Seasonal & Occasions(3049+)
Prices may vary in club and online
Seasonal & OccasionsGift GuideChristmasMother's DayEasterGifts for HerFather's DayHome EssentialsHome DecorValentine's DayChristmas DecorGifting HomeGifting TechGifts by PriceFall EverythingSpring RefreshGifts for HimGifts for AnyoneLuxe GiftsShop All Home DecorDining al FrescoDisaster RecoveryIndoor Shop by LookStocking StuffersEaster Inspired FoodsValentine's Day JewelryActivities for MomTrending Holiday GiftsMother’s Day MealsGraduationComfort FoodsParty PrepGifts Under $25Graduation GiftsGifting Clothing, Shoes & AccessoriesJewelry Gifts For HerBreak Apart GiftsRugsFather's Day MealsOutdoor HobbiesShop All RugsClassic ChristmasBeach EssentialsFashionistaEaster GiftingCozy Movie Night EssentialsSpring ClothingShop All Holiday DecorOutdoor Shop by LookValentine's Day ClothingGame Day EssentialsMother's Day BrunchKitchen and DiningSpa Day EssentialsThanksgivingLarge Area RugsLast Minute GiftingPumpkin EverythingBeauty QueensGifts Under $50 DollarsFaux PlantsGifts Under $100Holiday BlushFun & BrightEvergreen EleganceTech FavoritesWreaths, Garlands & TopiaryFather's Day Gift CardsColorful & Fun Outdoor DecorValentine's Day Gifts for KidsTravel EssentialsCollege Prep GiftsFall FlavorsMen's Clothing & AccessoriesSpring Refresh EssentialsGraduation JewelryEaster Toys & BooksDIY Gingerbread housesCovered PorchMake a SmoothieClassic Holiday DecorEaster HomeEaster DessertsFall ScentsMother's Day Beauty GiftsGraduation TechSoupsIndoor PlantsWreathsHoliday LightsDate Night FashionFamily ActivitiesHoliday TablescapeChristmas TreesColor-changing DecorHarvest DecorSeasonal DecorCards, Ribbon & Wrapping PaperLamps & LightingKids BirthdayBlinds & Window TreatmentsNew Year GoalsExercise & Fitness AccessoriesSmall Accent RugsDecorative StorageWall Art
Sort by|
Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct., $14.58, $0.21/ea

Sponsored
$1458
current price $14.58$0.21/ea
Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct.
4.6782 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk., $8.88, $0.44/oz

Sponsored
$888
current price $8.88$0.44/oz
Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
4.815 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member’s Mark 3-Piece Cotton-Tencel™ Sateen Comforter Set, Assorted Sizes, $59.98
$5998
current price $59.98Options from $49.98 – $59.98
Member’s Mark 3-Piece Cotton-Tencel™ Sateen Comforter Set, Assorted Sizes
3.7213 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Heavyweight Plastic Serving Tongs 12 ct., $4.98

$498
current price $4.98Member's Mark Heavyweight Plastic Serving Tongs 12 ct.
4.6135 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Modern Dish Rack With Utensil Caddy And Glassware Holder, $24.98
$2498
current price $24.98Options from $21.88 – $24.98
Member's Mark Modern Dish Rack With Utensil Caddy And Glassware Holder
4.4805 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes, $19.56, $0.14/sft

Sponsored
$1956
current price $19.56$0.14/sft
From $19.56
DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes
4.5407 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Australian Boneless Leg of Lamb, priced per pound, $43.08, $7.48/lb

$4308
current price $43.08avg. price
$7.48/lb
Final cost by weight
Member's Mark Australian Boneless Leg of Lamb, priced per pound
4.4877 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 3-Piece Stainless Steel Mixing Bowl Set, $15.87, $5.29/ea

$1587
current price $15.87$5.29/ea
Member's Mark 3-Piece Stainless Steel Mixing Bowl Set
4.7729 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Tulip Vase Arrangement, Rainbow, 20 stems, $44.98

$4498
current price $44.98Member's Mark Tulip Vase Arrangement, Rainbow, 20 stems
3.7489 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk., $9.98, $0.21/oz

Sponsored
$998
current price $9.98$0.21/oz
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
4.7104 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 3-Piece Modern Ceramic Fry Pan Set, Assorted Colors, $59.98
$5998
current price $59.98Member's Mark 3-Piece Modern Ceramic Fry Pan Set, Assorted Colors
4.6064 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz

$548
current price $5.48$0.01/foz
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
4.7977 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Avocados, 5 ct., $4.96, $0.99/ea

$496
current price $4.96$0.99/ea
Avocados, 5 ct.
4.5338 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Loin T-Bone Steak, priced per pound, $47.27, $15.97/lb

$4727
current price $47.27avg. price
$15.97/lb
Final cost by weight
Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Loin T-Bone Steak, priced per pound
4.6281 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Sangria, 1.5 L, $8.99, $0.18/foz

$899
current price $8.99$0.18/foz
Member's Mark Sangria, 1.5 L
4.6356 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Adult Hard Arm Chair, $24.98
$2498
current price $24.98Member's Mark Adult Hard Arm Chair
4.5651 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Acacia Wood Charcuterie Boards, Set of 2, $24.97

$2497
current price $24.97Member's Mark Acacia Wood Charcuterie Boards, Set of 2
4.6522 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Russet Potatoes, 10 lbs., $5.62, $0.56/lb

$562
current price $5.62$0.56/lb
Russet Potatoes, 10 lbs.
4.5634 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Moscato D'Asti Sparkling Wine, 750 ml, $10.59, $0.42/foz

$1059
current price $10.59$0.42/foz
Member's Mark Moscato D'Asti Sparkling Wine, 750 ml
4.7653 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Aluminum Steam Table Pans, Full Size 50 ct., $60.98, $1.22/ea

$6098
current price $60.98$1.22/ea
Member's Mark Aluminum Steam Table Pans, Full Size 50 ct.
4.8272 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Bounty Select-A-Size 2-Ply Paper Towels, 12 Rolls, 110 sheets/roll, $25.68, $0.04/sft

$2568
current price $25.68$0.04/sft
Bounty Select-A-Size 2-Ply Paper Towels, 12 Rolls, 110 sheets/roll
4.8008 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 4-Burner 36" Propane Gas Griddle w/ Cover, $299.00, Was $349.00

Now$29900
current price Now $299.00, Was $349.00$349.00
$50 off
Member's Mark 4-Burner 36" Propane Gas Griddle w/ Cover
4.1089 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
King's Hawaiian Original Dinner Rolls 32 ct., $6.68, $0.21/oz

$668
current price $6.68$0.21/oz
King's Hawaiian Original Dinner Rolls 32 ct.
4.8319 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Multi Bell Sweet Peppers, 6 ct., $4.97, Was $6.67, $0.83/ea

Now$497
current price Now $4.97, Was $6.67$6.67
$0.83/ea
$1.70 off
Multi Bell Sweet Peppers, 6 ct.
4.7312 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Pinot Grigio DOC Delle Venezie, 1.5 L, $11.99, $0.24/foz

$1199
current price $11.99$0.24/foz
Member's Mark Pinot Grigio DOC Delle Venezie, 1.5 L
4.4347 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz., $4.48, $0.24/oz

$448
current price $4.48$0.24/oz
Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz.
4.7857 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Romaine Hearts, 6 ct., $4.87, $0.81/ea

$487
current price $4.87$0.81/ea
Romaine Hearts, 6 ct.
4.5496 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Oversized Cloud Touch Blanket, $24.98
$2498
current price $24.98Member's Mark Oversized Cloud Touch Blanket
4.4712 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Lobster Bisque 2 pk., $10.48, Was $11.48, $0.22/oz

Now$1048
current price Now $10.48, Was $11.48$11.48
$0.22/oz
$1 off
Member's Mark Lobster Bisque 2 pk.
4.3024 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Custom Cupcakes, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

$1667
current price $16.67$0.56/ea
Custom Cupcakes, 30 ct.
4.7295 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Australian Frenched Lamb Rack, Vacuum Pack, priced per pound, $34.70, $17.98/lb

$3470
current price $34.70avg. price
$17.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Australian Frenched Lamb Rack, Vacuum Pack, priced per pound
4.3 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Marlborough Sauvignon Blanc, 750 ml, $10.69, $0.42/foz

$1069
current price $10.69$0.42/foz
Member's Mark Marlborough Sauvignon Blanc, 750 ml
4.5112 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Manchego Wedge Cheese, priced per pound, $23.14, $11.57/lb

$2314
current price $23.14avg. price
$11.57/lb
Final cost by weight
Member's Mark Manchego Wedge Cheese, priced per pound
4.7376 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Oikos Triple Zero Nonfat Blended Greek Yogurt Variety Pack, 5.3 oz., 18 ct., $14.76, $0.82/ea

$1476
current price $14.76$0.82/ea
Oikos Triple Zero Nonfat Blended Greek Yogurt Variety Pack, 5.3 oz., 18 ct.
4.6778 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Garden Salad, 2 lbs., $2.32, $1.16/lb

$232
current price $2.32$1.16/lb
Garden Salad, 2 lbs.
4.2803 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Raspberries 12 oz., $4.47, $0.37/oz

$447
current price $4.47$0.37/oz
Raspberries 12 oz.
4.4721 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Half Size Aluminum Steam Table Pans, 30 ct., $12.88, $0.43/ea

$1288
current price $12.88$0.43/ea
Member's Mark Half Size Aluminum Steam Table Pans, 30 ct.
4.8358 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Tomatoes on the Vine, 3 lbs., $5.42, $1.81/lb

$542
current price $5.42$1.81/lb
Tomatoes on the Vine, 3 lbs.
4.5299 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 2-Pack Hotel Premier Luxury Washcloth, $4.98
$498
current price $4.98Member's Mark 2-Pack Hotel Premier Luxury Washcloth
4.8011 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk., $9.98, $0.83/ea

$998
current price $9.98$0.83/ea
Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk.
4.6714 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 12-Piece Modern Gold Rim Crystal Drinkware Set, $24.97

2 options
Available in additional 2 options$2497
current price $24.97Member's Mark 12-Piece Modern Gold Rim Crystal Drinkware Set
4.2188 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Cream Cheese Danish, 4 ct., $5.98, $1.50/ea

$598
current price $5.98$1.50/ea
Member's Mark Cream Cheese Danish, 4 ct.
3.8778 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 12-Piece Scallop Dinnerware Set, $29.98
$2998
current price $29.98Member's Mark 12-Piece Scallop Dinnerware Set
3.9667 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Premier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.

Members-only price
Premier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
4.7801 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Red Blend Wine, 1.5 L, $9.99, $0.20/foz

$999
current price $9.99$0.20/foz
Member's Mark Red Blend Wine, 1.5 L
4.4488 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 10" Key Lime Pie, 41 oz., $9.98, $0.24/oz

$998
current price $9.98$0.24/oz
Member's Mark 10" Key Lime Pie, 41 oz.
4.6223 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark by FujiSan Walton Roll, 10 pcs., $8.36, $0.84/ea

$836
current price $8.36$0.84/ea
Member's Mark by FujiSan Walton Roll, 10 pcs.
4.5257 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark Cold Water Lobster Tails, Service Counter, $29.98, $29.98/lb

$2998
current price $29.98avg. price
$29.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Cold Water Lobster Tails, Service Counter
4 out of 5 stars
Out of stock







