Grocery Promotions

Prices may vary in club and online
Shops & PromotionsPromotionsGrocery PromotionsP&G ISB/FREE DELIVERY JAN '26Appetizers & Party TraysSnacks for Heart HealthSnackingEasy Meal NightStocking up for school? Genius.Food Stock UpWellness EventSummer BrunchSummer DessertsBBQGrocery BrandsConagra B2BCocktail RecipesBig Game EssentialsGeneral MillsRed Bull Energy Drink Shop - OctoberFrito-Lay Favorites!Sam's Club FavoritesFall Football Sips & SnacksBetter for You Sips & SnacksTaco NightFizzy FavoritesRed Bull EnergyGear Up for the Big GameBack-to-School EssentialsQuaker & Starbucks Breakfast FavoritesEveryday Snacks for Every School-Day OccasionPepsiCo Beverage FavoritesSoda Favorites.PepsiCo Summer EssentialsSouthwest FlavorsFrito Lay FavoritesFight Hunger. Spark Change. Sam's Club 1 item = 5 meals*Unlock $10 Sam's Cash - Bundle PepsiCo Back to School EssentialsFrito-Lay FavoriteFootball Sips & SnacksBack to School EssentialsMars Wrigley SummerFlavorful Lent-Ready SeafoodFrito-Lay Favorite ChipsPeppermint EverythingGrab all of your favoritesDelicious Snacks For Any Celebration!Nature MadePepsiCo Holiday EssentialsMember's Mark Presents FujiSan Handcrafted SushiSip More, Ship FreeBreakfast FavoritesMeals, Sides and IngredientsSeasonal FlavorsGatorade & Propel FavoritesEveryday SnackingYour Ultimate Grilling LineupKellogg's Breakfast FavoritesPremier Protein 30GMonster September TPR OnlineSnacks and Sweet TreatsCoca-Cola x Sam's Club Meals Summer programHere's to a New You.PepsiCo Soda FavoritesFrito-Lay FavesHeart Health Vitamins & SupplementsFight Hunger.Community CoffeeBreakfast Favorites.Coca-Cola x Sam's Club Meals programOn-the-go snacks that score every timeMars HalloweenPlantersHydration EssentialsSam's Club Meals Pizza.Easy Summer Hosting Starts HereOrange Cream SwirlGatorade & Propel FavesKellogg's Hero CampaignPack The Cart. Punch Your TicketCelebrate Hispanic HeritageRace to the club- NissinNissin Back to SchoolTea FavoritesSam's Club Meals EnchiladasGatorade EssentialsLiquid IV x VossRanch Water RecipePatron Ranch WaterNature ValleyBack to School with Tyson FoodsNissin FoodsBetter For YouRefreshment, delivered.Spring Pantry Must HavesGame Day Flavor MVPsSpring Pantry Must Haves!Back to School with NabiscoSnacks Supply ListSummer Snacking SeriesSummer Pantry Must HavesTwo Classics. One Winning Combo.Your MVPs of Tailgate SeasonSummer Snacking Series.Tito's Garden HighballSip and Snack Favorites5-hour ENERGYBack to School SnacksFrom cheesy crunch to sweet treats and bold flavor, we’ve got you covered.Summer Pantry Must Haves.Member's Mark Grilling Favorites
Sort by|

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk., $12.88, $0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
Sponsored
current price $12.88
$0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.

4.745 out of 5 stars
4.745 out of 5 Stars. 2651 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
Sponsored
current price $5.48
$0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.

4.7979 out of 5 stars
4.7979 out of 5 Stars. 19750 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Red Bull Pink Edition, 8.4 fl. oz., 24 pk., $42.48, $0.21/foz

Red Bull Pink Edition, 8.4 fl. oz., 24 pk.
current price $42.48
$0.21/foz

Red Bull Pink Edition, 8.4 fl. oz., 24 pk.

4.4071 out of 5 stars
4.4071 out of 5 Stars. 850 reviews
Available for Shipping

Weber Kick'N Chicken Seasoning, 22 oz., $9.98, $0.45/oz

Weber Kick'N Chicken Seasoning, 22 oz.
current price $9.98
$0.45/oz

Weber Kick'N Chicken Seasoning, 22 oz.

4.7895 out of 5 stars
4.7895 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

REESE'S Halloween Snack Size Milk Chocolate Peanut Butter Shapes Candy, 100 pcs., $24.98, $0.25/ea

REESE'S Halloween Snack Size Milk Chocolate Peanut Butter Shapes Candy, 100 pcs.
current price $24.98
$0.25/ea

REESE'S Halloween Snack Size Milk Chocolate Peanut Butter Shapes Candy, 100 pcs.

4.6574 out of 5 stars
4.6574 out of 5 Stars. 432 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk., $11.92, $0.28/oz

Pillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk.
Sponsored
current price $11.92
$0.28/oz

Pillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk.

4.4535 out of 5 stars
4.4535 out of 5 Stars. 1861 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Oats Overnight High Protein Oatmeal Shakes, Variety Pack, 10 ct., $16.98, Was $19.98, $0.79/oz

Instant Savings
Oats Overnight High Protein Oatmeal Shakes, Variety Pack, 10 ct.
current price Now $16.98, Was $19.98
$0.79/oz
$3 off
Ends Oct 01

Oats Overnight High Protein Oatmeal Shakes, Variety Pack, 10 ct.

4.3125 out of 5 stars
4.3125 out of 5 Stars. 16 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Activia Probiotic Lowfat Yogurt, Variety Pack, 24 pk., $10.84, $0.45/ea

Activia Probiotic Lowfat Yogurt, Variety Pack, 24 pk.
current price $10.84
$0.45/ea

Activia Probiotic Lowfat Yogurt, Variety Pack, 24 pk.

4.6645 out of 5 stars
4.6645 out of 5 Stars. 1222 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Red Bull Energy Drink, Coconut Berry, 12 fl. oz., 24 pk., $59.98, $2.50/ea

Red Bull Energy Drink, Coconut Berry, 12 fl. oz., 24 pk.
current price $59.98
$2.50/ea

Red Bull Energy Drink, Coconut Berry, 12 fl. oz., 24 pk.

4.73 out of 5 stars
4.73 out of 5 Stars. 1378 reviews
Available for Shipping

Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz., $17.88, $0.41/oz

Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz.
Sponsored
current price $17.88
$0.41/oz

Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz.

4.7762 out of 5 stars
4.7762 out of 5 Stars. 21306 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hampton Farms Hot Honey Super XL Peanuts, 40 oz., $8.48, $0.21/oz

Hampton Farms Hot Honey Super XL Peanuts, 40 oz.
current price $8.48
$0.21/oz

Hampton Farms Hot Honey Super XL Peanuts, 40 oz.

4.7778 out of 5 stars
4.7778 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Entenmann's Little Bites Party Cake Muffins, 1.5 oz., 20 pk., $11.78, $0.39/oz

Entenmann's Little Bites Party Cake Muffins, 1.5 oz., 20 pk.
current price $11.78
$0.39/oz

Entenmann's Little Bites Party Cake Muffins, 1.5 oz., 20 pk.

4.7288 out of 5 stars
4.7288 out of 5 Stars. 1943 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Nissin Hot and Spicy Shrimp Bowl, 3.27 oz., 12 pk., $12.82, $0.33/oz

Nissin Hot and Spicy Shrimp Bowl, 3.27 oz., 12 pk.
current price $12.82
$0.33/oz

Nissin Hot and Spicy Shrimp Bowl, 3.27 oz., 12 pk.

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

MaryRuth's Skin Restore & Renew, Liquid Supplement, 22 fl. oz., 2 pk., $44.98, Was $54.98, $1.02/foz

Instant Savings
MaryRuth's Skin Restore & Renew, Liquid Supplement, 22 fl. oz., 2 pk.
current price Now $44.98, Was $54.98
$1.02/foz
$10 off
Ends Oct 21

MaryRuth's Skin Restore & Renew, Liquid Supplement, 22 fl. oz., 2 pk.

4.125 out of 5 stars
4.125 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Chobani Dairy Refrigerated Coffee Creamer, Pumpkin Spice, 52 fl. oz., $7.43, $0.14/foz

Chobani Dairy Refrigerated Coffee Creamer, Pumpkin Spice, 52 fl. oz.
current price $7.43
$0.14/foz

Chobani Dairy Refrigerated Coffee Creamer, Pumpkin Spice, 52 fl. oz.

4.6823 out of 5 stars
4.6823 out of 5 Stars. 1064 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

V8 Energy Zero Sugar Variety Pack, 8 fl. oz., 24 pk., $14.98, $0.08/oz

V8 Energy Zero Sugar Variety Pack, 8 fl. oz., 24 pk.
current price $14.98
$0.08/oz

V8 Energy Zero Sugar Variety Pack, 8 fl. oz., 24 pk.

2.9 out of 5 stars
2.9 out of 5 Stars. 20 reviews
Available for Shipping

Trü Frü Greek Yogurt and White Chocolate Covered Strawberries, Frozen, 20 oz., $9.87, Was $11.87

Instant Savings
Trü Frü Greek Yogurt and White Chocolate Covered Strawberries, Frozen, 20 oz.
current price Now $9.87, Was $11.87
$2 off
Ends Oct 11

Trü Frü Greek Yogurt and White Chocolate Covered Strawberries, Frozen, 20 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Red Bull Energy 8.4 fl. oz., 28 pk., $47.38, $0.20/foz

Red Bull Energy 8.4 fl. oz., 28 pk.
current price $47.38
$0.20/foz

Red Bull Energy 8.4 fl. oz., 28 pk.

Available for Shipping

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Variety Pack, 28 ct., $14.98, $0.54/ea

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Variety Pack, 28 ct.
current price $14.98
$0.54/ea

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Variety Pack, 28 ct.

4.1714 out of 5 stars
4.1714 out of 5 Stars. 245 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Annie's Favorite Bunny Snacks Variety Pack, 1 oz., 36 pk., $13.98, $0.39/oz

Annie's Favorite Bunny Snacks Variety Pack, 1 oz., 36 pk.
current price $13.98
$0.39/oz

Annie's Favorite Bunny Snacks Variety Pack, 1 oz., 36 pk.

4.6977 out of 5 stars
4.6977 out of 5 Stars. 258 reviews
Available for Shipping

Downy Fabric Softener Dryer Sheets, April Fresh, 320 ct., $10.98, $0.03/ea

Downy Fabric Softener Dryer Sheets, April Fresh, 320 ct.
current price $10.98
$0.03/ea

Downy Fabric Softener Dryer Sheets, April Fresh, 320 ct.

4.8182 out of 5 stars
4.8182 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Dole No Sugar Added Fruit Bowls in Water, Variety Pack, 4 oz., 20 pk., $11.98, $0.60/ea

Dole No Sugar Added Fruit Bowls in Water, Variety Pack, 4 oz., 20 pk.
current price $11.98
$0.60/ea

Dole No Sugar Added Fruit Bowls in Water, Variety Pack, 4 oz., 20 pk.

4.529 out of 5 stars
4.529 out of 5 Stars. 155 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Jackson's Sea Salt Chip Duo Pack, 24 ct., $12.48

Jackson's Sea Salt Chip Duo Pack, 24 ct.
current price $12.48

Jackson's Sea Salt Chip Duo Pack, 24 ct.

Available for Shipping

Monster Energy Mango Loco, 16 fl. oz., 24 pk., $42.48, $0.11/foz

Monster Energy Mango Loco, 16 fl. oz., 24 pk.
current price $42.48
$0.11/foz

Monster Energy Mango Loco, 16 fl. oz., 24 pk.

3.6364 out of 5 stars
3.6364 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Chef Boyardee Bowls, Variety Pack, 8 pk., $8.98, $1.12/ea

Chef Boyardee Bowls, Variety Pack, 8 pk.
current price $8.98
$1.12/ea

Chef Boyardee Bowls, Variety Pack, 8 pk.

4.0465 out of 5 stars
4.0465 out of 5 Stars. 43 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

SUMM! Apple Pie Bites with Caramel Sauce, 24 Count, 23 oz., $7.87

SUMM! Apple Pie Bites with Caramel Sauce, 24 Count, 23 oz.
current price $7.87

SUMM! Apple Pie Bites with Caramel Sauce, 24 Count, 23 oz.

3.822 out of 5 stars
3.822 out of 5 Stars. 191 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Red Bull Peach Edition Sugar Free Energy Drink, White Peach, 8.4 fl. oz., 24 pk., $42.48

Red Bull Peach Edition Sugar Free Energy Drink, White Peach, 8.4 fl. oz., 24 pk.
current price $42.48

Red Bull Peach Edition Sugar Free Energy Drink, White Peach, 8.4 fl. oz., 24 pk.

4.733 out of 5 stars
4.733 out of 5 Stars. 221 reviews
Available for Shipping

Cheez-It Crackers Summer Mix Variety Pack, 1 oz., 50 pk., $13.98, $0.28/oz

Cheez-It Crackers Summer Mix Variety Pack, 1 oz., 50 pk.
current price $13.98
$0.28/oz

Cheez-It Crackers Summer Mix Variety Pack, 1 oz., 50 pk.

4.6264 out of 5 stars
4.6264 out of 5 Stars. 265 reviews
Available for Shipping

WILDE Protein Crackers Smoked Gouda, 7.4 oz, $8.28

WILDE Protein Crackers Smoked Gouda, 7.4 oz
current price $8.28

WILDE Protein Crackers Smoked Gouda, 7.4 oz

Available for Shipping

Chelated Magnesium Glycinate 160mg (200 veggie capsules) Sam's Club, $25.46, $0.13/ea

Chelated Magnesium Glycinate 160mg (200 veggie capsules) Sam's Club
current price $25.46
$0.13/ea

Chelated Magnesium Glycinate 160mg (200 veggie capsules) Sam's Club

4.4815 out of 5 stars
4.4815 out of 5 Stars. 27 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Angie’s BOOMCHICKAPOP Sea Salt Popcorn with Avocado Oil, 11 oz., $5.48, $0.50/oz

Angie’s BOOMCHICKAPOP Sea Salt Popcorn with Avocado Oil, 11 oz.
current price $5.48
$0.50/oz

Angie’s BOOMCHICKAPOP Sea Salt Popcorn with Avocado Oil, 11 oz.

Available for Shipping

Ferrero Halloween Candy, Variety Pack, 200 pcs., $22.98, $0.11/ea

Ferrero Halloween Candy, Variety Pack, 200 pcs.
current price $22.98
$0.11/ea

Ferrero Halloween Candy, Variety Pack, 200 pcs.

4.4343 out of 5 stars
4.4343 out of 5 Stars. 274 reviews
Available for Shipping

Weber Chicago Steak Seasoning, 28 oz., $9.98, $0.36/oz

Weber Chicago Steak Seasoning, 28 oz.
current price $9.98
$0.36/oz

Weber Chicago Steak Seasoning, 28 oz.

4.8947 out of 5 stars
4.8947 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Rice Krispies Treats Squares Snack Bars, Variety Pack, 60 ct., $12.98, $0.22/ea

Rice Krispies Treats Squares Snack Bars, Variety Pack, 60 ct.
current price $12.98
$0.22/ea

Rice Krispies Treats Squares Snack Bars, Variety Pack, 60 ct.

Available for Shipping

Yoggies Trail Mix Mango and Berry Mix 1 oz., 18 pk., $9.98, $0.55/oz

Yoggies Trail Mix Mango and Berry Mix 1 oz., 18 pk.
current price $9.98
$0.55/oz

Yoggies Trail Mix Mango and Berry Mix 1 oz., 18 pk.

4.4101 out of 5 stars
4.4101 out of 5 Stars. 317 reviews
Available for Shipping

Eggo Graham Crackers Vanilla Graham Snacks, 1 oz., 28 pk., $9.98

Eggo Graham Crackers Vanilla Graham Snacks, 1 oz., 28 pk.
current price $9.98

Eggo Graham Crackers Vanilla Graham Snacks, 1 oz., 28 pk.

3.8 out of 5 stars
3.8 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

Monster Energy Zero Sugar, Strawberry Shot, 16 fl. oz., 24 pk., $42.48, $0.11/foz

Monster Energy Zero Sugar, Strawberry Shot, 16 fl. oz., 24 pk.
current price $42.48
$0.11/foz

Monster Energy Zero Sugar, Strawberry Shot, 16 fl. oz., 24 pk.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Mars Fun Size Fruity Candy, Variety Pack, 150 pcs., $17.98, $0.12/ea

Mars Fun Size Fruity Candy, Variety Pack, 150 pcs.
current price $17.98
$0.12/ea

Mars Fun Size Fruity Candy, Variety Pack, 150 pcs.

4.8638 out of 5 stars
4.8638 out of 5 Stars. 235 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Oats Overnight High Protein Oatmeal Shakes, Variety Pack, 9 ct., $17.98, $0.79/oz

Oats Overnight High Protein Oatmeal Shakes, Variety Pack, 9 ct.
current price $17.98
$0.79/oz

Oats Overnight High Protein Oatmeal Shakes, Variety Pack, 9 ct.

4.4783 out of 5 stars
4.4783 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping

Chef Boyardee Spaghetti and Meatballs, 14.5 oz., 8 pk., $8.98, $1.12/ea

Chef Boyardee Spaghetti and Meatballs, 14.5 oz., 8 pk.
current price $8.98
$1.12/ea

Chef Boyardee Spaghetti and Meatballs, 14.5 oz., 8 pk.

4.5882 out of 5 stars
4.5882 out of 5 Stars. 119 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

GoGo Squeez Yogurtz Strawberry and Strawberry Banana, 3 oz., 20 ct., $12.98, $0.65/ea

GoGo Squeez Yogurtz Strawberry and Strawberry Banana, 3 oz., 20 ct.
current price $12.98
$0.65/ea

GoGo Squeez Yogurtz Strawberry and Strawberry Banana, 3 oz., 20 ct.

4.6877 out of 5 stars
4.6877 out of 5 Stars. 951 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gatorade G Zero Powder Variety Pack, 40 pk., $15.98, $0.40/ea

Gatorade G Zero Powder Variety Pack, 40 pk.
current price $15.98
$0.40/ea

Gatorade G Zero Powder Variety Pack, 40 pk.

4.6436 out of 5 stars
4.6436 out of 5 Stars. 1953 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

RiceSelect Pearl Couscous, 40 oz., $5.98, $0.15/oz

RiceSelect Pearl Couscous, 40 oz.
current price $5.98
$0.15/oz

RiceSelect Pearl Couscous, 40 oz.

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 44 reviews
Available for Shipping

poppi Prebiotic Soda Mini Faves Variety Pack, 7.5 fl. oz., 24 pk, $19.98, $0.11/foz

poppi Prebiotic Soda Mini Faves Variety Pack, 7.5 fl. oz., 24 pk
current price $19.98
$0.11/foz

poppi Prebiotic Soda Mini Faves Variety Pack, 7.5 fl. oz., 24 pk

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Peanut Butter Chocolate, 28 ct., $14.98, $0.54/ea

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Peanut Butter Chocolate, 28 ct.
current price $14.98
$0.54/ea

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Peanut Butter Chocolate, 28 ct.

4.7637 out of 5 stars
4.7637 out of 5 Stars. 237 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Apple & Eve Organic Reduced Sugar Variety Pack, 6.75 fl. oz., 36 pk., $13.48, $0.06/foz

Apple & Eve Organic Reduced Sugar Variety Pack, 6.75 fl. oz., 36 pk.
current price $13.48
$0.06/foz

Apple & Eve Organic Reduced Sugar Variety Pack, 6.75 fl. oz., 36 pk.

4.596 out of 5 stars
4.596 out of 5 Stars. 198 reviews
Available for Shipping

Jackson's Sea Salt Chip Variety Pack, 24 ct., $12.48

Jackson's Sea Salt Chip Variety Pack, 24 ct.
current price $12.48

Jackson's Sea Salt Chip Variety Pack, 24 ct.

Available for Shipping

Dot’s Chipotle Honey 35oz, $8.98, Was $9.98

Instant Savings
Dot’s Chipotle Honey 35oz
current price Now $8.98, Was $9.98
$1 off
Ends Oct 01

Dot’s Chipotle Honey 35oz

Available for Shipping or Pickup

Veradek Patina Series Round Planter Bundle, $139.98

Veradek Patina Series Round Planter Bundle
current price $139.98

Veradek Patina Series Round Planter Bundle

Out of stock