Meat & Seafood(181+)
Prices may vary in club and online
Member's Mark 93/7 Ground Beef, Case, priced per pound, $116.54, $6.07/lb

$11654
current price $116.54avg. price
$6.07/lb
Final cost by weight
Member's Mark 93/7 Ground Beef, Case, priced per pound
4.6923 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark USDA Choice Angus Beef Ribeye Steak, Thin Sliced, priced per pound, $52.40, $14.97/lb

$5240
current price $52.40avg. price
$14.97/lb
Final cost by weight
Member's Mark USDA Choice Angus Beef Ribeye Steak, Thin Sliced, priced per pound
4.4773 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Sirloin Tip, Cryovac, priced per pound, $73.05, $6.84/lb

$7305
current price $73.05avg. price
$6.84/lb
Final cost by weight
Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Sirloin Tip, Cryovac, priced per pound
4.4152 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound, $41.76, $18.98/lb

$4176
current price $41.76avg. price
$18.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound
4.5539 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
80%/20% Ground Chuck Chub, Case, priced per pound, $418.42, $4.97/lb

$41842
current price $418.42avg. price
$4.97/lb
Final cost by weight
80%/20% Ground Chuck Chub, Case, priced per pound
4.5625 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Lobster Roll Meal Kit, Frozen, 8 ct., $99.98, $12.50/ea

$9998
current price $99.98$12.50/ea
Member's Mark Lobster Roll Meal Kit, Frozen, 8 ct.
3.8671 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Filet Mignon, priced per pound, $46.13, $19.97/lb

$4613
current price $46.13avg. price
$19.97/lb
Final cost by weight
Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Filet Mignon, priced per pound
4.5179 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Pork Belly, Tray, priced per pound, $14.89, $4.47/lb

$1489
current price $14.89avg. price
$4.47/lb
Final cost by weight
Pork Belly, Tray, priced per pound
4.5337 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark USDA Prime Beef Strip Steak, priced per pound, $29.04, $16.98/lb

$2904
current price $29.04avg. price
$16.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark USDA Prime Beef Strip Steak, priced per pound
4.5042 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Short Ribs, Bone-in, Cryovac, priced per pound, 2 per bag, $164.55, $10.97/lb

$16455
current price $164.55avg. price
$10.97/lb
Final cost by weight
Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Short Ribs, Bone-in, Cryovac, priced per pound, 2 per bag
4.3038 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Grass Fed Beef NY Strip Steak, priced per pound, $21.18, $14.12/lb

$2118
current price $21.18avg. price
$14.12/lb
Final cost by weight
Member's Mark Grass Fed Beef NY Strip Steak, priced per pound
3.9 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Tenderloins, Cryovac, priced per pound, $147.38, $19.97/lb

$14738
current price $147.38avg. price
$19.97/lb
Final cost by weight
Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Tenderloins, Cryovac, priced per pound
4.5451 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Bone-In Pork Boston Butt, Case, priced per pound, $168.46, $2.34/lb

$16846
current price $168.46avg. price
$2.34/lb
Final cost by weight
Bone-In Pork Boston Butt, Case, priced per pound
4.6899 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Eye of Round, Cryovac, priced per pound, $44.07, $5.86/lb

$4407
current price $44.07avg. price
$5.86/lb
Final cost by weight
Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Eye of Round, Cryovac, priced per pound
4.475 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark USDA Choice Angus Beef London Broil Steak, priced per pound, $28.63, $8.47/lb

$2863
current price $28.63avg. price
$8.47/lb
Final cost by weight
Member's Mark USDA Choice Angus Beef London Broil Steak, priced per pound
4.5039 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Organic Chicken Tenders, priced per pound, $28.41, $5.98/lb

$2841
current price $28.41avg. price
$5.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Organic Chicken Tenders, priced per pound
4.2239 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Uncured Black Forest Ham, priced per pound, $34.80, $3.48/lb

$3480
current price $34.80avg. price
$3.48/lb
Final cost by weight
Member's Mark Uncured Black Forest Ham, priced per pound
4.5379 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Organic Whole Chickens, priced per pound, $26.55, $2.47/lb

$2655
current price $26.55avg. price
$2.47/lb
Final cost by weight
Member's Mark Organic Whole Chickens, priced per pound
4.4909 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark USDA Prime Whole Beef Ribeye, Cryovac, priced per pound, $304.23, $17.97/lb

$30423
current price $304.23avg. price
$17.97/lb
Final cost by weight
Member’s Mark USDA Prime Whole Beef Ribeye, Cryovac, priced per pound
4.366 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Lobster Bisque 2 pk., $10.48, Was $11.48, $0.22/oz

Now$1048
current price Now $10.48, Was $11.48$11.48
$0.22/oz
$1 off
Member's Mark Lobster Bisque 2 pk.
4.3024 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Whole Boneless Pork Loins, Case, priced per pound, $112.62, $2.34/lb

$11262
current price $112.62avg. price
$2.34/lb
Final cost by weight
Whole Boneless Pork Loins, Case, priced per pound
4.7241 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Loin T-Bone Steak, priced per pound, $47.27, $15.97/lb

$4727
current price $47.27avg. price
$15.97/lb
Final cost by weight
Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Loin T-Bone Steak, priced per pound
4.6263 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Extra Trim Tenderloins, Cryovac, priced per pound, $154.35, $29.97/lb

$15435
current price $154.35avg. price
$29.97/lb
Final cost by weight
Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Extra Trim Tenderloins, Cryovac, priced per pound
4.7207 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Pork Loin Back Ribs, Case, priced per pound, $180.86, $3.34/lb

$18086
current price $180.86avg. price
$3.34/lb
Final cost by weight
Pork Loin Back Ribs, Case, priced per pound
4.4189 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Boneless Uncured Carver Ham, Priced Per Pound, $10.84, $2.97/lb

$1084
current price $10.84avg. price
$2.97/lb
Final cost by weight
Member's Mark Boneless Uncured Carver Ham, Priced Per Pound
4.5 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark USDA Prime Whole Beef Strip Loin, Cryovac, priced per pound, $200.58, $15.97/lb

$20058
current price $200.58avg. price
$15.97/lb
Final cost by weight
Member’s Mark USDA Prime Whole Beef Strip Loin, Cryovac, priced per pound
4.4717 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Brisket Flat, Cryovac, priced per pound, $65.63, $9.47/lb

$6563
current price $65.63avg. price
$9.47/lb
Final cost by weight
Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Brisket Flat, Cryovac, priced per pound
4.602 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Pork Spare Ribs, Case, priced per pound, $125.95, $2.84/lb

$12595
current price $125.95avg. price
$2.84/lb
Final cost by weight
Pork Spare Ribs, Case, priced per pound
4.5926 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Pork Stew Meat, Boneless, priced per pound, $15.45, $3.48/lb

$1545
current price $15.45avg. price
$3.48/lb
Final cost by weight
Member's Mark Pork Stew Meat, Boneless, priced per pound
4.6102 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Whole Beef Chuck Roll, Case, priced per pound, $530.90, $6.97/lb

$53090
current price $530.90avg. price
$6.97/lb
Final cost by weight
Whole Beef Chuck Roll, Case, priced per pound
4.3333 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark USDA Prime Whole Beef Tenderloin, Cryovac, priced per pound, $176.59, $23.96/lb

$17659
current price $176.59avg. price
$23.96/lb
Final cost by weight
Member's Mark USDA Prime Whole Beef Tenderloin, Cryovac, priced per pound
4.376 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Tilapia Fillet Portions, Frozen, 3 lbs., $12.64, Was $14.64, $4.21/lb

Now$1264
current price Now $12.64, Was $14.64$14.64
$4.21/lb
$2 off
Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Tilapia Fillet Portions, Frozen, 3 lbs.
4.6124 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
USDA Choice Angus Beef Whole Brisket, Case, priced per pound, $419.45, $5.64/lb

$41945
current price $419.45avg. price
$5.64/lb
Final cost by weight
USDA Choice Angus Beef Whole Brisket, Case, priced per pound
4.3333 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Chuck Steak, Thin Sliced, priced per pound, $26.01, $7.93/lb

$2601
current price $26.01avg. price
$7.93/lb
Final cost by weight
Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Chuck Steak, Thin Sliced, priced per pound
4.4353 out of 5 stars
Out of stock
USDA Choice Angus Beef Special Trim, Case, priced per pound, $463.15, $5.97/lb

$46315
current price $463.15avg. price
$5.97/lb
Final cost by weight
USDA Choice Angus Beef Special Trim, Case, priced per pound
4.875 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark Jumbo Gulf Shrimp, Service Counter, $10.47, $10.47/lb

$1047
current price $10.47avg. price
$10.47/lb
Final cost by weight
Member's Mark Jumbo Gulf Shrimp, Service Counter
4.6667 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark Cold Water Lobster Tails, Service Counter, $29.98, $29.98/lb

$2998
current price $29.98avg. price
$29.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Cold Water Lobster Tails, Service Counter
4 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark USDA Prime Beef Sirloin Top Butt Center Cut, Cryovac, priced per pound, $77.47, $11.46/lb

$7747
current price $77.47avg. price
$11.46/lb
Final cost by weight
Member's Mark USDA Prime Beef Sirloin Top Butt Center Cut, Cryovac, priced per pound
4.3611 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Short Loin, Bone-in, Cryovac, priced per pound, $209.68, $14.12/lb

$20968
current price $209.68avg. price
$14.12/lb
Final cost by weight
Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Short Loin, Bone-in, Cryovac, priced per pound
4.0625 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Breasts, Case, priced per pound, $254.50, $5.09/lb

$25450
current price $254.50avg. price
$5.09/lb
Final cost by weight
Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Breasts, Case, priced per pound
3.6667 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark Cold Smoked Atlantic Salmon, Case 18 ct., $221.96

$22196
current price $221.96Member's Mark Cold Smoked Atlantic Salmon, Case 18 ct.
4.5652 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark Atlantic Salmon Fillet, Skinless, Case, priced per pound, $379.80, $11.27/lb

$37980
current price $379.80avg. price
$11.27/lb
Final cost by weight
Member's Mark Atlantic Salmon Fillet, Skinless, Case, priced per pound
4.6699 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark USDA Prime Whole Ribeye, Cyrovac, Case, priced per pound, $1,426.30, $16.78/lb

$1,42630
current price $1,426.30avg. price
$16.78/lb
Final cost by weight
Member's Mark USDA Prime Whole Ribeye, Cyrovac, Case, priced per pound
4 out of 5 stars
Out of stock
Skin-On Atlantic Salmon Fillet, Case, priced per pound, $389.85, $10.33/lb

$38985
current price $389.85avg. price
$10.33/lb
Final cost by weight
Skin-On Atlantic Salmon Fillet, Case, priced per pound
5 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Bottom Round, Cryovac, priced per pound, $82.87, $5.84/lb

$8287
current price $82.87avg. price
$5.84/lb
Final cost by weight
Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Bottom Round, Cryovac, priced per pound
4.6596 out of 5 stars
Out of stock