Seasonal & Occasions(3049+)
Prices may vary in club and online
Seasonal & OccasionsGift GuideChristmasMother's DayEasterGifts for HerFather's DayHome EssentialsHome DecorValentine's DayChristmas DecorGifting HomeGifting TechGifts by PriceFall EverythingSpring RefreshGifts for HimGifts for AnyoneLuxe GiftsShop All Home DecorDining al FrescoDisaster RecoveryIndoor Shop by LookStocking StuffersEaster Inspired FoodsValentine's Day JewelryActivities for MomTrending Holiday GiftsMother’s Day MealsGraduationComfort FoodsParty PrepGifts Under $25Graduation GiftsGifting Clothing, Shoes & AccessoriesJewelry Gifts For HerBreak Apart GiftsRugsFather's Day MealsOutdoor HobbiesShop All RugsClassic ChristmasBeach EssentialsFashionistaEaster GiftingCozy Movie Night EssentialsSpring ClothingShop All Holiday DecorOutdoor Shop by LookValentine's Day ClothingGame Day EssentialsMother's Day BrunchKitchen and DiningSpa Day EssentialsThanksgivingLarge Area RugsLast Minute GiftingPumpkin EverythingBeauty QueensGifts Under $50 DollarsFaux PlantsGifts Under $100Holiday BlushFun & BrightEvergreen EleganceTech FavoritesWreaths, Garlands & TopiaryFather's Day Gift CardsColorful & Fun Outdoor DecorValentine's Day Gifts for KidsTravel EssentialsCollege Prep GiftsFall FlavorsMen's Clothing & AccessoriesSpring Refresh EssentialsGraduation JewelryEaster Toys & BooksMake a SmoothieDIY Gingerbread housesCovered PorchClassic Holiday DecorEaster HomeEaster DessertsFall ScentsMother's Day Beauty GiftsGraduation TechSoupsIndoor PlantsWreathsHoliday LightsDate Night FashionLamps & LightingFamily ActivitiesHoliday TablescapeHarvest DecorSeasonal DecorCards, Ribbon & Wrapping PaperBlinds & Window TreatmentsDecorative StorageChristmas TreesColor-changing DecorSmall Accent RugsKids BirthdayNew Year GoalsExercise & Fitness AccessoriesMother's Day Gift CardsWall ArtWashable Rugs
Sort by|
Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct., $14.58, $0.21/ea

Sponsored
$1458
current price $14.58$0.21/ea
Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct.
4.6782 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk., $8.88, $0.44/oz

Sponsored
$888
current price $8.88$0.44/oz
Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
4.815 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Tyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs., $14.98, $4.28/lb

$1498
current price $14.98$4.28/lb
Tyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs.
4.5133 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Men's Favorite Soft Polo, $4.81
$481
current price $4.81Member's Mark Men's Favorite Soft Polo
4.7178 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Men's 4 pk. Elite Premium Golf Gloves, Choose Size, $24.98

$2498
current price $24.98Member's Mark Men's 4 pk. Elite Premium Golf Gloves, Choose Size
4.4567 out of 5 stars
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes, $19.56, $0.14/sft

Sponsored
$1956
current price $19.56$0.14/sft
From $19.56
DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes
4.5407 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
StarKist Chunk Light Tuna in Water, 5 oz., 12 pk., $9.98, Was $10.98, $0.17/oz
Instant Savings

Now$998
current price Now $9.98, Was $10.98$10.98
$0.17/oz
$1 off
Ends Oct 04
StarKist Chunk Light Tuna in Water, 5 oz., 12 pk.
4.6923 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Sweet Baby Ray's Barbecue Sauce, 40 oz., 2 pk., $6.98, $0.09/oz

$698
current price $6.98$0.09/oz
Sweet Baby Ray's Barbecue Sauce, 40 oz., 2 pk.
4.8609 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Faux 8' Deluxe Olive Tree in Oversized Cream Pot, $429.94

$42994
current price $429.94Member's Mark Faux 8' Deluxe Olive Tree in Oversized Cream Pot
4.1111 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk., $9.98, $0.21/oz

Sponsored
$998
current price $9.98$0.21/oz
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
4.7104 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
ACT II Butter Lovers Microwave Popcorn, 2.75 oz., 32 pk., $8.98, Was $9.98, $0.28/ea
Instant Savings

Now$898
current price Now $8.98, Was $9.98$9.98
$0.28/ea
$1 off
Ends Oct 25
ACT II Butter Lovers Microwave Popcorn, 2.75 oz., 32 pk.
4.7116 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 3 PC 1700 Lumen Dual Power LED Flashlight Set, $27.98

$2798
current price $27.98Member's Mark 3 PC 1700 Lumen Dual Power LED Flashlight Set
4.482 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Milk-Bone Soft & Chewy Beef and Filet Mignon Dog Treats, 37 oz., $14.98, $0.40/oz

$1498
current price $14.98$0.40/oz
Milk-Bone Soft & Chewy Beef and Filet Mignon Dog Treats, 37 oz.
4.8469 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
White and Chocolate Cupcakes with Buttercream Icing, 30 ct., $16.67, $0.56/ea

$1667
current price $16.67$0.56/ea
White and Chocolate Cupcakes with Buttercream Icing, 30 ct.
4.6802 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs., $17.98, $1.20/lb

$1798
current price $17.98$1.20/lb
Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs.
4.8302 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
LaCroix Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk., $8.48, Was $10.48, $0.03/foz
Instant Savings

Now$848
current price Now $8.48, Was $10.48$10.48
$0.03/foz
$2 off
Ends Sep 30
LaCroix Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
4.6741 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Cottonelle Freshcare Flushable Wipes, 12 ct., 504 wipes, $14.28, $0.11/sft

$1428
current price $14.28$0.11/sft
Cottonelle Freshcare Flushable Wipes, 12 ct., 504 wipes
4.5105 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Premium Original Saltine Crackers, 4 oz., 12 pk., $7.98, $0.17/oz

$798
current price $7.98$0.17/oz
Premium Original Saltine Crackers, 4 oz., 12 pk.
4.8135 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 2-Pack Kids Beach Towel, 30" x 60", $17.96
$1796
current price $17.96Member's Mark 2-Pack Kids Beach Towel, 30" x 60"
4.9167 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Happy Birthday Vase Arrangement, $39.57

$3957
current price $39.57Member's Mark Happy Birthday Vase Arrangement
4.241 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Nissin Cup Noodles, Chicken Flavor 2.25 oz., 24 ct., $10.98, $0.46/ea

$1098
current price $10.98$0.46/ea
Nissin Cup Noodles, Chicken Flavor 2.25 oz., 24 ct.
4.5376 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz., $16.98, $0.37/oz

$1698
current price $16.98$0.37/oz
Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz.
4.7994 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Taylor Farms Sweet Kale Chopped Salad Kit, 12 oz., $2.47, $0.21/oz

$247
current price $2.47$0.21/oz
Taylor Farms Sweet Kale Chopped Salad Kit, 12 oz.
4.6482 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs., $6.72, $0.56/lb

$672
current price $6.72$0.56/lb
Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs.
4.6902 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Famous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk., $18.38, $0.22/oz

$1838
current price $18.38$0.22/oz
Famous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk.
4.7993 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 2-Pack Kids Sand-Friendly Beach Towels, 30" x 60", $13.98
$1398
current price $13.98Member's Mark 2-Pack Kids Sand-Friendly Beach Towels, 30" x 60"
4.7 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz., $11.28, $3.76/lb

$1128
current price $11.28$3.76/lb
Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz.
4.7844 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Premier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.

Members-only price
Premier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.
4.7652 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Gala Apples, 5 lbs., $7.43, $1.49/lb

$743
current price $7.43$1.49/lb
Gala Apples, 5 lbs.
4.5177 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Assorted Cookie Tray, 84 ct., $19.93, $0.24/ea

$1993
current price $19.93$0.24/ea
Assorted Cookie Tray, 84 ct.
4.6932 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Barilla Pasta Variety Pack 1 lb., 6 pk., $8.52, $1.42/ea

$852
current price $8.52$1.42/ea
Barilla Pasta Variety Pack 1 lb., 6 pk.
4.8199 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk., $8.98, $0.16/oz

$898
current price $8.98$0.16/oz
Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk.
4.8157 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
YouCopia Adjustable Cabinet Shelf Organizer, 2-Piece Set, $34.98

$3498
current price $34.98YouCopia Adjustable Cabinet Shelf Organizer, 2-Piece Set
4.6176 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Full Size Aluminum Steam Table Pans, 15 ct., $18.98, $1.27/ea

$1898
current price $18.98$1.27/ea
From $18.98
Member's Mark Full Size Aluminum Steam Table Pans, 15 ct.
4.8327 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Hillshire Farm Lit'l Smokies Smoked Sausage, 3 lbs., $9.97, $3.32/lb

$997
current price $9.97$3.32/lb
Hillshire Farm Lit'l Smokies Smoked Sausage, 3 lbs.
4.5547 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Asparagus, 2 lbs., $10.25, $5.12/lb

$1025
current price $10.25$5.12/lb
Asparagus, 2 lbs.
4.4636 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Tyson Crispy Chicken Breast Strips, Frozen, 3.5 lbs., $12.97, $3.71/lb

$1297
current price $12.97$3.71/lb
Tyson Crispy Chicken Breast Strips, Frozen, 3.5 lbs.
4.4728 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Disney $200 Email Delivery Gift Card

Members-only price
Disney $200 Email Delivery Gift Card
3.5625 out of 5 stars
Available for Email delivery Email delivery
Mars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs., $22.68, Was $23.48, $0.16/ea

Now$2268
current price Now $22.68, Was $23.48$23.48
$0.16/ea
From $22.68
$0.80 off
Mars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs.
4.7072 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Neutrogena Makeup Remover & Night Calming Cleansing Towelettes, 25 ct., 5 pk., $19.98, $0.16/ea

$1998
current price $19.98$0.16/ea
Neutrogena Makeup Remover & Night Calming Cleansing Towelettes, 25 ct., 5 pk.
4.5263 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Silk Unsweetened Original Almond, 64 fl. oz., 3 pk., $8.83, $0.05/foz

$883
current price $8.83$0.05/foz
Silk Unsweetened Original Almond, 64 fl. oz., 3 pk.
4.7821 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Knorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz., $5.98, Was $6.28, $0.15/oz

Now$598
current price Now $5.98, Was $6.28$6.28
$0.15/oz
$0.30 off
Knorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz.
4.8199 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Green Kiwi, 3 lbs., $8.57, $2.86/lb

$857
current price $8.57$2.86/lb
Green Kiwi, 3 lbs.
4.3993 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 8,000 Lumen Dual Power Flashlight, $39.98

$3998
current price $39.98Member's Mark 8,000 Lumen Dual Power Flashlight
4.1075 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Sensitivity Premium Baby Formula, 34 oz., $30.48, $0.90/oz

$3048
current price $30.48$0.90/oz
Member's Mark Sensitivity Premium Baby Formula, 34 oz.
4.2 out of 5 stars
Out of stock


