Red, White & Blue Summer(51+)
Prices may vary in club and online
Pedialyte AdvancedCare Plus Electrolyte Solution Berry Frost, 33.8 fl. oz., 3 pk. $13.98 $0.14/foz

Sponsored
$1398
current price $13.98$0.14/foz
Pedialyte AdvancedCare Plus Electrolyte Solution Berry Frost, 33.8 fl. oz., 3 pk.
4.7448 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder, Popsicle Firecracker, 30 pk. $28.98 $0.97/ea

Sponsored
$2898
current price $28.98$0.97/ea
Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder, Popsicle Firecracker, 30 pk.
4.6194 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound $14.92 $4.44/lb

$1492
current price $14.92avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight
Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound
4.1041 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Clear Cutlery Combo Pack, Forks, Knives, Spoons 360 ct. $16.48 $0.05/ea

$1648
current price $16.48$0.05/ea
Member's Mark Clear Cutlery Combo Pack, Forks, Knives, Spoons 360 ct.
4.7705 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct. $5.98 Was $6.98 $0.25/ea
Instant Savings

Now$598
current price Now $5.98, Was $6.98$6.98
$0.25/ea
$1 off
Ends Oct 12
Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.
4.6978 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Gatorade Liberty Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk. $15.78 $0.05/foz

Sponsored
$1578
current price $15.78$0.05/foz
Gatorade Liberty Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
4.8165 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz. $10.98 $0.15/oz

$1098
current price $10.98$0.15/oz
Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz.
4.5605 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Beef Franks, 4 oz., 12 ct. $12.96 $4.32/lb

$1296
current price $12.96$4.32/lb
Member's Mark Beef Franks, 4 oz., 12 ct.
4.7672 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 4-Burner 36" Propane Gas Griddle w/ Cover $349.00

$34900
current price $349.00Member's Mark 4-Burner 36" Propane Gas Griddle w/ Cover
4.1089 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Gold Peak Sweet Tea 16.9 fl oz., 18 pk. $16.98 $0.06/foz

Sponsored
$1698
current price $16.98$0.06/foz
Gold Peak Sweet Tea 16.9 fl oz., 18 pk.
4.7268 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Dill Pickle Chips, 81 fl. oz. $5.97 $0.07/foz

$597
current price $5.97$0.07/foz
Member's Mark Dill Pickle Chips, 81 fl. oz.
4.5815 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct. $20.93 $0.87/ea

$2093
current price $20.93$0.87/ea
Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct.
4.3 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Beef Hot Dogs, 2 oz., 24 ct. $12.96 $0.54/ea

$1296
current price $12.96$0.54/ea
Member's Mark Beef Hot Dogs, 2 oz., 24 ct.
4.061 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Loaded Potato Salad, 3 lbs. $6.98 $2.33/lb

$698
current price $6.98$2.33/lb
Member's Mark Loaded Potato Salad, 3 lbs.
4.3784 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark BBQ Baked Beans With Brisket 40 oz. $9.44 $0.24/oz

$944
current price $9.44$0.24/oz
Member's Mark BBQ Baked Beans With Brisket 40 oz.
4.7326 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Heavy-Duty, Red Cups, 18 oz., 188 ct. $9.98 $0.05/ea

$998
current price $9.98$0.05/ea
Member's Mark Heavy-Duty, Red Cups, 18 oz., 188 ct.
4.6364 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 12-Piece Bamboo Melamine Dinnerware Set $21.86
$2186
current price $21.86Member's Mark 12-Piece Bamboo Melamine Dinnerware Set
4.3871 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Hidden Valley Original Ranch Dressing, 40 oz., 2 pk. $12.48 $0.16/oz

$1248
current price $12.48$0.16/oz
Hidden Valley Original Ranch Dressing, 40 oz., 2 pk.
4.8749 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Bush's Original Baked Beans, 16.5 oz, 8 ct. $11.48 $0.09/oz

$1148
current price $11.48$0.09/oz
Bush's Original Baked Beans, 16.5 oz, 8 ct.
4.7366 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Heinz Ketchup, Mustard & Mayo Classic Condiment Variety Pack, 3 pk. $9.98 $0.12/oz

$998
current price $9.98$0.12/oz
Heinz Ketchup, Mustard & Mayo Classic Condiment Variety Pack, 3 pk.
4.7586 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Heavy Duty Large Stackable Storage Bin, 37.1" L x 16.0" D x 13.8" H $13.96
$1396
current price $13.96Options from $13.96 – $41.58
Member's Mark Heavy Duty Large Stackable Storage Bin, 37.1" L x 16.0" D x 13.8" H
4.829 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Scripto Aim 'N Flame Multi-Purpose Lighter, 4pk $8.98

$898
current price $8.98Scripto Aim 'N Flame Multi-Purpose Lighter, 4pk
4.6569 out of 5 stars
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member’s Mark 5 Position Lay Flat Beach Chair $39.98

$3998
current price $39.98Member’s Mark 5 Position Lay Flat Beach Chair
4.8265 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Sparkling Ice® Purple Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk. $17.98 $0.04/foz

$1798
current price $17.98$0.04/foz
Sparkling Ice® Purple Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk.
4.7165 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Whole Seedless Watermelon $6.97 $6.97/ea

$697
current price $6.97$6.97/ea
Whole Seedless Watermelon
3.8122 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Neutrogena Sport Face Sunscreen, Oil-Free, 2 pk. 2.5 fl. oz. $16.98

$1698
current price $16.98Neutrogena Sport Face Sunscreen, Oil-Free, 2 pk. 2.5 fl. oz.
4.6972 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member’s Mark Foam Floating Pad, 6' x 15' $199.94
$19994
current price $199.94Member’s Mark Foam Floating Pad, 6' x 15'
4.439 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Nestle Drumstick Cone Variety Pack, Frozen 16 ct. $8.18 Was $11.18 $0.51/ea
Instant Savings

Now$818
current price Now $8.18, Was $11.18$11.18
$0.51/ea
$3 off
Ends Oct 28
Nestle Drumstick Cone Variety Pack, Frozen 16 ct.
4.6952 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Dixie Ultra Heavyweight Dinner Paper Plates, 10", 186 ct. $19.98 $0.11/ea

$1998
current price $19.98$0.11/ea
From $19.98
Dixie Ultra Heavyweight Dinner Paper Plates, 10", 186 ct.
4.8476 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Kingsford Original Charcoal Briquets, 2-Pack, 20 lbs. $23.48

$2348
current price $23.48Kingsford Original Charcoal Briquets, 2-Pack, 20 lbs.
4.804 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
BODYARMOR Sports Drink Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk. $16.48 $0.06/foz

$1648
current price $16.48$0.06/foz
BODYARMOR Sports Drink Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
4.7678 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 8' Beach Umbrella $29.98

$2998
current price $29.98Member's Mark 8' Beach Umbrella
4.2566 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Igloo 60-Quart Sunset Roller Cooler - Texas Edition $49.98

$4998
current price $49.98Igloo 60-Quart Sunset Roller Cooler - Texas Edition
4.0872 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Cracker Jack Original Caramel Coated Popcorn and Peanuts 1.25 oz., 30 pk. $9.98

$998
current price $9.98Cracker Jack Original Caramel Coated Popcorn and Peanuts 1.25 oz., 30 pk.
4.7349 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark 80"x80" Outdoor Blanket $25.28 Was $29.98
Now$2528
current price Now $25.28, Was $29.98$29.98
$4.70 off
Member's Mark 80"x80" Outdoor Blanket
4.6429 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Banana Boat Sport Kids Sunscreen Spray, SPF 50, 9.5 oz., 2 pk. $16.68 $0.88/oz

$1668
current price $16.68$0.88/oz
Banana Boat Sport Kids Sunscreen Spray, SPF 50, 9.5 oz., 2 pk.
4.4922 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
SmartWater Vapor Distilled Premium Water Bottles, 1 L., 15 pk. $17.98 $0.04/foz

$1798
current price $17.98$0.04/foz
SmartWater Vapor Distilled Premium Water Bottles, 1 L., 15 pk.
4.8072 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Lark Handmade Porcelain USA Platter $29.98

$2998
current price $29.98Lark Handmade Porcelain USA Platter
4.3846 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Yellow Peaches, 4 lbs. $9.87 $2.47/lb

$987
current price $9.87$2.47/lb
Yellow Peaches, 4 lbs.
3.6431 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker $149.00
$14900
current price $149.00Options from $119.91 – $149.00
Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker
4.7049 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Swing Lounger Camp Chair $44.98
$4498
current price $44.98Options from $37.92 – $44.98
Member's Mark Swing Lounger Camp Chair
4.4377 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Monster GI30 Pro High Power 2000W Bluetooth Party Speaker with deep bass and RGB LED Lights $499.00

$49900
current price $499.00Monster GI30 Pro High Power 2000W Bluetooth Party Speaker with deep bass and RGB LED Lights
4.7105 out of 5 stars
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Icon Drinking Glasses, 4-Pack $19.98
$1998
current price $19.98Member's Mark Icon Drinking Glasses, 4-Pack
4.9041 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Icon Glass Pitcher $19.98
$1998
current price $19.98Member's Mark Icon Glass Pitcher
4.4688 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Govee 32.8ft Outdoor Chromatic String Lights $129.00

$12900
current price $129.00Govee 32.8ft Outdoor Chromatic String Lights
4.2 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping







