Member's Mark Total Protection Overnight Pad for Women, 120 ct.
Shipping

Highlights
- Dri-Fit™ multi-layer hypoallergenic fiber blend wicks away moisture
- Super-absorbent core quickly locks up moisture and odor
- Features Odor Guard® technology
- Clinically proven, dermatologist-tested hypoallergenic design
- Ideal for incontinence, bladder control, or overactive bladder
Member's Mark Total Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size $35.68 $0.42/ea

Member's Mark Total Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size
Members also considered
Poise Postpartum Incontinence Pads, 5 Drop Max Absorbency, 128 ct.
SponsoredMembers-only pricePoise Postpartum Incontinence Pads, 5 Drop Max Absorbency, 128 ct.
20834.4551 out of 5 Stars. 2083 reviews4.4551 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingAlways Discreet plus Incontinence Pads for Women, Extra Heavy Long, 90 ct.
Sam's Cash Offer
Members-only priceEarn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Always Discreet plus Incontinence Pads for Women, Extra Heavy Long, 90 ct.
22514.6548 out of 5 Stars. 2251 reviews4.6548 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingAlways Discreet plus Incontinence Pads for Women, Moderate, 153 ct.
Sam's Cash Offer
Members-only priceEarn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Always Discreet plus Incontinence Pads for Women, Moderate, 153 ct.
26684.4993 out of 5 Stars. 2668 reviews4.4993 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDepend Fresh Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size
SponsoredMembers-only priceDepend Fresh Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size
129794.5077 out of 5 Stars. 12979 reviews4.5077 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingAlways Discreet plus Incontinence Liners for Women, Very Light Long, 132 ct.
Sam's Cash Offer
Members-only priceEarn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Always Discreet plus Incontinence Liners for Women, Very Light Long, 132 ct.
21664.5813 out of 5 Stars. 2166 reviews4.5813 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping
About this item
Product details
Introducing Member's Mark Total Protection Overnight Pad for Women
The Member's Mark Total Protection Overnight Pad for Women is designed to provide maximum protection and comfort during the night. It is specifically tailored to meet the needs of women who experience heavy bladder leakage while sleeping, ensuring a worry-free and undisturbed rest.
Unparalleled Absorbency for Overnight Protection
Our Overnight Pad is equipped with an advanced super-absorbent core that quickly locks away moisture, preventing leaks and keeping you dry throughout the night. The pad has an extra-long length and wider back coverage, providing extra protection against leaks, even for side sleepers.
Soft and Gentle on the Skin
We understand the importance of comfort, especially during the night. That's why our Total Protection Overnight Pad is made with a soft and gentle top layer that feels pleasant against the skin. The materials used are hypoallergenic and dermatologist-tested to minimize any potential irritation or discomfort.
Odor Guard Technology for Freshness
Nobody likes to worry about odors, especially when it comes to bladder leakage. Our Overnight Pad features Odor Guard technology, which neutralizes unwanted odors, leaving you feeling fresh and confident throughout the night.
Secure and Stay-Put Design
We've designed our Overnight Pad with your comfort in mind. The pad has a contoured shape that conforms to your body, ensuring a secure and comfortable fit. The adhesive backing keeps the pad in place, so you can move freely without worrying about it shifting or bunching up.
Individually Wrapped for Convenience
Each Member's Mark Total Protection Overnight Pad is individually wrapped for your convenience and discretion. You can easily carry them in your purse or bag, allowing you to tackle any unexpected leaks with ease and confidence, wherever you go.
Get the Restful Night's Sleep You Deserve
With Member's Mark Total Protection Overnight Pad for Women, you can enjoy a restful night's sleep without the worry of leaks or discomfort. Experience the ultimate in overnight protection and wake up feeling refreshed and confident. Try our Overnight Pad today and discover the difference it can make in your life.
Questions or Comments?
We would love to hear about your Member's Mark experience! Visit us at: samsclub.com/membersmarkhelp
We are so confident you will be delighted with your Member's Mark purchase that we promise to refund or replace any item you find unsatisfactory. We aim to delight all our members and would love to hear about your discoveries! Call us at: 1-888-301-0332 (toll-free), 8am -5pm CST Monday -Friday.
For additional infor mation Click Here.
Specifications
- Overnight pad for women
- Individually wrapped for your convenience
- Ultimate long absorbency
- Four packs of 30 pads
- Ideal for incontinence, bladder control, or overactive bladder
- FSA/HSA: Yes
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 743 reviews
Verified Purchase
Peace of mind sleep!
Excellent protection, comfortable, super absorbent, don't irritate the skin, I sleep with peace of mind that nothing will transfer to my bed sheets. By the way it won't move anywhere once you fixed it in your panties. It will stick very well and won't leave any residue behind when removed. It also offers extra security during the day on the heavy flow days and is would be totally unnoticeable if you are wearing a dress. Also with the bulk buying at a very good price I can forget about getting restocked for months. Even though it's an oversized pad, it is flat enough to fit in every where. I like very much they come individually wrapped in a soft material that can be reused to wrap the pad around before discard it. I'm very satisfied. Thank you
Verified Purchase
Full disclosure, we use these in our dogs diaper
We have a dog that leaks. He wears a wrap and these are used as a liner.
Verified Purchase
Best overnight pads around!!!
I don't get all the negative reviews. These are the best overnight pads around. Equal to Poise & Tena which are a lot more money. I like the back of the pad. It is much wider than the front. The adhesive is very sticky. Great for adhering to your underwear. I will be purchasing these again & again. Thanks Sam's for having such a great product. I would recommend these to friends for bladder protection.
Popular products in this category
Cottonelle Freshcare Flushable Wipes, 12 ct., 504 wipes $14.28 $0.11/sft
Sponsored$1428current price $14.28$0.11/sftCottonelle Freshcare Flushable Wipes, 12 ct., 504 wipes
126684.5109 out of 5 Stars. 12668 reviews4.5109 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDepend Fresh Protection Incontinence Underwear for Men, Choose Size
Members-only priceDepend Fresh Protection Incontinence Underwear for Men, Choose Size
76124.5941 out of 5 Stars. 7612 reviews4.5941 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingVenus Extra Smooth Women's Razor, 5 Blades, 1 Handle + 11 Cartridges
Sam's Cash Offer
Members-only priceEarn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Venus Extra Smooth Women's Razor, 5 Blades, 1 Handle + 11 Cartridges
9884.666 out of 5 Stars. 988 reviews4.666 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Total Protection Incontinence Underwear for Men, Choose Size $35.68 $0.42/ea
Sponsored$3568current price $35.68$0.42/eaMember's Mark Total Protection Incontinence Underwear for Men, Choose Size
25224.5238 out of 5 Stars. 2522 reviews4.5238 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingDove Clear Finish APA Spray Deodorant, 4.8 oz., 3 pk. $21.98
$2198current price $21.98Dove Clear Finish APA Spray Deodorant, 4.8 oz., 3 pk.
Available for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGillette Sensor2 Plus Lubrastrip Pivoting Head Disposable Razors, 52 ct.
Sam's Cash Offer
Members-only priceEarn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Gillette Sensor2 Plus Lubrastrip Pivoting Head Disposable Razors, 52 ct.
22754.5811 out of 5 Stars. 2275 reviews4.5811 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz
$428current price $4.28$0.01/fozMember's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
627924.8196 out of 5 Stars. 62792 reviews4.8196 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528464.606 out of 5 Stars. 52846 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397404.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $5.48 $0.01/foz
$548current price $5.48$0.01/fozPure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
197884.7978 out of 5 Stars. 19788 reviews4.7978 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
744324.6654 out of 5 Stars. 74432 reviews4.6654 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H $7.98
$798current price $7.98Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
88524.8368 out of 5 Stars. 8852 reviews4.8368 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen $4.82 $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222534.7306 out of 5 Stars. 22253 reviews4.7306 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
315054.4708 out of 5 Stars. 31505 reviews4.4708 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct. $10.22
$1022current price $10.22Member's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct.
245684.8631 out of 5 Stars. 24568 reviews4.8631 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery