Grocery Promotions

Prices may vary in club and online
Shops & PromotionsPromotionsGrocery PromotionsP&G ISB/FREE DELIVERY JAN '26Appetizers & Party TraysSnacks for Heart HealthSnackingEasy Meal NightStocking up for school? Genius.Food Stock UpWellness EventSummer BrunchSummer DessertsBBQGrocery BrandsConagra B2BCocktail RecipesBig Game EssentialsGeneral MillsRed Bull Energy Drink Shop - OctoberFrito-Lay Favorites!Sam's Club FavoritesFall Football Sips & SnacksBetter for You Sips & SnacksTaco NightFizzy FavoritesRed Bull EnergyGear Up for the Big GameBack-to-School EssentialsQuaker & Starbucks Breakfast FavoritesFrito Lay FavoritesEveryday Snacks for Every School-Day OccasionPepsiCo Beverage FavoritesFight Hunger. Spark Change. Sam's Club 1 item = 5 meals*Soda Favorites.PepsiCo Summer EssentialsSouthwest FlavorsFrito-Lay Favorite ChipsUnlock $10 Sam's Cash - Bundle PepsiCo Back to School EssentialsFrito-Lay FavoriteFootball Sips & SnacksBack to School EssentialsMars Wrigley SummerFlavorful Lent-Ready SeafoodPeppermint EverythingGrab all of your favoritesDelicious Snacks For Any Celebration!Nature MadePepsiCo Holiday EssentialsMember's Mark Presents FujiSan Handcrafted SushiSip More, Ship FreeGatorade & Propel FavoritesMeals, Sides and IngredientsSeasonal FlavorsKellogg's Breakfast FavoritesBreakfast FavoritesEveryday SnackingYour Ultimate Grilling LineupCoca-Cola x Sam's Club Meals Summer programHere's to a New You.Frito-Lay FavesMonster September TPR OnlineSnacks and Sweet TreatsHeart Health Vitamins & SupplementsPremier Protein 30GCommunity CoffeeBreakfast Favorites.Coca-Cola x Sam's Club Meals programOn-the-go snacks that score every timePepsiCo Soda FavoritesMars HalloweenFight Hunger.PlantersHydration EssentialsSam's Club Meals Pizza.Easy Summer Hosting Starts HereOrange Cream SwirlGatorade & Propel FavesKellogg's Hero CampaignPack The Cart. Punch Your TicketCelebrate Hispanic HeritageRace to the club- NissinSam's Club Meals EnchiladasGatorade EssentialsLiquid IV x VossRanch Water RecipePatron Ranch WaterNature ValleyNissin FoodsNissin Back to SchoolBetter For YouRefreshment, delivered.Spring Pantry Must HavesGame Day Flavor MVPsSpring Pantry Must Haves!Back to School with NabiscoSnacks Supply ListSummer Snacking SeriesSummer Pantry Must HavesTwo Classics. One Winning Combo.Your MVPs of Tailgate SeasonSummer Snacking Series.Tito's Garden HighballHydrate Your Summer!Sip and Snack Favorites5-hour ENERGYHolidays Deserve Pepsi®Countdown to School Year's EveBack to School with Tyson FoodsBack to School Snacks
Sort by|

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk., $12.88, $0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
Sponsored
current price $12.88
$0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.

4.745 out of 5 stars
4.745 out of 5 Stars. 2651 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
Sponsored
current price $5.48
$0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.

4.7979 out of 5 stars
4.7979 out of 5 Stars. 19750 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

poppi Prebiotic Soda Mini Faves Variety Pack, 7.5 fl. oz., 24 pk, $19.98, $0.11/foz

poppi Prebiotic Soda Mini Faves Variety Pack, 7.5 fl. oz., 24 pk
current price $19.98
$0.11/foz

poppi Prebiotic Soda Mini Faves Variety Pack, 7.5 fl. oz., 24 pk

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Kool-Aid Ghoul-Aid Zom-Berry Artificially Flavored Drink, 6 fl. oz., 40 pk., $8.78, $0.04/foz

Kool-Aid Ghoul-Aid Zom-Berry Artificially Flavored Drink, 6 fl. oz., 40 pk.
current price $8.78
$0.04/foz

Kool-Aid Ghoul-Aid Zom-Berry Artificially Flavored Drink, 6 fl. oz., 40 pk.

4.4922 out of 5 stars
4.4922 out of 5 Stars. 384 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Healthy Choice Simply Steamers Grilled Chicken Marinara with Parmesan Bowls, Frozen, 6 ct., $15.87

Healthy Choice Simply Steamers Grilled Chicken Marinara with Parmesan Bowls, Frozen, 6 ct.
current price $15.87

Healthy Choice Simply Steamers Grilled Chicken Marinara with Parmesan Bowls, Frozen, 6 ct.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Pillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk., $11.92, $0.28/oz

Pillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk.
Sponsored
current price $11.92
$0.28/oz

Pillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk.

4.4535 out of 5 stars
4.4535 out of 5 Stars. 1861 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

RiceSelect Pearl Couscous, 40 oz., $5.98, $0.15/oz

RiceSelect Pearl Couscous, 40 oz.
current price $5.98
$0.15/oz

RiceSelect Pearl Couscous, 40 oz.

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 44 reviews
Available for Shipping

Fire Department Ground Coffee, Skull Crushing Espresso, 30 oz., $16.98, $0.57/oz

Fire Department Ground Coffee, Skull Crushing Espresso, 30 oz.
current price $16.98
$0.57/oz

Fire Department Ground Coffee, Skull Crushing Espresso, 30 oz.

4.25 out of 5 stars
4.25 out of 5 Stars. 120 reviews
Available for Shipping

Downy Odor Fighter In-Wash Laundry Scent Booster Beads, April Fresh, 26.3 oz., $14.98, $0.57/oz

Downy Odor Fighter In-Wash Laundry Scent Booster Beads, April Fresh, 26.3 oz.
current price $14.98
$0.57/oz

Downy Odor Fighter In-Wash Laundry Scent Booster Beads, April Fresh, 26.3 oz.

4.7111 out of 5 stars
4.7111 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz., $17.88, $0.41/oz

Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz.
Sponsored
current price $17.88
$0.41/oz

Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz.

4.7762 out of 5 stars
4.7762 out of 5 Stars. 21306 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Thomas' Plain Bagels, 12 pk., $6.98, $0.19/oz

Thomas' Plain Bagels, 12 pk.
current price $6.98
$0.19/oz

Thomas' Plain Bagels, 12 pk.

4.7333 out of 5 stars
4.7333 out of 5 Stars. 210 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Totino's Combination Pizza Rolls, Frozen, 160 ct., $11.47, $0.07/ea

Totino's Combination Pizza Rolls, Frozen, 160 ct.
current price $11.47
$0.07/ea

Totino's Combination Pizza Rolls, Frozen, 160 ct.

4.7938 out of 5 stars
4.7938 out of 5 Stars. 97 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Nature Valley Peanut Butter & Jelly Soft Baked Bars, 16 ct., $8.98, $0.56/ea

Nature Valley Peanut Butter & Jelly Soft Baked Bars, 16 ct.
current price $8.98
$0.56/ea

Nature Valley Peanut Butter & Jelly Soft Baked Bars, 16 ct.

3.345 out of 5 stars
3.345 out of 5 Stars. 229 reviews
Available for Shipping

Dot’s Chipotle Honey 35oz, $8.98, Was $9.98

Instant Savings
Dot’s Chipotle Honey 35oz
current price Now $8.98, Was $9.98
$1 off
Ends Oct 01

Dot’s Chipotle Honey 35oz

Available for Shipping or Pickup

Yellow Peaches, 4 lbs., $9.87, $2.47/lb

Yellow Peaches, 4 lbs.
current price $9.87
$2.47/lb

Yellow Peaches, 4 lbs.

3.6478 out of 5 stars
3.6478 out of 5 Stars. 6229 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Weber Kick'N Chicken Seasoning, 22 oz., $9.98, $0.45/oz

Weber Kick'N Chicken Seasoning, 22 oz.
current price $9.98
$0.45/oz

Weber Kick'N Chicken Seasoning, 22 oz.

4.7895 out of 5 stars
4.7895 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Red Bull Peach Edition Sugar Free Energy Drink, White Peach, 8.4 fl. oz., 24 pk., $42.48

Red Bull Peach Edition Sugar Free Energy Drink, White Peach, 8.4 fl. oz., 24 pk.
current price $42.48

Red Bull Peach Edition Sugar Free Energy Drink, White Peach, 8.4 fl. oz., 24 pk.

4.733 out of 5 stars
4.733 out of 5 Stars. 221 reviews
Available for Shipping

Oats Overnight High Protein Oatmeal Shakes, Variety Pack, 10 ct., $16.98, Was $19.98, $0.79/oz

Instant Savings
Oats Overnight High Protein Oatmeal Shakes, Variety Pack, 10 ct.
current price Now $16.98, Was $19.98
$0.79/oz
$3 off
Ends Oct 01

Oats Overnight High Protein Oatmeal Shakes, Variety Pack, 10 ct.

4.3125 out of 5 stars
4.3125 out of 5 Stars. 16 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Red Bull Energy Drink, Coconut Berry, 12 fl. oz., 24 pk., $59.98, $2.50/ea

Red Bull Energy Drink, Coconut Berry, 12 fl. oz., 24 pk.
current price $59.98
$2.50/ea

Red Bull Energy Drink, Coconut Berry, 12 fl. oz., 24 pk.

4.73 out of 5 stars
4.73 out of 5 Stars. 1378 reviews
Available for Shipping

Best Foods Purely 100% Avocado Oil Mayonnaise, 32 oz., $8.98, $0.28/oz

Best Foods Purely 100% Avocado Oil Mayonnaise, 32 oz.
current price $8.98
$0.28/oz

Best Foods Purely 100% Avocado Oil Mayonnaise, 32 oz.

4.8078 out of 5 stars
4.8078 out of 5 Stars. 588 reviews
Available for Shipping

Raisin Bran Breakfast Cereal, 56 oz., $8.48, $0.15/oz

Raisin Bran Breakfast Cereal, 56 oz.
current price $8.48
$0.15/oz

Raisin Bran Breakfast Cereal, 56 oz.

4.5008 out of 5 stars
4.5008 out of 5 Stars. 1198 reviews
Available for Shipping

Aloha Plant-Based Protein Bars, Variety Pack, 12 ct.

Aloha Plant-Based Protein Bars, Variety Pack, 12 ct.
Members-only price
$1.30 off

Aloha Plant-Based Protein Bars, Variety Pack, 12 ct.

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 84 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Trü Frü Greek Yogurt and White Chocolate Covered Strawberries, Frozen, 20 oz., $9.87, Was $11.87

Instant Savings
Trü Frü Greek Yogurt and White Chocolate Covered Strawberries, Frozen, 20 oz.
current price Now $9.87, Was $11.87
$2 off
Ends Oct 11

Trü Frü Greek Yogurt and White Chocolate Covered Strawberries, Frozen, 20 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Jackson's Sea Salt Chip Duo Pack, 24 ct., $12.48

Jackson's Sea Salt Chip Duo Pack, 24 ct.
current price $12.48

Jackson's Sea Salt Chip Duo Pack, 24 ct.

Available for Shipping

Chef Boyardee Bowls, Variety Pack, 8 pk., $8.98, $1.12/ea

Chef Boyardee Bowls, Variety Pack, 8 pk.
current price $8.98
$1.12/ea

Chef Boyardee Bowls, Variety Pack, 8 pk.

4.0465 out of 5 stars
4.0465 out of 5 Stars. 43 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Starburst Sour Chewy Candy, 2.07 oz., 24 pk., $26.64, $1.11/ea

Starburst Sour Chewy Candy, 2.07 oz., 24 pk.
current price $26.64
$1.11/ea

Starburst Sour Chewy Candy, 2.07 oz., 24 pk.

4.6391 out of 5 stars
4.6391 out of 5 Stars. 133 reviews
Available for Shipping

SOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Halloween Candy, Variety Pack, 280 pcs., $23.98

SOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Halloween Candy, Variety Pack, 280 pcs.
current price $23.98

SOUR PATCH KIDS & SWEDISH FISH Halloween Candy, Variety Pack, 280 pcs.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 93 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

SUMM! Apple Pie Bites with Caramel Sauce, 24 Count, 23 oz., $7.87

SUMM! Apple Pie Bites with Caramel Sauce, 24 Count, 23 oz.
current price $7.87

SUMM! Apple Pie Bites with Caramel Sauce, 24 Count, 23 oz.

3.822 out of 5 stars
3.822 out of 5 Stars. 191 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Apple & Eve Organic Reduced Sugar Variety Pack, 6.75 fl. oz., 36 pk., $13.48, $0.06/foz

Apple & Eve Organic Reduced Sugar Variety Pack, 6.75 fl. oz., 36 pk.
current price $13.48
$0.06/foz

Apple & Eve Organic Reduced Sugar Variety Pack, 6.75 fl. oz., 36 pk.

4.596 out of 5 stars
4.596 out of 5 Stars. 198 reviews
Available for Shipping

Starbucks Coffee & Protein Cafe Mocha Drink, 11 oz., 15 pk., $29.98, $0.18/foz

Starbucks Coffee & Protein Cafe Mocha Drink, 11 oz., 15 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Starbucks Coffee & Protein Cafe Mocha Drink, 11 oz., 15 pk.

4.3556 out of 5 stars
4.3556 out of 5 Stars. 554 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Immune Support, Tangerine, 26 pk., $28.98, $1.11/ea

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Immune Support, Tangerine, 26 pk.
current price $28.98
$1.11/ea

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Immune Support, Tangerine, 26 pk.

4.8649 out of 5 stars
4.8649 out of 5 Stars. 74 reviews
Available for Shipping

Jabra Enhance Select 50R OTC Receiver-In-Ear (RIE) Hearing Aids, $999.00

Jabra Enhance Select 50R OTC Receiver-In-Ear (RIE) Hearing Aids
Beige, variant on Jabra Enhance Select 50R OTC Receiver-In-Ear (RIE) Hearing Aids
Grey, variant on Jabra Enhance Select 50R OTC Receiver-In-Ear (RIE) Hearing Aids
current price $999.00

Jabra Enhance Select 50R OTC Receiver-In-Ear (RIE) Hearing Aids

Available for Shipping

Propel Fitness Powder Variety Pack, 40 pk., $15.98, $0.40/ea

Propel Fitness Powder Variety Pack, 40 pk.
current price $15.98
$0.40/ea

Propel Fitness Powder Variety Pack, 40 pk.

4.561 out of 5 stars
4.561 out of 5 Stars. 2408 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Carr's Cracker Variety Pack, 4.25 oz., 6 ct., $11.98, $0.47/oz

Carr's Cracker Variety Pack, 4.25 oz., 6 ct.
current price $11.98
$0.47/oz

Carr's Cracker Variety Pack, 4.25 oz., 6 ct.

4.2192 out of 5 stars
4.2192 out of 5 Stars. 73 reviews
Available for Shipping

Dot's Homestyle Pretzel Twists Variety Pack, 1 oz., 32 pk., $13.98, $0.44/oz

Dot's Homestyle Pretzel Twists Variety Pack, 1 oz., 32 pk.
current price $13.98
$0.44/oz

Dot's Homestyle Pretzel Twists Variety Pack, 1 oz., 32 pk.

4.3369 out of 5 stars
4.3369 out of 5 Stars. 282 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz., $9.84, $0.49/oz

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.
current price $9.84
$0.49/oz

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.

4.5891 out of 5 stars
4.5891 out of 5 Stars. 567 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Premium Carved Oven Roasted Turkey Breast, $8.68, Was $9.68

Instant Savings
Premium Carved Oven Roasted Turkey Breast
current price Now $8.68, Was $9.68
$1 off
Ends Oct 04

Premium Carved Oven Roasted Turkey Breast

4.1161 out of 5 stars
4.1161 out of 5 Stars. 155 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Activia Probiotic Lowfat Yogurt, Variety Pack, 24 pk., $10.84, $0.45/ea

Activia Probiotic Lowfat Yogurt, Variety Pack, 24 pk.
current price $10.84
$0.45/ea

Activia Probiotic Lowfat Yogurt, Variety Pack, 24 pk.

4.6645 out of 5 stars
4.6645 out of 5 Stars. 1222 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

WILDE Protein Crackers Smoked Gouda, 7.4 oz, $8.28

WILDE Protein Crackers Smoked Gouda, 7.4 oz
current price $8.28

WILDE Protein Crackers Smoked Gouda, 7.4 oz

Available for Shipping

Angie’s BOOMCHICKAPOP Sea Salt Popcorn with Avocado Oil, 11 oz., $5.48, $0.50/oz

Angie’s BOOMCHICKAPOP Sea Salt Popcorn with Avocado Oil, 11 oz.
current price $5.48
$0.50/oz

Angie’s BOOMCHICKAPOP Sea Salt Popcorn with Avocado Oil, 11 oz.

Available for Shipping

Entenmann's Little Bites Party Cake Muffins, 1.5 oz., 20 pk., $11.78, $0.39/oz

Entenmann's Little Bites Party Cake Muffins, 1.5 oz., 20 pk.
current price $11.78
$0.39/oz

Entenmann's Little Bites Party Cake Muffins, 1.5 oz., 20 pk.

4.7288 out of 5 stars
4.7288 out of 5 Stars. 1943 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Chobani Dairy Refrigerated Coffee Creamer, Pumpkin Spice, 52 fl. oz., $7.43, $0.14/foz

Chobani Dairy Refrigerated Coffee Creamer, Pumpkin Spice, 52 fl. oz.
current price $7.43
$0.14/foz

Chobani Dairy Refrigerated Coffee Creamer, Pumpkin Spice, 52 fl. oz.

4.6823 out of 5 stars
4.6823 out of 5 Stars. 1064 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Variety Pack, 28 ct., $14.98, $0.54/ea

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Variety Pack, 28 ct.
current price $14.98
$0.54/ea

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Variety Pack, 28 ct.

4.1714 out of 5 stars
4.1714 out of 5 Stars. 245 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Annie's Favorite Bunny Snacks Variety Pack, 1 oz., 36 pk., $13.98, $0.39/oz

Annie's Favorite Bunny Snacks Variety Pack, 1 oz., 36 pk.
current price $13.98
$0.39/oz

Annie's Favorite Bunny Snacks Variety Pack, 1 oz., 36 pk.

4.6977 out of 5 stars
4.6977 out of 5 Stars. 258 reviews
Available for Shipping

Monster Energy Mango Loco, 16 fl. oz., 24 pk., $42.48, $0.11/foz

Monster Energy Mango Loco, 16 fl. oz., 24 pk.
current price $42.48
$0.11/foz

Monster Energy Mango Loco, 16 fl. oz., 24 pk.

3.6364 out of 5 stars
3.6364 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Snack Pack Splash Gels, Variety Pack, 3.25 oz., 24 pk., $9.48, $0.40/ea

Snack Pack Splash Gels, Variety Pack, 3.25 oz., 24 pk.
current price $9.48
$0.40/ea

Snack Pack Splash Gels, Variety Pack, 3.25 oz., 24 pk.

Available for Shipping

Bubly Mocktail Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk., $9.48, $0.03/foz

Bubly Mocktail Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.
current price $9.48
$0.03/foz

Bubly Mocktail Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.

Available for Shipping

EXTRA Sugar Free Chewing Gum, Sweet Watermelon, 35 pcs., 6 ct., $17.44, $2.91/ea

EXTRA Sugar Free Chewing Gum, Sweet Watermelon, 35 pcs., 6 ct.
current price $17.44
$2.91/ea

EXTRA Sugar Free Chewing Gum, Sweet Watermelon, 35 pcs., 6 ct.

4.6565 out of 5 stars
4.6565 out of 5 Stars. 230 reviews
Out of stock