Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk. $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Snacks

Prices may vary in club and online

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk. $11.82 $0.18/oz

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk.
Sponsored
current price $11.82
$0.18/oz

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk.

4.846 out of 5 stars
4.846 out of 5 Stars. 4389 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheez-It Gluten Free Crackers Original, 18 oz., 2 pk. $12.48 $0.35/oz

Cheez-It Gluten Free Crackers Original, 18 oz., 2 pk.
current price $12.48
$0.35/oz

Cheez-It Gluten Free Crackers Original, 18 oz., 2 pk.

Available for Shipping

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk. $13.98 $0.52/oz

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk.
current price $13.98
$0.52/oz

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk.

3.7529 out of 5 stars
3.7529 out of 5 Stars. 170 reviews
Available for Shipping

Frankford Body Parts Gummy Candy Coffin Box, 100 pcs. $11.98

Frankford Body Parts Gummy Candy Coffin Box, 100 pcs.
current price $11.98

Frankford Body Parts Gummy Candy Coffin Box, 100 pcs.

Available for Shipping

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $16.48 $0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
Sponsored
current price $16.48
$0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.

4.8103 out of 5 stars
4.8103 out of 5 Stars. 7527 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk. $13.14 $0.29/oz

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
Sponsored
current price $13.14
$0.29/oz

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.

4.8341 out of 5 stars
4.8341 out of 5 Stars. 2478 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk. $15.48 $0.92/oz

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk.
current price $15.48
$0.92/oz

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk.

4.8478 out of 5 stars
4.8478 out of 5 Stars. 92 reviews
Available for Shipping

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct. $14.42

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct.
current price $14.42

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct.

Available for Shipping or Pickup

Frankford Mega Mix Halloween Candy, Variety Pack, 600+ pcs. $28.98

Frankford Mega Mix Halloween Candy, Variety Pack, 600+ pcs.
current price $28.98

Frankford Mega Mix Halloween Candy, Variety Pack, 600+ pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
Sponsored
current price $15.42
$1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.

4.4589 out of 5 stars
4.4589 out of 5 Stars. 4439 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Fruit by the Foot, Gushers, Fruit Roll-Ups Halloween Candy, Variety Pack, 65 pcs. $9.98

Fruit by the Foot, Gushers, Fruit Roll-Ups Halloween Candy, Variety Pack, 65 pcs.
current price $9.98

Fruit by the Foot, Gushers, Fruit Roll-Ups Halloween Candy, Variety Pack, 65 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct. $13.14 $0.33/ea

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct.
current price $13.14
$0.33/ea

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct.

4.7813 out of 5 stars
4.7813 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

Go Raw Organic Dry Roasted Pumpkin Seeds with Sea Salt, 20 oz. $9.98

Go Raw Organic Dry Roasted Pumpkin Seeds with Sea Salt, 20 oz.
current price $9.98

Go Raw Organic Dry Roasted Pumpkin Seeds with Sea Salt, 20 oz.

Available for Shipping

Planters Special Reserve Salted Peanuts, 34 oz. $14.98

Planters Special Reserve Salted Peanuts, 34 oz.
current price $14.98

Planters Special Reserve Salted Peanuts, 34 oz.

Available for Shipping

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz. $4.48

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz.
current price $4.48

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz.

4.7619 out of 5 stars
4.7619 out of 5 Stars. 189 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk. $17.98 $0.72/oz

Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk.
current price $17.98
$0.72/oz

Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk.

4.4643 out of 5 stars
4.4643 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Entenmann's Little Bites Party Cake Muffins, 1.5 oz., 20 pk. $11.78 $0.39/oz

Entenmann's Little Bites Party Cake Muffins, 1.5 oz., 20 pk.
current price $11.78
$0.39/oz

Entenmann's Little Bites Party Cake Muffins, 1.5 oz., 20 pk.

4.7279 out of 5 stars
4.7279 out of 5 Stars. 1948 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Peanut Butter Chocolate, 28 ct. $14.98 $0.54/ea

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Peanut Butter Chocolate, 28 ct.
current price $14.98
$0.54/ea

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Peanut Butter Chocolate, 28 ct.

4.7647 out of 5 stars
4.7647 out of 5 Stars. 238 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Frito-Lay Cool & Tangy Variety Pack Chips, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Cool & Tangy Variety Pack Chips, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Cool & Tangy Variety Pack Chips, 50 pk.

4.5601 out of 5 stars
4.5601 out of 5 Stars. 10765 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Quest Cheesy 10g Protein Crackers Variety Pack, 14 ct. $20.98 $1.42/oz

Quest Cheesy 10g Protein Crackers Variety Pack, 14 ct.
current price $20.98
$1.42/oz

Quest Cheesy 10g Protein Crackers Variety Pack, 14 ct.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Quest Tortilla-Style 18-20g Protein Chips, Pizza and Ranch Variety Pack, 14 ct. $26.98 $1.75/oz

Quest Tortilla-Style 18-20g Protein Chips, Pizza and Ranch Variety Pack, 14 ct.
current price $26.98
$1.75/oz

Quest Tortilla-Style 18-20g Protein Chips, Pizza and Ranch Variety Pack, 14 ct.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Nature’s Eats Macadamia Nuts, 24 oz. $12.48 $0.52/oz

Nature’s Eats Macadamia Nuts, 24 oz.
current price $12.48
$0.52/oz

Nature’s Eats Macadamia Nuts, 24 oz.

3.9032 out of 5 stars
3.9032 out of 5 Stars. 31 reviews
Available for Shipping

Country Archer Mini Classic Turkey Sticks, 0.46 oz., 24 pk. $15.42 $0.64/ea

Country Archer Mini Classic Turkey Sticks, 0.46 oz., 24 pk.
current price $15.42
$0.64/ea

Country Archer Mini Classic Turkey Sticks, 0.46 oz., 24 pk.

4.3732 out of 5 stars
4.3732 out of 5 Stars. 678 reviews
Available for Shipping

Lesser Evil Organic Himalayan Gold Popcorn, 14 oz. $5.98 $0.43/oz

Lesser Evil Organic Himalayan Gold Popcorn, 14 oz.
current price $5.98
$0.43/oz

Lesser Evil Organic Himalayan Gold Popcorn, 14 oz.

4.8855 out of 5 stars
4.8855 out of 5 Stars. 454 reviews
Available for Shipping

Cheez-It Crackers Summer Mix Variety Pack, 1 oz., 50 pk. $13.98 $0.28/oz

Cheez-It Crackers Summer Mix Variety Pack, 1 oz., 50 pk.
current price $13.98
$0.28/oz

Cheez-It Crackers Summer Mix Variety Pack, 1 oz., 50 pk.

4.6264 out of 5 stars
4.6264 out of 5 Stars. 265 reviews
Available for Shipping

Bob Snail Fruit Snacks Variety Pack, Apple-Strawberry & Apple-Raspberry, 0.7 oz., 18 pk. $9.98

Bob Snail Fruit Snacks Variety Pack, Apple-Strawberry & Apple-Raspberry, 0.7 oz., 18 pk.
current price $9.98

Bob Snail Fruit Snacks Variety Pack, Apple-Strawberry & Apple-Raspberry, 0.7 oz., 18 pk.

Available for Shipping

Sahale Snacks Naturally Pomegranate Vanilla Cashews, 1.5 oz., 15 pk. $17.98 $0.80/oz

Sahale Snacks Naturally Pomegranate Vanilla Cashews, 1.5 oz., 15 pk.
current price $17.98
$0.80/oz

Sahale Snacks Naturally Pomegranate Vanilla Cashews, 1.5 oz., 15 pk.

Available for Shipping

HERSHEY'S Grab & Go Family Favorites, SkinnyPop, Dot's & Pirate's Booty, Variety Pack, 0.5 oz., 36 pk. $14.98 $0.42/ea

HERSHEY'S Grab & Go Family Favorites, SkinnyPop, Dot's & Pirate's Booty, Variety Pack, 0.5 oz., 36 pk.
current price $14.98
$0.42/ea

HERSHEY'S Grab & Go Family Favorites, SkinnyPop, Dot's & Pirate's Booty, Variety Pack, 0.5 oz., 36 pk.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 78 reviews
Available for Shipping

Lesser Evil Space Balls, Real Organic Cheddar, 17 oz. $7.28 $0.43/oz

Lesser Evil Space Balls, Real Organic Cheddar, 17 oz.
current price $7.28
$0.43/oz

Lesser Evil Space Balls, Real Organic Cheddar, 17 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Ocean Spray® Craisins®, 50% Less Sugar Dried Cranberries, Dried Fruit, 43 oz. $9.98 $0.23/oz

Ocean Spray® Craisins®, 50% Less Sugar Dried Cranberries, Dried Fruit, 43 oz.
current price $9.98
$0.23/oz

Ocean Spray® Craisins®, 50% Less Sugar Dried Cranberries, Dried Fruit, 43 oz.

2.9339 out of 5 stars
2.9339 out of 5 Stars. 121 reviews
Available for Shipping

Doritos Protein Tortilla Style Chips Variety Pack, 1.3 oz., 14 ct. $16.98 $0.93/oz

Doritos Protein Tortilla Style Chips Variety Pack, 1.3 oz., 14 ct.
current price $16.98
$0.93/oz

Doritos Protein Tortilla Style Chips Variety Pack, 1.3 oz., 14 ct.

4.2459 out of 5 stars
4.2459 out of 5 Stars. 61 reviews
Available for Shipping

Triscuit Original Whole Grain Wheat Vegan Crackers, 8.5 oz., 4 pk. $8.98 $0.26/oz

Triscuit Original Whole Grain Wheat Vegan Crackers, 8.5 oz., 4 pk.
current price $8.98
$0.26/oz

Triscuit Original Whole Grain Wheat Vegan Crackers, 8.5 oz., 4 pk.

4.4286 out of 5 stars
4.4286 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Toasteds Club Town House Charcuterie Cracker Collection Variety Pack, 39.2 oz. $10.98 $0.28/oz

Toasteds Club Town House Charcuterie Cracker Collection Variety Pack, 39.2 oz.
current price $10.98
$0.28/oz

Toasteds Club Town House Charcuterie Cracker Collection Variety Pack, 39.2 oz.

4.5224 out of 5 stars
4.5224 out of 5 Stars. 201 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz. $9.84 $0.49/oz

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.
current price $9.84
$0.49/oz

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.

4.5891 out of 5 stars
4.5891 out of 5 Stars. 567 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ring Pop Colorfest, Red Cherry, 30 ct. $13.98

Ring Pop Colorfest, Red Cherry, 30 ct.
current price $13.98

Ring Pop Colorfest, Red Cherry, 30 ct.

Available for Shipping

Larabar Protein Bars, Peanut Butter Chocolate, 16 pk. $14.98 $0.94/ea

Larabar Protein Bars, Peanut Butter Chocolate, 16 pk.
current price $14.98
$0.94/ea

Larabar Protein Bars, Peanut Butter Chocolate, 16 pk.

Available for Shipping

Flock 13g Chicken Skin Crisps Original, 2.5 oz., 4 pk. $15.98 $1.60/oz

Flock 13g Chicken Skin Crisps Original, 2.5 oz., 4 pk.
current price $15.98
$1.60/oz

Flock 13g Chicken Skin Crisps Original, 2.5 oz., 4 pk.

2.4211 out of 5 stars
2.4211 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Honey Stinger Energy Gel, Strawberry Kiwi, 32mg Caffeine, 1.1 oz., 12 pk.

Honey Stinger Energy Gel, Strawberry Kiwi, 32mg Caffeine, 1.1 oz., 12 pk.
Members-only price

Honey Stinger Energy Gel, Strawberry Kiwi, 32mg Caffeine, 1.1 oz., 12 pk.

Available for Shipping

MadeGood Chocolate Chip Granola Bars, .85 oz., 30 ct. $13.98 $0.47/ea

MadeGood Chocolate Chip Granola Bars, .85 oz., 30 ct.
current price $13.98
$0.47/ea

MadeGood Chocolate Chip Granola Bars, .85 oz., 30 ct.

4.5007 out of 5 stars
4.5007 out of 5 Stars. 1368 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Welch's Juicefuls Fusions Fruit Snacks, 0.8 oz., 42 pk. $13.94 $0.41/oz

Welch's Juicefuls Fusions Fruit Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
current price $13.94
$0.41/oz

Welch's Juicefuls Fusions Fruit Snacks, 0.8 oz., 42 pk.

4.6016 out of 5 stars
4.6016 out of 5 Stars. 1348 reviews
Available for Shipping

Rice Krispies Treats Squares Snack Bars, Variety Pack, 40 ct. $9.98 $0.25/ea

Rice Krispies Treats Squares Snack Bars, Variety Pack, 40 ct.
current price $9.98
$0.25/ea

Rice Krispies Treats Squares Snack Bars, Variety Pack, 40 ct.

4.4846 out of 5 stars
4.4846 out of 5 Stars. 130 reviews
Available for Shipping

Liquid Death Soda-Flavored Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk. $14.98 $0.07/foz

Liquid Death Soda-Flavored Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk.
current price $14.98
$0.07/foz

Liquid Death Soda-Flavored Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping

KIND Breakfast Dark Chocolate Cocoa Protein Bars, 24 ct. $14.98 $0.62/ea

KIND Breakfast Dark Chocolate Cocoa Protein Bars, 24 ct.
current price $14.98
$0.62/ea

KIND Breakfast Dark Chocolate Cocoa Protein Bars, 24 ct.

4.3288 out of 5 stars
4.3288 out of 5 Stars. 73 reviews
Available for Shipping

JOYRIDE Assorted Candy Box, Sour Blue Raspberry Strips & Cherry Berry Ropes, 1.7 oz., 10 pk. $13.48 Was $14.98

Instant Savings
JOYRIDE Assorted Candy Box, Sour Blue Raspberry Strips & Cherry Berry Ropes, 1.7 oz., 10 pk.
current price Now $13.48, Was $14.98
$1.50 off
Ends Oct 05

JOYRIDE Assorted Candy Box, Sour Blue Raspberry Strips & Cherry Berry Ropes, 1.7 oz., 10 pk.

Available for Shipping

Pringles Original Potato Crisps, Snack Cups, 0.67 oz., 48 pk. $18.98 $0.40/ea

Pringles Original Potato Crisps, Snack Cups, 0.67 oz., 48 pk.
current price $18.98
$0.40/ea

Pringles Original Potato Crisps, Snack Cups, 0.67 oz., 48 pk.

4.4442 out of 5 stars
4.4442 out of 5 Stars. 466 reviews
Available for Shipping

Hampton Farms Hot Honey Super XL Peanuts, 48 oz. $9.98 $0.21/oz

Hampton Farms Hot Honey Super XL Peanuts, 48 oz.
current price $9.98
$0.21/oz

Hampton Farms Hot Honey Super XL Peanuts, 48 oz.

Available for Shipping

Nature Valley Sweet and Salty Granola Bars, Variety Pack, 36 ct. $11.48 $0.32/ea

Nature Valley Sweet and Salty Granola Bars, Variety Pack, 36 ct.
current price $11.48
$0.32/ea

Nature Valley Sweet and Salty Granola Bars, Variety Pack, 36 ct.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

SnakYard Dried Mangoes, Unsweetened, 24 oz. $9.98 $0.42/oz

SnakYard Dried Mangoes, Unsweetened, 24 oz.
current price $9.98
$0.42/oz

SnakYard Dried Mangoes, Unsweetened, 24 oz.

3.5336 out of 5 stars
3.5336 out of 5 Stars. 268 reviews
Out of stock

Reese Filled Pretzels 28oz $7.48

Reese Filled Pretzels 28oz
current price $7.48

Reese Filled Pretzels 28oz

Out of stock