Grocery

Prices may vary in club and online
GroceryFresh FoodPantryBeveragesSnacksBread & BakeryWhat's For DinnerBeer, Wine & SpiritsCustom Cakes & CupcakesOccasionsBack to ClassMeat, Poultry & SeafoodFrozen FoodCoffeeLimited Time BuysGluten-FreeSeasonings, Spices & HerbsChipsHoliday MealsBirthdaySnacks Under $10CandyCanned Foods & GoodsWineHispanic FoodsBulk CandyCharacter CakesDairy, Eggs, & CheeseCondiments & SaucesGrocery SavingsEveryday staples under $20BakingEasy Meal SolutionsCereal & Breakfast FoodsDeliSnack BarsGluten-Free SnacksGrab & Go SnacksCake ThemesMindful SnackingFrozen Meat, Poultry & SeafoodBar & Beverage AccessoriesBulk PantryWine $10-$20Energy DrinksBeefBottled & Sparkling WaterRed WineNuts & Dried FruitChocolate CandyProduceCoffee Pods & K-CupsEntertaining Made EasySimplified NutritionAll Day GrazingLimited Time PantryGluten-Free PantryBudget Friendly Stock UpLimited Time SnacksCharcuterie AccompanimentsPrepared MealsCheeseBreakfast FoodsSugars, Syrups & SweetenersSummer CelebrationGreat for the grillChili, Soup & BrothRice, Pasta & Boxed MealsHoliday BrunchPowdered & Liquid Drink MixesChips & DipsInternational FoodsSauces & MarinadesDesserts & PastriesSodaCereal & GranolaPantry MealsHoliday FoodNutsPuffed SnacksWhite WineHispanic PantryJuice & Kids DrinksSweets CandyHispanic Fresh FoodQuick DinnerLimited Time BeveragesLate Night SnackingGummy & Chewy CandyCondiments & Salad DressingOils, Vinegar & ShorteningGround CoffeeLunch FoodsCandy Under $20Coffee BeansFrozen Fish & SeafoodCookiesProtein Packed EatsThanksgiving FoodVariety Pack ChipsCrackersFrozen EntreesTeaBreakfast BreadsFresh VegetablesFourth of July DrinksPopcornRice, Potatoes & StuffingIntro To WineTortilla & Corn ChipsSavory SnacksCanned Goods & EssentialsJerky & Meat SnacksOn the GoHoney & SyrupVariety Pack CandySeafoodCanned Meat, Poultry & SeafoodBottled WaterGood choices, great valueNon-Traditional MealsWine Under $10Fresh Meat & SeafoodFresh FruitCondiments Under $10FiberSpring BakingEasy EntertainingTop Rated WinesKids TableEaster Your WayPotato ChipsCanned Fruits & VegetablesBaking StaplesHalloween Snacks & TreatsPoultryDinner in a dashValue breakfast ideasSummer Candy & TreatsPackaged MealsIce Cream & DessertsFrozen PoultryBuns & RollsMother's Day BeveragesLabor Day drinksBeerGum & MintsMember's Mark AlcoholPorkPretzels & Snack MixCenter Plate MeatsSparkling WaterFruit Cups, Applesauce & PuddingPeanut Butter & JellyBaby Shower CakesLimited Time AlcoholSports DrinksHard Seltzer & Flavored Alcoholic BeveragesOn-the-go BreakfastSingle Serve JuiceBacon, Sausage and Hot DogsBreads & SpreadsFruit SnacksDips, Spreads & SalsaNew Lower Price GrocerySeasonal CakesSportsLunch MeatBig Candy BarsSweet TreatsWedding / Anniversary CakesPastaOatmealMember's Mark WineSpecialty CoffeeKinder's SeasoningsBottled TeaFrozen Appetizers & SnacksFresh Home DeliveryFloralCelebrationsPremade Cakes and CupcakesPremium CandyBacon & SausageFresh SushiLunch KitsSoda AlternativesAdult Trick or TreatsSalad Dressing & CroutonsMother's day drinksGourmet CheeseGame Day MainsLets RollBeans & LegumesYogurtFrozen Pizza & BreadSnack CakesNew World WineOld World WinePremium WaterFiber SnacksFlour & Baking MixesPrepared SidesFrozen MeatSparkling Wine & ChampagneMilk & CreamSpicy Chips & SnacksSliced BreadLiquor and SpiritsCreamersCheese Flavored ChipsEmergency Foods & SuppliesBloody MaryFrozen Breakfast FoodsBottled CoffeePickles, Peppers, & OlivesReduced Sugar SodaThe Recipe HubTortillas & FlatbreadsDried Fruit & RaisinsComfort Made EasyPre-made Meals#10 CansThanksgiving Table ExpansionHispanic BeveragesFresh Baked BreadUltimate OmeletteParty TraysMember's Mark CoffeeInstant CoffeeHispanic Heritage Month DrinksFlavored WaterLow Carb & KetoCinco de Mayo drinksFeed 4 for under $20Non Alcoholic DrinksFlavored SyrupsHispanic Spices & SeasoningsAnimal CakesPumpkin FoodsAll Things MocktailOrganic Meat & SeafoodEmergency SuppliesTrail MixCordials & LiqueurCocoaFrozen Fruits & VegetablesHard Candy & LollipopsImportsSalmon BagelHealthy BreakfastCheeseburger ComboEnchantedHispanic Snacks & CandyDecaf CoffeeSlow-Cooked & Craveable MainsRose WineGarlic Pesto Salmon Dinner
Sort by|

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Sponsored
Members-only price

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

4.3857 out of 5 stars
4.3857 out of 5 Stars. 1356 reviews
Available for Shipping

Lucky Charms with Marshmallows, 46 oz., $7.88, $0.17/oz

Lucky Charms with Marshmallows, 46 oz.
Sponsored
current price $7.88
$0.17/oz

Lucky Charms with Marshmallows, 46 oz.

4.7313 out of 5 stars
4.7313 out of 5 Stars. 4101 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Private Reserve Carneros Chardonnay Wine, 750 ml, $13.38, $0.53/foz

Member's Mark Private Reserve Carneros Chardonnay Wine, 750 ml
current price $13.38
$0.53/foz

Member's Mark Private Reserve Carneros Chardonnay Wine, 750 ml

4.3571 out of 5 stars
4.3571 out of 5 Stars. 14 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cafe Vanilla Frozen Yogurt Soft Serve Mix, Frozen, Case, 6 pk., $25.99, $4.33/ea

Member's Mark Cafe Vanilla Frozen Yogurt Soft Serve Mix, Frozen, Case, 6 pk.
current price $25.99
$4.33/ea

Member's Mark Cafe Vanilla Frozen Yogurt Soft Serve Mix, Frozen, Case, 6 pk.

Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Mexican Style 4 Cheese Blend Shredded, 5 lbs., $13.38, $2.68/lb

Member's Mark Mexican Style 4 Cheese Blend Shredded, 5 lbs.
current price $13.38
$2.68/lb

Member's Mark Mexican Style 4 Cheese Blend Shredded, 5 lbs.

4.7596 out of 5 stars
4.7596 out of 5 Stars. 104 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8262 out of 5 stars
4.8262 out of 5 Stars. 5546 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Chocolate Chip Protein Granola, 31 oz., $8.98, $0.29/oz

Member's Mark Chocolate Chip Protein Granola, 31 oz.
current price $8.98
$0.29/oz

Member's Mark Chocolate Chip Protein Granola, 31 oz.

4.8605 out of 5 stars
4.8605 out of 5 Stars. 43 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Organic Extra Virgin Olive Oil, 34 fl. oz., $9.98, $0.29/foz

Member's Mark Organic Extra Virgin Olive Oil, 34 fl. oz.
current price $9.98
$0.29/foz

Member's Mark Organic Extra Virgin Olive Oil, 34 fl. oz.

3.3333 out of 5 stars
3.3333 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Blondie Cookie Bars, Frozen, Case, 192 ct., $59.96, $0.31/ea

Member's Mark Blondie Cookie Bars, Frozen, Case, 192 ct.
current price $59.96
$0.31/ea

Member's Mark Blondie Cookie Bars, Frozen, Case, 192 ct.

Available for Pickup or Delivery

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
Sponsored
current price $5.48
$0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.

4.7978 out of 5 stars
4.7978 out of 5 Stars. 19765 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Members Mark Children's Fiber Gummies, 100 Ct., $12.98, $0.13/ea

Members Mark Children's Fiber Gummies, 100 Ct.
current price $12.98
$0.13/ea

Members Mark Children's Fiber Gummies, 100 Ct.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct., $11.96, $1.00/ea

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct.
current price $11.96
$1.00/ea

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct.

4.5314 out of 5 stars
4.5314 out of 5 Stars. 478 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cafe Hot Dog Buns, Frozen, Case, 96 ct., $26.29, $0.27/ea

Member's Mark Cafe Hot Dog Buns, Frozen, Case, 96 ct.
current price $26.29
$0.27/ea

Member's Mark Cafe Hot Dog Buns, Frozen, Case, 96 ct.

3.7541 out of 5 stars
3.7541 out of 5 Stars. 61 reviews
Available for Pickup or Delivery

Fire & Smoke Society Chica Licka Bam Bam BBQ Seasoning, Chicken Rub, 16.3 oz., $4.91, $0.30/oz

Fire & Smoke Society Chica Licka Bam Bam BBQ Seasoning, Chicken Rub, 16.3 oz.
current price $4.91
$0.30/oz
From $4.91

Fire & Smoke Society Chica Licka Bam Bam BBQ Seasoning, Chicken Rub, 16.3 oz.

4.6818 out of 5 stars
4.6818 out of 5 Stars. 44 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Original Organic Beef Jerky, 12 oz., $14.98, Was $15.98, $1.25/oz

Member's Mark Original Organic Beef Jerky, 12 oz.
current price Now $14.98, Was $15.98
$1.25/oz
$1 off

Member's Mark Original Organic Beef Jerky, 12 oz.

4.4923 out of 5 stars
4.4923 out of 5 Stars. 130 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Belgian Chocolate Cookie Collection Tin, 1000g, $15.76

Member's Mark Belgian Chocolate Cookie Collection Tin, 1000g
current price $15.76

Member's Mark Belgian Chocolate Cookie Collection Tin, 1000g

4.2279 out of 5 stars
4.2279 out of 5 Stars. 531 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Fall Paper Plates, Changing Leaves, 10", 85 ct., $9.98, $0.12/ea

Member's Mark Fall Paper Plates, Changing Leaves, 10", 85 ct.
current price $9.98
$0.12/ea

Member's Mark Fall Paper Plates, Changing Leaves, 10", 85 ct.

4.8608 out of 5 stars
4.8608 out of 5 Stars. 2112 reviews
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Chicken Drumsticks, Case, priced per pound, $37.29, $0.93/lb

Member's Mark Chicken Drumsticks, Case, priced per pound
current price $37.29
avg. price
$0.93/lb
Final cost by weight

Member's Mark Chicken Drumsticks, Case, priced per pound

3.5 out of 5 stars
3.5 out of 5 Stars. 8 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Southern Style Chicken Sandwich, Frozen, 8 Count, 53.6 oz., $14.36

Member's Mark Southern Style Chicken Sandwich, Frozen, 8 Count, 53.6 oz.
current price $14.36

Member's Mark Southern Style Chicken Sandwich, Frozen, 8 Count, 53.6 oz.

3.9524 out of 5 stars
3.9524 out of 5 Stars. 21 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Sublime Desserts French Style Macarons, Assorted Flavors, 36 ct., $14.87

Sublime Desserts French Style Macarons, Assorted Flavors, 36 ct.
current price $14.87

Sublime Desserts French Style Macarons, Assorted Flavors, 36 ct.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk., $21.99, $0.02/foz

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.
current price $21.99
$0.02/foz

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.

Available for Pickup

Mars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs., $24.98

Mars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs.
current price $24.98

Mars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz., $8.72

Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz.
current price $8.72

Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz.

Available for Pickup

Spongebob 10" Double Layer Cake, $17.47

Spongebob 10" Double Layer Cake
current price $17.47

Spongebob 10" Double Layer Cake

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Starbucks Dark Roast Ground Coffee, Caffe Verona, 32 oz., $17.48, Was $19.98, $0.55/oz

Instant Savings
Starbucks Dark Roast Ground Coffee, Caffe Verona, 32 oz.
current price Now $17.48, Was $19.98
$0.55/oz
$2.50 off
Ends Sep 28

Starbucks Dark Roast Ground Coffee, Caffe Verona, 32 oz.

4.7636 out of 5 stars
4.7636 out of 5 Stars. 3503 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

French Toast Sliced Bagels, 6 ct., $3.82, $0.64/ea

French Toast Sliced Bagels, 6 ct.
current price $3.82
$0.64/ea

French Toast Sliced Bagels, 6 ct.

Available for Pickup or Delivery

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz., $14.87

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz.
current price $14.87

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz.

Available for Pickup or Delivery

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk., $5.92, Was $6.98

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.
current price Now $5.92, Was $6.98
From $5.92
$1.06 off

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

El Monterey Signature Angus Beef & Three Cheese Chimichangas, Frozen, 14 ct., 67.2 oz., $13.87

El Monterey Signature Angus Beef & Three Cheese Chimichangas, Frozen, 14 ct., 67.2 oz.
current price $13.87

El Monterey Signature Angus Beef & Three Cheese Chimichangas, Frozen, 14 ct., 67.2 oz.

Available for Pickup or Delivery

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk., $13.98, $0.05/foz

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.
current price $13.98
$0.05/foz

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.

4.6092 out of 5 stars
4.6092 out of 5 Stars. 563 reviews
Available for Shipping

Alani Nu Mini Variety Pack, 8.4 fl. oz., 24 pk., $22.58, $0.11/foz

Alani Nu Mini Variety Pack, 8.4 fl. oz., 24 pk.
current price $22.58
$0.11/foz

Alani Nu Mini Variety Pack, 8.4 fl. oz., 24 pk.

4.6713 out of 5 stars
4.6713 out of 5 Stars. 143 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Yulu Matcha Latte Mix, 12 pk., $14.97, $1.25/ea

Yulu Matcha Latte Mix, 12 pk.
current price $14.97
$1.25/ea

Yulu Matcha Latte Mix, 12 pk.

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz., $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.
current price $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.

Available for Shipping

Spongebob Half Sheet Cookie Cake, $19.98

Spongebob Half Sheet Cookie Cake
current price $19.98

Spongebob Half Sheet Cookie Cake

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Lanbo 32 Inch Dual Door Dual Wine Cooler, $1,965.00

Lanbo 32 Inch Dual Door Dual Wine Cooler
Dual Zone, variant on Lanbo 32 Inch Dual Door Dual Wine Cooler
Single Zone, variant on Lanbo 32 Inch Dual Door Dual Wine Cooler
current price $1,965.00

Lanbo 32 Inch Dual Door Dual Wine Cooler

Available for Shipping

Propel Immune Support Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 pk., $15.98, $0.40/ea

Propel Immune Support Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 pk.
current price $15.98
$0.40/ea

Propel Immune Support Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Bear Blocks Full Sheet Cake, $42.94

Bear Blocks Full Sheet Cake
current price $42.94

Bear Blocks Full Sheet Cake

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Kinder's Original BBQ Sauce, 27 oz., $5.98, $0.22/oz

Kinder's Original BBQ Sauce, 27 oz.
current price $5.98
$0.22/oz

Kinder's Original BBQ Sauce, 27 oz.

Available for Shipping

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk., $15.48, $0.92/oz

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk.
current price $15.48
$0.92/oz

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk.

4.8478 out of 5 stars
4.8478 out of 5 Stars. 92 reviews
Available for Shipping

Berry Sundae, $1.86

Berry Sundae
current price $1.86

Berry Sundae

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 5 reviews
Out of stock

Member's Mark Napa Valley Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml, $12.88, $0.51/foz

Member's Mark Napa Valley Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
current price $12.88
$0.51/foz

Member's Mark Napa Valley Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml

4.625 out of 5 stars
4.625 out of 5 Stars. 16 reviews
Out of stock

Member's Mark Patriotic Cupcakes, 30 ct., $16.67

Member's Mark Patriotic Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67

Member's Mark Patriotic Cupcakes, 30 ct.

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 2 reviews
Out of stock

Pepperoni Pizza Pretzel, $1.98

Pepperoni Pizza Pretzel
current price $1.98

Pepperoni Pizza Pretzel

3.1111 out of 5 stars
3.1111 out of 5 Stars. 18 reviews
Out of stock

Member's Mark by FujiSan Salmon Pineapple Roll, 10 pcs., $9.97

Member's Mark by FujiSan Salmon Pineapple Roll, 10 pcs.
current price $9.97

Member's Mark by FujiSan Salmon Pineapple Roll, 10 pcs.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 12 reviews
Out of stock

Yulu Popping Boba, Variety Pack, 20 pk., $19.98, $1.00/ea

Yulu Popping Boba, Variety Pack, 20 pk.
current price $19.98
$1.00/ea

Yulu Popping Boba, Variety Pack, 20 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews
Out of stock

Toy Story 10" Round Double Layer Cake, $17.47

Toy Story 10" Round Double Layer Cake
current price $17.47

Toy Story 10" Round Double Layer Cake

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 2 reviews
Out of stock

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml, $17.47, $0.69/foz

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml
current price $17.47
$0.69/foz

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml

Out of stock