Limited-time offers for all members starts Oct. 5 at 8 PM CST.

Shop All Savings

Prices may vary in club and online

Energizer Recharge Power Plus AA & AAA, 10 pk. $19.48 Was $21.98

Instant Savings
Energizer Recharge Power Plus AA & AAA, 10 pk.
current price Now $19.48, Was $21.98
$2.50 off
Ends Oct 04

Energizer Recharge Power Plus AA & AAA, 10 pk.

4.7192 out of 5 stars
4.7192 out of 5 Stars. 317 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk. $9.98 Was $11.98 $0.14/oz

Instant Savings
Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.
current price Now $9.98, Was $11.98
$0.14/oz
$2 off
Ends Oct 11

Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.

4.7626 out of 5 stars
4.7626 out of 5 Stars. 6052 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk. $22.78 Was $33.48 $0.76/ea

Instant Savings
HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk.
current price Now $22.78, Was $33.48
$0.76/ea
$10.70 off
Ends Nov 01

HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk.

4.7684 out of 5 stars
4.7684 out of 5 Stars. 3010 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Samsung 27" S30GD Essential IPS Display, FHD, Monitor $109.00 Was $129.00

Instant Savings
Samsung 27" S30GD Essential IPS Display, FHD, Monitor
current price Now $109.00, Was $129.00
$20 off
Ends Oct 04

Samsung 27" S30GD Essential IPS Display, FHD, Monitor

4.5161 out of 5 stars
4.5161 out of 5 Stars. 124 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Monster Z6 All-in-One PA Bluetooth Speaker System $169.00 Was $199.00

Instant Savings
Monster Z6 All-in-One PA Bluetooth Speaker System
current price Now $169.00, Was $199.00
$30 off
Ends Oct 07

Monster Z6 All-in-One PA Bluetooth Speaker System

4.1339 out of 5 stars
4.1339 out of 5 Stars. 112 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk. $5.98 Was $7.48 $0.13/oz

Instant Savings
Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk.
current price Now $5.98, Was $7.48
$0.13/oz
$1.50 off
Ends Oct 19

Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk.

4.757 out of 5 stars
4.757 out of 5 Stars. 1317 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Naturally Hickory Smoked Bacon, 1 lb., 3 pk. $13.26 $4.42/lb

Member's Mark Naturally Hickory Smoked Bacon, 1 lb., 3 pk.
current price $13.26
$4.42/lb

Member's Mark Naturally Hickory Smoked Bacon, 1 lb., 3 pk.

4.4504 out of 5 stars
4.4504 out of 5 Stars. 1128 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Extra Strength Antarctic Pure Omega-3 Krill Oil, 500 mg, 160 ct. $22.98 Was $23.48 $0.14/ea

Member's Mark Extra Strength Antarctic Pure Omega-3 Krill Oil, 500 mg, 160 ct.
current price Now $22.98, Was $23.48
$0.14/ea
$0.50 off

Member's Mark Extra Strength Antarctic Pure Omega-3 Krill Oil, 500 mg, 160 ct.

4.8371 out of 5 stars
4.8371 out of 5 Stars. 2750 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H $6.98 Was $7.98

Instant Savings
Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
current price Now $6.98, Was $7.98
$1 off
Ends Oct 01

Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H

4.8366 out of 5 stars
4.8366 out of 5 Stars. 8837 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark, Gentle Premium Infant Formula, 48 oz. $42.98 $0.90/oz

Member's Mark, Gentle Premium Infant Formula, 48 oz.
current price $42.98
$0.90/oz

Member's Mark, Gentle Premium Infant Formula, 48 oz.

4.4498 out of 5 stars
4.4498 out of 5 Stars. 907 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Members Mark Halves & Pieces Walnuts, 32 oz. $6.67 Was $8.48 $0.21/oz

Members Mark Halves & Pieces Walnuts, 32 oz.
current price Now $6.67, Was $8.48
$0.21/oz
$1.81 off

Members Mark Halves & Pieces Walnuts, 32 oz.

4.7936 out of 5 stars
4.7936 out of 5 Stars. 1182 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Sports Drink Zero, 12 fl. oz., 24 pk. $9.98 Was $10.98 $0.03/foz

Member's Mark Sports Drink Zero, 12 fl. oz., 24 pk.
current price Now $9.98, Was $10.98
$0.03/foz
$1 off

Member's Mark Sports Drink Zero, 12 fl. oz., 24 pk.

4.7642 out of 5 stars
4.7642 out of 5 Stars. 2667 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Avocado Oil Glass Bottle, 34 fl. oz. $13.48 Was $13.98 $0.40/foz

Member's Mark Avocado Oil Glass Bottle, 34 fl. oz.
current price Now $13.48, Was $13.98
$0.40/foz
$0.50 off

Member's Mark Avocado Oil Glass Bottle, 34 fl. oz.

4.756 out of 5 stars
4.756 out of 5 Stars. 1713 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

StarKist Chunk Light Tuna in Water, 5 oz., 12 pk. $9.98 Was $10.98 $0.17/oz

Instant Savings
StarKist Chunk Light Tuna in Water, 5 oz., 12 pk.
current price Now $9.98, Was $10.98
$0.17/oz
$1 off
Ends Oct 04

StarKist Chunk Light Tuna in Water, 5 oz., 12 pk.

4.6923 out of 5 stars
4.6923 out of 5 Stars. 8823 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

King Arthur Bread Flour, 10 lbs. $8.38 Was $8.98 $0.84/lb

King Arthur Bread Flour, 10 lbs.
current price Now $8.38, Was $8.98
$0.84/lb
$0.60 off

King Arthur Bread Flour, 10 lbs.

4.7386 out of 5 stars
4.7386 out of 5 Stars. 1232 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

French's 100% Natural Classic Yellow Mustard, 30 oz., 2 pk. $5.48 Was $6.48 $0.09/oz

French's 100% Natural Classic Yellow Mustard, 30 oz., 2 pk.
current price Now $5.48, Was $6.48
$0.09/oz
$1 off

French's 100% Natural Classic Yellow Mustard, 30 oz., 2 pk.

4.8761 out of 5 stars
4.8761 out of 5 Stars. 4471 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Formaggio Cheese Artisan Meat & Mozzarella Variety Wraps 22 oz. $12.94 Was $13.98 $0.59/oz

Formaggio Cheese Artisan Meat & Mozzarella Variety Wraps 22 oz.
current price Now $12.94, Was $13.98
$0.59/oz
$1.04 off

Formaggio Cheese Artisan Meat & Mozzarella Variety Wraps 22 oz.

4.3083 out of 5 stars
4.3083 out of 5 Stars. 2621 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Tilapia Fillet Portions, Frozen, 3 lbs. $12.64 Was $14.64 $4.21/lb

Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Tilapia Fillet Portions, Frozen, 3 lbs.
current price Now $12.64, Was $14.64
$4.21/lb
$2 off

Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Tilapia Fillet Portions, Frozen, 3 lbs.

4.6125 out of 5 stars
4.6125 out of 5 Stars. 4302 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Emergen-C Vitamin C 1000mg Powder with Antioxidants Fizzy Drink Mix, 90 ct.

Emergen-C Vitamin C 1000mg Powder with Antioxidants Fizzy Drink Mix, 90 ct.
Members-only price
$0.80 off

Emergen-C Vitamin C 1000mg Powder with Antioxidants Fizzy Drink Mix, 90 ct.

4.8267 out of 5 stars
4.8267 out of 5 Stars. 1841 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Clabber Girl Corn Starch, 16 oz., 2 pk. $5.98 Was $6.48 $0.19/oz

Clabber Girl Corn Starch, 16 oz., 2 pk.
current price Now $5.98, Was $6.48
$0.19/oz
$0.50 off

Clabber Girl Corn Starch, 16 oz., 2 pk.

4.7325 out of 5 stars
4.7325 out of 5 Stars. 486 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Shark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask

Instant Savings
Shark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask
Members-only price
$50 off
Ends Oct 17

Shark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask

4.5066 out of 5 stars
4.5066 out of 5 Stars. 229 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Nintendo Switch 2 System

Sam's Cash Offer
Nintendo Switch 2 System
Members-only price
Ends Jan 31

Nintendo Switch 2 System

4.7326 out of 5 stars
4.7326 out of 5 Stars. 804 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Vanilla 8 fl. oz., 24 pk.

Instant Savings
PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Vanilla 8 fl. oz., 24 pk.
Members-only price
$9 off
Ends Oct 18

PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Vanilla 8 fl. oz., 24 pk.

4.7107 out of 5 stars
4.7107 out of 5 Stars. 1936 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct. $24.67 Was $26.44 $0.07/oz

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct.
current price Now $24.67, Was $26.44
$0.07/oz
$1.77 off

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct.

4.7514 out of 5 stars
4.7514 out of 5 Stars. 6886 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Chocolate, 8 fl. oz., 24 pk.

Instant Savings
PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Chocolate, 8 fl. oz., 24 pk.
Members-only price
$9 off
Ends Oct 18

PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Chocolate, 8 fl. oz., 24 pk.

4.6874 out of 5 stars
4.6874 out of 5 Stars. 2943 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Multi Bell Sweet Peppers, 6 ct. $4.97 Was $6.67 $0.83/ea

Multi Bell Sweet Peppers, 6 ct.
current price Now $4.97, Was $6.67
$0.83/ea
$1.70 off

Multi Bell Sweet Peppers, 6 ct.

4.7312 out of 5 stars
4.7312 out of 5 Stars. 10915 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Poise Daily Incontinence Panty Liners, 2 Drop Very Light, 132 ct.

Poise Daily Incontinence Panty Liners, 2 Drop Very Light, 132 ct.
Members-only price
$1 off

Poise Daily Incontinence Panty Liners, 2 Drop Very Light, 132 ct.

4.7144 out of 5 stars
4.7144 out of 5 Stars. 6709 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Peak Optix Plus Beam Wiper Blade - 15",16", 17", 18", 19", 20", 21", 22", 24", 26", 28" $10.88

Peak Optix Plus Beam Wiper Blade - 15",16", 17", 18", 19", 20", 21", 22", 24", 26", 28"
current price $10.88

Peak Optix Plus Beam Wiper Blade - 15",16", 17", 18", 19", 20", 21", 22", 24", 26", 28"

4.3725 out of 5 stars
4.3725 out of 5 Stars. 3326 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Apple AirPods Pro 3 $249.00

Sam's Cash Offer
Apple AirPods Pro 3
current price $249.00
-

Apple AirPods Pro 3

4.4378 out of 5 stars
4.4378 out of 5 Stars. 1133 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

SunnyD Tangy Original Orange Flavored Citrus Punch, 6.75 fl. oz., 24 pk. $6.34 Was $7.34 $0.04/foz

Instant Savings
SunnyD Tangy Original Orange Flavored Citrus Punch, 6.75 fl. oz., 24 pk.
current price Now $6.34, Was $7.34
$0.04/foz
From $6.34
$1 off
Ends Oct 25

SunnyD Tangy Original Orange Flavored Citrus Punch, 6.75 fl. oz., 24 pk.

4.7815 out of 5 stars
4.7815 out of 5 Stars. 4855 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Knorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz. $5.98 Was $6.28 $0.15/oz

Knorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz.
current price Now $5.98, Was $6.28
$0.15/oz
$0.30 off

Knorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz.

4.8199 out of 5 stars
4.8199 out of 5 Stars. 3759 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Sony PlayStation 5 Console Slim Disc Edition, 1TB $649.00

Sam's Cash Offer
Sony PlayStation 5 Console Slim Disc Edition, 1TB
current price $649.00
Ends Jan 31

Sony PlayStation 5 Console Slim Disc Edition, 1TB

4.6083 out of 5 stars
4.6083 out of 5 Stars. 1348 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Maxwell House Original Roast Medium Ground Coffee, 43.1 oz. $15.73 Was $16.98 $0.36/oz

Instant Savings
Maxwell House Original Roast Medium Ground Coffee, 43.1 oz.
current price Now $15.73, Was $16.98
$0.36/oz
$1.25 off
Ends Oct 27

Maxwell House Original Roast Medium Ground Coffee, 43.1 oz.

4.7246 out of 5 stars
4.7246 out of 5 Stars. 2629 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Dole Fruit Bowls Diced Mango in 100% Juice, 4 oz., 20 pk. $11.98 $0.60/ea

Dole Fruit Bowls Diced Mango in 100% Juice, 4 oz., 20 pk.
current price $11.98
$0.60/ea

Dole Fruit Bowls Diced Mango in 100% Juice, 4 oz., 20 pk.

4.7768 out of 5 stars
4.7768 out of 5 Stars. 345 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

HERSHEY'S Factory Favorites Snack Size Candy Assortment, 155 pcs. $22.98 Was $23.98 $0.37/oz

HERSHEY'S Factory Favorites Snack Size Candy Assortment, 155 pcs.
current price Now $22.98, Was $23.98
$0.37/oz
$1 off

HERSHEY'S Factory Favorites Snack Size Candy Assortment, 155 pcs.

4.6042 out of 5 stars
4.6042 out of 5 Stars. 432 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

StarKist Chunk Light Tuna in Oil, 5 oz., 12 pk. $9.98 Was $10.98 $0.17/oz

Instant Savings
StarKist Chunk Light Tuna in Oil, 5 oz., 12 pk.
current price Now $9.98, Was $10.98
$0.17/oz
$1 off
Ends Oct 04

StarKist Chunk Light Tuna in Oil, 5 oz., 12 pk.

4.5215 out of 5 stars
4.5215 out of 5 Stars. 1348 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk. $12.98 Was $14.98 $0.14/oz

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk.
current price Now $12.98, Was $14.98
$0.14/oz
$2 off

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk.

4.7783 out of 5 stars
4.7783 out of 5 Stars. 4808 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Mars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs. $22.68 Was $23.48 $0.16/ea

Mars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs.
current price Now $22.68, Was $23.48
$0.16/ea
From $22.68
$0.80 off

Mars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs.

4.7068 out of 5 stars
4.7068 out of 5 Stars. 4042 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Dole Mandarins in Juice Fruit Cups, 4 oz., 20 ct. $12.98 $0.65/ea

Dole Mandarins in Juice Fruit Cups, 4 oz., 20 ct.
current price $12.98
$0.65/ea

Dole Mandarins in Juice Fruit Cups, 4 oz., 20 ct.

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 159 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Similac 360 Total Care Infant Formula, Ready to Feed, 8 fl. oz., 24 ct.

Similac 360 Total Care Infant Formula, Ready to Feed, 8 fl. oz., 24 ct.
Members-only price

Similac 360 Total Care Infant Formula, Ready to Feed, 8 fl. oz., 24 ct.

4.7549 out of 5 stars
4.7549 out of 5 Stars. 710 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Purina ONE SmartBlend Natural Lamb and Rice, Adult Dry Dog Food, 44 lbs. $54.98 Was $57.98 $1.25/lb

Purina ONE SmartBlend Natural Lamb and Rice, Adult Dry Dog Food, 44 lbs.
current price Now $54.98, Was $57.98
$1.25/lb
$3 off

Purina ONE SmartBlend Natural Lamb and Rice, Adult Dry Dog Food, 44 lbs.

4.7807 out of 5 stars
4.7807 out of 5 Stars. 7761 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Coca-Cola Soda Soft Drink, 16.9 fl. oz., 24 pk. $15.98 Was $18.42 $0.04/foz

Instant Savings
Coca-Cola Soda Soft Drink, 16.9 fl. oz., 24 pk.
current price $15.98, Was $18.42
$0.04/foz
$2.44 off
Ends Oct 04

Coca-Cola Soda Soft Drink, 16.9 fl. oz., 24 pk.

4.6881 out of 5 stars
4.6881 out of 5 Stars. 29012 reviews
Out of stock

Member's Mark Thai Jasmine Rice, 25 lb. $20.98 Was $22.98 $0.05/oz

Member's Mark Thai Jasmine Rice, 25 lb.
current price Now $20.98, Was $22.98
$0.05/oz
$2 off

Member's Mark Thai Jasmine Rice, 25 lb.

4.7717 out of 5 stars
4.7717 out of 5 Stars. 7792 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Baby 3-Pack Sleep & Play $12.81 Was $14.98

Member's Mark Baby 3-Pack Sleep & Play
Neutral Stripe, variant on Member's Mark Baby 3-Pack Sleep & Play
Purple, variant on Member's Mark Baby 3-Pack Sleep & Play
Neutral Print, variant on Member's Mark Baby 3-Pack Sleep & Play
Blue, variant on Member's Mark Baby 3-Pack Sleep & Play
current price Now $12.81, Was $14.98
$2.17 off

Member's Mark Baby 3-Pack Sleep & Play

4.5143 out of 5 stars
4.5143 out of 5 Stars. 245 reviews
Available for Shipping

Yellow Gold Tear Drop Lever Earring and Pendant Set in 14K Gold $349.00 Was $449.00

Yellow Gold Tear Drop Lever Earring and Pendant Set in 14K Gold
current price Now $349.00, Was $449.00
$100 off

Yellow Gold Tear Drop Lever Earring and Pendant Set in 14K Gold

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Available for shipping

View all