Protein Packed Eats

Prices may vary in club and online
Sort by|

Oikos Pro Cultured Dairy Drink Variety Pack, 23g Protein, Strawberry Banana & Peach, 7 fl oz. Bottles, 12 ct. $15.34 Was $18.84

Instant Savings
Oikos Pro Cultured Dairy Drink Variety Pack, 23g Protein, Strawberry Banana & Peach, 7 fl oz. Bottles, 12 ct.
Sponsored
current price Now $15.34, Was $18.84
$3.50 off
Ends Oct 26

Oikos Pro Cultured Dairy Drink Variety Pack, 23g Protein, Strawberry Banana & Peach, 7 fl oz. Bottles, 12 ct.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs. $16.98 $5.66/lb

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs.
Sponsored
current price $16.98
$5.66/lb

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs.

4.1554 out of 5 stars
4.1554 out of 5 Stars. 3982 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
current price $4.98

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken

4.6652 out of 5 stars
4.6652 out of 5 Stars. 74318 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark Boneless Center Cut Pork Loin Chops, priced per pound $9.60 $2.98/lb

Member’s Mark Boneless Center Cut Pork Loin Chops, priced per pound
current price $9.60
avg. price
$2.98/lb
Final cost by weight

Member’s Mark Boneless Center Cut Pork Loin Chops, priced per pound

4.72 out of 5 stars
4.72 out of 5 Stars. 6571 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs. $24.94 $9.98/lb

Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs.
current price $24.94
$9.98/lb

Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs.

4.7707 out of 5 stars
4.7707 out of 5 Stars. 16323 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Oikos Triple Zero Nonfat Blended Greek Yogurt Variety Pack, 5.3 oz., 18 ct. $14.76 $0.82/ea

Oikos Triple Zero Nonfat Blended Greek Yogurt Variety Pack, 5.3 oz., 18 ct.
Sponsored
current price $14.76
$0.82/ea

Oikos Triple Zero Nonfat Blended Greek Yogurt Variety Pack, 5.3 oz., 18 ct.

4.678 out of 5 stars
4.678 out of 5 Stars. 8590 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound $12.94 $9.24/lb

Member's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound
current price $12.94
avg. price
$9.24/lb
Final cost by weight

Member's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound

4.3954 out of 5 stars
4.3954 out of 5 Stars. 6414 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound $32.00 $11.47/lb

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound
current price $32.00
avg. price
$11.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound

4.6206 out of 5 stars
4.6206 out of 5 Stars. 5725 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Wild Caught Boneless Marinated Alaskan Salmon, Frozen, 5-7 ct., 2.25 lbs. $22.86 $10.16/lb

Member's Mark Wild Caught Boneless Marinated Alaskan Salmon, Frozen, 5-7 ct., 2.25 lbs.
current price $22.86
$10.16/lb

Member's Mark Wild Caught Boneless Marinated Alaskan Salmon, Frozen, 5-7 ct., 2.25 lbs.

4.172 out of 5 stars
4.172 out of 5 Stars. 5099 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2 lbs., 2 pk. $22.77

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2 lbs., 2 pk.
Sponsored
current price $22.77

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2 lbs., 2 pk.

4.7699 out of 5 stars
4.7699 out of 5 Stars. 2151 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk. $11.76 $2.35/ea

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk.
current price $11.76
$2.35/ea

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk.

4.4652 out of 5 stars
4.4652 out of 5 Stars. 2960 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound $15.12 $3.98/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound
current price $15.12
avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 4875 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound $14.33 $3.98/lb

Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound
current price $14.33
avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound

4.43 out of 5 stars
4.43 out of 5 Stars. 6970 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Teriyaki Chicken Bowl, 12 oz. Each, 2 pk. $13.44 $0.56/oz

Member's Mark Teriyaki Chicken Bowl, 12 oz. Each, 2 pk.
current price $13.44
$0.56/oz

Member's Mark Teriyaki Chicken Bowl, 12 oz. Each, 2 pk.

4.5367 out of 5 stars
4.5367 out of 5 Stars. 1919 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk. $11.76 $2.35/ea

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk.
current price $11.76
$2.35/ea

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk.

4.6632 out of 5 stars
4.6632 out of 5 Stars. 2856 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Seasoned Beef Bites with Garlic and Herb Compound Butter, 1.5 lbs. $15.94 Was $17.94 $10.63/lb

Member's Mark Seasoned Beef Bites with Garlic and Herb Compound Butter, 1.5 lbs.
current price Now $15.94, Was $17.94
$10.63/lb
$2 off

Member's Mark Seasoned Beef Bites with Garlic and Herb Compound Butter, 1.5 lbs.

4.1602 out of 5 stars
4.1602 out of 5 Stars. 3496 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound $10.76 $5.38/lb

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound
current price $10.76
avg. price
$5.38/lb
Final cost by weight

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound

4.4398 out of 5 stars
4.4398 out of 5 Stars. 3329 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound $17.94 $5.98/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound
current price $17.94
avg. price
$5.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound

3.9984 out of 5 stars
3.9984 out of 5 Stars. 6391 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Salsa Verde Chicken Bowls, 12 oz. Each, 2 pk. $13.36 $0.56/oz

Member's Mark Salsa Verde Chicken Bowls, 12 oz. Each, 2 pk.
current price $13.36
$0.56/oz

Member's Mark Salsa Verde Chicken Bowls, 12 oz. Each, 2 pk.

4.5439 out of 5 stars
4.5439 out of 5 Stars. 2300 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs. $11.48 $5.74/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs.
current price $11.48
$5.74/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs.

4.6762 out of 5 stars
4.6762 out of 5 Stars. 5309 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound $15.17 $4.74/lb

Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound
current price $15.17
avg. price
$4.74/lb
Final cost by weight

Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound

4.2389 out of 5 stars
4.2389 out of 5 Stars. 3177 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Mesquite Grilled Chicken Fillets, Frozen, 3 lbs. $15.97 Was $17.88 $5.32/lb

Member's Mark Mesquite Grilled Chicken Fillets, Frozen, 3 lbs.
current price Now $15.97, Was $17.88
$5.32/lb
$1.91 off

Member's Mark Mesquite Grilled Chicken Fillets, Frozen, 3 lbs.

4.5475 out of 5 stars
4.5475 out of 5 Stars. 5386 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Organic Boneless and Skinless Chicken Breasts, priced per pound $28.14 $5.36/lb

Member's Mark Organic Boneless and Skinless Chicken Breasts, priced per pound
current price $28.14
avg. price
$5.36/lb
Final cost by weight

Member's Mark Organic Boneless and Skinless Chicken Breasts, priced per pound

4.1405 out of 5 stars
4.1405 out of 5 Stars. 1032 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark No Antibiotics Ever Rotisserie Seasoned Chicken Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz. $9.57 $6.96/lb

Member's Mark No Antibiotics Ever Rotisserie Seasoned Chicken Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.
current price $9.57
$6.96/lb

Member's Mark No Antibiotics Ever Rotisserie Seasoned Chicken Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.

4.5889 out of 5 stars
4.5889 out of 5 Stars. 3761 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Tilapia Fillet, priced per pound $19.24 $7.26/lb

Member's Mark Farm Raised Tilapia Fillet, priced per pound
current price $19.24
avg. price
$7.26/lb
Final cost by weight

Member's Mark Farm Raised Tilapia Fillet, priced per pound

4.4995 out of 5 stars
4.4995 out of 5 Stars. 1087 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Wild Caught Skin-On Sockeye Salmon Fillet, priced per pound $36.55 $14.62/lb

Member's Mark Wild Caught Skin-On Sockeye Salmon Fillet, priced per pound
current price $36.55
avg. price
$14.62/lb
Final cost by weight

Member's Mark Wild Caught Skin-On Sockeye Salmon Fillet, priced per pound

4.4176 out of 5 stars
4.4176 out of 5 Stars. 2052 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fire Grilled Chicken Breasts, Fresh 6 ct. $14.98 $9.99/lb

Member's Mark Fire Grilled Chicken Breasts, Fresh 6 ct.
current price $14.98
$9.99/lb

Member's Mark Fire Grilled Chicken Breasts, Fresh 6 ct.

4.306 out of 5 stars
4.306 out of 5 Stars. 2588 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Annasea Yellowfin Tuna Trio Poke Kit, 10 oz., 3 pk., Frozen $19.96 $6.65/ea

Annasea Yellowfin Tuna Trio Poke Kit, 10 oz., 3 pk., Frozen
current price $19.96
$6.65/ea

Annasea Yellowfin Tuna Trio Poke Kit, 10 oz., 3 pk., Frozen

4.235 out of 5 stars
4.235 out of 5 Stars. 434 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Ahi Tuna Steaks, Frozen, 2 lbs. $16.94 $8.47/lb

Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Ahi Tuna Steaks, Frozen, 2 lbs.
current price $16.94
$8.47/lb

Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Ahi Tuna Steaks, Frozen, 2 lbs.

4.7541 out of 5 stars
4.7541 out of 5 Stars. 1879 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Clio Greek Yogurt Bar, Strawberry & Vanilla, 12 pk. $11.86 $0.99/ea

Clio Greek Yogurt Bar, Strawberry & Vanilla, 12 pk.
current price $11.86
$0.99/ea

Clio Greek Yogurt Bar, Strawberry & Vanilla, 12 pk.

4.3543 out of 5 stars
4.3543 out of 5 Stars. 2422 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Chobani Nonfat Greek Yogurt Fruit On The Bottom Variety Pack, 5.3 oz., 16 ct. $12.87 Was $13.87 $0.80/ea

Chobani Nonfat Greek Yogurt Fruit On The Bottom Variety Pack, 5.3 oz., 16 ct.
current price Now $12.87, Was $13.87
$0.80/ea
$1 off

Chobani Nonfat Greek Yogurt Fruit On The Bottom Variety Pack, 5.3 oz., 16 ct.

4.6761 out of 5 stars
4.6761 out of 5 Stars. 4755 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound $16.39 $2.88/lb

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound
current price $16.39
avg. price
$2.88/lb
Final cost by weight

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound

4.4783 out of 5 stars
4.4783 out of 5 Stars. 5927 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Yellowfin Ahi Tuna, priced per pound $20.82 $9.17/lb

Member's Mark Yellowfin Ahi Tuna, priced per pound
current price $20.82
avg. price
$9.17/lb
Final cost by weight

Member's Mark Yellowfin Ahi Tuna, priced per pound

4.4908 out of 5 stars
4.4908 out of 5 Stars. 1029 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Go Snacks Toppers Fully Cooked Chicken Breast Bites 4 pk. $9.44

Go Snacks Toppers Fully Cooked Chicken Breast Bites 4 pk.
current price $9.44

Go Snacks Toppers Fully Cooked Chicken Breast Bites 4 pk.

4.5646 out of 5 stars
4.5646 out of 5 Stars. 1247 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

John Soules Fully Cooked Angus Beef Fajitas 24 oz. $17.93 $0.75/oz

John Soules Fully Cooked Angus Beef Fajitas 24 oz.
current price $17.93
$0.75/oz

John Soules Fully Cooked Angus Beef Fajitas 24 oz.

3.897 out of 5 stars
3.897 out of 5 Stars. 3533 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Farmer Focus Organic Thin Sliced Boneless Skinless Chicken Breast, priced per pound $27.08 $6.77/lb

Farmer Focus Organic Thin Sliced Boneless Skinless Chicken Breast, priced per pound
current price $27.08
avg. price
$6.77/lb
Final cost by weight

Farmer Focus Organic Thin Sliced Boneless Skinless Chicken Breast, priced per pound

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 130 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark BBQ Smoked Pork Bowls, 2 Pack, 25 oz. $13.36

Member's Mark BBQ Smoked Pork Bowls, 2 Pack, 25 oz.
current price $13.36

Member's Mark BBQ Smoked Pork Bowls, 2 Pack, 25 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Eggland's Best Three Cheese Omelet, Frozen, 8 ct. $12.98 $1.62/ea

Eggland's Best Three Cheese Omelet, Frozen, 8 ct.
current price $12.98
$1.62/ea

Eggland's Best Three Cheese Omelet, Frozen, 8 ct.

4.6811 out of 5 stars
4.6811 out of 5 Stars. 2371 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Bites, Frozen, 3 lbs. $11.87 $3.96/lb

Member's Mark Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Bites, Frozen, 3 lbs.
current price $11.87
$3.96/lb

Member's Mark Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Bites, Frozen, 3 lbs.

4.7435 out of 5 stars
4.7435 out of 5 Stars. 6554 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Cholula Queso Blanco Chicken Burrito Bowl, Frozen, 9 oz. Each, 4 pk $14.87

Cholula Queso Blanco Chicken Burrito Bowl, Frozen, 9 oz. Each, 4 pk
current price $14.87

Cholula Queso Blanco Chicken Burrito Bowl, Frozen, 9 oz. Each, 4 pk

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct. $12.96 $0.54/oz

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct.
current price $12.96
$0.54/oz

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct.

4.4419 out of 5 stars
4.4419 out of 5 Stars. 4822 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Chobani 20G Protein Lowfat Greek Yogurt Drink, Variety Pack, 10 fl. oz., 12 ct. $21.57 $1.80/ea

Chobani 20G Protein Lowfat Greek Yogurt Drink, Variety Pack, 10 fl. oz.,  12 ct.
current price $21.57
$1.80/ea

Chobani 20G Protein Lowfat Greek Yogurt Drink, Variety Pack, 10 fl. oz., 12 ct.

4.4359 out of 5 stars
4.4359 out of 5 Stars. 585 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Chobani Flip Low-Fat Greek Yogurt Variety Pack, 4.5 oz., 16 ct. $16.46 Was $17.46 $1.03/ea

Chobani Flip Low-Fat Greek Yogurt Variety Pack, 4.5 oz., 16 ct.
current price Now $16.46, Was $17.46
$1.03/ea
$1 off

Chobani Flip Low-Fat Greek Yogurt Variety Pack, 4.5 oz., 16 ct.

4.763 out of 5 stars
4.763 out of 5 Stars. 270 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

About Protein Packed Snacks

01.17.21 LEGATO