Grocery Promotions

Prices may vary in club and online
Shops & PromotionsPromotionsGrocery PromotionsP&G ISB/FREE DELIVERY JAN '26Appetizers & Party TraysSnacks for Heart HealthSnackingEasy Meal NightStocking up for school? Genius.Food Stock UpWellness EventSummer BrunchSummer DessertsBBQGrocery BrandsConagra B2BCocktail RecipesBig Game EssentialsGeneral MillsRed Bull Energy Drink Shop - OctoberFrito-Lay Favorites!Sam's Club FavoritesFall Football Sips & SnacksBetter for You Sips & SnacksTaco NightFizzy FavoritesRed Bull EnergyGear Up for the Big GameBack-to-School EssentialsQuaker & Starbucks Breakfast FavoritesFrito Lay FavoritesEveryday Snacks for Every School-Day OccasionPepsiCo Beverage FavoritesFight Hunger. Spark Change. Sam's Club 1 item = 5 meals*Soda Favorites.Unlock $10 Sam's Cash - Bundle PepsiCo Back to School EssentialsPepsiCo Summer EssentialsSouthwest FlavorsFrito-Lay Favorite ChipsFrito-Lay FavoriteFootball Sips & SnacksBack to School EssentialsMars Wrigley SummerDelicious Snacks For Any Celebration!Flavorful Lent-Ready SeafoodBreakfast FavoritesPeppermint EverythingMeals, Sides and IngredientsNature MadePepsiCo Holiday EssentialsMember's Mark Presents FujiSan Handcrafted SushiGatorade & Propel FavoritesGrab all of your favoritesKellogg's Breakfast FavoritesSip More, Ship FreeEveryday SnackingYour Ultimate Grilling LineupHere's to a New You.Seasonal FlavorsFrito-Lay FavesHeart Health Vitamins & SupplementsPremier Protein 30GMonster September TPR OnlineSnacks and Sweet TreatsCoca-Cola x Sam's Club Meals Summer programOn-the-go snacks that score every timePepsiCo Soda FavoritesCommunity CoffeeBreakfast Favorites.Coca-Cola x Sam's Club Meals programSam's Club Meals EnchiladasMars HalloweenFight Hunger.PlantersHydration EssentialsSam's Club Meals Pizza.Easy Summer Hosting Starts HereOrange Cream SwirlGatorade & Propel FavesKellogg's Hero CampaignPack The Cart. Punch Your TicketCelebrate Hispanic HeritageRace to the club- NissinNissin Back to SchoolGatorade EssentialsLiquid IV x VossRanch Water RecipePatron Ranch WaterBack to School SnacksNissin FoodsBetter For YouWake Up Your Best SelfRefreshment, delivered.Spring Pantry Must HavesGame Day Flavor MVPsSpring Pantry Must Haves!Back to School with NabiscoSnacks Supply ListSummer Snacking SeriesSummer Pantry Must HavesTwo Classics. One Winning Combo.Your MVPs of Tailgate SeasonSummer Snacking Series.Nature ValleySip and Snack FavoritesBack to School with Tyson FoodsTea Favorites
Sort by|

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk., $12.88, $0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
Sponsored
current price $12.88
$0.38/oz

Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.

4.745 out of 5 stars
4.745 out of 5 Stars. 2651 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
Sponsored
current price $5.48
$0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.

4.7979 out of 5 stars
4.7979 out of 5 Stars. 19750 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Bones Highland Grog Ground Coffee, 32 oz., $22.98, Was $27.48

Bones Highland Grog Ground Coffee, 32 oz.
current price Now $22.98, Was $27.48
$4.50 off

Bones Highland Grog Ground Coffee, 32 oz.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Lavazza Espresso Coffee Medium Roast K-Cup Pods, 80 ct., $36.98, Was $44.98, $0.46/ea

Instant Savings
Lavazza Espresso Coffee Medium Roast K-Cup Pods, 80 ct.
current price Now $36.98, Was $44.98
$0.46/ea
$8 off
Ends Oct 27

Lavazza Espresso Coffee Medium Roast K-Cup Pods, 80 ct.

4.6071 out of 5 stars
4.6071 out of 5 Stars. 56 reviews
Available for Shipping

Solely Organic Fruit Snack Jerky, Tropical Variety Pack, 0.8 oz, 14 pk., $14.98

Solely Organic Fruit Snack Jerky, Tropical Variety Pack, 0.8 oz, 14 pk.
current price $14.98

Solely Organic Fruit Snack Jerky, Tropical Variety Pack, 0.8 oz, 14 pk.

Available for Shipping

Pillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk., $11.92, $0.28/oz

Pillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk.
Sponsored
current price $11.92
$0.28/oz

Pillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk.

4.4535 out of 5 stars
4.4535 out of 5 Stars. 1861 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Bones Coffee Dragon's Lair Dark Roast Coffee Pods, 60 ct., $39.98, Was $47.48, $0.67/ea

Bones Coffee Dragon's Lair Dark Roast Coffee Pods, 60 ct.
current price Now $39.98, Was $47.48
$0.67/ea
$7.50 off

Bones Coffee Dragon's Lair Dark Roast Coffee Pods, 60 ct.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder, Arctic Raspberry, 30 pk., $28.98, $0.97/ea

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder, Arctic Raspberry, 30 pk.
current price $28.98
$0.97/ea

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder, Arctic Raspberry, 30 pk.

4.8083 out of 5 stars
4.8083 out of 5 Stars. 120 reviews
Available for Shipping

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz., $16.98

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz.
current price $16.98

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Oikos Triple Zero Nonfat Blended Greek Yogurt Variety Pack, 5.3 oz., 18 ct., $14.76, $0.82/ea

Oikos Triple Zero Nonfat Blended Greek Yogurt Variety Pack, 5.3 oz., 18 ct.
Sponsored
current price $14.76
$0.82/ea

Oikos Triple Zero Nonfat Blended Greek Yogurt Variety Pack, 5.3 oz., 18 ct.

4.6776 out of 5 stars
4.6776 out of 5 Stars. 8576 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Lavazza Dolcevita Classico Medium Roast Coffee K-Cup Pods, 80 ct., $36.98, Was $44.98

Instant Savings
Lavazza Dolcevita Classico Medium Roast Coffee K-Cup Pods, 80 ct.
current price Now $36.98, Was $44.98
$8 off
Ends Oct 27

Lavazza Dolcevita Classico Medium Roast Coffee K-Cup Pods, 80 ct.

4.3741 out of 5 stars
4.3741 out of 5 Stars. 147 reviews
Available for Shipping

Bloom Pear Scare Limited Edition Sparkling Energy Drink, 15pk, 12 fl oz cans, $19.98, $0.11/foz

Bloom Pear Scare Limited Edition Sparkling Energy Drink, 15pk, 12 fl oz cans
current price $19.98
$0.11/foz

Bloom Pear Scare Limited Edition Sparkling Energy Drink, 15pk, 12 fl oz cans

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Kinder's Sticky Honey and Sweet & Tangy Wing & Dipping Sauces, 2 pk., $7.98, $0.25/oz

Kinder's Sticky Honey and Sweet & Tangy Wing & Dipping Sauces, 2 pk.
current price $7.98
$0.25/oz

Kinder's Sticky Honey and Sweet & Tangy Wing & Dipping Sauces, 2 pk.

4.7323 out of 5 stars
4.7323 out of 5 Stars. 127 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct., $19.98, $0.11/ea

Nerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct.
current price $19.98
$0.11/ea

Nerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Propel Immune Support Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 pk., $15.98, $0.40/ea

Propel Immune Support Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 pk.
current price $15.98
$0.40/ea

Propel Immune Support Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Mars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs., $24.98

Mars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs.
current price $24.98

Mars Halloween Variety Pack Candy, Fun Size, 170 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

PopCorners 9g Protein, Popped Corn Protein Chips, Zesty Cheddar, 9.5 oz., $5.98, $0.63/oz

PopCorners 9g Protein, Popped Corn Protein Chips, Zesty Cheddar, 9.5 oz.
current price $5.98
$0.63/oz

PopCorners 9g Protein, Popped Corn Protein Chips, Zesty Cheddar, 9.5 oz.

Available for Shipping

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk., $9.48, $0.21/oz

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk.
current price $9.48
$0.21/oz

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk.

4.7551 out of 5 stars
4.7551 out of 5 Stars. 49 reviews
Available for Shipping

Nature's Garden Probiotic Halloween Yoggies, Variety Pack, 0.7 oz., 24 pk., $10.38

Nature's Garden Probiotic Halloween Yoggies, Variety Pack, 0.7 oz., 24 pk.
current price $10.38

Nature's Garden Probiotic Halloween Yoggies, Variety Pack, 0.7 oz., 24 pk.

Available for Shipping

Spindrift Tea Variety Pack 12 fl. oz., 18 pk., $18.98, $0.09/foz

Spindrift Tea Variety Pack 12 fl. oz., 18 pk.
current price $18.98
$0.09/foz

Spindrift Tea Variety Pack 12 fl. oz., 18 pk.

Available for Shipping

Morey's Marinated Shrimp, 8 oz., 3 pk., Frozen, $12.47, Was $14.47, $0.52/oz

Instant Savings
Morey's Marinated Shrimp, 8 oz., 3 pk., Frozen
current price Now $12.47, Was $14.47
$0.52/oz
$2 off
Ends Sep 28

Morey's Marinated Shrimp, 8 oz., 3 pk., Frozen

4.0217 out of 5 stars
4.0217 out of 5 Stars. 46 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate Candy, Variety Pack, 190 pcs., $23.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate Candy, Variety Pack, 190 pcs.
current price $23.98

HERSHEY'S Halloween Miniatures Chocolate Candy, Variety Pack, 190 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

OLIPOP 6g Fiber Prebiotic Soda, Variety Pack, 12 fl. oz., 15pk, $19.98, $0.11/foz

OLIPOP 6g Fiber Prebiotic Soda, Variety Pack, 12 fl. oz., 15pk
current price $19.98
$0.11/foz

OLIPOP 6g Fiber Prebiotic Soda, Variety Pack, 12 fl. oz., 15pk

4.6719 out of 5 stars
4.6719 out of 5 Stars. 2530 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs, 0.25 oz., 70 pk., $13.38

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs,  0.25 oz., 70 pk.
current price $13.38

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs, 0.25 oz., 70 pk.

Available for Shipping or Pickup

Crunchmaster Variety Pack Rice Crackers, 21 oz., 2 pk., $9.48, $0.23/oz

Crunchmaster Variety Pack Rice Crackers, 21 oz., 2 pk.
current price $9.48
$0.23/oz

Crunchmaster Variety Pack Rice Crackers, 21 oz., 2 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Oats Overnight, French Toast, 6 pk.

Oats Overnight, French Toast, 6 pk.
Members-only price

Oats Overnight, French Toast, 6 pk.

4.4448 out of 5 stars
4.4448 out of 5 Stars. 843 reviews
Available for Shipping

Yoggies Trail Mix Mango and Berry Mix 1 oz., 18 pk., $9.98, $0.55/oz

Yoggies Trail Mix Mango and Berry Mix 1 oz., 18 pk.
current price $9.98
$0.55/oz

Yoggies Trail Mix Mango and Berry Mix 1 oz., 18 pk.

4.4101 out of 5 stars
4.4101 out of 5 Stars. 317 reviews
Available for Shipping

Eggo Graham Crackers Vanilla Graham Snacks, 1 oz., 28 pk., $9.98

Eggo Graham Crackers Vanilla Graham Snacks, 1 oz., 28 pk.
current price $9.98

Eggo Graham Crackers Vanilla Graham Snacks, 1 oz., 28 pk.

3.8 out of 5 stars
3.8 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

Monster Energy Zero Sugar, Strawberry Shot, 16 fl. oz., 24 pk., $42.48, $0.11/foz

Monster Energy Zero Sugar, Strawberry Shot, 16 fl. oz., 24 pk.
current price $42.48
$0.11/foz

Monster Energy Zero Sugar, Strawberry Shot, 16 fl. oz., 24 pk.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Medicube Collagen Night Wrapping Mask, 2.53 fl. oz., $16.98

Medicube Collagen Night Wrapping Mask, 2.53 fl. oz.
current price $16.98

Medicube Collagen Night Wrapping Mask, 2.53 fl. oz.

Available for Shipping

MadeGood Chocolate Chip Granola Bars, .85 oz., 30 ct., $13.98, $0.47/ea

MadeGood Chocolate Chip Granola Bars, .85 oz., 30 ct.
current price $13.98
$0.47/ea

MadeGood Chocolate Chip Granola Bars, .85 oz., 30 ct.

4.4974 out of 5 stars
4.4974 out of 5 Stars. 1357 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Monster Energy Sugar Free Ultra Variety Pack, 16 fl. oz., 24 pk., $42.48, $0.11/foz

Monster Energy Sugar Free Ultra Variety Pack, 16 fl. oz., 24 pk.
current price $42.48
$0.11/foz

Monster Energy Sugar Free Ultra Variety Pack, 16 fl. oz., 24 pk.

4.6058 out of 5 stars
4.6058 out of 5 Stars. 137 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Oats Overnight, Mixed Berries & Cream, 6 pk.

Oats Overnight, Mixed Berries & Cream, 6 pk.
Members-only price

Oats Overnight, Mixed Berries & Cream, 6 pk.

3.9438 out of 5 stars
3.9438 out of 5 Stars. 1460 reviews
Available for Shipping

BetterAlt SHE-Lajit Strawberry Honeysticks, 45 ct., $34.93

BetterAlt SHE-Lajit Strawberry Honeysticks, 45 ct.
current price $34.93

BetterAlt SHE-Lajit Strawberry Honeysticks, 45 ct.

3.125 out of 5 stars
3.125 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Like Air Puffcorn Variety Pack, 0.5 oz., 30 pk., $14.98, $1.00/oz

Like Air Puffcorn Variety Pack, 0.5 oz., 30 pk.
current price $14.98
$1.00/oz

Like Air Puffcorn Variety Pack, 0.5 oz., 30 pk.

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Weber Chicago Steak Seasoning, 28 oz., $9.98, $0.36/oz

Weber Chicago Steak Seasoning, 28 oz.
current price $9.98
$0.36/oz

Weber Chicago Steak Seasoning, 28 oz.

4.8947 out of 5 stars
4.8947 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Mountain Dew Baja Blast and Cabo Citrus Variety pack, 12 fl. oz., 28 pk., $13.98, $0.04/foz

Mountain Dew Baja Blast and Cabo Citrus Variety pack, 12 fl. oz., 28 pk.
current price $13.98
$0.04/foz

Mountain Dew Baja Blast and Cabo Citrus Variety pack, 12 fl. oz., 28 pk.

4.4286 out of 5 stars
4.4286 out of 5 Stars. 581 reviews
Available for Shipping

Old trapper Hot & Spicy Beef Jerky, 18 oz., $19.98, $1.11/oz

Old trapper Hot & Spicy Beef Jerky, 18 oz.
current price $19.98
$1.11/oz

Old trapper Hot & Spicy Beef Jerky, 18 oz.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Frito-Lay Cool & Tangy Variety Pack Chips, 50 pk., $18.48, $0.37/ea

Frito-Lay Cool & Tangy Variety Pack Chips, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Cool & Tangy Variety Pack Chips, 50 pk.

4.5594 out of 5 stars
4.5594 out of 5 Stars. 10729 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Kraft Stove Top Chicken Stuffing Mix, 6 oz., 6 pk., $9.74, $1.62/ea

Kraft Stove Top Chicken Stuffing Mix, 6 oz., 6 pk.
current price $9.74
$1.62/ea

Kraft Stove Top Chicken Stuffing Mix, 6 oz., 6 pk.

4.7379 out of 5 stars
4.7379 out of 5 Stars. 1282 reviews
Available for Shipping

Life Savers Red, White, and Blue Gummies, 38 oz., $8.48, $0.22/oz

Life Savers Red, White, and Blue Gummies, 38 oz.
current price $8.48
$0.22/oz

Life Savers Red, White, and Blue Gummies, 38 oz.

4.5403 out of 5 stars
4.5403 out of 5 Stars. 124 reviews
Available for Shipping

Fire & Smoke Society Thundering Longhorn BBQ Seasoning, Beef Rub, 17.6 oz., $6.48, $0.37/oz

Fire & Smoke Society Thundering Longhorn BBQ Seasoning, Beef Rub, 17.6 oz.
current price $6.48
$0.37/oz

Fire & Smoke Society Thundering Longhorn BBQ Seasoning, Beef Rub, 17.6 oz.

4.6744 out of 5 stars
4.6744 out of 5 Stars. 43 reviews
Available for Shipping

Frito-Lay Variety Pack Chips & Snacks, 30 pk., $18.48, $0.62/ea

Frito-Lay Variety Pack Chips & Snacks, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Variety Pack Chips & Snacks, 30 pk.

4.7123 out of 5 stars
4.7123 out of 5 Stars. 6483 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Weber Gourmet Burger Seasoning, 29 oz., $9.98, $0.34/oz

Weber Gourmet Burger Seasoning, 29 oz.
current price $9.98
$0.34/oz

Weber Gourmet Burger Seasoning, 29 oz.

4.6818 out of 5 stars
4.6818 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

Sparkling IceĀ® Purple Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk., $17.98, $0.04/foz

Sparkling IceĀ® Purple Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk.
current price $17.98
$0.04/foz

Sparkling IceĀ® Purple Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk.

4.7165 out of 5 stars
4.7165 out of 5 Stars. 455 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Celsius Sparkling Wild Berry, Single, 12 fl. oz., $1.98

Celsius Sparkling Wild Berry, Single, 12 fl. oz.
current price $1.98

Celsius Sparkling Wild Berry, Single, 12 fl. oz.

4.3571 out of 5 stars
4.3571 out of 5 Stars. 14 reviews
Out of stock

Veradek Patina Series Round Planter Bundle, $139.98

Veradek Patina Series Round Planter Bundle
current price $139.98

Veradek Patina Series Round Planter Bundle

Out of stock

Degree All Day Fresh Body Wash Cool Rush Deep Cleansing, 20 fl. oz., 3 pk., $10.98, $0.18/foz

Degree All Day Fresh Body Wash Cool Rush Deep Cleansing, 20 fl. oz., 3 pk.
current price $10.98
$0.18/foz

Degree All Day Fresh Body Wash Cool Rush Deep Cleansing, 20 fl. oz., 3 pk.

4.5294 out of 5 stars
4.5294 out of 5 Stars. 17 reviews
Out of stock

Veradek Stature Tall 26" Planter, $59.98

Veradek Stature Tall 26" Planter
current price $59.98

Veradek Stature Tall 26" Planter

Out of stock