Member's Mark Prepared Meals & Sides(43+)
Prices may vary in club and online
Member's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound, $12.94, $9.24/lb

$1294
current price $12.94avg. price
$9.24/lb
Final cost by weight
Member's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound
4.396 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Gourmet Twice-Baked Potatoes, priced per pound, $15.84, $3.96/lb

$1584
current price $15.84avg. price
$3.96/lb
Final cost by weight
Member's Mark Gourmet Twice-Baked Potatoes, priced per pound
4.3322 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs., $8.96, $4.48/lb

$896
current price $8.96$4.48/lb
Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs.
4.5095 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Cranberry Pecan Chicken Salad, 2 lbs., $9.76

$976
current price $9.76Member's Mark Cranberry Pecan Chicken Salad, 2 lbs.
4.6397 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct., $7.96, $0.12/oz

$796
current price $7.96$0.12/oz
Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.
4.6039 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.), $9.53, Was $10.53, $0.20/oz

Now$953
current price Now $9.53, Was $10.53$10.53
$0.20/oz
$1 off
Member's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.)
4.6603 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk., $11.76, $2.35/ea

$1176
current price $11.76$2.35/ea
Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk.
4.4673 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound, $8.96, $5.12/lb

$896
current price $8.96avg. price
$5.12/lb
Final cost by weight
Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound
4.5372 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound, $15.12, $3.98/lb

$1512
current price $15.12avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound
4.2 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound, $14.33, $3.98/lb

$1433
current price $14.33avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound
4.2682 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound, $8.10, $3.24/lb

$810
current price $8.10avg. price
$3.24/lb
Final cost by weight
Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound
4.3903 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk., $11.76, $2.35/ea

$1176
current price $11.76$2.35/ea
Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk.
4.6632 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Broccoli Cheddar Soup, 32 oz., 2 pk., $8.98, $0.14/oz

$898
current price $8.98$0.14/oz
Member's Mark Broccoli Cheddar Soup, 32 oz., 2 pk.
4.524 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound, $17.94, $5.98/lb

$1794
current price $17.94avg. price
$5.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound
3.9984 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Salsa Verde Chicken Bowls, 12 oz. Each, 2 pk., $13.36, $0.56/oz

$1336
current price $13.36$0.56/oz
Member's Mark Salsa Verde Chicken Bowls, 12 oz. Each, 2 pk.
4.5439 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Chicken Taco Kit, priced per pound, $16.44, $5.48/lb

$1644
current price $16.44avg. price
$5.48/lb
Final cost by weight
Member's Mark Chicken Taco Kit, priced per pound
4.3813 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound, $17.18, $4.98/lb

$1718
current price $17.18avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound
4.4365 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk., $8.54, $0.13/oz

$854
current price $8.54$0.13/oz
Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk.
4.2905 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Pulled Pork, 2 lbs., $10.98, $5.49/lb

$1098
current price $10.98$5.49/lb
Member's Mark Pulled Pork, 2 lbs.
4.0237 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Indian Butter Chicken 32 oz., $14.93, $0.47/oz

$1493
current price $14.93$0.47/oz
Member's Mark Indian Butter Chicken 32 oz.
4.5032 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz., $9.98, $0.25/oz

$998
current price $9.98$0.25/oz
Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz.
4.3335 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Cheese Manicotti, priced per pound, $11.94, $3.98/lb

$1194
current price $11.94avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Cheese Manicotti, priced per pound
4.3684 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk., $9.87, $0.21/oz

$987
current price $9.87$0.21/oz
Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.
4.2213 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs., $11.48, $5.74/lb

$1148
current price $11.48$5.74/lb
Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs.
4.6765 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound, $15.17, $4.74/lb

$1517
current price $15.17avg. price
$4.74/lb
Final cost by weight
Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound
4.2394 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Southwest Chopped Salad Kit, 12 oz., $2.94, $0.24/oz

$294
current price $2.94$0.24/oz
Member's Mark Southwest Chopped Salad Kit, 12 oz.
4.6164 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound, $24.95, $9.98/lb

$2495
current price $24.95avg. price
$9.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound
4.5451 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Loaded Potato Salad, 3 lbs., $6.98, $2.33/lb

$698
current price $6.98$2.33/lb
Member's Mark Loaded Potato Salad, 3 lbs.
4.3784 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark BBQ Baked Beans With Brisket 40 oz., $9.44, $0.24/oz

$944
current price $9.44$0.24/oz
Member's Mark BBQ Baked Beans With Brisket 40 oz.
4.7323 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark No Antibiotics Ever Rotisserie Seasoned Chicken Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz., $9.57, $6.96/lb

$957
current price $9.57$6.96/lb
Member's Mark No Antibiotics Ever Rotisserie Seasoned Chicken Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.
4.5889 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Members Mark Italian Style Small Plate, 4 ct., $10.27

$1027
current price $10.27Members Mark Italian Style Small Plate, 4 ct.
4.4765 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk., $9.86, $0.15/oz

$986
current price $9.86$0.15/oz
Member's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk.
4.5114 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Cobb Salad with Grilled Chicken and Avocado Ranch, priced per pound, $10.88, $5.28/lb

$1088
current price $10.88avg. price
$5.28/lb
Final cost by weight
Member's Mark Cobb Salad with Grilled Chicken and Avocado Ranch, priced per pound
4.4785 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Lobster Bisque 2 pk., $10.48, Was $11.48, $0.22/oz

Now$1048
current price Now $10.48, Was $11.48$11.48
$0.22/oz
$1 off
Member's Mark Lobster Bisque 2 pk.
4.3024 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound, $8.83, $5.85/lb

$883
current price $8.83avg. price
$5.85/lb
Final cost by weight
Member's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound
4.4431 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Caesar Salad, priced per pound, $10.30, $4.48/lb

$1030
current price $10.30avg. price
$4.48/lb
Final cost by weight
Member's Mark Caesar Salad, priced per pound
4.2117 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Shrimp and Corn Chowder, 24 oz., 2 pk., $10.47, Was $11.48, $0.22/oz

Now$1047
current price Now $10.47, Was $11.48$11.48
$0.22/oz
$1.01 off
Member's Mark Shrimp and Corn Chowder, 24 oz., 2 pk.
4.5837 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Tikka Masala Chicken, 32oz, Refrigerated, $14.87

$1487
current price $14.87Member's Mark Tikka Masala Chicken, 32oz, Refrigerated
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Hatch Chile & Pepper Jack Cheese Chicken Burgers, 10 Count, 40 oz., $14.46

$1446
current price $14.46Member's Mark Hatch Chile & Pepper Jack Cheese Chicken Burgers, 10 Count, 40 oz.
4.5882 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Maple Chipotle Squash Soup, 48 oz.,. 2 pk., $9.86, $0.21/oz

$986
current price $9.86$0.21/oz
Member's Mark Maple Chipotle Squash Soup, 48 oz.,. 2 pk.
3.1146 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Chicken Shawarma Kit, 37 oz., $15.82, $0.43/oz

$1582
current price $15.82$0.43/oz
Member's Mark Chicken Shawarma Kit, 37 oz.
4.6877 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Lasagna Soup with Beef & Pork, 48 oz., 2 pk., $11.87, $0.25/oz

$1187
current price $11.87$0.25/oz
Member's Mark Lasagna Soup with Beef & Pork, 48 oz., 2 pk.
Out of stock