Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk. $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Snacks

Prices may vary in club and online

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk. $11.82 $0.18/oz

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk.
Sponsored
current price $11.82
$0.18/oz

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk.

4.846 out of 5 stars
4.846 out of 5 Stars. 4389 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $16.48 $0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
Sponsored
current price $16.48
$0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.

4.8103 out of 5 stars
4.8103 out of 5 Stars. 7527 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Corn Nuts Ranch Crunchy Corn Kernels 1.7 oz., 18 pk. $9.98 $0.33/oz

Corn Nuts Ranch Crunchy Corn Kernels 1.7 oz., 18 pk.
current price $9.98
$0.33/oz

Corn Nuts Ranch Crunchy Corn Kernels 1.7 oz., 18 pk.

4.9375 out of 5 stars
4.9375 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

Fla-Vor-Ice Giant Pops, 1.5 oz., 200 pk. $9.98 $0.05/ea

Fla-Vor-Ice Giant Pops, 1.5 oz., 200 pk.
current price $9.98
$0.05/ea

Fla-Vor-Ice Giant Pops, 1.5 oz., 200 pk.

4.5324 out of 5 stars
4.5324 out of 5 Stars. 1390 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz. $5.48

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz.
current price $5.48

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz.

Available for Shipping

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk. $13.14 $0.29/oz

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
Sponsored
current price $13.14
$0.29/oz

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.

4.8341 out of 5 stars
4.8341 out of 5 Stars. 2478 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Kickin' Crunch Snack Mix, 20 oz. $6.98

Member's Mark Kickin' Crunch Snack Mix, 20 oz.
current price $6.98

Member's Mark Kickin' Crunch Snack Mix, 20 oz.

3.7353 out of 5 stars
3.7353 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz. $9.98 $0.50/oz

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz.
current price $9.98
$0.50/oz

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz.

4.8127 out of 5 stars
4.8127 out of 5 Stars. 7879 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz. $4.98 $0.31/oz

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz.
current price $4.98
$0.31/oz

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz.

4.5792 out of 5 stars
4.5792 out of 5 Stars. 240 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk. $15.42 $1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
Sponsored
current price $15.42
$1.28/oz

Archer Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.

4.4589 out of 5 stars
4.4589 out of 5 Stars. 4439 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Organic Freezer Pops, 52 ct. $9.98 $0.19/ea

Member's Mark Organic Freezer Pops, 52 ct.
current price $9.98
$0.19/ea

Member's Mark Organic Freezer Pops, 52 ct.

4.7504 out of 5 stars
4.7504 out of 5 Stars. 2528 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Halloween Snacks Variety Pack, 0.8 oz., 100 ct. $10.98 $0.14/oz

Member's Mark Halloween Snacks Variety Pack, 0.8 oz., 100 ct.
current price $10.98
$0.14/oz

Member's Mark Halloween Snacks Variety Pack, 0.8 oz., 100 ct.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 201 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Mini Strawberry Shortcake Cookie Thins, 16 oz. $6.48 $0.41/oz

Member's Mark Mini Strawberry Shortcake Cookie Thins, 16 oz.
current price $6.48
$0.41/oz

Member's Mark Mini Strawberry Shortcake Cookie Thins, 16 oz.

4.2702 out of 5 stars
4.2702 out of 5 Stars. 803 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Original Organic Beef Jerky, 12 oz. $14.98 Was $15.98 $1.25/oz

Member's Mark Original Organic Beef Jerky, 12 oz.
current price Now $14.98, Was $15.98
$1.25/oz
$1 off

Member's Mark Original Organic Beef Jerky, 12 oz.

4.4656 out of 5 stars
4.4656 out of 5 Stars. 131 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Orange Cranberry Cookie Thins, 16 oz. $5.98 $0.37/oz

Member's Mark Orange Cranberry Cookie Thins, 16 oz.
current price $5.98
$0.37/oz

Member's Mark Orange Cranberry Cookie Thins, 16 oz.

4.6606 out of 5 stars
4.6606 out of 5 Stars. 822 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Lil' Grizzlies Bear-Shaped Cookies Variety Pack, Chocolate and Vanilla, 1 oz., 40 pk. $9.98

Member's Mark Lil' Grizzlies Bear-Shaped Cookies Variety Pack, Chocolate and Vanilla, 1 oz., 40 pk.
current price $9.98

Member's Mark Lil' Grizzlies Bear-Shaped Cookies Variety Pack, Chocolate and Vanilla, 1 oz., 40 pk.

4.125 out of 5 stars
4.125 out of 5 Stars. 72 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Assorted Chocolate Truffles, 16.5 oz. $12.12

Member's Mark Assorted Chocolate Truffles, 16.5 oz.
current price $12.12

Member's Mark Assorted Chocolate Truffles, 16.5 oz.

4.5332 out of 5 stars
4.5332 out of 5 Stars. 722 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Dried Apple Rings, 22 oz. $8.98

Member's Mark Dried Apple Rings, 22 oz.
current price $8.98

Member's Mark Dried Apple Rings, 22 oz.

4.5458 out of 5 stars
4.5458 out of 5 Stars. 720 reviews
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Lightly Salted Roasted Almonds, 40 oz. $12.98 $0.32/oz

Member's Mark Lightly Salted Roasted Almonds, 40 oz.
current price $12.98
$0.32/oz

Member's Mark Lightly Salted Roasted Almonds, 40 oz.

3.7961 out of 5 stars
3.7961 out of 5 Stars. 883 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Fruit Strips, 48 ct. $11.98 $0.51/oz

Member's Mark Fruit Strips, 48 ct.
current price $11.98
$0.51/oz

Member's Mark Fruit Strips, 48 ct.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1307 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk. $14.98

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk.
current price $14.98

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk.

4.8047 out of 5 stars
4.8047 out of 5 Stars. 343 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

BEAR Fruit Rolls Variety Pack, 0.7 oz., 22 pk. $10.98 $0.71/oz

BEAR Fruit Rolls Variety Pack, 0.7 oz., 22 pk.
current price $10.98
$0.71/oz

BEAR Fruit Rolls Variety Pack, 0.7 oz., 22 pk.

4.0946 out of 5 stars
4.0946 out of 5 Stars. 148 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Cheez-It Crackers Pringles Potato Crisps Classic Combo, Variety Pack Snacks, 40 ct. $13.98 $0.40/oz

Cheez-It Crackers Pringles Potato Crisps Classic Combo, Variety Pack Snacks, 40 ct.
current price $13.98
$0.40/oz

Cheez-It Crackers Pringles Potato Crisps Classic Combo, Variety Pack Snacks, 40 ct.

4.7836 out of 5 stars
4.7836 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct. $12.48 $0.12/ea

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct.
current price $12.48
$0.12/ea

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct.

Available for Pickup or Delivery

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk. $18.98

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk.
current price $18.98

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

BUILT Puff Protein Bar, Holiday Variety Pack, 13 ct. $19.98 $1.54/ea

BUILT Puff Protein Bar, Holiday Variety Pack, 13 ct.
current price $19.98
$1.54/ea

BUILT Puff Protein Bar, Holiday Variety Pack, 13 ct.

Available for Shipping

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk. $13.98 $0.78/ea

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.
current price $13.98
$0.78/ea

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz. $3.98 Was $4.48

Instant Savings
Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.

4.5274 out of 5 stars
4.5274 out of 5 Stars. 146 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs, 0.25 oz., 70 pk. $13.38

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs,  0.25 oz., 70 pk.
current price $13.38

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs, 0.25 oz., 70 pk.

Available for Shipping or Pickup

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk. $13.98 $0.52/oz

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk.
current price $13.98
$0.52/oz

MadeGood Soft Baked Cookie Bites Variety Pack, 0.85 oz., 32 pk.

3.7529 out of 5 stars
3.7529 out of 5 Stars. 170 reviews
Available for Shipping

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz. $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.
current price $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.

Available for Shipping

Good Warrior Bar Marshmallow & Brownie Crisp Variety Pack, 25.9 Oz X 14 $19.98 $1.43/ea

Good Warrior Bar Marshmallow & Brownie Crisp Variety Pack, 25.9 Oz X 14
current price $19.98
$1.43/ea

Good Warrior Bar Marshmallow & Brownie Crisp Variety Pack, 25.9 Oz X 14

Available for Shipping

Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz. $8.72

Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz.
current price $8.72

Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz.

Available for Pickup

Quaker Chewy Granola Bars with Flavored Yogurt Coating, Variety Pack, 30 ct $12.98 $0.43/ea

Quaker Chewy Granola Bars with Flavored Yogurt Coating, Variety Pack, 30 ct
current price $12.98
$0.43/ea

Quaker Chewy Granola Bars with Flavored Yogurt Coating, Variety Pack, 30 ct

4.5294 out of 5 stars
4.5294 out of 5 Stars. 85 reviews
Available for Shipping

PopCorners 9g Protein Rice and Pea Protein Snacks, Cinnamon flavor, 9.5 oz​. $5.98 $0.63/oz

PopCorners 9g Protein Rice and Pea Protein Snacks, Cinnamon flavor, 9.5 oz​.
current price $5.98
$0.63/oz

PopCorners 9g Protein Rice and Pea Protein Snacks, Cinnamon flavor, 9.5 oz​.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk. $10.78

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.
current price $10.78

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crunchmaster Variety Pack Rice Crackers, 21 oz., 2 pk. $9.48 $0.23/oz

Crunchmaster Variety Pack Rice Crackers, 21 oz., 2 pk.
current price $9.48
$0.23/oz

Crunchmaster Variety Pack Rice Crackers, 21 oz., 2 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Frito Lay Mini Treat Size Halloween Snacks Mix Variety Pack, 0.5 oz., 60 pk. $12.98 Was $14.98

Instant Savings
Frito Lay Mini Treat Size Halloween Snacks Mix Variety Pack, 0.5 oz., 60 pk.
current price Now $12.98, Was $14.98
$2 off
Ends Oct 14

Frito Lay Mini Treat Size Halloween Snacks Mix Variety Pack, 0.5 oz., 60 pk.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk. $9.48 $0.21/oz

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk.
current price $9.48
$0.21/oz

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk.

4.7551 out of 5 stars
4.7551 out of 5 Stars. 49 reviews
Available for Shipping

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk. $10.38 $0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
current price $10.38
$0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk.

4.5815 out of 5 stars
4.5815 out of 5 Stars. 227 reviews
Available for Shipping

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, White Cheddar, 13 oz. $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, White Cheddar, 13 oz.
current price $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, White Cheddar, 13 oz.

Available for Shipping

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.
Members-only price

Gimme Seaweed Snacks, Sea Salt Roasted, 0.17 oz., 20 pk.

Available for Shipping

Cheez-It Gluten Free Crackers Original, 18 oz., 2 pk. $12.48 $0.35/oz

Cheez-It Gluten Free Crackers Original, 18 oz., 2 pk.
current price $12.48
$0.35/oz

Cheez-It Gluten Free Crackers Original, 18 oz., 2 pk.

Available for Shipping

Nature's Garden Probiotic Halloween Yoggies, Variety Pack, 0.7 oz., 24 pk. $10.38

Nature's Garden Probiotic Halloween Yoggies, Variety Pack, 0.7 oz., 24 pk.
current price $10.38

Nature's Garden Probiotic Halloween Yoggies, Variety Pack, 0.7 oz., 24 pk.

Available for Shipping or Pickup

VeWong Prince Crispy Noodle Snacks, Original Flavor, 40 pk. $8.98 $0.43/oz

VeWong Prince Crispy Noodle Snacks, Original Flavor, 40 pk.
current price $8.98
$0.43/oz

VeWong Prince Crispy Noodle Snacks, Original Flavor, 40 pk.

Available for Shipping

Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk. $11.98 Was $13.98

Instant Savings
Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk.
current price Now $11.98, Was $13.98
$2 off
Ends Oct 12

Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk.

Available for Shipping or Pickup

Smartfood White Cheddar Popcorn Party Size 9.75 oz. $5.96 $0.61/oz

Smartfood White Cheddar Popcorn Party Size 9.75 oz.
current price $5.96
$0.61/oz

Smartfood White Cheddar Popcorn Party Size 9.75 oz.

4.4733 out of 5 stars
4.4733 out of 5 Stars. 1012 reviews
Out of stock

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 32 oz. $6.67 Was $8.48 $0.21/oz

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 32 oz.
current price $6.67, Was $8.48
$0.21/oz
$1.81 off

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 32 oz.

Out of stock

Good Warrior Jalapeno Pepper Beef Sticks, 1 oz., 12 pk. $16.98

Good Warrior Jalapeno Pepper Beef Sticks, 1 oz., 12 pk.
current price $16.98

Good Warrior Jalapeno Pepper Beef Sticks, 1 oz., 12 pk.

Out of stock