Seasonal & Occasions

Prices may vary in club and online
Seasonal & OccasionsGift GuideChristmasMother's DayEasterGifts for HerFather's DayHome EssentialsHome DecorValentine's DayChristmas DecorGifting HomeGifts by PriceGifting TechFall EverythingSpring RefreshGifts for HimGifts for AnyoneLuxe GiftsShop All Home DecorDining al FrescoDisaster RecoveryIndoor Shop by LookStocking StuffersEaster Inspired FoodsTrending Holiday GiftsValentine's Day JewelryActivities for MomComfort FoodsMother’s Day MealsGraduationParty PrepGifts Under $25Graduation GiftsGifting Clothing, Shoes & AccessoriesJewelry Gifts For HerRugsFather's Day MealsOutdoor HobbiesShop All RugsClassic ChristmasBeach EssentialsFashionistaCozy Movie Night EssentialsEaster GiftingSpring ClothingShop All Holiday DecorOutdoor Shop by LookGame Day EssentialsValentine's Day ClothingMother's Day BrunchThanksgivingSpa Day EssentialsLast Minute GiftingLarge Area RugsBreak Apart GiftsPumpkin EverythingBeauty QueensGifts Under $50 DollarsFaux PlantsGifts Under $100Holiday BlushFun & BrightEvergreen EleganceTech FavoritesWreaths, Garlands & TopiaryFather's Day Gift CardsColorful & Fun Outdoor DecorValentine's Day Gifts for KidsTravel EssentialsCollege Prep GiftsFall FlavorsMen's Clothing & AccessoriesSpring Refresh EssentialsGraduation JewelryEaster Toys & BooksDIY Gingerbread housesCovered PorchMake a SmoothieClassic Holiday DecorEaster HomeMother's Day Beauty GiftsSoupsGraduation TechEaster DessertsFall ScentsHoliday LightsIndoor PlantsLamps & LightingWreathsFamily ActivitiesCards, Ribbon & Wrapping PaperDate Night FashionHoliday TablescapeColor-changing DecorSeasonal DecorChristmas TreesKids BirthdayHarvest DecorBlinds & Window TreatmentsDecorative StorageNew Year GoalsExercise & Fitness AccessoriesSmall Accent RugsWall ArtMother's Day Gift Cards
Sort by|

Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct. $14.58 $0.21/ea

Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct.
Sponsored
current price $14.58
$0.21/ea

Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct.

4.6782 out of 5 stars
4.6782 out of 5 Stars. 8673 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk. $8.88 $0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $8.88
$0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.

4.815 out of 5 stars
4.815 out of 5 Stars. 11030 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 8,000 Lumen Dual Power Flashlight $39.98

Member's Mark 8,000 Lumen Dual Power Flashlight
current price $39.98

Member's Mark 8,000 Lumen Dual Power Flashlight

4.1075 out of 5 stars
4.1075 out of 5 Stars. 186 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tanimura and Antle Sweet Italian Red Onions, 6 lbs. $6.43

Tanimura and Antle Sweet Italian Red Onions, 6 lbs.
current price $6.43

Tanimura and Antle Sweet Italian Red Onions, 6 lbs.

4.5898 out of 5 stars
4.5898 out of 5 Stars. 2811 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Haagen-Dazs Vanilla Milk Chocolate Almond Ice Cream Bars 15 ct. $12.84 $0.86/ea

Haagen-Dazs Vanilla Milk Chocolate Almond Ice Cream Bars 15 ct.
current price $12.84
$0.86/ea

Haagen-Dazs Vanilla Milk Chocolate Almond Ice Cream Bars 15 ct.

4.8245 out of 5 stars
4.8245 out of 5 Stars. 6497 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes $19.56 $0.14/sft

DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes
Sponsored
current price $19.56
$0.14/sft
From $19.56

DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes

4.5413 out of 5 stars
4.5413 out of 5 Stars. 2239 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 3-Tier Rolling Bar Cart $55.77

Member's Mark 3-Tier Rolling Bar Cart
current price $55.77

Member's Mark 3-Tier Rolling Bar Cart

4.5172 out of 5 stars
4.5172 out of 5 Stars. 29 reviews
Available for Shipping

Hormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.) $15.87 $1.51/oz

Hormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.)
current price $15.87
$1.51/oz

Hormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.)

4.7306 out of 5 stars
4.7306 out of 5 Stars. 11024 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz. $4.48 $0.24/oz

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz.

4.6979 out of 5 stars
4.6979 out of 5 Stars. 2377 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz. $11.28 $3.76/lb

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz.
Sponsored
current price $11.28
$3.76/lb

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz.

4.7844 out of 5 stars
4.7844 out of 5 Stars. 3089 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Welch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk. $4.98 $0.08/oz

Welch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk.
current price $4.98
$0.08/oz

Welch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk.

4.7836 out of 5 stars
4.7836 out of 5 Stars. 5840 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Dixie to go Insulated Paper Cups, Choose Size

Dixie to go Insulated Paper Cups, Choose Size
Members-only price

Dixie to go Insulated Paper Cups, Choose Size

4.5692 out of 5 stars
4.5692 out of 5 Stars. 1134 reviews
Available for Shipping

Clorox ToiletWand Toilet Cleaning Kit, Rainforest Rush, 1 ToiletWand Handle + 36 Refills $17.98 $0.50/ea

Clorox ToiletWand Toilet Cleaning Kit, Rainforest Rush, 1 ToiletWand Handle + 36 Refills
current price $17.98
$0.50/ea
From $17.98

Clorox ToiletWand Toilet Cleaning Kit, Rainforest Rush, 1 ToiletWand Handle + 36 Refills

4.7636 out of 5 stars
4.7636 out of 5 Stars. 1510 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 2-Pack Kids Beach Towel, 30" x 60" $17.96

Member's Mark 2-Pack Kids Beach Towel, 30" x 60"
Berry Picnic, variant on Member's Mark 2-Pack Kids Beach Towel, 30" x 60"
Sundae Funday, variant on Member's Mark 2-Pack Kids Beach Towel, 30" x 60"
Mermaid Mavens, variant on Member's Mark 2-Pack Kids Beach Towel, 30" x 60"
Butterflies, variant on Member's Mark 2-Pack Kids Beach Towel, 30" x 60"
current price $17.96

Member's Mark 2-Pack Kids Beach Towel, 30" x 60"

4.8966 out of 5 stars
4.8966 out of 5 Stars. 29 reviews
Available for Shipping

Shark Rotator Anti-Allergen Pet Plus Upright Vacuum with PowerFins HairPro

Instant Savings
Shark Rotator Anti-Allergen Pet Plus Upright Vacuum with PowerFins HairPro
Members-only price
$30 off
Ends Oct 04

Shark Rotator Anti-Allergen Pet Plus Upright Vacuum with PowerFins HairPro

4.3404 out of 5 stars
4.3404 out of 5 Stars. 1272 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ro-Tel Diced Tomatoes & Green Chilies 10 oz., 8 ct. $7.98 $1.00/ea

Ro-Tel Diced Tomatoes & Green Chilies 10 oz., 8 ct.
current price $7.98
$1.00/ea

Ro-Tel Diced Tomatoes & Green Chilies 10 oz., 8 ct.

4.7933 out of 5 stars
4.7933 out of 5 Stars. 8808 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Bush's Black Beans 15 oz., 6 pk. $6.74 $1.12/ea

Bush's Black Beans 15 oz., 6 pk.
current price $6.74
$1.12/ea

Bush's Black Beans 15 oz., 6 pk.

4.7887 out of 5 stars
4.7887 out of 5 Stars. 3332 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

OREO Chocolate Sandwich Cookies, 2.4 oz., 30 pk. $13.48 $0.19/oz

OREO Chocolate Sandwich Cookies, 2.4 oz., 30 pk.
current price $13.48
$0.19/oz

OREO Chocolate Sandwich Cookies, 2.4 oz., 30 pk.

4.8024 out of 5 stars
4.8024 out of 5 Stars. 12846 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Mosel Germany Riesling Wine, 1.5 L $14.99 $0.30/foz

Member's Mark Mosel Germany Riesling Wine, 1.5 L
current price $14.99
$0.30/foz

Member's Mark Mosel Germany Riesling Wine, 1.5 L

4.659 out of 5 stars
4.659 out of 5 Stars. 739 reviews
Available for Pickup or Delivery

Danimals Smoothies Variety Pack, Strawberry 3.1 fl. oz., 36 ct $12.58 $0.35/ea

Danimals Smoothies Variety Pack, Strawberry 3.1 fl. oz., 36 ct
current price $12.58
$0.35/ea

Danimals Smoothies Variety Pack, Strawberry 3.1 fl. oz., 36 ct

4.7746 out of 5 stars
4.7746 out of 5 Stars. 2125 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Commercial Tarp with Reinforced Corners, Blue/Gray 16' x 12' $15.48

Member's Mark Commercial Tarp with Reinforced Corners, Blue/Gray 16' x 12'
current price $15.48

Member's Mark Commercial Tarp with Reinforced Corners, Blue/Gray 16' x 12'

4.7355 out of 5 stars
4.7355 out of 5 Stars. 121 reviews
Available for Shipping

Organic Green Beans, 28 oz. $5.74 $0.21/oz

Organic Green Beans, 28 oz.
current price $5.74
$0.21/oz

Organic Green Beans, 28 oz.

4.4183 out of 5 stars
4.4183 out of 5 Stars. 2828 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Whole Seedless Watermelon $6.97 $6.97/ea

Whole Seedless Watermelon
current price $6.97
$6.97/ea

Whole Seedless Watermelon

3.8122 out of 5 stars
3.8122 out of 5 Stars. 24271 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

ARM & HAMMER Baking Soda, Multi-Purpose 100% Pure Sodium Bicarbonate Powder for Cooking, Baking, Cleaning, Laundry, Deodorizing, DIY & More, 13.5 lb Resealable Bag $8.98 $0.04/oz

ARM & HAMMER Baking Soda, Multi-Purpose 100% Pure Sodium Bicarbonate Powder for Cooking, Baking, Cleaning, Laundry, Deodorizing, DIY & More, 13.5 lb Resealable Bag
current price $8.98
$0.04/oz
From $8.98

ARM & HAMMER Baking Soda, Multi-Purpose 100% Pure Sodium Bicarbonate Powder for Cooking, Baking, Cleaning, Laundry, Deodorizing, DIY & More, 13.5 lb Resealable Bag

4.8827 out of 5 stars
4.8827 out of 5 Stars. 6077 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ninja Professional Plus Kitchen System Blender and 8-Cup Food Processor with Auto-iQ

Ninja Professional Plus Kitchen System Blender and 8-Cup Food Processor with Auto-iQ
Members-only price

Ninja Professional Plus Kitchen System Blender and 8-Cup Food Processor with Auto-iQ

4.7976 out of 5 stars
4.7976 out of 5 Stars. 2026 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

10" Tres Leches Style Cake with Strawberry Filling, 86 oz. $19.84 $0.23/oz

10" Tres Leches Style Cake with Strawberry Filling, 86 oz.
current price $19.84
$0.23/oz

10" Tres Leches Style Cake with Strawberry Filling, 86 oz.

4.414 out of 5 stars
4.414 out of 5 Stars. 6520 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Everwash Willow Indoor/Outdoor Area Rug, 5' x 8' $69.98

Member's Mark Everwash Willow Indoor/Outdoor Area Rug, 5' x 8'
Blue Geometric, variant on Member's Mark Everwash Willow Indoor/Outdoor Area Rug, 5' x 8'
Gray Medallion, variant on Member's Mark Everwash Willow Indoor/Outdoor Area Rug, 5' x 8'
Blue Border, variant on Member's Mark Everwash Willow Indoor/Outdoor Area Rug, 5' x 8'
Brown Border, variant on Member's Mark Everwash Willow Indoor/Outdoor Area Rug, 5' x 8'
current price $69.98

Member's Mark Everwash Willow Indoor/Outdoor Area Rug, 5' x 8'

4.72 out of 5 stars
4.72 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping

Nilla Wafers Vanilla Wafer Cookies, 2pk., 15 oz. $8.12 $0.27/oz

Nilla Wafers Vanilla Wafer Cookies, 2pk., 15 oz.
current price $8.12
$0.27/oz

Nilla Wafers Vanilla Wafer Cookies, 2pk., 15 oz.

4.6065 out of 5 stars
4.6065 out of 5 Stars. 5660 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Athenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.) $7.28 $0.30/oz

Athenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.)
current price $7.28
$0.30/oz

Athenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.)

4.8343 out of 5 stars
4.8343 out of 5 Stars. 4254 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Clio Greek Yogurt Bar, Strawberry & Vanilla, 12 pk. $11.86 $0.99/ea

Clio Greek Yogurt Bar, Strawberry & Vanilla, 12 pk.
current price $11.86
$0.99/ea

Clio Greek Yogurt Bar, Strawberry & Vanilla, 12 pk.

4.3543 out of 5 stars
4.3543 out of 5 Stars. 2422 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 10'x10' Instant Canopy EasyLift Technology $119.00

Member's Mark 10'x10' Instant Canopy EasyLift Technology
current price $119.00
From $119.00

Member's Mark 10'x10' Instant Canopy EasyLift Technology

4.3411 out of 5 stars
4.3411 out of 5 Stars. 302 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Mini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct. $10.72 $0.41/ea

Mini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct.
current price $10.72
$0.41/ea

Mini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct.

4.8135 out of 5 stars
4.8135 out of 5 Stars. 5882 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Country Time Powdered Lemonade Drink Mix 82.5 oz. $9.88 $0.12/oz

Country Time Powdered Lemonade Drink Mix 82.5 oz.
current price $9.88
$0.12/oz

Country Time Powdered Lemonade Drink Mix 82.5 oz.

4.7847 out of 5 stars
4.7847 out of 5 Stars. 5466 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Oversized Director's Chair, Choose your Color $44.98 Was $59.98

Member's Mark Oversized Director's Chair, Choose your Color
Blue Cove, variant on Member's Mark Oversized Director's Chair, Choose your Color
Deep Cobalt, variant on Member's Mark Oversized Director's Chair, Choose your Color
Black Soot, variant on Member's Mark Oversized Director's Chair, Choose your Color
Green Smoke, variant on Member's Mark Oversized Director's Chair, Choose your Color
current price Now $44.98, Was $59.98
$15 off

Member's Mark Oversized Director's Chair, Choose your Color

4.7278 out of 5 stars
4.7278 out of 5 Stars. 180 reviews
Available for Shipping

Idahoan Real Premium Mashed Potatoes, 3.25 lbs. $8.98 $0.17/oz

Idahoan Real Premium Mashed Potatoes, 3.25 lbs.
current price $8.98
$0.17/oz

Idahoan Real Premium Mashed Potatoes, 3.25 lbs.

4.8294 out of 5 stars
4.8294 out of 5 Stars. 6085 reviews
Available for Shipping

Campbell's Cream of Mushroom Soup 10.5 oz., 8 pk. $7.98 Was $8.98 $1.00/ea

Instant Savings
Campbell's Cream of Mushroom Soup 10.5 oz., 8 pk.
current price Now $7.98, Was $8.98
$1.00/ea
$1 off
Ends Oct 28

Campbell's Cream of Mushroom Soup 10.5 oz., 8 pk.

4.8227 out of 5 stars
4.8227 out of 5 Stars. 4371 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Sparkling Wine, 1.5 L $13.99 $0.28/foz

Member's Mark Sparkling Wine, 1.5 L
current price $13.99
$0.28/foz

Member's Mark Sparkling Wine, 1.5 L

4.5632 out of 5 stars
4.5632 out of 5 Stars. 261 reviews
Available for Pickup or Delivery

Best Foods Real Mayonnaise, 25 fl. oz., 3 pk. $14.88 $0.20/foz

Best Foods Real Mayonnaise, 25 fl. oz., 3 pk.
current price $14.88
$0.20/foz

Best Foods Real Mayonnaise, 25 fl. oz., 3 pk.

4.6391 out of 5 stars
4.6391 out of 5 Stars. 1017 reviews
Available for Shipping

Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup 10.5 oz., 8 pk. $7.98 Was $8.98 $1.00/ea

Instant Savings
Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup 10.5 oz., 8 pk.
current price Now $7.98, Was $8.98
$1.00/ea
$1 off
Ends Oct 28

Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup 10.5 oz., 8 pk.

4.8163 out of 5 stars
4.8163 out of 5 Stars. 3402 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ninja Foodi 6-in-1, 8-Quart 2 Basket Air Fryer with DualZone Technology & 2 Bonus Broiler Racks

Instant Savings
Ninja Foodi 6-in-1, 8-Quart 2 Basket Air Fryer with DualZone Technology & 2 Bonus Broiler Racks
Members-only price
$20 off
Ends Oct 29

Ninja Foodi 6-in-1, 8-Quart 2 Basket Air Fryer with DualZone Technology & 2 Bonus Broiler Racks

4.8135 out of 5 stars
4.8135 out of 5 Stars. 193 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Sara Lee Honey Wheat Bread 20 oz., 2 pk. $5.48 $0.14/oz

Sara Lee Honey Wheat Bread 20 oz., 2 pk.
current price $5.48
$0.14/oz

Sara Lee Honey Wheat Bread 20 oz., 2 pk.

4.7768 out of 5 stars
4.7768 out of 5 Stars. 4642 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hormel Black Label, Thick Cut Bacon 3 lbs. $15.44 $5.15/lb

Hormel Black Label, Thick Cut Bacon 3 lbs.
current price $15.44
$5.15/lb

Hormel Black Label, Thick Cut Bacon 3 lbs.

4.5586 out of 5 stars
4.5586 out of 5 Stars. 6402 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Nutter Butter Peanut Butter Sandwich Cookies, 24 pk. $10.94 $0.23/oz

Nutter Butter Peanut Butter Sandwich Cookies, 24 pk.
current price $10.94
$0.23/oz

Nutter Butter Peanut Butter Sandwich Cookies, 24 pk.

4.8426 out of 5 stars
4.8426 out of 5 Stars. 2948 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Marble & Acacia Wood Charcuterie Boards, Set of 2 $29.98

Member's Mark Marble & Acacia Wood Charcuterie Boards, Set of 2
current price $29.98

Member's Mark Marble & Acacia Wood Charcuterie Boards, Set of 2

4.9524 out of 5 stars
4.9524 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Mango Wood Charcuterie Boards, Set of 2 $24.97

Member's Mark Mango Wood Charcuterie Boards, Set of 2
current price $24.97

Member's Mark Mango Wood Charcuterie Boards, Set of 2

4.4615 out of 5 stars
4.4615 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Hefty Supreme Heavyweight Foam Bowls, 12 oz., 300 ct. $13.98 $0.05/ea

Hefty Supreme Heavyweight Foam Bowls, 12 oz., 300 ct.
current price $13.98
$0.05/ea

Hefty Supreme Heavyweight Foam Bowls, 12 oz., 300 ct.

4.6844 out of 5 stars
4.6844 out of 5 Stars. 3904 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pearl Milling Company Original Syrup, 64 oz. $6.78 $0.11/oz

Pearl Milling Company Original Syrup, 64 oz.
current price $6.78
$0.11/oz

Pearl Milling Company Original Syrup, 64 oz.

4.7249 out of 5 stars
4.7249 out of 5 Stars. 2715 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan Korean BBQ Chicken Spring Roll, 4 pcs. $8.47 $2.12/ea

Member's Mark by FujiSan Korean BBQ Chicken Spring Roll, 4 pcs.
current price $8.47
$2.12/ea

Member's Mark by FujiSan Korean BBQ Chicken Spring Roll, 4 pcs.

4.0417 out of 5 stars
4.0417 out of 5 Stars. 24 reviews
Out of stock