Seasonal & Occasions(3049+)
Prices may vary in club and online
Seasonal & OccasionsGift GuideChristmasMother's DayEasterGifts for HerFather's DayHome EssentialsHome DecorValentine's DayChristmas DecorGifting HomeGifting TechGifts by PriceFall EverythingSpring RefreshGifts for HimGifts for AnyoneLuxe GiftsShop All Home DecorDining al FrescoDisaster RecoveryIndoor Shop by LookStocking StuffersEaster Inspired FoodsValentine's Day JewelryActivities for MomTrending Holiday GiftsMother’s Day MealsGraduationComfort FoodsParty PrepGifts Under $25Graduation GiftsGifting Clothing, Shoes & AccessoriesJewelry Gifts For HerBreak Apart GiftsRugsFather's Day MealsOutdoor HobbiesShop All RugsClassic ChristmasBeach EssentialsFashionistaEaster GiftingCozy Movie Night EssentialsSpring ClothingShop All Holiday DecorOutdoor Shop by LookValentine's Day ClothingGame Day EssentialsMother's Day BrunchKitchen and DiningSpa Day EssentialsThanksgivingLarge Area RugsLast Minute GiftingPumpkin EverythingBeauty QueensFaux PlantsGifts Under $100Gifts Under $50 DollarsHoliday BlushFun & BrightEvergreen EleganceTech FavoritesWreaths, Garlands & TopiaryFather's Day Gift CardsColorful & Fun Outdoor DecorValentine's Day Gifts for KidsTravel EssentialsCollege Prep GiftsFall FlavorsMen's Clothing & AccessoriesSpring Refresh EssentialsGraduation JewelryEaster Toys & BooksDIY Gingerbread housesMake a SmoothieCovered PorchClassic Holiday DecorEaster HomeEaster DessertsFall ScentsMother's Day Beauty GiftsGraduation TechSoupsHoliday LightsIndoor PlantsDate Night FashionLamps & LightingWreathsSeasonal DecorFamily ActivitiesHoliday TablescapeChristmas TreesColor-changing DecorHarvest DecorCards, Ribbon & Wrapping PaperKids BirthdayBlinds & Window TreatmentsDecorative StorageNew Year GoalsExercise & Fitness AccessoriesSmall Accent RugsWall Art
Sort by|
Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct., $14.58, $0.21/ea

Sponsored
$1458
current price $14.58$0.21/ea
Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct.
4.6782 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk., $8.88, $0.44/oz

Sponsored
$888
current price $8.88$0.44/oz
Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
4.815 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Tanimura and Antle Sweet Italian Red Onions, 6 lbs., $6.43

$643
current price $6.43Tanimura and Antle Sweet Italian Red Onions, 6 lbs.
4.5895 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Haagen-Dazs Vanilla Milk Chocolate Almond Ice Cream Bars 15 ct., $12.84, $0.86/ea

$1284
current price $12.84$0.86/ea
Haagen-Dazs Vanilla Milk Chocolate Almond Ice Cream Bars 15 ct.
4.8245 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Hormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.), $15.87, $1.51/oz

$1587
current price $15.87$1.51/oz
Hormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.)
4.7306 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes, $19.56, $0.14/sft

Sponsored
$1956
current price $19.56$0.14/sft
From $19.56
DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes
4.5407 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz., $4.48, $0.24/oz

$448
current price $4.48$0.24/oz
Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz.
4.6979 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Welch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk., $4.98, $0.08/oz

$498
current price $4.98$0.08/oz
Welch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk.
4.7836 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Dixie to go Insulated Paper Cups, Choose Size

Members-only price
Dixie to go Insulated Paper Cups, Choose Size
4.5692 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz

Sponsored
$548
current price $5.48$0.01/foz
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
4.7977 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Clorox ToiletWand Toilet Cleaning Kit, Rainforest Rush, 1 ToiletWand Handle + 36 Refills, $17.98, $0.50/ea

$1798
current price $17.98$0.50/ea
From $17.98
Clorox ToiletWand Toilet Cleaning Kit, Rainforest Rush, 1 ToiletWand Handle + 36 Refills
4.7636 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 2-Pack Kids Beach Towel, 30" x 60", $17.96
$1796
current price $17.96Member's Mark 2-Pack Kids Beach Towel, 30" x 60"
4.8966 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Shark Rotator Anti-Allergen Pet Plus Upright Vacuum with PowerFins HairPro
Instant Savings

Members-only price
$30 off
Ends Oct 04
Shark Rotator Anti-Allergen Pet Plus Upright Vacuum with PowerFins HairPro
4.3404 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Ro-Tel Diced Tomatoes & Green Chilies 10 oz., 8 ct., $7.98, $1.00/ea

$798
current price $7.98$1.00/ea
Ro-Tel Diced Tomatoes & Green Chilies 10 oz., 8 ct.
4.7933 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Bush's Black Beans 15 oz., 6 pk., $6.74, $1.12/ea

$674
current price $6.74$1.12/ea
Bush's Black Beans 15 oz., 6 pk.
4.7887 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
OREO Chocolate Sandwich Cookies, 2.4 oz., 30 pk., $13.48, $0.19/oz

$1348
current price $13.48$0.19/oz
OREO Chocolate Sandwich Cookies, 2.4 oz., 30 pk.
4.8024 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Mosel Germany Riesling Wine, 1.5 L, $14.99, $0.30/foz

$1499
current price $14.99$0.30/foz
Member's Mark Mosel Germany Riesling Wine, 1.5 L
4.659 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Danimals Smoothies Variety Pack, Strawberry 3.1 fl. oz., 36 ct, $12.58, $0.35/ea

$1258
current price $12.58$0.35/ea
Danimals Smoothies Variety Pack, Strawberry 3.1 fl. oz., 36 ct
4.7743 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Commercial Tarp with Reinforced Corners, Blue/Gray 16' x 12', $15.48

$1548
current price $15.48Member's Mark Commercial Tarp with Reinforced Corners, Blue/Gray 16' x 12'
4.7355 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Organic Green Beans, 28 oz., $5.74, $0.21/oz

$574
current price $5.74$0.21/oz
Organic Green Beans, 28 oz.
4.4183 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Whole Seedless Watermelon, $6.97, $6.97/ea

$697
current price $6.97$6.97/ea
Whole Seedless Watermelon
3.8119 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
ARM & HAMMER Baking Soda, Multi-Purpose 100% Pure Sodium Bicarbonate Powder for Cooking, Baking, Cleaning, Laundry, Deodorizing, DIY & More, 13.5 lb Resealable Bag, $8.98, $0.04/oz

$898
current price $8.98$0.04/oz
From $8.98
ARM & HAMMER Baking Soda, Multi-Purpose 100% Pure Sodium Bicarbonate Powder for Cooking, Baking, Cleaning, Laundry, Deodorizing, DIY & More, 13.5 lb Resealable Bag
4.8826 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Ninja Professional Plus Kitchen System Blender and 8-Cup Food Processor with Auto-iQ

Members-only price
Ninja Professional Plus Kitchen System Blender and 8-Cup Food Processor with Auto-iQ
4.7976 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
10" Tres Leches Style Cake with Strawberry Filling, 86 oz., $19.84, $0.23/oz

$1984
current price $19.84$0.23/oz
10" Tres Leches Style Cake with Strawberry Filling, 86 oz.
4.4137 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Everwash Willow Indoor/Outdoor Area Rug, 5' x 8', $69.98
$6998
current price $69.98Member's Mark Everwash Willow Indoor/Outdoor Area Rug, 5' x 8'
4.72 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Nilla Wafers Vanilla Wafer Cookies, 2pk., 15 oz., $8.12, $0.27/oz

$812
current price $8.12$0.27/oz
Nilla Wafers Vanilla Wafer Cookies, 2pk., 15 oz.
4.6071 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Athenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.), $7.28, $0.30/oz

$728
current price $7.28$0.30/oz
Athenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.)
4.8343 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Clio Greek Yogurt Bar, Strawberry & Vanilla, 12 pk., $11.86, $0.99/ea

$1186
current price $11.86$0.99/ea
Clio Greek Yogurt Bar, Strawberry & Vanilla, 12 pk.
4.354 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 10'x10' Instant Canopy EasyLift Technology, $119.00

$11900
current price $119.00From $119.00
Member's Mark 10'x10' Instant Canopy EasyLift Technology
4.3411 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Mini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct., $10.72, $0.41/ea

$1072
current price $10.72$0.41/ea
Mini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct.
4.8135 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Country Time Powdered Lemonade Drink Mix 82.5 oz., $9.88, $0.12/oz

$988
current price $9.88$0.12/oz
Country Time Powdered Lemonade Drink Mix 82.5 oz.
4.7847 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Oversized Director's Chair, Choose your Color, $44.98, Was $59.98
Now$4498
current price Now $44.98, Was $59.98$59.98
$15 off
Member's Mark Oversized Director's Chair, Choose your Color
4.7278 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Idahoan Real Premium Mashed Potatoes, 3.25 lbs., $8.98, $0.17/oz

$898
current price $8.98$0.17/oz
Idahoan Real Premium Mashed Potatoes, 3.25 lbs.
4.8294 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Campbell's Cream of Mushroom Soup 10.5 oz., 8 pk., $8.98, $1.12/ea

$898
current price $8.98$1.12/ea
Campbell's Cream of Mushroom Soup 10.5 oz., 8 pk.
4.8227 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Sparkling Wine, 1.5 L, $13.99, $0.28/foz

$1399
current price $13.99$0.28/foz
Member's Mark Sparkling Wine, 1.5 L
4.5632 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Best Foods Real Mayonnaise, 25 fl. oz., 3 pk., $14.88, $0.20/foz

$1488
current price $14.88$0.20/foz
Best Foods Real Mayonnaise, 25 fl. oz., 3 pk.
4.6391 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup 10.5 oz., 8 pk., $8.98, $1.12/ea

$898
current price $8.98$1.12/ea
Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup 10.5 oz., 8 pk.
4.8163 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Ninja Foodi 6-in-1, 8-Quart 2 Basket Air Fryer with DualZone Technology & 2 Bonus Broiler Racks
Instant Savings

Members-only price
$20 off
Ends Oct 29
Ninja Foodi 6-in-1, 8-Quart 2 Basket Air Fryer with DualZone Technology & 2 Bonus Broiler Racks
4.8135 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Sara Lee Honey Wheat Bread 20 oz., 2 pk., $5.48, $0.14/oz

$548
current price $5.48$0.14/oz
Sara Lee Honey Wheat Bread 20 oz., 2 pk.
4.7768 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Hormel Black Label, Thick Cut Bacon 3 lbs., $15.44, $5.15/lb

$1544
current price $15.44$5.15/lb
Hormel Black Label, Thick Cut Bacon 3 lbs.
4.559 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Nutter Butter Peanut Butter Sandwich Cookies, 24 pk., $10.94, $0.23/oz

$1094
current price $10.94$0.23/oz
Nutter Butter Peanut Butter Sandwich Cookies, 24 pk.
4.8425 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Marble & Acacia Wood Charcuterie Boards, Set of 2, $29.98

$2998
current price $29.98Member's Mark Marble & Acacia Wood Charcuterie Boards, Set of 2
4.9524 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Mango Wood Charcuterie Boards, Set of 2, $24.97

$2497
current price $24.97Member's Mark Mango Wood Charcuterie Boards, Set of 2
4.4615 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Hefty Supreme Heavyweight Foam Bowls, 12 oz., 300 ct., $13.98, $0.05/ea

$1398
current price $13.98$0.05/ea
Hefty Supreme Heavyweight Foam Bowls, 12 oz., 300 ct.
4.6843 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pearl Milling Company Original Syrup, 64 oz., $6.78, $0.11/oz

$678
current price $6.78$0.11/oz
Pearl Milling Company Original Syrup, 64 oz.
4.7249 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Flavor Bombs Cherry Tomatoes On The Vine, 1.5 lbs., $6.97, $4.65/lb

$697
current price $6.97$4.65/lb
Flavor Bombs Cherry Tomatoes On The Vine, 1.5 lbs.
4.7822 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Hint Flavored Water Variety Pack 16 fl. oz., 18 pk., $13.98, $0.05/foz

$1398
current price $13.98$0.05/foz
Hint Flavored Water Variety Pack 16 fl. oz., 18 pk.
4.5767 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark by FujiSan Korean BBQ Chicken Spring Roll, 4 pcs., $8.47, $2.12/ea

$847
current price $8.47$2.12/ea
Member's Mark by FujiSan Korean BBQ Chicken Spring Roll, 4 pcs.
4.0417 out of 5 stars
Out of stock


