Seasonal & Occasions

Prices may vary in club and online

Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct., $14.58, $0.21/ea

Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct.
Sponsored
current price $14.58
$0.21/ea

Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct.

4.6782 out of 5 stars
4.6782 out of 5 Stars. 8673 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk., $8.88, $0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $8.88
$0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.

4.815 out of 5 stars
4.815 out of 5 Stars. 11027 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound, $14.25, $4.44/lb

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound
current price $14.25
avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound

4.0167 out of 5 stars
4.0167 out of 5 Stars. 2041 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs., $15.73, $0.79/ea

Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs.
current price $15.73
$0.79/ea

Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs.

4.5692 out of 5 stars
4.5692 out of 5 Stars. 3129 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Breaded Mozzarella Sticks, Frozen, 72 ct., $14.82, $0.21/ea

Member's Mark Breaded Mozzarella Sticks, Frozen, 72 ct.
current price $14.82
$0.21/ea

Member's Mark Breaded Mozzarella Sticks, Frozen, 72 ct.

4.3902 out of 5 stars
4.3902 out of 5 Stars. 2640 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes, $19.56, $0.14/sft

DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes
Sponsored
current price $19.56
$0.14/sft
From $19.56

DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes

4.5407 out of 5 stars
4.5407 out of 5 Stars. 2236 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs., $8.96, $4.48/lb

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs.
current price $8.96
$4.48/lb

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs.

4.5095 out of 5 stars
4.5095 out of 5 Stars. 8302 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz., $5.98, $1.99/oz

Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz.
current price $5.98
$1.99/oz

Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz.

4.7259 out of 5 stars
4.7259 out of 5 Stars. 9063 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Italian Style Beef Meatballs, Frozen 6 lbs., $22.97, $3.83/lb

Member's Mark Italian Style Beef Meatballs, Frozen 6 lbs.
current price $22.97
$3.83/lb

Member's Mark Italian Style Beef Meatballs, Frozen 6 lbs.

4.5963 out of 5 stars
4.5963 out of 5 Stars. 7246 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk., $9.98, $0.21/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $9.98
$0.21/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.

4.7104 out of 5 stars
4.7104 out of 5 Stars. 5739 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs., $22.17, Was $25.17, $0.50/ea

Curbside & Delivery Savings
Member's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs.
current price Now $22.17, Was $25.17
$0.50/ea
$3 off
Ends Sep 30

Member's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs.

4.4709 out of 5 stars
4.4709 out of 5 Stars. 4517 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct., $5.98, $0.75/ea

Member's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct.
current price $5.98
$0.75/ea

Member's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct.

4.2789 out of 5 stars
4.2789 out of 5 Stars. 7930 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct., $5.58, $0.35/ea

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.
current price $5.58
$0.35/ea

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.

4.6635 out of 5 stars
4.6635 out of 5 Stars. 1884 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Ultra Premium 2-Ply White Napkins 6 pks., 110 napkins/pk., $11.18, $0.02/ea

Member's Mark Ultra Premium 2-Ply White Napkins 6 pks., 110 napkins/pk.
current price $11.18
$0.02/ea

Member's Mark Ultra Premium 2-Ply White Napkins 6 pks., 110 napkins/pk.

4.8052 out of 5 stars
4.8052 out of 5 Stars. 6998 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk., $8.98, $0.75/ea

Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk.
current price $8.98
$0.75/ea

Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk.

4.3486 out of 5 stars
4.3486 out of 5 Stars. 1291 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz., $10.98, $0.15/oz

Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz.
current price $10.98
$0.15/oz

Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz.

4.5605 out of 5 stars
4.5605 out of 5 Stars. 5049 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz., $7.78, $0.18/oz

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz.
current price $7.78
$0.18/oz

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz.

4.7517 out of 5 stars
4.7517 out of 5 Stars. 9331 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Fresh Squeezed Orange Juice, 59 fl. oz., $10.83, $0.18/foz

Member's Mark Fresh Squeezed Orange Juice, 59 fl. oz.
current price $10.83
$0.18/foz

Member's Mark Fresh Squeezed Orange Juice, 59 fl. oz.

4.7609 out of 5 stars
4.7609 out of 5 Stars. 10309 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound, $32.00, $11.47/lb

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound
current price $32.00
avg. price
$11.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound

4.6209 out of 5 stars
4.6209 out of 5 Stars. 5724 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cranberry Pecan Chicken Salad, 2 lbs., $9.76

Member's Mark Cranberry Pecan Chicken Salad, 2 lbs.
current price $9.76

Member's Mark Cranberry Pecan Chicken Salad, 2 lbs.

4.6397 out of 5 stars
4.6397 out of 5 Stars. 5901 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Organic Fruit Twist, Variety Pack, 0.63 oz., 24 pk., $9.98, $0.52/oz

Member's Mark Organic Fruit Twist, Variety Pack, 0.63 oz., 24 pk.
current price $9.98
$0.52/oz

Member's Mark Organic Fruit Twist, Variety Pack, 0.63 oz., 24 pk.

4.6802 out of 5 stars
4.6802 out of 5 Stars. 4362 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct., $7.87, $0.22/ea

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct.
current price $7.87
$0.22/ea

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct.

4.7696 out of 5 stars
4.7696 out of 5 Stars. 3946 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Shrimp Scampi, Frozen, 2 lbs., $15.94, $7.97/lb

Member's Mark Farm Raised Shrimp Scampi, Frozen, 2 lbs.
current price $15.94
$7.97/lb

Member's Mark Farm Raised Shrimp Scampi, Frozen, 2 lbs.

4.6894 out of 5 stars
4.6894 out of 5 Stars. 3760 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct., $7.96, $0.12/oz

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.
current price $7.96
$0.12/oz

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.

4.6039 out of 5 stars
4.6039 out of 5 Stars. 8885 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Translucent Plastic Cups 12 oz., 300 ct., $13.14, $0.04/ea

Member's Mark Translucent Plastic Cups 12 oz., 300 ct.
current price $13.14
$0.04/ea
From $13.14

Member's Mark Translucent Plastic Cups 12 oz., 300 ct.

4.7377 out of 5 stars
4.7377 out of 5 Stars. 2223 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.), $9.53, Was $10.53, $0.20/oz

Member's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.)
current price Now $9.53, Was $10.53
$0.20/oz
$1 off

Member's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.)

4.6603 out of 5 stars
4.6603 out of 5 Stars. 2826 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk., $11.76, $2.35/ea

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk.
current price $11.76
$2.35/ea

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk.

4.4673 out of 5 stars
4.4673 out of 5 Stars. 2955 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Petite Hoagie Rolls, White Bread, 18 ct., $6.98, $0.39/ea

Member's Mark Petite Hoagie Rolls, White Bread, 18 ct.
current price $6.98
$0.39/ea

Member's Mark Petite Hoagie Rolls, White Bread, 18 ct.

4.5149 out of 5 stars
4.5149 out of 5 Stars. 2214 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Pimento Stuffed Manzanilla Olives, 2 pk., $9.48, $0.23/oz

Member's Mark Pimento Stuffed Manzanilla Olives, 2 pk.
current price $9.48
$0.23/oz

Member's Mark Pimento Stuffed Manzanilla Olives, 2 pk.

4.4962 out of 5 stars
4.4962 out of 5 Stars. 2489 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound, $8.96, $5.12/lb

Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound
current price $8.96
avg. price
$5.12/lb
Final cost by weight

Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound

4.5372 out of 5 stars
4.5372 out of 5 Stars. 7860 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct., $8.46, $0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.
current price $8.46
$0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.

4.5381 out of 5 stars
4.5381 out of 5 Stars. 2650 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken Pot Pie, priced per pound, $19.66, $3.94/lb

Member's Mark Chicken Pot Pie, priced per pound
current price $19.66
avg. price
$3.94/lb
Final cost by weight

Member's Mark Chicken Pot Pie, priced per pound

4.5956 out of 5 stars
4.5956 out of 5 Stars. 4735 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound, $15.12, $3.98/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound
current price $15.12
avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 4875 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound, $14.33, $3.98/lb

Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound
current price $14.33
avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound

4.2682 out of 5 stars
4.2682 out of 5 Stars. 5168 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz., $24.98, $0.52/oz

Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz.
current price $24.98
$0.52/oz

Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz.

4.7073 out of 5 stars
4.7073 out of 5 Stars. 6948 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound, $8.10, $3.24/lb

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound
current price $8.10
avg. price
$3.24/lb
Final cost by weight

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound

4.3903 out of 5 stars
4.3903 out of 5 Stars. 4566 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Part-Skim Shredded Mozzarella Cheese 1 lb., 2 pk., $5.98, $0.19/oz

Member's Mark Part-Skim Shredded Mozzarella Cheese 1 lb., 2 pk.
current price $5.98
$0.19/oz

Member's Mark Part-Skim Shredded Mozzarella Cheese 1 lb., 2 pk.

4.7781 out of 5 stars
4.7781 out of 5 Stars. 3132 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk., $11.76, $2.35/ea

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk.
current price $11.76
$2.35/ea

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk.

4.6632 out of 5 stars
4.6632 out of 5 Stars. 2856 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Broccoli Cheddar Soup, 32 oz., 2 pk., $8.98, $0.14/oz

Member's Mark Broccoli Cheddar Soup, 32 oz., 2 pk.
current price $8.98
$0.14/oz

Member's Mark Broccoli Cheddar Soup, 32 oz., 2 pk.

4.524 out of 5 stars
4.524 out of 5 Stars. 7851 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark, Advantage Premium, Infant Formula, 48 oz., $36.98, $0.77/oz

Member's Mark, Advantage Premium, Infant Formula, 48 oz.
current price $36.98
$0.77/oz

Member's Mark, Advantage Premium, Infant Formula, 48 oz.

4.5429 out of 5 stars
4.5429 out of 5 Stars. 875 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Clear Plastic Cups 16 oz., 132 ct., $11.28, $0.09/ea

Member's Mark Clear Plastic Cups 16 oz., 132 ct.
current price $11.28
$0.09/ea

Member's Mark Clear Plastic Cups 16 oz., 132 ct.

4.8258 out of 5 stars
4.8258 out of 5 Stars. 2331 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Wild Caught Boneless Alaskan Sockeye Salmon, Frozen, 2 lbs., $28.94, $14.47/lb

Member's Mark Wild Caught Boneless Alaskan Sockeye Salmon, Frozen, 2 lbs.
current price $28.94
$14.47/lb

Member's Mark Wild Caught Boneless Alaskan Sockeye Salmon, Frozen, 2 lbs.

4.4776 out of 5 stars
4.4776 out of 5 Stars. 4324 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cracker Cut Cheese Variety Tray, 2 lbs., $8.96, $4.48/lb

Member's Mark Cracker Cut Cheese Variety Tray, 2 lbs.
current price $8.96
$4.48/lb

Member's Mark Cracker Cut Cheese Variety Tray, 2 lbs.

4.6706 out of 5 stars
4.6706 out of 5 Stars. 4536 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound, $24.36, $3.48/lb

Member’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound
current price $24.36
avg. price
$3.48/lb
Final cost by weight

Member’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound

4.6619 out of 5 stars
4.6619 out of 5 Stars. 5764 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct., $17.98, $3.00/ea

Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct.
current price $17.98
$3.00/ea

Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct.

4.2659 out of 5 stars
4.2659 out of 5 Stars. 4968 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz., $5.64, $0.25/oz

Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz.
current price $5.64
$0.25/oz

Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz.

4.5904 out of 5 stars
4.5904 out of 5 Stars. 3445 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Birthday Cake and Cookies and Cream Cake Pops, 14 ct., $18.98, $1.36/ea

Member's Mark Birthday Cake and Cookies and Cream Cake Pops, 14 ct.
current price $18.98
$1.36/ea

Member's Mark Birthday Cake and Cookies and Cream Cake Pops, 14 ct.

4.5565 out of 5 stars
4.5565 out of 5 Stars. 451 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs., $17.97, $5.99/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs.
current price $17.97
$5.99/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs.

4.6517 out of 5 stars
4.6517 out of 5 Stars. 4226 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound, $10.76, $5.38/lb

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound
current price $10.76
avg. price
$5.38/lb
Final cost by weight

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound

4.4406 out of 5 stars
4.4406 out of 5 Stars. 3327 reviews
Out of stock

Available for shipping

View all