Everyday Snacking(15+)
Prices may vary in club and online
Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk, $10.98

Sponsored
$1098
current price $10.98Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
SkinnyPop Original Gluten Free Popcorn, 14 oz., $6.54, $0.47/oz

$654
current price $6.54$0.47/oz
SkinnyPop Original Gluten Free Popcorn, 14 oz.
4.595 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
SkinnyPop Original Popcorn Snack Bags, 0.65 oz., 28 pk., $13.98, $0.50/ea

$1398
current price $13.98$0.50/ea
SkinnyPop Original Popcorn Snack Bags, 0.65 oz., 28 pk.
4.7762 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 35 oz., $8.98, Was $9.98, $0.26/oz
Instant Savings

Now$898
current price Now $8.98, Was $9.98$9.98
$0.26/oz
$1 off
Ends Oct 01
Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 35 oz.
4.7046 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pirate's Booty Aged White Cheddar 0.5 oz., 40 pk., $13.66, $0.68/oz

$1366
current price $13.66$0.68/oz
From $13.66
Pirate's Booty Aged White Cheddar 0.5 oz., 40 pk.
4.5852 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Dot's Homestyle Original Pretzels Snack Bags, 1 oz., 36 pks., $14.98, $0.42/oz

$1498
current price $14.98$0.42/oz
Dot's Homestyle Original Pretzels Snack Bags, 1 oz., 36 pks.
4.6459 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Pirate's Booty Aged White Cheddar Puffs, 18 oz., $6.98, $0.39/oz

$698
current price $6.98$0.39/oz
Pirate's Booty Aged White Cheddar Puffs, 18 oz.
4.5505 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk., $17.98, $0.72/oz

$1798
current price $17.98$0.72/oz
Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk.
4.4643 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
HERSHEY'S Grab & Go Family Favorites, SkinnyPop, Dot's & Pirate's Booty, Variety Pack, 0.5 oz., 36 pk., $14.98, $0.42/ea

$1498
current price $14.98$0.42/ea
HERSHEY'S Grab & Go Family Favorites, SkinnyPop, Dot's & Pirate's Booty, Variety Pack, 0.5 oz., 36 pk.
4.3333 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Dot's Homestyle Pretzel Twists Variety Pack, 1 oz., 32 pk., $13.98, $0.44/oz

$1398
current price $13.98$0.44/oz
Dot's Homestyle Pretzel Twists Variety Pack, 1 oz., 32 pk.
4.3369 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
WILDE Protein Crackers Smoked Gouda, 7.4 oz, $8.28

$828
current price $8.28WILDE Protein Crackers Smoked Gouda, 7.4 oz
Available for Shipping Shipping
Reese Filled Pretzels 28oz, $7.48

$748
current price $7.48Reese Filled Pretzels 28oz
Out of stock
Georgia's Best Milk Chocolate Pecans, $11.98

$1198
current price $11.98Georgia's Best Milk Chocolate Pecans
Out of stock
Planters Special Reserve Salted Peanuts, 34 oz., $14.98

$1498
current price $14.98Planters Special Reserve Salted Peanuts, 34 oz.
Out of stock