Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk. $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Snacks

Prices may vary in club and online

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk. $11.82 $0.18/oz

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk.
Sponsored
current price $11.82
$0.18/oz

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk.

4.846 out of 5 stars
4.846 out of 5 Stars. 4389 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $16.48 $0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
Sponsored
current price $16.48
$0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.

4.8103 out of 5 stars
4.8103 out of 5 Stars. 7527 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Aloha Plant-Based Protein Bars, Variety Pack, 12 ct.

Aloha Plant-Based Protein Bars, Variety Pack, 12 ct.
Members-only price
$1.30 off

Aloha Plant-Based Protein Bars, Variety Pack, 12 ct.

4.5957 out of 5 stars
4.5957 out of 5 Stars. 94 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Quaker Caramel Flavored Rice Crisps, 18 oz. $6.38 Was $7.98 $0.35/oz

Instant Savings
Quaker Caramel Flavored Rice Crisps, 18 oz.
current price Now $6.38, Was $7.98
$0.35/oz
$1.60 off
Ends Oct 04

Quaker Caramel Flavored Rice Crisps, 18 oz.

4.6107 out of 5 stars
4.6107 out of 5 Stars. 1156 reviews
Available for Shipping

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Variety Pack, 28 ct. $14.98 $0.54/ea

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Variety Pack, 28 ct.
current price $14.98
$0.54/ea

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Variety Pack, 28 ct.

4.1712 out of 5 stars
4.1712 out of 5 Stars. 257 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk. $13.14 $0.29/oz

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
Sponsored
current price $13.14
$0.29/oz

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.

4.8341 out of 5 stars
4.8341 out of 5 Stars. 2478 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Big John's Individually Wrapped Red Hots, 18 ct. $17.98 $0.43/oz

Big John's Individually Wrapped Red Hots, 18 ct.
current price $17.98
$0.43/oz

Big John's Individually Wrapped Red Hots, 18 ct.

2 out of 5 stars
2 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Quinn Peanut Butter & Honey Filled Pretzel Sticks, 14.2 oz. $7.48 $0.53/oz

Quinn Peanut Butter & Honey Filled Pretzel Sticks, 14.2 oz.
current price $7.48
$0.53/oz

Quinn Peanut Butter & Honey Filled Pretzel Sticks, 14.2 oz.

4.1111 out of 5 stars
4.1111 out of 5 Stars. 36 reviews
Available for Shipping

Cheez-It Snap'd, Baked Snack Chips, Variety Pack, 0.75 oz., 42 pk. $13.98 $0.46/oz

Cheez-It Snap'd, Baked Snack Chips, Variety Pack, 0.75 oz., 42 pk.
current price $13.98
$0.46/oz

Cheez-It Snap'd, Baked Snack Chips, Variety Pack, 0.75 oz., 42 pk.

4.7058 out of 5 stars
4.7058 out of 5 Stars. 4048 reviews
Available for Shipping

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
Sponsored
current price $15.42
$1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.

4.4589 out of 5 stars
4.4589 out of 5 Stars. 4439 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk $10.98

Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk
current price $10.98

Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk

Available for Shipping , Pickup or Delivery

HERSHEY'S Grab & Go Family Favorites, SkinnyPop, Dot's & Pirate's Booty, Variety Pack, 0.5 oz., 36 pk. $14.98 $0.42/ea

HERSHEY'S Grab & Go Family Favorites, SkinnyPop, Dot's & Pirate's Booty, Variety Pack, 0.5 oz., 36 pk.
current price $14.98
$0.42/ea

HERSHEY'S Grab & Go Family Favorites, SkinnyPop, Dot's & Pirate's Booty, Variety Pack, 0.5 oz., 36 pk.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 78 reviews
Available for Shipping

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz. $16.98

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz.
current price $16.98

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Hi-Chew Fantasy Mix Chewy Candy, Variety Pack, 27.2 oz. $9.97

Hi-Chew Fantasy Mix Chewy Candy, Variety Pack, 27.2 oz.
current price $9.97

Hi-Chew Fantasy Mix Chewy Candy, Variety Pack, 27.2 oz.

4.771 out of 5 stars
4.771 out of 5 Stars. 131 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

PopCorners 9g Protein, Popped Rice And Pea Protein Snacks, Zesty Cheddar, 9.5 oz. $5.98 $0.63/oz

PopCorners 9g Protein, Popped Rice And Pea Protein Snacks, Zesty Cheddar, 9.5 oz.
current price $5.98
$0.63/oz

PopCorners 9g Protein, Popped Rice And Pea Protein Snacks, Zesty Cheddar, 9.5 oz.

Available for Shipping

JUNKLESS Chewy Granola Bars, Variety Pack, 24 pk. $12.98 $0.54/ea

JUNKLESS Chewy Granola Bars, Variety Pack, 24 pk.
current price $12.98
$0.54/ea

JUNKLESS Chewy Granola Bars, Variety Pack, 24 pk.

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 133 reviews
Available for Shipping

MadeGood Chocolate Chip Granola Bars, .85 oz., 30 ct. $13.98 $0.47/ea

MadeGood Chocolate Chip Granola Bars, .85 oz., 30 ct.
current price $13.98
$0.47/ea

MadeGood Chocolate Chip Granola Bars, .85 oz., 30 ct.

4.5007 out of 5 stars
4.5007 out of 5 Stars. 1368 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Like Air Puffcorn Variety Pack, 0.5 oz., 30 pk. $14.98 $1.00/oz

Like Air Puffcorn Variety Pack, 0.5 oz., 30 pk.
current price $14.98
$1.00/oz

Like Air Puffcorn Variety Pack, 0.5 oz., 30 pk.

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk. $5.92 Was $6.98

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.
current price Now $5.92, Was $6.98
From $5.92
$1.06 off

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Special K Protein Bars, Variety Pack, 18 ct. $13.98 $0.78/ea

Special K Protein Bars, Variety Pack, 18 ct.
current price $13.98
$0.78/ea

Special K Protein Bars, Variety Pack, 18 ct.

4.5164 out of 5 stars
4.5164 out of 5 Stars. 1156 reviews
Available for Shipping

Quaker Cheddar Flavored Rice Crisps, 15.5 oz. $6.38 Was $7.98 $0.41/oz

Instant Savings
Quaker Cheddar Flavored Rice Crisps, 15.5 oz.
current price Now $6.38, Was $7.98
$0.41/oz
$1.60 off
Ends Oct 04

Quaker Cheddar Flavored Rice Crisps, 15.5 oz.

4.4585 out of 5 stars
4.4585 out of 5 Stars. 977 reviews
Available for Shipping

Old trapper Hot & Spicy Beef Jerky, 18 oz. $19.98 $1.11/oz

Old trapper Hot & Spicy Beef Jerky, 18 oz.
current price $19.98
$1.11/oz

Old trapper Hot & Spicy Beef Jerky, 18 oz.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Dot's Pretzels Snack Mix with Original Mini Pretzel Twists, 31 oz. $9.98 $0.32/oz

Dot's Pretzels Snack Mix with Original Mini Pretzel Twists, 31 oz.
current price $9.98
$0.32/oz

Dot's Pretzels Snack Mix with Original Mini Pretzel Twists, 31 oz.

4.5797 out of 5 stars
4.5797 out of 5 Stars. 552 reviews
Available for Shipping

That's it. Fiber Mini Fruit Bars, 0.7 oz., 18 pk. $9.91 $0.79/oz

That's it. Fiber Mini Fruit Bars, 0.7 oz., 18 pk.
current price $9.91
$0.79/oz
From $9.91

That's it. Fiber Mini Fruit Bars, 0.7 oz., 18 pk.

4.3824 out of 5 stars
4.3824 out of 5 Stars. 170 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

TRUBAR Plant Based Mini Protein Bars, 30 ct. $19.98 $0.67/ea

TRUBAR Plant Based Mini Protein Bars, 30 ct.
current price $19.98
$0.67/ea

TRUBAR Plant Based Mini Protein Bars, 30 ct.

4.1081 out of 5 stars
4.1081 out of 5 Stars. 37 reviews
Available for Shipping

Wonderful Salted & Roasted Pistachios, No Shells, 0.75 oz., 21 pk. $16.48 $1.05/oz

Wonderful Salted & Roasted Pistachios, No Shells, 0.75 oz., 21 pk.
current price $16.48
$1.05/oz

Wonderful Salted & Roasted Pistachios, No Shells, 0.75 oz., 21 pk.

4.8305 out of 5 stars
4.8305 out of 5 Stars. 59 reviews
Available for Shipping

Gardetto's Honey Mustard Snack Mix $7.98

Gardetto's Honey Mustard Snack Mix
current price $7.98

Gardetto's Honey Mustard Snack Mix

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Entenmann's Little Bites Party Cake Muffins, 1.5 oz., 20 pk. $11.78 $0.39/oz

Entenmann's Little Bites Party Cake Muffins, 1.5 oz., 20 pk.
current price $11.78
$0.39/oz

Entenmann's Little Bites Party Cake Muffins, 1.5 oz., 20 pk.

4.7279 out of 5 stars
4.7279 out of 5 Stars. 1948 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Crunchmaster Crackers Variety Snack Pack, 0.75 oz,, 18 pk. $11.98 $0.89/oz

Crunchmaster Crackers Variety Snack Pack, 0.75 oz,, 18 pk.
current price $11.98
$0.89/oz

Crunchmaster Crackers Variety Snack Pack, 0.75 oz,, 18 pk.

Available for Shipping

PopCorners Spicy Queso Flavored Popped Corn Snacks, 18 oz. $5.98 Was $6.98 $0.33/oz

Instant Savings
PopCorners Spicy Queso Flavored Popped Corn Snacks, 18 oz.
current price Now $5.98, Was $6.98
$0.33/oz
$1 off
Ends Dec 04

PopCorners Spicy Queso Flavored Popped Corn Snacks, 18 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Wise Variety Pack Snacks, 42 ct. $13.58 Was $14.58

Instant Savings
Wise Variety Pack Snacks, 42 ct.
current price Now $13.58, Was $14.58
$1 off
Ends Oct 07

Wise Variety Pack Snacks, 42 ct.

Available for Shipping

Honey Stinger Energy Gel, Strawberry Kiwi, 32mg Caffeine, 1.1 oz., 12 pk.

Honey Stinger Energy Gel, Strawberry Kiwi, 32mg Caffeine, 1.1 oz., 12 pk.
Members-only price

Honey Stinger Energy Gel, Strawberry Kiwi, 32mg Caffeine, 1.1 oz., 12 pk.

Available for Shipping

Utz Halloween Mini Cheese Balls, 56 ct. $6.98 $0.50/oz

Utz Halloween Mini Cheese Balls, 56 ct.
current price $6.98
$0.50/oz

Utz Halloween Mini Cheese Balls, 56 ct.

4.5486 out of 5 stars
4.5486 out of 5 Stars. 1059 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Solely Organic Fruit Snack Jerky, Tropical Variety Pack, 0.8 oz, 14 pk. $14.98

Solely Organic Fruit Snack Jerky, Tropical Variety Pack, 0.8 oz, 14 pk.
current price $14.98

Solely Organic Fruit Snack Jerky, Tropical Variety Pack, 0.8 oz, 14 pk.

Available for Shipping

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Peanut Butter Chocolate, 28 ct. $14.98 $0.54/ea

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Peanut Butter Chocolate, 28 ct.
current price $14.98
$0.54/ea

Nature Valley Crispy Creamy Wafer Bars, Peanut Butter Chocolate, 28 ct.

4.7647 out of 5 stars
4.7647 out of 5 Stars. 238 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Frito-Lay Cool & Tangy Variety Pack Chips, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Cool & Tangy Variety Pack Chips, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Cool & Tangy Variety Pack Chips, 50 pk.

4.5601 out of 5 stars
4.5601 out of 5 Stars. 10765 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Welch's Juicefuls Fusions Fruit Snacks, 0.8 oz., 42 pk. $13.94 $0.41/oz

Welch's Juicefuls Fusions Fruit Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
current price $13.94
$0.41/oz

Welch's Juicefuls Fusions Fruit Snacks, 0.8 oz., 42 pk.

4.6016 out of 5 stars
4.6016 out of 5 Stars. 1348 reviews
Available for Shipping

Entenmann's Little Bites Chocolate Chip Muffins, 1.5 oz., 20 pk. $11.78 $0.39/oz

Entenmann's Little Bites Chocolate Chip Muffins, 1.5 oz., 20 pk.
current price $11.78
$0.39/oz

Entenmann's Little Bites Chocolate Chip Muffins, 1.5 oz., 20 pk.

4.7242 out of 5 stars
4.7242 out of 5 Stars. 2941 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Catalina Crunch Variety Snack Mix, 1.23 oz., 10 pk. $12.98 $1.06/oz

Catalina Crunch Variety Snack Mix, 1.23 oz., 10 pk.
current price $12.98
$1.06/oz

Catalina Crunch Variety Snack Mix, 1.23 oz., 10 pk.

3.7391 out of 5 stars
3.7391 out of 5 Stars. 23 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

RXBAR Protein Bars​, Variety Pack, 14 pk. $18.98 $1.36/ea

RXBAR Protein Bars​, Variety Pack, 14 pk.
current price $18.98
$1.36/ea

RXBAR Protein Bars​, Variety Pack, 14 pk.

4.4126 out of 5 stars
4.4126 out of 5 Stars. 509 reviews
Available for Shipping

Liquid Death Soda-Flavored Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk. $14.98 $0.07/foz

Liquid Death Soda-Flavored Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk.
current price $14.98
$0.07/foz

Liquid Death Soda-Flavored Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz. $9.84 $0.49/oz

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.
current price $9.84
$0.49/oz

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.

4.5891 out of 5 stars
4.5891 out of 5 Stars. 567 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ring Pop Colorfest, Red Cherry, 30 ct. $13.98

Ring Pop Colorfest, Red Cherry, 30 ct.
current price $13.98

Ring Pop Colorfest, Red Cherry, 30 ct.

Available for Shipping

Cape Cod Original Less Fat Kettle Chips, Multi Pack, 1 oz., 24 ct. $11.43 $0.48/ea

Cape Cod Original Less Fat Kettle Chips, Multi Pack, 1 oz., 24 ct.
current price $11.43
$0.48/ea

Cape Cod Original Less Fat Kettle Chips, Multi Pack, 1 oz., 24 ct.

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Dot's Homestyle Pretzel Twists Variety Pack, 1 oz., 32 pk. $13.98 $0.44/oz

Dot's Homestyle Pretzel Twists Variety Pack, 1 oz., 32 pk.
current price $13.98
$0.44/oz

Dot's Homestyle Pretzel Twists Variety Pack, 1 oz., 32 pk.

4.3369 out of 5 stars
4.3369 out of 5 Stars. 282 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Kinder's Meat Stick, Chicken Teriyaki, 12 Pack $15.98

Kinder's Meat Stick, Chicken Teriyaki, 12 Pack
current price $15.98

Kinder's Meat Stick, Chicken Teriyaki, 12 Pack

Available for Shipping , Pickup or Delivery

ANNIES FRUIT ROLL STRW 30CT MGPK $13.78

ANNIES FRUIT ROLL STRW 30CT MGPK
current price $13.78

ANNIES FRUIT ROLL STRW 30CT MGPK

Available for Shipping

Carr's Cracker Variety Pack, 4.25 oz., 6 ct. $11.98 $0.47/oz

Carr's Cracker Variety Pack, 4.25 oz., 6 ct.
current price $11.98
$0.47/oz

Carr's Cracker Variety Pack, 4.25 oz., 6 ct.

4.2192 out of 5 stars
4.2192 out of 5 Stars. 73 reviews
Available for Shipping

TRUBAR Plant Based Protein Bar, Variety Pack, 14 ct. $14.91 Was $17.88 $1.06/ea

TRUBAR Plant Based Protein Bar, Variety Pack, 14 ct.
current price Now $14.91, Was $17.88
$1.06/ea
From $14.91
$2.97 off

TRUBAR Plant Based Protein Bar, Variety Pack, 14 ct.

4.303 out of 5 stars
4.303 out of 5 Stars. 33 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery