Seasonal & Occasions

Prices may vary in club and online
Seasonal & OccasionsGift GuideChristmasMother's DayEasterGifts for HerFather's DayHome EssentialsHome DecorValentine's DayChristmas DecorGifting HomeGifts by PriceGifting TechFall EverythingSpring RefreshGifts for HimGifts for AnyoneLuxe GiftsShop All Home DecorDining al FrescoDisaster RecoveryIndoor Shop by LookStocking StuffersEaster Inspired FoodsTrending Holiday GiftsValentine's Day JewelryActivities for MomComfort FoodsMother’s Day MealsGraduationParty PrepGifts Under $25Graduation GiftsGifting Clothing, Shoes & AccessoriesJewelry Gifts For HerRugsFather's Day MealsOutdoor HobbiesShop All RugsClassic ChristmasBeach EssentialsFashionistaCozy Movie Night EssentialsEaster GiftingSpring ClothingShop All Holiday DecorOutdoor Shop by LookGame Day EssentialsValentine's Day ClothingMother's Day BrunchThanksgivingSpa Day EssentialsLast Minute GiftingLarge Area RugsBreak Apart GiftsBeauty QueensPumpkin EverythingGifts Under $50 DollarsFaux PlantsGifts Under $100Holiday BlushFun & BrightEvergreen EleganceTech FavoritesWreaths, Garlands & TopiaryFather's Day Gift CardsColorful & Fun Outdoor DecorValentine's Day Gifts for KidsTravel EssentialsCollege Prep GiftsFall FlavorsMen's Clothing & AccessoriesSpring Refresh EssentialsGraduation JewelryEaster Toys & BooksDIY Gingerbread housesCovered PorchMake a SmoothieClassic Holiday DecorEaster HomeMother's Day Beauty GiftsSoupsGraduation TechEaster DessertsFall ScentsHoliday LightsIndoor PlantsLamps & LightingWreathsSeasonal DecorCards, Ribbon & Wrapping PaperDate Night FashionHoliday TablescapeChristmas TreesColor-changing DecorFamily ActivitiesKids BirthdayHarvest DecorBlinds & Window TreatmentsDecorative StorageNew Year GoalsExercise & Fitness AccessoriesSmall Accent RugsWall Art
Sort by|

Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct. $14.58 $0.21/ea

Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct.
Sponsored
current price $14.58
$0.21/ea

Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct.

4.6782 out of 5 stars
4.6782 out of 5 Stars. 8673 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk. $8.88 $0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $8.88
$0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.

4.815 out of 5 stars
4.815 out of 5 Stars. 11030 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Flavor Bombs Cherry Tomatoes On The Vine, 1.5 lbs. $6.97 $4.65/lb

Flavor Bombs Cherry Tomatoes On The Vine, 1.5 lbs.
current price $6.97
$4.65/lb

Flavor Bombs Cherry Tomatoes On The Vine, 1.5 lbs.

4.7822 out of 5 stars
4.7822 out of 5 Stars. 4031 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Hint Flavored Water Variety Pack 16 fl. oz., 18 pk. $13.98 $0.05/foz

Hint Flavored Water Variety Pack 16 fl. oz., 18 pk.
current price $13.98
$0.05/foz

Hint Flavored Water Variety Pack 16 fl. oz., 18 pk.

4.5742 out of 5 stars
4.5742 out of 5 Stars. 1273 reviews
Available for Shipping

Don Miguel Chicken and Two-Cheese Mini Tacos 56 ct. $12.72 $0.23/ea

Don Miguel Chicken and Two-Cheese Mini Tacos 56 ct.
current price $12.72
$0.23/ea

Don Miguel Chicken and Two-Cheese Mini Tacos 56 ct.

4.3971 out of 5 stars
4.3971 out of 5 Stars. 3923 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes $19.56 $0.14/sft

DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes
Sponsored
current price $19.56
$0.14/sft
From $19.56

DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes

4.5413 out of 5 stars
4.5413 out of 5 Stars. 2239 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer
Members-only price

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer

4.4869 out of 5 stars
4.4869 out of 5 Stars. 914 reviews
Available for Pickup or Delivery

HappyBABY Organics Clearly Crafted Fruit & Oat Pouches, Variety Pack, 12 ct., 4 oz.

HappyBABY Organics Clearly Crafted Fruit & Oat Pouches, Variety Pack, 12 ct., 4 oz.
Members-only price

HappyBABY Organics Clearly Crafted Fruit & Oat Pouches, Variety Pack, 12 ct., 4 oz.

4.8429 out of 5 stars
4.8429 out of 5 Stars. 420 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk. $12.98 Was $14.98 $0.14/oz

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk.
current price Now $12.98, Was $14.98
$0.14/oz
$2 off

Velveeta Shells & Cheese Original, 12 oz., 8 pk.

4.7783 out of 5 stars
4.7783 out of 5 Stars. 4808 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz. $11.28 $3.76/lb

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz.
Sponsored
current price $11.28
$3.76/lb

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz.

4.7844 out of 5 stars
4.7844 out of 5 Stars. 3089 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Pillsbury Original Crescent Rolls 32 ct. $7.96 $0.25/ea

Pillsbury Original Crescent Rolls 32 ct.
current price $7.96
$0.25/ea

Pillsbury Original Crescent Rolls 32 ct.

4.7926 out of 5 stars
4.7926 out of 5 Stars. 5791 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

French's 100% Natural Classic Yellow Mustard, 30 oz., 2 pk. $5.48 Was $6.48 $0.09/oz

French's 100% Natural Classic Yellow Mustard, 30 oz., 2 pk.
current price Now $5.48, Was $6.48
$0.09/oz
$1 off

French's 100% Natural Classic Yellow Mustard, 30 oz., 2 pk.

4.8761 out of 5 stars
4.8761 out of 5 Stars. 4471 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 2-Tier Fruit Basket Stand $19.69

Member's Mark 2-Tier Fruit Basket Stand
current price $19.69

Member's Mark 2-Tier Fruit Basket Stand

4.7574 out of 5 stars
4.7574 out of 5 Stars. 305 reviews
Available for Shipping

Skinny Dipped Snack Pack Variety, 20 ct. $12.64 $0.63/ea

Skinny Dipped Snack Pack Variety, 20 ct.
current price $12.64
$0.63/ea

Skinny Dipped Snack Pack Variety, 20 ct.

4.6699 out of 5 stars
4.6699 out of 5 Stars. 103 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs. $31.56 $15.78/lb

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs.
current price $31.56
$15.78/lb

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs.

4.2543 out of 5 stars
4.2543 out of 5 Stars. 4148 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Clorox Clean-Up All-Purpose Cleaner + Bleach, Original Spray + Refill $16.48 $0.08/foz

Clorox Clean-Up All-Purpose Cleaner + Bleach, Original Spray + Refill
current price $16.48
$0.08/foz

Clorox Clean-Up All-Purpose Cleaner + Bleach, Original Spray + Refill

4.7551 out of 5 stars
4.7551 out of 5 Stars. 16089 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk. $8.83 $0.17/oz

Pillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk.
current price $8.83
$0.17/oz

Pillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk.

4.6369 out of 5 stars
4.6369 out of 5 Stars. 5409 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Tuxedo Bar Cake with Chocolate Mousse, 39 oz. $16.94 $0.43/oz

Tuxedo Bar Cake with Chocolate Mousse, 39 oz.
current price $16.94
$0.43/oz

Tuxedo Bar Cake with Chocolate Mousse, 39 oz.

4.7631 out of 5 stars
4.7631 out of 5 Stars. 6193 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Principe Uncured Salami Trio, 12 oz. $7.93

Principe Uncured Salami Trio, 12 oz.
current price $7.93

Principe Uncured Salami Trio, 12 oz.

4.7106 out of 5 stars
4.7106 out of 5 Stars. 919 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Nestle Drumstick Cone Variety Pack, Frozen 16 ct. $8.18 Was $11.18 $0.51/ea

Instant Savings
Nestle Drumstick Cone Variety Pack, Frozen 16 ct.
current price Now $8.18, Was $11.18
$0.51/ea
$3 off
Ends Oct 28

Nestle Drumstick Cone Variety Pack, Frozen 16 ct.

4.6952 out of 5 stars
4.6952 out of 5 Stars. 6630 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Life Savers Mints, Wint-O-Green, 3 lbs. $13.48 $4.49/lb

Life Savers Mints, Wint-O-Green, 3 lbs.
current price $13.48
$4.49/lb
From $13.48

Life Savers Mints, Wint-O-Green, 3 lbs.

4.8517 out of 5 stars
4.8517 out of 5 Stars. 2745 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Wire Baskets, Set of 2 $24.78

Member's Mark Wire Baskets, Set of 2
Dark Green, variant on Member's Mark Wire Baskets, Set of 2
Blue, variant on Member's Mark Wire Baskets, Set of 2
Cream, variant on Member's Mark Wire Baskets, Set of 2
Black, variant on Member's Mark Wire Baskets, Set of 2
current price $24.78

Member's Mark Wire Baskets, Set of 2

4.8763 out of 5 stars
4.8763 out of 5 Stars. 194 reviews
Available for Shipping

Waterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk. $10.98 $0.04/foz

Waterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
current price $10.98
$0.04/foz

Waterloo Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.

4.4778 out of 5 stars
4.4778 out of 5 Stars. 607 reviews
Available for Shipping

White and Chocolate Cupcakes with Whipped Icing, 30 ct. $16.67 $0.56/ea

White and Chocolate Cupcakes with Whipped Icing, 30 ct.
current price $16.67
$0.56/ea

White and Chocolate Cupcakes with Whipped Icing, 30 ct.

4.6865 out of 5 stars
4.6865 out of 5 Stars. 1694 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Everwash Washable Accent Rug, Assorted Designs $14.98

Member's Mark Everwash Washable Accent Rug, Assorted Designs
Gray, variant on Member's Mark Everwash Washable Accent Rug, Assorted Designs
Red, variant on Member's Mark Everwash Washable Accent Rug, Assorted Designs
Blue, variant on Member's Mark Everwash Washable Accent Rug, Assorted Designs
current price $14.98

Member's Mark Everwash Washable Accent Rug, Assorted Designs

3.7778 out of 5 stars
3.7778 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Wood & Marble Lazy Susan $29.98

Member's Mark Wood & Marble Lazy Susan
Acacia, variant on Member's Mark Wood & Marble Lazy Susan
Mango Wood, variant on Member's Mark Wood & Marble Lazy Susan
Rubber Wood, variant on Member's Mark Wood & Marble Lazy Susan
current price $29.98

Member's Mark Wood & Marble Lazy Susan

4.0672 out of 5 stars
4.0672 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Crock-Pot® 7-Quart Cook & Carry Programmable Large Slow Cooker with Insulated Thermal Bag

Crock-Pot® 7-Quart Cook & Carry Programmable Large Slow Cooker with Insulated Thermal Bag
Oatmilk, variant on Crock-Pot® 7-Quart Cook & Carry Programmable Large Slow Cooker with Insulated Thermal Bag
Sage, variant on Crock-Pot® 7-Quart Cook & Carry Programmable Large Slow Cooker with Insulated Thermal Bag
Members-only price

Crock-Pot® 7-Quart Cook & Carry Programmable Large Slow Cooker with Insulated Thermal Bag

4.4796 out of 5 stars
4.4796 out of 5 Stars. 711 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Moonlight Party Vase Arrangement $39.57

Member's Mark Moonlight Party Vase Arrangement
current price $39.57

Member's Mark Moonlight Party Vase Arrangement

3.9149 out of 5 stars
3.9149 out of 5 Stars. 188 reviews
Available for Shipping

Ocean Spray Craisins, Original Dried Cranberries, 48 oz. $7.62 $0.16/oz

Ocean Spray Craisins, Original Dried Cranberries, 48 oz.
current price $7.62
$0.16/oz

Ocean Spray Craisins, Original Dried Cranberries, 48 oz.

4.8634 out of 5 stars
4.8634 out of 5 Stars. 7048 reviews
Available for Shipping

Betty Crocker HERSHEY'S Triple Chocolate Fudge Brownie Mix, 20 oz., 4 pk. $10.98 $2.75/ea

Betty Crocker HERSHEY'S Triple Chocolate Fudge Brownie Mix, 20 oz., 4 pk.
current price $10.98
$2.75/ea

Betty Crocker HERSHEY'S Triple Chocolate Fudge Brownie Mix, 20 oz., 4 pk.

4.8116 out of 5 stars
4.8116 out of 5 Stars. 6413 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml $39.99 $1.58/foz

Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml
current price $39.99
$1.58/foz

Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml

4.4497 out of 5 stars
4.4497 out of 5 Stars. 169 reviews
Available for Pickup or Delivery

HERSHEY'S NUGGETS Assorted Chocolate Candy, 145 pcs. $19.98 $0.14/ea

HERSHEY'S NUGGETS Assorted Chocolate Candy, 145 pcs.
current price $19.98
$0.14/ea

HERSHEY'S NUGGETS Assorted Chocolate Candy, 145 pcs.

4.8033 out of 5 stars
4.8033 out of 5 Stars. 3711 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

FoodSaver 14-Piece Starter Kit with Vacuum Seal Roll and Bags $99.94

FoodSaver 14-Piece Starter Kit with Vacuum Seal Roll and Bags
current price $99.94

FoodSaver 14-Piece Starter Kit with Vacuum Seal Roll and Bags

4.4749 out of 5 stars
4.4749 out of 5 Stars. 796 reviews
Available for Shipping

Jimmy Dean Fully Cooked Original Pork Sausage Links, 48 ct. $10.87 $0.23/ea

Jimmy Dean Fully Cooked Original Pork Sausage Links, 48 ct.
current price $10.87
$0.23/ea

Jimmy Dean Fully Cooked Original Pork Sausage Links, 48 ct.

4.5939 out of 5 stars
4.5939 out of 5 Stars. 911 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Wattbricks Energy 120-Watt Peak With 99.2Whr Portable Power Station $49.98

Wattbricks Energy 120-Watt Peak With 99.2Whr Portable Power Station
current price $49.98

Wattbricks Energy 120-Watt Peak With 99.2Whr Portable Power Station

4.4286 out of 5 stars
4.4286 out of 5 Stars. 14 reviews
Available for Shipping

Dave's Killer Bread 21 Whole Grains 27 oz., 2 pk. $10.26 $0.19/oz

Dave's Killer Bread 21 Whole Grains 27 oz., 2 pk.
current price $10.26
$0.19/oz

Dave's Killer Bread 21 Whole Grains 27 oz., 2 pk.

4.7461 out of 5 stars
4.7461 out of 5 Stars. 3249 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 2-Pack Fashion Beach Towels, 40" x 72" $19.98

Member's Mark 2-Pack Fashion Beach Towels, 40" x 72"
Do the Wave, variant on Member's Mark 2-Pack Fashion Beach Towels, 40" x 72"
Canberra Stripe, variant on Member's Mark 2-Pack Fashion Beach Towels, 40" x 72"
Journal Floral, variant on Member's Mark 2-Pack Fashion Beach Towels, 40" x 72"
Pineapple Garden, variant on Member's Mark 2-Pack Fashion Beach Towels, 40" x 72"
current price $19.98
Options from $19.98 – $21.84

Member's Mark 2-Pack Fashion Beach Towels, 40" x 72"

4.875 out of 5 stars
4.875 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 3-Tier Standing Wire Basket $42.85

Member's Mark 3-Tier Standing Wire Basket
current price $42.85

Member's Mark 3-Tier Standing Wire Basket

4.7726 out of 5 stars
4.7726 out of 5 Stars. 343 reviews
Available for Shipping

Taylor Farms Brussels Sprouts 2 lbs. $4.92 $2.46/lb

Taylor Farms Brussels Sprouts 2 lbs.
current price $4.92
$2.46/lb

Taylor Farms Brussels Sprouts 2 lbs.

4.5463 out of 5 stars
4.5463 out of 5 Stars. 3379 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Wonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz. $17.98 $0.75/oz

Wonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz.
current price $17.98
$0.75/oz

Wonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz.

4.7973 out of 5 stars
4.7973 out of 5 Stars. 8657 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Chinet Classic Dinner Paper Plates, 10.375", 165 ct. $21.68 $0.13/ea

Chinet Classic Dinner Paper Plates, 10.375", 165 ct.
current price $21.68
$0.13/ea

Chinet Classic Dinner Paper Plates, 10.375", 165 ct.

4.6686 out of 5 stars
4.6686 out of 5 Stars. 8923 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Formaggio Cheese Artisan Meat & Mozzarella Variety Wraps 22 oz. $12.94 Was $13.98 $0.59/oz

Formaggio Cheese Artisan Meat & Mozzarella Variety Wraps 22 oz.
current price Now $12.94, Was $13.98
$0.59/oz
$1.04 off

Formaggio Cheese Artisan Meat & Mozzarella Variety Wraps 22 oz.

4.3083 out of 5 stars
4.3083 out of 5 Stars. 2621 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Aluminum Steam Table Lids, Half Size 30 ct. $9.98 $0.33/ea

Member's Mark Aluminum Steam Table Lids, Half Size 30 ct.
current price $9.98
$0.33/ea
From $9.98

Member's Mark Aluminum Steam Table Lids, Half Size 30 ct.

4.7659 out of 5 stars
4.7659 out of 5 Stars. 1969 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Hastings Fabric Swivel Counter Stool, Brown $92.12 Was $169.00

Member's Mark Hastings Fabric Swivel Counter Stool, Brown
current price Now $92.12, Was $169.00
$76.88 off

Member's Mark Hastings Fabric Swivel Counter Stool, Brown

3.375 out of 5 stars
3.375 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 35 oz. $8.98 Was $9.98 $0.26/oz

Instant Savings
Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 35 oz.
current price Now $8.98, Was $9.98
$0.26/oz
$1 off
Ends Oct 01

Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 35 oz.

4.7047 out of 5 stars
4.7047 out of 5 Stars. 4592 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz. $9.98 $0.62/oz

Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz.
current price $9.98
$0.62/oz

Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz.

4.3586 out of 5 stars
4.3586 out of 5 Stars. 1620 reviews
Available for Shipping

Ninja Crispi 5-in-1 Portable Glass Air Fryer Cooking System, Bonus Glass Containers & Accessories

Ninja Crispi 5-in-1 Portable Glass Air Fryer Cooking System, Bonus Glass Containers & Accessories
Members-only price

Ninja Crispi 5-in-1 Portable Glass Air Fryer Cooking System, Bonus Glass Containers & Accessories

4.6153 out of 5 stars
4.6153 out of 5 Stars. 603 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lawry's Seasoned Salt, 40 oz. $7.48 $0.19/oz

Lawry's Seasoned Salt, 40 oz.
current price $7.48
$0.19/oz

Lawry's Seasoned Salt, 40 oz.

4.8688 out of 5 stars
4.8688 out of 5 Stars. 3019 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Toasted Variety Pack Crackers, 40 oz. $12.82 $0.32/oz

Toasted Variety Pack Crackers, 40 oz.
current price $12.82
$0.32/oz

Toasted Variety Pack Crackers, 40 oz.

4.6363 out of 5 stars
4.6363 out of 5 Stars. 1955 reviews
Out of stock