Personal Care

Prices may vary in club and online

CeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.

CeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.
Sponsored
Members-only price

CeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.

4.7657 out of 5 stars
4.7657 out of 5 Stars. 414 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack, $22.76, $0.81/oz

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack
Sponsored
current price $22.76
$0.81/oz

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack

4.8094 out of 5 stars
4.8094 out of 5 Stars. 530 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Facial Cleansing Towelettes, 20 ct., 8 pk., $12.98, $0.08/ea

Member's Mark Facial Cleansing Towelettes, 20 ct., 8 pk.
current price $12.98
$0.08/ea

Member's Mark Facial Cleansing Towelettes, 20 ct., 8 pk.

4.561 out of 5 stars
4.561 out of 5 Stars. 82 reviews
Available for Shipping

Olay Ultimate Hydrating Moisturizer with Niacinamide, Collagen Peptide, Skincare for Face, 1.7 oz., 2pk, $47.98, $14.11/oz

Olay Ultimate Hydrating Moisturizer with Niacinamide, Collagen Peptide, Skincare for Face, 1.7 oz., 2pk
current price $47.98
$14.11/oz

Olay Ultimate Hydrating Moisturizer with Niacinamide, Collagen Peptide, Skincare for Face, 1.7 oz., 2pk

4.7466 out of 5 stars
4.7466 out of 5 Stars. 2984 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Oral-B iO Series Electric Toothbrush Replacement Brush Heads, Ultimate Clean, 8 ct., $49.98, $6.25/ea

Oral-B iO Series Electric Toothbrush Replacement Brush Heads, Ultimate Clean, 8 ct.
current price $49.98
$6.25/ea

Oral-B iO Series Electric Toothbrush Replacement Brush Heads, Ultimate Clean, 8 ct.

4.631 out of 5 stars
4.631 out of 5 Stars. 756 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Old Spice High Endurance Deodorant, 48-Hr. Protection, Pure Sport, 3.0 oz., 5 pk., $13.48, $0.90/oz

Old Spice High Endurance Deodorant, 48-Hr. Protection, Pure Sport, 3.0 oz., 5 pk.
Sponsored
current price $13.48
$0.90/oz

Old Spice High Endurance Deodorant, 48-Hr. Protection, Pure Sport, 3.0 oz., 5 pk.

4.673 out of 5 stars
4.673 out of 5 Stars. 1104 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Dove Deep Moisture Body Wash with Pump, 30.6 fl. oz., 2 ct., $18.98, $0.31/foz

Dove Deep Moisture Body Wash with Pump, 30.6 fl. oz., 2 ct.
current price $18.98
$0.31/foz

Dove Deep Moisture Body Wash with Pump, 30.6 fl. oz., 2 ct.

4.8095 out of 5 stars
4.8095 out of 5 Stars. 2010 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Aveeno Baby 2-in-1 Wash and Shampoo, 18 fl. oz., 2 pk.

Instant Savings
Aveeno Baby 2-in-1 Wash and Shampoo, 18 fl. oz., 2 pk.
Members-only price
$2 off
Ends Sep 30

Aveeno Baby 2-in-1 Wash and Shampoo, 18 fl. oz., 2 pk.

4.8073 out of 5 stars
4.8073 out of 5 Stars. 2860 reviews
Available for Shipping

Oral-B Glide All-In-One Mint Flavor Dental Floss, 44 m, 6 pk., $14.97, $2.50/ea

Oral-B Glide All-In-One Mint Flavor Dental Floss, 44 m, 6 pk.
current price $14.97
$2.50/ea

Oral-B Glide All-In-One Mint Flavor Dental Floss, 44 m, 6 pk.

4.3408 out of 5 stars
4.3408 out of 5 Stars. 2667 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Olay Moisture Renewal Blend Body Wash, 35 fl. oz., 2 pk., $15.98, $0.23/foz

Olay Moisture Renewal Blend Body Wash, 35 fl. oz., 2 pk.
Sponsored
current price $15.98
$0.23/foz

Olay Moisture Renewal Blend Body Wash, 35 fl. oz., 2 pk.

4.7348 out of 5 stars
4.7348 out of 5 Stars. 1165 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crest Pro-Health Advanced Whitening + Intensive Clean Toothpaste, 5.8 oz., 5 pk., $15.98, $0.55/oz

Crest Pro-Health Advanced Whitening + Intensive Clean Toothpaste, 5.8 oz., 5 pk.
current price $15.98
$0.55/oz

Crest Pro-Health Advanced Whitening + Intensive Clean Toothpaste, 5.8 oz., 5 pk.

4.756 out of 5 stars
4.756 out of 5 Stars. 2770 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Foaming Hand Soap Dispenser, $6.98, $6.98/ea

Member's Mark Foaming Hand Soap Dispenser
current price $6.98
$6.98/ea

Member's Mark Foaming Hand Soap Dispenser

4.3067 out of 5 stars
4.3067 out of 5 Stars. 300 reviews
Available for Shipping

Venus Sensitive Disposable Razors for Women, 12 ct.

Venus Sensitive Disposable Razors for Women, 12 ct.
Members-only price

Venus Sensitive Disposable Razors for Women, 12 ct.

4.5029 out of 5 stars
4.5029 out of 5 Stars. 1714 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tampax Pearl Super Tampons, Unscented, 96 ct.

Tampax Pearl Super Tampons, Unscented, 96 ct.
Members-only price

Tampax Pearl Super Tampons, Unscented, 96 ct.

4.7849 out of 5 stars
4.7849 out of 5 Stars. 3249 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Dove Men+Care Body and Face Bar Soap, Extra Fresh, 3.75 oz., 14 ct., $15.48, $0.29/oz

Dove Men+Care Body and Face Bar Soap, Extra Fresh, 3.75 oz., 14 ct.
current price $15.48
$0.29/oz

Dove Men+Care Body and Face Bar Soap, Extra Fresh, 3.75 oz., 14 ct.

4.6636 out of 5 stars
4.6636 out of 5 Stars. 7167 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Always Infinity FlexFoam Heavy Flow Pads with Flexi-Wings, Unscented, Size 2, 80 ct.

Always Infinity FlexFoam Heavy Flow Pads with Flexi-Wings, Unscented, Size 2, 80 ct.
Members-only price

Always Infinity FlexFoam Heavy Flow Pads with Flexi-Wings, Unscented, Size 2, 80 ct.

4.729 out of 5 stars
4.729 out of 5 Stars. 2815 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Dove Sensitive Skin Body Wash with Pump, 30.6 fl. oz., 2 ct., $18.98, $0.31/foz

Dove Sensitive Skin Body Wash with Pump, 30.6 fl. oz., 2 ct.
current price $18.98
$0.31/foz

Dove Sensitive Skin Body Wash with Pump, 30.6 fl. oz., 2 ct.

4.7952 out of 5 stars
4.7952 out of 5 Stars. 2715 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Johnson's Head-To-Toe Wash & Shampoo, 33.8 fl. oz.

Johnson's Head-To-Toe Wash & Shampoo, 33.8 fl. oz.
Members-only price

Johnson's Head-To-Toe Wash & Shampoo, 33.8 fl. oz.

4.5492 out of 5 stars
4.5492 out of 5 Stars. 712 reviews
Available for Shipping

Aveeno Daily Moisturizing Body Lotion Set, $16.48, $0.37/foz

Aveeno Daily Moisturizing Body Lotion Set
current price $16.48
$0.37/foz

Aveeno Daily Moisturizing Body Lotion Set

4.7627 out of 5 stars
4.7627 out of 5 Stars. 6295 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Total Protection Guards for Men, Maximum, 84 ct., $16.28, $0.19/ea

Member's Mark Total Protection Guards for Men, Maximum, 84 ct.
current price $16.28
$0.19/ea

Member's Mark Total Protection Guards for Men, Maximum, 84 ct.

4.6779 out of 5 stars
4.6779 out of 5 Stars. 742 reviews
Available for Shipping

Cottonelle Freshcare Flushable Wipes, 12 ct., 504 wipes, $14.28, $0.11/sft

Cottonelle Freshcare Flushable Wipes, 12 ct., 504 wipes
current price $14.28
$0.11/sft

Cottonelle Freshcare Flushable Wipes, 12 ct., 504 wipes

4.5105 out of 5 stars
4.5105 out of 5 Stars. 12644 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Total Protection Pads for Women, Ultimate Long, 6 Drop, 144 ct., $38.98

Member's Mark Total Protection Pads for Women, Ultimate Long, 6 Drop, 144 ct.
current price $38.98

Member's Mark Total Protection Pads for Women, Ultimate Long, 6 Drop, 144 ct.

4.5076 out of 5 stars
4.5076 out of 5 Stars. 794 reviews
Available for Shipping

Tampax Pearl Tampons Trio Pack, Unscented, Regular, Super & Super Plus, 86 ct., $16.98, $0.20/ea

Tampax Pearl Tampons Trio Pack, Unscented, Regular, Super & Super Plus, 86 ct.
current price $16.98
$0.20/ea

Tampax Pearl Tampons Trio Pack, Unscented, Regular, Super & Super Plus, 86 ct.

4.8514 out of 5 stars
4.8514 out of 5 Stars. 451 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cetaphil Daily Facial Cleanser for Sensitive Skin, Combination to Oil Skin, (20 fl. oz., 2 pk.), $19.97

Cetaphil Daily Facial Cleanser for Sensitive Skin, Combination to Oil Skin, (20 fl. oz., 2 pk.)
current price $19.97

Cetaphil Daily Facial Cleanser for Sensitive Skin, Combination to Oil Skin, (20 fl. oz., 2 pk.)

4.4655 out of 5 stars
4.4655 out of 5 Stars. 9254 reviews
Available for Shipping

ChapStick Lip Protectant Variety Pack, 12-Count, 0.15 oz, $12.98, $1.08/ea

ChapStick Lip Protectant Variety Pack, 12-Count, 0.15 oz
current price $12.98
$1.08/ea

ChapStick Lip Protectant Variety Pack, 12-Count, 0.15 oz

4.6446 out of 5 stars
4.6446 out of 5 Stars. 166 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tampax Pearl Tampons Trio Pack, Unscented, Light, Regular & Super, 86 ct.

Tampax Pearl Tampons Trio Pack, Unscented, Light, Regular & Super, 86 ct.
Members-only price

Tampax Pearl Tampons Trio Pack, Unscented, Light, Regular & Super, 86 ct.

4.8761 out of 5 stars
4.8761 out of 5 Stars. 476 reviews
Available for Shipping

Gillette Fusion5 Men's Razor Cartridges, 16 ct.

Gillette Fusion5 Men's Razor Cartridges, 16 ct.
Members-only price

Gillette Fusion5 Men's Razor Cartridges, 16 ct.

4.6518 out of 5 stars
4.6518 out of 5 Stars. 6072 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Listerine Total Care Fresh Mint Mouthwash, 33.8 fl. oz., 3 pk., $16.96, Was $18.96, $0.17/foz

Instant Savings
Listerine Total Care Fresh Mint Mouthwash, 33.8 fl. oz., 3 pk.
current price Now $16.96, Was $18.96
$0.17/foz
$2 off
Ends Oct 05

Listerine Total Care Fresh Mint Mouthwash, 33.8 fl. oz., 3 pk.

4.7485 out of 5 stars
4.7485 out of 5 Stars. 3936 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Poise Daily Incontinence Panty Liners, 2 Drop Very Light, 132 ct.

Poise Daily Incontinence Panty Liners, 2 Drop Very Light, 132 ct.
Members-only price
$1 off

Poise Daily Incontinence Panty Liners, 2 Drop Very Light, 132 ct.

4.7144 out of 5 stars
4.7144 out of 5 Stars. 6708 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tampax Pearl Regular Tampons, 96 ct.

Tampax Pearl Regular Tampons, 96 ct.
Members-only price

Tampax Pearl Regular Tampons, 96 ct.

4.701 out of 5 stars
4.701 out of 5 Stars. 3328 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Always Ultra Thin Overnight Pads with Wings, Size 4, 80 ct.

Always Ultra Thin Overnight Pads with Wings, Size 4, 80 ct.
Members-only price

Always Ultra Thin Overnight Pads with Wings, Size 4, 80 ct.

4.6046 out of 5 stars
4.6046 out of 5 Stars. 1176 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Venus Extra Smooth Women's Razor, 5 Blades, 1 Handle + 11 Cartridges

Venus Extra Smooth Women's Razor, 5 Blades, 1 Handle + 11 Cartridges
Members-only price

Venus Extra Smooth Women's Razor, 5 Blades, 1 Handle + 11 Cartridges

4.666 out of 5 stars
4.666 out of 5 Stars. 988 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Head & Shoulders Anti-Dandruff Dry Scalp Care 2 - in - 1, Shampoo + Conditioner, Moisturizing Dry Scalp Relief, 38.8 fl. oz., $13.98

Head & Shoulders Anti-Dandruff Dry Scalp Care 2 - in - 1, Shampoo + Conditioner, Moisturizing Dry Scalp Relief,  38.8 fl. oz.
current price $13.98

Head & Shoulders Anti-Dandruff Dry Scalp Care 2 - in - 1, Shampoo + Conditioner, Moisturizing Dry Scalp Relief, 38.8 fl. oz.

4.6254 out of 5 stars
4.6254 out of 5 Stars. 355 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crest Pro-Health Advantage Multi-Protection Mouthwash, Smooth Mint, 33.8 fl. oz., 3 pk., $10.97, $0.11/foz

Crest Pro-Health Advantage Multi-Protection Mouthwash, Smooth Mint, 33.8 fl. oz., 3 pk.
current price $10.97
$0.11/foz

Crest Pro-Health Advantage Multi-Protection Mouthwash, Smooth Mint, 33.8 fl. oz., 3 pk.

4.7288 out of 5 stars
4.7288 out of 5 Stars. 4296 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crest 3D White Deep Stain Remover Whitening Toothpaste, 2.1 oz., 4 pk., $19.97, $2.38/oz

Crest 3D White Deep Stain Remover Whitening Toothpaste, 2.1 oz., 4 pk.
current price $19.97
$2.38/oz

Crest 3D White Deep Stain Remover Whitening Toothpaste, 2.1 oz., 4 pk.

4.2277 out of 5 stars
4.2277 out of 5 Stars. 549 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Total Protection Pads for Women, Moderate Regular, Choose Count, $44.64

Member's Mark Total Protection Pads for Women, Moderate Regular, Choose Count
current price $44.64

Member's Mark Total Protection Pads for Women, Moderate Regular, Choose Count

3.9536 out of 5 stars
3.9536 out of 5 Stars. 345 reviews
Available for Shipping

Cetaphil Moisturizing Cream for Dry to Very Dry Skin , Unscented (16 oz., 2 pk.), $19.78

Cetaphil Moisturizing Cream for Dry to Very Dry Skin , Unscented (16 oz., 2 pk.)
current price $19.78

Cetaphil Moisturizing Cream for Dry to Very Dry Skin , Unscented (16 oz., 2 pk.)

4.6463 out of 5 stars
4.6463 out of 5 Stars. 2833 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cetaphil Gentle Foaming Cleanser, 8 fl. oz., 3 pk., $19.98, $0.83/foz

Cetaphil Gentle Foaming Cleanser, 8 fl. oz., 3 pk.
current price $19.98
$0.83/foz

Cetaphil Gentle Foaming Cleanser, 8 fl. oz., 3 pk.

4.4203 out of 5 stars
4.4203 out of 5 Stars. 1763 reviews
Available for Shipping

Dove Go Fresh Beauty Bar, Cool Moisture, 3.75 oz., 16 ct., $18.48, $0.31/oz

Dove Go Fresh Beauty Bar, Cool Moisture, 3.75 oz., 16 ct.
current price $18.48
$0.31/oz

Dove Go Fresh Beauty Bar, Cool Moisture, 3.75 oz., 16 ct.

4.8348 out of 5 stars
4.8348 out of 5 Stars. 4541 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crest Gum Detoxify Ultra Toothpaste, 4.7 oz., 4 pk., $19.82, $1.05/oz

Crest Gum Detoxify Ultra Toothpaste, 4.7 oz., 4 pk.
current price $19.82
$1.05/oz

Crest Gum Detoxify Ultra Toothpaste, 4.7 oz., 4 pk.

4.8573 out of 5 stars
4.8573 out of 5 Stars. 1107 reviews
Available for Shipping

Oral-B ProHealth Advanced Manual Soft Toothbrush, 8 ct., $14.97, $1.87/ea

Oral-B ProHealth Advanced Manual Soft Toothbrush, 8 ct.
current price $14.97
$1.87/ea

Oral-B ProHealth Advanced Manual Soft Toothbrush, 8 ct.

4.4941 out of 5 stars
4.4941 out of 5 Stars. 593 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

OGX Bond Protein Repair 450°F Heat Protect Spray, 6.5 fl. oz., 2 pk., $15.98

OGX Bond Protein Repair 450°F Heat Protect Spray, 6.5 fl. oz., 2 pk.
current price $15.98

OGX Bond Protein Repair 450°F Heat Protect Spray, 6.5 fl. oz., 2 pk.

4.7243 out of 5 stars
4.7243 out of 5 Stars. 1001 reviews
Available for Shipping

Always Daily Panty Liners, Unscented, 240 ct.

Always Daily Panty Liners, Unscented, 240 ct.
Members-only price

Always Daily Panty Liners, Unscented, 240 ct.

4.4788 out of 5 stars
4.4788 out of 5 Stars. 2521 reviews
Available for Shipping

Pantene Pro-V Nourishing Coconut Milk & Shea Butter Shampoo, 38.2 fl. oz., $10.96, $0.29/foz

Pantene Pro-V Nourishing Coconut Milk & Shea Butter Shampoo, 38.2 fl. oz.
current price $10.96
$0.29/foz

Pantene Pro-V Nourishing Coconut Milk & Shea Butter Shampoo, 38.2 fl. oz.

4.7335 out of 5 stars
4.7335 out of 5 Stars. 1088 reviews
Out of stock

Dove Men+Care Extra Fresh Body Wash, 30 fl. oz., 2 pk., $16.98, $0.28/foz

Dove Men+Care Extra Fresh Body Wash, 30 fl. oz., 2 pk.
current price $16.98
$0.28/foz

Dove Men+Care Extra Fresh Body Wash, 30 fl. oz., 2 pk.

4.7426 out of 5 stars
4.7426 out of 5 Stars. 404 reviews
Out of stock