Summer Entertaining

Prices may vary in club and online

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk. $18.48 $0.04/foz

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.04/foz

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk.

4.7379 out of 5 stars
4.7379 out of 5 Stars. 35732 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz. $4.48 $0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.
Sponsored
current price $4.48
$0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.

4.7335 out of 5 stars
4.7335 out of 5 Stars. 10743 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Herringbone Bamboo Charcuterie Board $19.94

Member's Mark Herringbone Bamboo Charcuterie Board
current price $19.94

Member's Mark Herringbone Bamboo Charcuterie Board

4.8618 out of 5 stars
4.8618 out of 5 Stars. 152 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz

Member's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
current price $4.28
$0.01/foz

Member's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.

4.8197 out of 5 stars
4.8197 out of 5 Stars. 62789 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
current price $4.98

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken

4.6652 out of 5 stars
4.6652 out of 5 Stars. 74370 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk. $10.48 $0.04/foz

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk.
Sponsored
current price $10.48
$0.04/foz

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk.

4.8179 out of 5 stars
4.8179 out of 5 Stars. 5679 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct. $19.98 Was $20.98 $0.10/ea

Member's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct.
current price Now $19.98, Was $20.98
$0.10/ea
$1 off

Member's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct.

4.8552 out of 5 stars
4.8552 out of 5 Stars. 17386 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct. $18.98 $0.09/ea

Member's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
current price $18.98
$0.09/ea

Member's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.

4.8563 out of 5 stars
4.8563 out of 5 Stars. 42383 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Uncured Black Forest Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz. $6.97 $5.07/lb

Member's Mark Uncured Black Forest Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz.
current price $6.97
$5.07/lb

Member's Mark Uncured Black Forest Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz.

4.686 out of 5 stars
4.686 out of 5 Stars. 9599 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk. $10.98 Was $11.98 $0.19/oz

Instant Savings
Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk.
Sponsored
current price Now $10.98, Was $11.98
$0.19/oz
$1 off
Ends Oct 05

Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk.

4.7156 out of 5 stars
4.7156 out of 5 Stars. 4180 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 93/7 Ground Beef, priced per pound $20.22 $6.32/lb

Member's Mark 93/7 Ground Beef, priced per pound
current price $20.22
avg. price
$6.32/lb
Final cost by weight

Member's Mark 93/7 Ground Beef, priced per pound

4.7462 out of 5 stars
4.7462 out of 5 Stars. 5847 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Pulp-Free 100% Orange Juice, 52 fl. oz., 2 pk. $6.94 $0.07/foz

Member's Mark Pulp-Free 100% Orange Juice, 52 fl. oz., 2 pk.
current price $6.94
$0.07/foz

Member's Mark Pulp-Free 100% Orange Juice, 52 fl. oz., 2 pk.

4.7796 out of 5 stars
4.7796 out of 5 Stars. 10943 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Real Crumbled Bacon, 20 oz. $8.98 $0.45/oz

Member's Mark Real Crumbled Bacon, 20 oz.
current price $8.98
$0.45/oz

Member's Mark Real Crumbled Bacon, 20 oz.

4.6965 out of 5 stars
4.6965 out of 5 Stars. 13401 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Premium Chunk Chicken Breast, 12.5 oz., 6 ct. $12.56 $0.17/oz

Member's Mark Premium Chunk Chicken Breast, 12.5 oz., 6 ct.
current price $12.56
$0.17/oz

Member's Mark Premium Chunk Chicken Breast, 12.5 oz., 6 ct.

4.7359 out of 5 stars
4.7359 out of 5 Stars. 21655 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Everyday 1-Ply White Napkins 4 pks., 300 napkins/pk. $12.84 $0.01/ea

Member's Mark Everyday 1-Ply White Napkins 4 pks., 300 napkins/pk.
current price $12.84
$0.01/ea

Member's Mark Everyday 1-Ply White Napkins 4 pks., 300 napkins/pk.

4.7059 out of 5 stars
4.7059 out of 5 Stars. 11604 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound $14.92 $4.44/lb

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound
current price $14.92
avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound

4.1043 out of 5 stars
4.1043 out of 5 Stars. 4208 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz. $15.98 $0.50/oz

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz.
current price $15.98
$0.50/oz

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz.

4.7425 out of 5 stars
4.7425 out of 5 Stars. 25580 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Uncured Hard Salami, Sliced 1 lb. 6 oz. $8.54 $0.39/oz

Member's Mark Uncured Hard Salami, Sliced 1 lb. 6 oz.
current price $8.54
$0.39/oz

Member's Mark Uncured Hard Salami, Sliced 1 lb. 6 oz.

4.6979 out of 5 stars
4.6979 out of 5 Stars. 3740 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 48 oz. $9.98 Was $12.72 $0.21/oz

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 48 oz.
current price Now $9.98, Was $12.72
$0.21/oz
$2.74 off

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 48 oz.

4.5765 out of 5 stars
4.5765 out of 5 Stars. 1608 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Uncured Pepperoni, Sliced, 1 lb. 6 oz. $8.46 $0.38/oz

Member's Mark Uncured Pepperoni, Sliced, 1 lb. 6 oz.
current price $8.46
$0.38/oz

Member's Mark Uncured Pepperoni, Sliced, 1 lb. 6 oz.

4.6778 out of 5 stars
4.6778 out of 5 Stars. 2629 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs. $24.94 $9.98/lb

Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs.
current price $24.94
$9.98/lb

Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs.

4.7707 out of 5 stars
4.7707 out of 5 Stars. 16323 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 900 mg Omega-3 from Fish Oil Softgels, 150 ct. $19.98 $0.13/ea

Member's Mark 900 mg Omega-3 from Fish Oil  Softgels, 150 ct.
current price $19.98
$0.13/ea

Member's Mark 900 mg Omega-3 from Fish Oil Softgels, 150 ct.

4.6655 out of 5 stars
4.6655 out of 5 Stars. 837 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark White Queso Dip, 32 oz. $6.97 $0.22/oz

Member's Mark White Queso Dip, 32 oz.
current price $6.97
$0.22/oz

Member's Mark White Queso Dip, 32 oz.

4.4484 out of 5 stars
4.4484 out of 5 Stars. 2170 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Pineapple Spears in Coconut Water, 42 oz. $7.48 $0.18/oz

Member's Mark Pineapple Spears in Coconut Water, 42 oz.
current price $7.48
$0.18/oz

Member's Mark Pineapple Spears in Coconut Water, 42 oz.

4.7739 out of 5 stars
4.7739 out of 5 Stars. 9077 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Seasoned Angus Roast Beef, Sliced, 1 lb. 6 oz. $14.58 $0.66/oz

Member's Mark Seasoned Angus Roast Beef, Sliced, 1 lb. 6 oz.
current price $14.58
$0.66/oz

Member's Mark Seasoned Angus Roast Beef, Sliced, 1 lb. 6 oz.

4.4943 out of 5 stars
4.4943 out of 5 Stars. 5509 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Clear Cutlery Combo Pack, Forks, Knives, Spoons 360 ct. $16.48 $0.05/ea

Member's Mark Clear Cutlery Combo Pack, Forks, Knives, Spoons 360 ct.
current price $16.48
$0.05/ea

Member's Mark Clear Cutlery Combo Pack, Forks, Knives, Spoons 360 ct.

4.7705 out of 5 stars
4.7705 out of 5 Stars. 2336 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 5-Tier Heavy-Duty Shelf, 48"W x 20"D x 72"H $69.98

Member's Mark 5-Tier Heavy-Duty Shelf, 48"W x 20"D x 72"H
current price $69.98

Member's Mark 5-Tier Heavy-Duty Shelf, 48"W x 20"D x 72"H

4.6343 out of 5 stars
4.6343 out of 5 Stars. 2089 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound $12.94 $9.24/lb

Member's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound
current price $12.94
avg. price
$9.24/lb
Final cost by weight

Member's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound

4.3954 out of 5 stars
4.3954 out of 5 Stars. 6414 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz. $4.54 $0.14/oz

Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz.
current price $4.54
$0.14/oz

Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz.

4.6813 out of 5 stars
4.6813 out of 5 Stars. 3703 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Fully Cooked Canadian Bacon, 24 oz. $9.72 $0.41/oz

Member's Mark Fully Cooked Canadian Bacon, 24 oz.
current price $9.72
$0.41/oz

Member's Mark Fully Cooked Canadian Bacon, 24 oz.

4.6149 out of 5 stars
4.6149 out of 5 Stars. 1545 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Zero Sugar Green Tea, 16.9 fl. oz., 35 pk. $10.98 $0.02/foz

Member's Mark Zero Sugar Green Tea, 16.9 fl. oz., 35 pk.
current price $10.98
$0.02/foz

Member's Mark Zero Sugar Green Tea, 16.9 fl. oz., 35 pk.

4.4348 out of 5 stars
4.4348 out of 5 Stars. 345 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Cold Water Lobster Tails, Frozen, 4 ct., priced per pound $33.73 $29.98/lb

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Cold Water Lobster Tails, Frozen, 4 ct., priced per pound
current price $33.73
avg. price
$29.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Cold Water Lobster Tails, Frozen, 4 ct., priced per pound

4.2695 out of 5 stars
4.2695 out of 5 Stars. 694 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark Acid-Pep Acid Reducer Tablets, 20 mg Famotidine, 100 ct./pk., 2 pk. $9.16 $0.05/ea

Member’s Mark Acid-Pep Acid Reducer Tablets, 20 mg Famotidine, 100 ct./pk., 2 pk.
current price $9.16
$0.05/ea
From $9.16

Member’s Mark Acid-Pep Acid Reducer Tablets, 20 mg Famotidine, 100 ct./pk., 2 pk.

4.8211 out of 5 stars
4.8211 out of 5 Stars. 2403 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Fresh Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz. $6.73 $0.14/oz

Member's Mark Fresh Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz.
current price $6.73
$0.14/oz

Member's Mark Fresh Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz.

4.3819 out of 5 stars
4.3819 out of 5 Stars. 1681 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct. $5.98 Was $6.98 $0.25/ea

Instant Savings
Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.
current price Now $5.98, Was $6.98
$0.25/ea
$1 off
Ends Oct 12

Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.

4.6979 out of 5 stars
4.6979 out of 5 Stars. 3227 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Oven Roasted Turkey Breast, Sliced 1 lb. 6 oz. $8.92 $0.41/oz

Member's Mark Oven Roasted Turkey Breast, Sliced 1 lb. 6 oz.
current price $8.92
$0.41/oz

Member's Mark Oven Roasted Turkey Breast, Sliced 1 lb. 6 oz.

4.5822 out of 5 stars
4.5822 out of 5 Stars. 6032 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml $11.29 $0.45/foz

Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml
current price $11.29
$0.45/foz

Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml

4.6094 out of 5 stars
4.6094 out of 5 Stars. 1270 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz. $5.98 $0.25/oz

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.
current price $5.98
$0.25/oz

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.

4.2791 out of 5 stars
4.2791 out of 5 Stars. 670 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Light String Cheese 36 ct. $7.27 $0.20/ea

Member's Mark Light String Cheese 36 ct.
current price $7.27
$0.20/ea

Member's Mark Light String Cheese 36 ct.

4.5888 out of 5 stars
4.5888 out of 5 Stars. 6681 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Sparkling Water Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk. $10.98 $0.03/foz

Member's Mark Sparkling Water Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk.
current price $10.98
$0.03/foz

Member's Mark Sparkling Water Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk.

4.5533 out of 5 stars
4.5533 out of 5 Stars. 4117 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk. $8.98 $0.75/ea

Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk.
current price $8.98
$0.75/ea

Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk.

4.4118 out of 5 stars
4.4118 out of 5 Stars. 1656 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound $14.25 $4.44/lb

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound
current price $14.25
avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound

4.0176 out of 5 stars
4.0176 out of 5 Stars. 2043 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound $17.49 $9.88/lb

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound
current price $17.49
avg. price
$9.88/lb
Final cost by weight

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound

4.7023 out of 5 stars
4.7023 out of 5 Stars. 2761 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs. $15.73 $0.79/ea

Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs.
current price $15.73
$0.79/ea

Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs.

4.5692 out of 5 stars
4.5692 out of 5 Stars. 3129 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Uncured Ham & Turkey Lunch Kit, 6 pk. $8.47 $1.41/ea

Member's Mark Uncured Ham & Turkey Lunch Kit, 6 pk.
current price $8.47
$1.41/ea

Member's Mark Uncured Ham & Turkey Lunch Kit, 6 pk.

4.6794 out of 5 stars
4.6794 out of 5 Stars. 3715 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Steelhead Trout Fillet, priced per pound $22.94 $9.76/lb

Member's Mark Steelhead Trout Fillet, priced per pound
current price $22.94
avg. price
$9.76/lb
Final cost by weight

Member's Mark Steelhead Trout Fillet, priced per pound

4.6789 out of 5 stars
4.6789 out of 5 Stars. 1878 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs. $8.96 $4.48/lb

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs.
current price $8.96
$4.48/lb

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs.

4.5097 out of 5 stars
4.5097 out of 5 Stars. 8309 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup