Summer Entertaining(647+)
Prices may vary in club and online
Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk. $12.88 $0.38/oz

Sponsored
$1288
current price $12.88$0.38/oz
Gushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
4.745 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pepsi Cola 12 fl. oz., 36 pk. $17.28 $0.04/foz

Sponsored
$1728
current price $17.28$0.04/foz
Pepsi Cola 12 fl. oz., 36 pk.
4.8002 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Herringbone Bamboo Charcuterie Board $19.94

$1994
current price $19.94Member's Mark Herringbone Bamboo Charcuterie Board
4.8618 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $4.28 $0.01/foz

$428
current price $4.28$0.01/foz
Member's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
4.8197 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98

$498
current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
4.6652 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Pillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk. $11.92 $0.28/oz

Sponsored
$1192
current price $11.92$0.28/oz
Pillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk.
4.4501 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct. $19.98 Was $20.98 $0.10/ea

Now$1998
current price Now $19.98, Was $20.98$20.98
$0.10/ea
$1 off
Member's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct.
4.8552 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct. $18.98 $0.09/ea

$1898
current price $18.98$0.09/ea
Member's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
4.8563 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Uncured Black Forest Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz. $6.97 $5.07/lb

$697
current price $6.97$5.07/lb
Member's Mark Uncured Black Forest Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz.
4.686 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Heinz Original Tomato Ketchup, 44 oz., 3 pk. $10.98 $0.08/oz

Sponsored
$1098
current price $10.98$0.08/oz
Heinz Original Tomato Ketchup, 44 oz., 3 pk.
4.8433 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 93/7 Ground Beef, priced per pound $20.22 $6.32/lb

$2022
current price $20.22avg. price
$6.32/lb
Final cost by weight
Member's Mark 93/7 Ground Beef, priced per pound
4.7462 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Pulp-Free 100% Orange Juice, 52 fl. oz., 2 pk. $6.94 $0.07/foz

$694
current price $6.94$0.07/foz
Member's Mark Pulp-Free 100% Orange Juice, 52 fl. oz., 2 pk.
4.7796 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Real Crumbled Bacon, 20 oz. $8.98 $0.45/oz

$898
current price $8.98$0.45/oz
Member's Mark Real Crumbled Bacon, 20 oz.
4.6965 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Premium Chunk Chicken Breast, 12.5 oz., 6 ct. $12.56 $0.17/oz

$1256
current price $12.56$0.17/oz
Member's Mark Premium Chunk Chicken Breast, 12.5 oz., 6 ct.
4.7358 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Everyday 1-Ply White Napkins 4 pks., 300 napkins/pk. $12.84 $0.01/ea

$1284
current price $12.84$0.01/ea
Member's Mark Everyday 1-Ply White Napkins 4 pks., 300 napkins/pk.
4.7059 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound $14.92 $4.44/lb

$1492
current price $14.92avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight
Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound
4.1043 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz. $15.98 $0.50/oz

$1598
current price $15.98$0.50/oz
Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz.
4.7425 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Uncured Hard Salami, Sliced 1 lb. 6 oz. $8.54 $0.39/oz

$854
current price $8.54$0.39/oz
Member's Mark Uncured Hard Salami, Sliced 1 lb. 6 oz.
4.6979 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 48 oz. $9.98 Was $12.72 $0.21/oz

Now$998
current price Now $9.98, Was $12.72$12.72
$0.21/oz
$2.74 off
Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 48 oz.
4.5765 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Uncured Pepperoni, Sliced, 1 lb. 6 oz. $8.46 $0.38/oz

$846
current price $8.46$0.38/oz
Member's Mark Uncured Pepperoni, Sliced, 1 lb. 6 oz.
4.6778 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs. $24.94 $9.98/lb

$2494
current price $24.94$9.98/lb
Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs.
4.7707 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 900 mg Omega-3 from Fish Oil Softgels, 150 ct. $19.98 $0.13/ea

$1998
current price $19.98$0.13/ea
Member's Mark 900 mg Omega-3 from Fish Oil Softgels, 150 ct.
4.6655 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark White Queso Dip, 32 oz. $6.97 $0.22/oz

$697
current price $6.97$0.22/oz
Member's Mark White Queso Dip, 32 oz.
4.4484 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Pineapple Spears in Coconut Water, 42 oz. $7.48 $0.18/oz

$748
current price $7.48$0.18/oz
Member's Mark Pineapple Spears in Coconut Water, 42 oz.
4.7739 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Seasoned Angus Roast Beef, Sliced, 1 lb. 6 oz. $14.58 $0.66/oz

$1458
current price $14.58$0.66/oz
Member's Mark Seasoned Angus Roast Beef, Sliced, 1 lb. 6 oz.
4.4943 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Clear Cutlery Combo Pack, Forks, Knives, Spoons 360 ct. $16.48 $0.05/ea

$1648
current price $16.48$0.05/ea
Member's Mark Clear Cutlery Combo Pack, Forks, Knives, Spoons 360 ct.
4.7705 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 5-Tier Heavy-Duty Shelf, 48"W x 20"D x 72"H $69.98

$6998
current price $69.98Member's Mark 5-Tier Heavy-Duty Shelf, 48"W x 20"D x 72"H
4.6343 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound $12.94 $9.24/lb

$1294
current price $12.94avg. price
$9.24/lb
Final cost by weight
Member's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound
4.3954 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz. $4.54 $0.14/oz

$454
current price $4.54$0.14/oz
Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz.
4.6813 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Fully Cooked Canadian Bacon, 24 oz. $9.72 $0.41/oz

$972
current price $9.72$0.41/oz
Member's Mark Fully Cooked Canadian Bacon, 24 oz.
4.6149 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Zero Sugar Green Tea, 16.9 fl. oz., 35 pk. $10.98 $0.02/foz

$1098
current price $10.98$0.02/foz
Member's Mark Zero Sugar Green Tea, 16.9 fl. oz., 35 pk.
4.4348 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Wild Caught North Atlantic Cold Water Lobster Tails, Frozen, 4 ct., priced per pound $33.73 $29.98/lb

$3373
current price $33.73avg. price
$29.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Wild Caught North Atlantic Cold Water Lobster Tails, Frozen, 4 ct., priced per pound
4.2695 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark Acid-Pep Acid Reducer Tablets, 20 mg Famotidine, 100 ct./pk., 2 pk. $9.16 $0.05/ea

$916
current price $9.16$0.05/ea
From $9.16
Member’s Mark Acid-Pep Acid Reducer Tablets, 20 mg Famotidine, 100 ct./pk., 2 pk.
4.8211 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Fresh Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz. $6.73 $0.14/oz

$673
current price $6.73$0.14/oz
Member's Mark Fresh Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz.
4.3819 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct. $5.98 Was $6.98 $0.25/ea
Instant Savings

Now$598
current price Now $5.98, Was $6.98$6.98
$0.25/ea
$1 off
Ends Oct 12
Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.
4.6979 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Oven Roasted Turkey Breast, Sliced 1 lb. 6 oz. $8.92 $0.41/oz

$892
current price $8.92$0.41/oz
Member's Mark Oven Roasted Turkey Breast, Sliced 1 lb. 6 oz.
4.5822 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml $11.29 $0.45/foz

$1129
current price $11.29$0.45/foz
Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml
4.6094 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz. $5.98 $0.25/oz

$598
current price $5.98$0.25/oz
Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.
4.2791 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Light String Cheese 36 ct. $7.27 $0.20/ea

$727
current price $7.27$0.20/ea
Member's Mark Light String Cheese 36 ct.
4.5888 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Sparkling Water Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk. $10.98 $0.03/foz

$1098
current price $10.98$0.03/foz
Member's Mark Sparkling Water Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk.
4.5533 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk. $8.98 $0.75/ea

$898
current price $8.98$0.75/ea
Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk.
4.4118 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound $14.25 $4.44/lb

$1425
current price $14.25avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight
Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound
4.0176 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound $17.49 $9.88/lb

$1749
current price $17.49avg. price
$9.88/lb
Final cost by weight
Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound
4.7023 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs. $15.73 $0.79/ea

$1573
current price $15.73$0.79/ea
Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs.
4.5692 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz. $10.98 $0.15/oz

$1098
current price $10.98$0.15/oz
Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz.
4.5605 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Uncured Ham & Turkey Lunch Kit, 6 pk. $8.47 $1.41/ea

$847
current price $8.47$1.41/ea
Member's Mark Uncured Ham & Turkey Lunch Kit, 6 pk.
4.6794 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Steelhead Trout Fillet, priced per pound $22.94 $9.76/lb

$2294
current price $22.94avg. price
$9.76/lb
Final cost by weight
Member's Mark Steelhead Trout Fillet, priced per pound
4.6789 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery