Stars. 829 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sliced Mild Cheddar Cheese, 2 lbs., $6.42, $3.21/lb

Member's Mark Sliced Mild Cheddar Cheese, 2 lbs.
current price $6.42
$3.21/lb

Member's Mark Sliced Mild Cheddar Cheese, 2 lbs.

4.5456 out of 5 stars
4.5456 out of 5 Stars. 2641 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Southern Style Chicken Bites, Frozen, 3 lbs., $13.97, $4.66/lb

Member's Mark Southern Style Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.
current price $13.97
$4.66/lb

Member's Mark Southern Style Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.

4.307 out of 5 stars
4.307 out of 5 Stars. 10112 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct., $20.93, $0.87/ea

Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct.
current price $20.93
$0.87/ea

Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct.

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 1200 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 10" Celebration Cake, 84 oz., $23.84, $0.28/oz

Member's Mark 10" Celebration Cake, 84 oz.
current price $23.84
$0.28/oz

Member's Mark 10" Celebration Cake, 84 oz.

4.2079 out of 5 stars
4.2079 out of 5 Stars. 1034 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan California Combo with Krab Rangoon, 20 pcs., $11.53, $0.58/ea

Member's Mark by FujiSan California Combo with Krab Rangoon, 20 pcs.
current price $11.53
$0.58/ea

Member's Mark by FujiSan California Combo with Krab Rangoon, 20 pcs.

4.571 out of 5 stars
4.571 out of 5 Stars. 338 reviews
Out of stock

Member's Mark by FujiSan Cucumber Avocado Roll, 15 pcs., $5.74, $0.38/ea

Member's Mark by FujiSan Cucumber Avocado Roll, 15 pcs.
current price $5.74
$0.38/ea

Member's Mark by FujiSan Cucumber Avocado Roll, 15 pcs.

4.5041 out of 5 stars
4.5041 out of 5 Stars. 244 reviews
Out of stock

Available for shipping

View all