Seasonal & Occasions(987+)
Prices may vary in club and online
Seasonal & OccasionsGift GuideMother's DayEasterChristmasFall EverythingGifting HomeFather's Day Spring RefreshGifting TechEaster Inspired FoodsMother’s Day MealsDining al FrescoComfort FoodsFather's Day MealsDisaster RecoveryGame Day EssentialsGifts for HerValentine's DayChristmas DecorTrending Holiday GiftsGifts by PriceMother's Day BrunchParty PrepGraduationThanksgivingCozy Movie Night EssentialsBreak Apart GiftsPumpkin EverythingGifts for HimLuxe GiftsFall FlavorsGraduation GiftsGifts Under $25Last Minute GiftingMake a SmoothieGifting Clothing, Shoes & AccessoriesJewelry Gifts For HerIndoor Shop by LookEaster DessertsTech FavoritesDIY Gingerbread housesShop All Holiday DecorOutdoor Shop by LookClassic ChristmasValentine's Day JewelryKitchen and DiningHome EssentialsGifts Under $100Spa Day EssentialsEaster GiftingStocking StuffersFall ScentsCollege Prep GiftsMother's Day Beauty GiftsWreaths, Garlands & TopiarySoupsSpring Refresh EssentialsGraduation TechFashionistaHousewarmingGifts for AnyoneClassic Holiday DecorColorful & Fun Outdoor DecorDate Night FashionHoliday BlushOutdoor HobbiesFun & BrightMen's Clothing & AccessoriesValentine's Day Candy & TreatsHoliday TablescapeSeasonal DessertsCovered PorchEaster CandyEvergreen EleganceTopiaryGift IdeasTravel EssentialsHarvest DecorBeach EssentialsPet Gifts
Sort by|
Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct., $14.58, $0.21/ea

Sponsored
$1458
current price $14.58$0.21/ea
Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct.
4.6782 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk., $8.88, $0.44/oz

Sponsored
$888
current price $8.88$0.44/oz
Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
4.815 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound, $14.25, $4.44/lb

$1425
current price $14.25avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight
Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound
4.0167 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs., $15.73, $0.79/ea

$1573
current price $15.73$0.79/ea
Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs.
4.5692 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Breaded Mozzarella Sticks, Frozen, 72 ct., $14.82, $0.21/ea

$1482
current price $14.82$0.21/ea
Member's Mark Breaded Mozzarella Sticks, Frozen, 72 ct.
4.3902 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes, $19.56, $0.14/sft

Sponsored
$1956
current price $19.56$0.14/sft
From $19.56
DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes
4.5407 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs., $8.96, $4.48/lb

$896
current price $8.96$4.48/lb
Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs.
4.5095 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz., $5.98, $1.99/oz

$598
current price $5.98$1.99/oz
Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz.
4.7259 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Italian Style Beef Meatballs, Frozen 6 lbs., $22.97, $3.83/lb

$2297
current price $22.97$3.83/lb
Member's Mark Italian Style Beef Meatballs, Frozen 6 lbs.
4.5963 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk., $9.98, $0.21/oz

Sponsored
$998
current price $9.98$0.21/oz
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
4.7104 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs., $22.17, Was $25.17, $0.50/ea
Curbside & Delivery Savings

Now$2217
current price Now $22.17, Was $25.17$25.17
$0.50/ea
$3 off
Ends Sep 30
Member's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs.
4.4709 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct., $5.98, $0.75/ea

$598
current price $5.98$0.75/ea
Member's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct.
4.2789 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct., $5.58, $0.35/ea

$558
current price $5.58$0.35/ea
Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.
4.6635 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Ultra Premium 2-Ply White Napkins 6 pks., 110 napkins/pk., $11.18, $0.02/ea

$1118
current price $11.18$0.02/ea
Member's Mark Ultra Premium 2-Ply White Napkins 6 pks., 110 napkins/pk.
4.8052 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk., $8.98, $0.75/ea

$898
current price $8.98$0.75/ea
Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk.
4.3486 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz., $10.98, $0.15/oz

$1098
current price $10.98$0.15/oz
Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz.
4.5605 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz., $7.78, $0.18/oz

$778
current price $7.78$0.18/oz
Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz.
4.7517 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Fresh Squeezed Orange Juice, 59 fl. oz., $10.83, $0.18/foz

$1083
current price $10.83$0.18/foz
Member's Mark Fresh Squeezed Orange Juice, 59 fl. oz.
4.7609 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound, $32.00, $11.47/lb

$3200
current price $32.00avg. price
$11.47/lb
Final cost by weight
Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound
4.6209 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Cranberry Pecan Chicken Salad, 2 lbs., $9.76

$976
current price $9.76Member's Mark Cranberry Pecan Chicken Salad, 2 lbs.
4.6397 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Organic Fruit Twist, Variety Pack, 0.63 oz., 24 pk., $9.98, $0.52/oz

$998
current price $9.98$0.52/oz
Member's Mark Organic Fruit Twist, Variety Pack, 0.63 oz., 24 pk.
4.6802 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct., $7.87, $0.22/ea

$787
current price $7.87$0.22/ea
Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct.
4.7696 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Farm Raised Shrimp Scampi, Frozen, 2 lbs., $15.94, $7.97/lb

$1594
current price $15.94$7.97/lb
Member's Mark Farm Raised Shrimp Scampi, Frozen, 2 lbs.
4.6894 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct., $7.96, $0.12/oz

$796
current price $7.96$0.12/oz
Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.
4.6039 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Translucent Plastic Cups 12 oz., 300 ct., $13.14, $0.04/ea

$1314
current price $13.14$0.04/ea
From $13.14
Member's Mark Translucent Plastic Cups 12 oz., 300 ct.
4.7377 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.), $9.53, Was $10.53, $0.20/oz

Now$953
current price Now $9.53, Was $10.53$10.53
$0.20/oz
$1 off
Member's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.)
4.6603 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk., $11.76, $2.35/ea

$1176
current price $11.76$2.35/ea
Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk.
4.4673 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Petite Hoagie Rolls, White Bread, 18 ct., $6.98, $0.39/ea

$698
current price $6.98$0.39/ea
Member's Mark Petite Hoagie Rolls, White Bread, 18 ct.
4.5149 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Pimento Stuffed Manzanilla Olives, 2 pk., $9.48, $0.23/oz

$948
current price $9.48$0.23/oz
Member's Mark Pimento Stuffed Manzanilla Olives, 2 pk.
4.4962 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound, $8.96, $5.12/lb

$896
current price $8.96avg. price
$5.12/lb
Final cost by weight
Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound
4.5372 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct., $8.46, $0.60/ea

$846
current price $8.46$0.60/ea
Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.
4.5381 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Chicken Pot Pie, priced per pound, $19.66, $3.94/lb

$1966
current price $19.66avg. price
$3.94/lb
Final cost by weight
Member's Mark Chicken Pot Pie, priced per pound
4.5956 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound, $15.12, $3.98/lb

$1512
current price $15.12avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound
4.2 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound, $14.33, $3.98/lb

$1433
current price $14.33avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound
4.2682 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz., $24.98, $0.52/oz

$2498
current price $24.98$0.52/oz
Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz.
4.7073 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound, $8.10, $3.24/lb

$810
current price $8.10avg. price
$3.24/lb
Final cost by weight
Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound
4.3903 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Part-Skim Shredded Mozzarella Cheese 1 lb., 2 pk., $5.98, $0.19/oz

$598
current price $5.98$0.19/oz
Member's Mark Part-Skim Shredded Mozzarella Cheese 1 lb., 2 pk.
4.7781 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk., $11.76, $2.35/ea

$1176
current price $11.76$2.35/ea
Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk.
4.6632 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Broccoli Cheddar Soup, 32 oz., 2 pk., $8.98, $0.14/oz

$898
current price $8.98$0.14/oz
Member's Mark Broccoli Cheddar Soup, 32 oz., 2 pk.
4.524 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark, Advantage Premium, Infant Formula, 48 oz., $36.98, $0.77/oz

$3698
current price $36.98$0.77/oz
Member's Mark, Advantage Premium, Infant Formula, 48 oz.
4.5429 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Clear Plastic Cups 16 oz., 132 ct., $11.28, $0.09/ea

$1128
current price $11.28$0.09/ea
Member's Mark Clear Plastic Cups 16 oz., 132 ct.
4.8258 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Wild Caught Boneless Alaskan Sockeye Salmon, Frozen, 2 lbs., $28.94, $14.47/lb

$2894
current price $28.94$14.47/lb
Member's Mark Wild Caught Boneless Alaskan Sockeye Salmon, Frozen, 2 lbs.
4.4776 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Cracker Cut Cheese Variety Tray, 2 lbs., $8.96, $4.48/lb

$896
current price $8.96$4.48/lb
Member's Mark Cracker Cut Cheese Variety Tray, 2 lbs.
4.6706 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound, $24.36, $3.48/lb

$2436
current price $24.36avg. price
$3.48/lb
Final cost by weight
Member’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound
4.6619 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct., $17.98, $3.00/ea

$1798
current price $17.98$3.00/ea
Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct.
4.2659 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz., $5.64, $0.25/oz

$564
current price $5.64$0.25/oz
Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz.
4.5904 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Birthday Cake and Cookies and Cream Cake Pops, 14 ct., $18.98, $1.36/ea

$1898
current price $18.98$1.36/ea
Member's Mark Birthday Cake and Cookies and Cream Cake Pops, 14 ct.
4.5565 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs., $17.97, $5.99/lb

$1797
current price $17.97$5.99/lb
Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs.
4.6517 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound, $10.76, $5.38/lb

$1076
current price $10.76avg. price
$5.38/lb
Final cost by weight
Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound
4.4406 out of 5 stars
Out of stock