Grocery Promotions

Prices may vary in club and online
Shops & PromotionsPromotionsGrocery PromotionsP&G ISB/FREE DELIVERY JAN '26Appetizers & Party TraysSnacks for Heart HealthSnackingEasy Meal NightStocking up for school? Genius.Food Stock UpWellness EventSummer BrunchSummer DessertsBBQGrocery BrandsConagra B2BCocktail Recipes Big Game Essentials General MillsRed Bull Energy Drink Shop - OctoberFrito-Lay Favorites!Sam's Club FavoritesFall Football Sips & SnacksBetter for You Sips & SnacksTaco NightFizzy FavoritesRed Bull EnergyHoliday Favorites For YouBack-to-School EssentialsQuaker & Starbucks Breakfast FavoritesFrito Lay FavoritesEveryday Snacks for Every School-Day OccasionPepsiCo Beverage FavoritesFight Hunger. Spark Change. Sam's Club 1 item = 5 meals*Soda Favorites.Unlock $10 Sam's Cash - Bundle PepsiCo Back to School EssentialsSouthwest FlavorsFrito-Lay Favorite ChipsPepsiCo Summer EssentialsFrito-Lay FavoriteFootball Sips & Snacks Back to School EssentialsMars Wrigley Summer Delicious Snacks For Any Celebration!Meals, Sides and Ingredients Flavorful Lent-Ready SeafoodNature MadePepsiCo Holiday EssentialsSeasonal FlavorsSip More, Ship FreeBreakfast FavoritesPeppermint EverythingGrab all of your favorites Member's Mark Presents FujiSan Handcrafted Sushi Gatorade & Propel FavoritesEveryday Snacking Your Ultimate Grilling LineupCoca-Cola x Sam's Club Meals Summer programKellogg's Breakfast FavoritesFrito-Lay FavesHeart Health Vitamins & SupplementsPremier Protein 30GMonster September TPR OnlineSnacks and Sweet TreatsOn-the-go snacks that score every timeHere's to a New You.PepsiCo Soda FavoritesFight Hunger.Community CoffeeBreakfast Favorites.Coca-Cola x Sam's Club Meals programSam's Club Meals EnchiladasPlantersHydration Essentials Sam's Club Meals Pizza.Easy Summer Hosting Starts HereOrange Cream SwirlMars HalloweenGatorade & Propel FavesKellogg's Hero CampaignPack The Cart. Punch Your TicketCelebrate Hispanic HeritageRace to the club- NissinBack to School with Tyson FoodsGatorade EssentialsLiquid IV x VossRanch Water Recipe Patron Ranch WaterNature ValleyNissin Back to School Better For YouWake Up Your Best SelfRefreshment, delivered. Spring Pantry Must Haves Spring Pantry Must Haves!Back to School with Nabisco Snacks Supply ListSummer Snacking SeriesSummer Pantry Must HavesTwo Classics. One Winning Combo.Your MVPs of Tailgate SeasonSummer Snacking Series.Tito's Garden Highball Hydrate Your Summer!5-hour ENERGYHolidays Deserve Pepsi®Back to School SnacksReturn to SchoolFrom cheesy crunch to sweet treats and bold flavor, we’ve got you covered.Nissin FoodsRed Bull Energy Drink 8.4ozSummer Pantry Must Haves.
Sort by|

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8263 out of 5 stars
4.8263 out of 5 Stars. 5543 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
Sponsored
current price $5.48
$0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.

4.7979 out of 5 stars
4.7979 out of 5 Stars. 19750 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Puffs Plus Lotion 2-Ply Facial Tissues 12 Cube Boxes, 72 tissues/box, $18.34, $0.02/ea

Puffs Plus Lotion 2-Ply Facial Tissues 12 Cube Boxes, 72 tissues/box
current price $18.34
$0.02/ea
From $18.34

Puffs Plus Lotion 2-Ply Facial Tissues 12 Cube Boxes, 72 tissues/box

4.5272 out of 5 stars
4.5272 out of 5 Stars. 13598 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk., $9.98, $0.83/ea

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk.
current price $9.98
$0.83/ea

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk.

4.6712 out of 5 stars
4.6712 out of 5 Stars. 7068 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 12-Piece Modern Gold Rim Crystal Drinkware Set, $24.97

Member's Mark 12-Piece Modern Gold Rim Crystal Drinkware Set
current price $24.97

Member's Mark 12-Piece Modern Gold Rim Crystal Drinkware Set

4.2188 out of 5 stars
4.2188 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk., $9.98, $0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
Sponsored
current price $9.98
$0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.

4.6978 out of 5 stars
4.6978 out of 5 Stars. 5861 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk., $10.38, $0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
current price $10.38
$0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.

4.7473 out of 5 stars
4.7473 out of 5 Stars. 3130 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Quaker Chewy Granola Bar, Variety Pack, 60 ct., $11.48, $0.19/ea

Quaker Chewy Granola Bar, Variety Pack, 60 ct.
current price $11.48
$0.19/ea

Quaker Chewy Granola Bar, Variety Pack, 60 ct.

4.673 out of 5 stars
4.673 out of 5 Stars. 3223 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Premier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.

Premier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only price

Premier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate, 11 fl. oz., 15 pk.

4.7799 out of 5 stars
4.7799 out of 5 Stars. 18040 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pepsi Cola 12 fl. oz., 36 pk., $17.28, $0.04/foz

Pepsi Cola 12 fl. oz., 36 pk.
Sponsored
current price $17.28
$0.04/foz

Pepsi Cola 12 fl. oz., 36 pk.

4.8002 out of 5 stars
4.8002 out of 5 Stars. 7148 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Velveeta Shells and Cheese Original Microwavable Sauce Cups, 2.39 oz., 12 ct., $9.98, $0.35/oz

Velveeta Shells and Cheese Original Microwavable Sauce Cups, 2.39 oz., 12 ct.
current price $9.98
$0.35/oz

Velveeta Shells and Cheese Original Microwavable Sauce Cups, 2.39 oz., 12 ct.

4.6914 out of 5 stars
4.6914 out of 5 Stars. 4115 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Country Pride Breaded Chicken Breast Tenders, Frozen, 5 lbs., $16.74, $3.35/lb

Country Pride Breaded Chicken Breast Tenders, Frozen, 5 lbs.
current price $16.74
$3.35/lb

Country Pride Breaded Chicken Breast Tenders, Frozen, 5 lbs.

4.5033 out of 5 stars
4.5033 out of 5 Stars. 6277 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Nestle Coffee mate Liquid Non-Dairy Refrigerated Coffee Creamer, French Vanilla, 66 fl. oz., $5.68, $0.09/foz

Nestle Coffee mate Liquid Non-Dairy Refrigerated Coffee Creamer, French Vanilla, 66 fl. oz.
current price $5.68
$0.09/foz

Nestle Coffee mate Liquid Non-Dairy Refrigerated Coffee Creamer, French Vanilla, 66 fl. oz.

4.8261 out of 5 stars
4.8261 out of 5 Stars. 8528 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Organic Sweet Petite Baby Carrots, 3 lbs., $4.67, $1.56/lb

Organic Sweet Petite Baby Carrots, 3 lbs.
current price $4.67
$1.56/lb

Organic Sweet Petite Baby Carrots, 3 lbs.

4.6407 out of 5 stars
4.6407 out of 5 Stars. 3529 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk., $22.77, $4.55/lb

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk.
current price $22.77
$4.55/lb

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk.

4.7694 out of 5 stars
4.7694 out of 5 Stars. 7108 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Blackberries 18 oz., $7.92, $0.44/oz

Blackberries 18 oz.
current price $7.92
$0.44/oz

Blackberries 18 oz.

4.4301 out of 5 stars
4.4301 out of 5 Stars. 11245 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Apple & Eve 100% Juice Variety Pack, 6.75 fl. oz., 36 pk., $11.98, $0.05/foz

Apple & Eve 100% Juice Variety Pack, 6.75 fl. oz., 36 pk.
current price $11.98
$0.05/foz

Apple & Eve 100% Juice Variety Pack, 6.75 fl. oz., 36 pk.

4.7845 out of 5 stars
4.7845 out of 5 Stars. 3230 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk., $18.48, $0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.

4.7361 out of 5 stars
4.7361 out of 5 Stars. 10530 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk., $11.98, $0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
current price $11.98
$0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.

4.8583 out of 5 stars
4.8583 out of 5 Stars. 25747 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk., $18.48, $0.62/ea

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.

4.7487 out of 5 stars
4.7487 out of 5 Stars. 2702 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tide Liquid Laundry Detergent, Original, 152 loads, 170 fl. oz., $24.98, $0.15/foz

Tide Liquid Laundry Detergent, Original, 152 loads, 170 fl. oz.
current price $24.98
$0.15/foz

Tide Liquid Laundry Detergent, Original, 152 loads, 170 fl. oz.

4.746 out of 5 stars
4.746 out of 5 Stars. 13156 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tyson Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 5 lbs., $11.97, $2.39/lb

Tyson Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 5 lbs.
current price $11.97
$2.39/lb

Tyson Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 5 lbs.

4.5263 out of 5 stars
4.5263 out of 5 Stars. 11177 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk., $7.28, $1.82/ea

Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk.
current price $7.28
$1.82/ea

Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk.

4.8853 out of 5 stars
4.8853 out of 5 Stars. 18370 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Crest Complete + Scope Outlast Ultra Toothpaste, 6.3 oz., 5 pk., $11.48, $0.36/oz

Crest Complete + Scope Outlast Ultra Toothpaste, 6.3 oz., 5 pk.
current price $11.48
$0.36/oz
From $11.48

Crest Complete + Scope Outlast Ultra Toothpaste, 6.3 oz., 5 pk.

4.7367 out of 5 stars
4.7367 out of 5 Stars. 5796 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk., $13.14, $0.29/oz

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
current price $13.14
$0.29/oz

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.

4.8367 out of 5 stars
4.8367 out of 5 Stars. 2921 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tide with Ultra Downy Liquid Laundry Detergent, April Fresh Scent, 100 Loads, 128 fl oz, $19.48, $0.15/foz

Tide with Ultra Downy Liquid Laundry Detergent, April Fresh Scent, 100 Loads, 128 fl oz
current price $19.48
$0.15/foz

Tide with Ultra Downy Liquid Laundry Detergent, April Fresh Scent, 100 Loads, 128 fl oz

4.7176 out of 5 stars
4.7176 out of 5 Stars. 1728 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hidden Valley Original Ranch Salad Dressing and Seasoning Mix, 16 oz., $8.98, $0.56/oz

Hidden Valley Original Ranch Salad Dressing and Seasoning Mix, 16 oz.
current price $8.98
$0.56/oz

Hidden Valley Original Ranch Salad Dressing and Seasoning Mix, 16 oz.

4.8724 out of 5 stars
4.8724 out of 5 Stars. 9238 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Red Baron Pepperoni Classic Crust Frozen Pizza, 61.81 oz., 3 pk., $11.98, $3.99/ea

Red Baron Pepperoni Classic Crust Frozen Pizza, 61.81 oz., 3 pk.
current price $11.98
$3.99/ea

Red Baron Pepperoni Classic Crust Frozen Pizza, 61.81 oz., 3 pk.

4.6866 out of 5 stars
4.6866 out of 5 Stars. 4059 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk., $42.48, $0.11/foz

Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk.
current price $42.48
$0.11/foz

Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk.

4.7287 out of 5 stars
4.7287 out of 5 Stars. 4228 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Premier Protein 30g High Protein Shake, Vanilla, 11 fl. oz., 15 pk.

Premier Protein 30g High Protein Shake, Vanilla, 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only price

Premier Protein 30g High Protein Shake, Vanilla, 11 fl. oz., 15 pk.

4.7594 out of 5 stars
4.7594 out of 5 Stars. 12377 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gorton’s Super Crunchy Fish Sticks, Frozen, 64 ct., $12.86, Was $13.86, $3.38/lb

Instant Savings
Gorton’s Super Crunchy Fish Sticks, Frozen, 64 ct.
current price Now $12.86, Was $13.86
$3.38/lb
$1 off
Ends Oct 15

Gorton’s Super Crunchy Fish Sticks, Frozen, 64 ct.

4.6909 out of 5 stars
4.6909 out of 5 Stars. 4917 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Premier Protein 30g High Protein Shake, Café Latte 11 fl. oz., 15 pk.

Premier Protein 30g High Protein Shake, Café Latte 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only price

Premier Protein 30g High Protein Shake, Café Latte 11 fl. oz., 15 pk.

4.8211 out of 5 stars
4.8211 out of 5 Stars. 13933 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Slim Jim Snack Sized Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.28 oz., 120 pk., $26.98, $0.80/oz

Slim Jim Snack Sized Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.28 oz., 120 pk.
current price $26.98
$0.80/oz

Slim Jim Snack Sized Smoked Meat Sticks, Original Flavor, 0.28 oz., 120 pk.

4.7539 out of 5 stars
4.7539 out of 5 Stars. 7668 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Del Monte Golden Sweet Whole Kernel Corn, 15.25 oz., 8 pk., $8.42, $1.05/ea

Del Monte Golden Sweet Whole Kernel Corn, 15.25 oz., 8 pk.
current price $8.42
$1.05/ea

Del Monte Golden Sweet Whole Kernel Corn, 15.25 oz., 8 pk.

4.8205 out of 5 stars
4.8205 out of 5 Stars. 8018 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Frosted Flakes Cereal, 55 oz., $7.88, $0.14/oz

Frosted Flakes Cereal, 55 oz.
current price $7.88
$0.14/oz

Frosted Flakes Cereal, 55 oz.

4.7115 out of 5 stars
4.7115 out of 5 Stars. 2901 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Kraft Singles American Cheese Slices 3 lbs., 72 ct., $9.36, $0.13/ea

Kraft Singles American Cheese Slices 3 lbs., 72 ct.
current price $9.36
$0.13/ea

Kraft Singles American Cheese Slices 3 lbs., 72 ct.

4.818 out of 5 stars
4.818 out of 5 Stars. 13870 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Del Monte Cut Green Beans, 14.5 oz., 8 pk., $8.42, $0.07/oz

Del Monte Cut Green Beans, 14.5 oz., 8 pk.
current price $8.42
$0.07/oz

Del Monte Cut Green Beans, 14.5 oz., 8 pk.

4.8095 out of 5 stars
4.8095 out of 5 Stars. 11100 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hellmann's Real Mayonnaise, 25 fl. oz., 3 pk., $14.88, $0.20/foz

Hellmann's Real Mayonnaise, 25 fl. oz., 3 pk.
current price $14.88
$0.20/foz

Hellmann's Real Mayonnaise, 25 fl. oz., 3 pk.

4.5483 out of 5 stars
4.5483 out of 5 Stars. 7841 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Chobani Nonfat Greek Yogurt Fruit On The Bottom Variety Pack, 5.3 oz., 16 ct., $12.87, Was $13.87, $0.80/ea

Chobani Nonfat Greek Yogurt Fruit On The Bottom Variety Pack, 5.3 oz., 16 ct.
current price Now $12.87, Was $13.87
$0.80/ea
$1 off

Chobani Nonfat Greek Yogurt Fruit On The Bottom Variety Pack, 5.3 oz., 16 ct.

4.6761 out of 5 stars
4.6761 out of 5 Stars. 4755 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

belVita Bites Breakfast Biscuits, Variety Pack, 1 oz., 36 pk., $14.48, $0.40/oz

belVita Bites Breakfast Biscuits, Variety Pack, 1 oz., 36 pk.
current price $14.48
$0.40/oz

belVita Bites Breakfast Biscuits, Variety Pack, 1 oz., 36 pk.

4.6903 out of 5 stars
4.6903 out of 5 Stars. 3555 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pace Chunky Salsa, Medium, 38 oz., 2 ct., $7.48, $0.10/oz

Pace Chunky Salsa, Medium, 38 oz., 2 ct.
current price $7.48
$0.10/oz

Pace Chunky Salsa, Medium, 38 oz., 2 ct.

4.7489 out of 5 stars
4.7489 out of 5 Stars. 3580 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cosmic Crisp Apples, 4 lbs., $6.56, $1.64/lb

Cosmic Crisp Apples, 4 lbs.
current price $6.56
$1.64/lb

Cosmic Crisp Apples, 4 lbs.

4.5863 out of 5 stars
4.5863 out of 5 Stars. 6822 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Quaker Instant Oatmeal, Variety Pack, 1.51 oz., 52 pk., $10.98, $0.21/ea

Quaker Instant Oatmeal, Variety Pack, 1.51 oz., 52 pk.
current price $10.98
$0.21/ea

Quaker Instant Oatmeal, Variety Pack, 1.51 oz., 52 pk.

4.7987 out of 5 stars
4.7987 out of 5 Stars. 4282 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Battered Onion Rings, Frozen, 2 lbs., 5 pk., $25.98, $2.60/lb

Member's Mark Battered Onion Rings, Frozen, 2 lbs., 5 pk.
current price $25.98
$2.60/lb

Member's Mark Battered Onion Rings, Frozen, 2 lbs., 5 pk.

4.4278 out of 5 stars
4.4278 out of 5 Stars. 187 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz., $4.48, $0.28/oz

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz.
current price $4.48
$0.28/oz

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz.

4.7539 out of 5 stars
4.7539 out of 5 Stars. 3502 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Dr Pepper Soda 12 fl. oz. cans, 36 pk., $17.28, $0.04/foz

Dr Pepper Soda 12 fl. oz. cans, 36 pk.
current price $17.28
$0.04/foz

Dr Pepper Soda 12 fl. oz. cans, 36 pk.

4.7721 out of 5 stars
4.7721 out of 5 Stars. 6897 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz., $4.48, $0.29/oz

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz.

4.7398 out of 5 stars
4.7398 out of 5 Stars. 7220 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

RITZ Original Crackers, 3.43 oz., 18 pk., $10.28, $0.17/oz

RITZ Original Crackers, 3.43 oz., 18 pk.
current price $10.28
$0.17/oz

RITZ Original Crackers, 3.43 oz., 18 pk.

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 9664 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nabisco Classic Mix Cookie & Cracker Variety Pack, 1 oz., 40 pk., $12.98, $0.32/oz

Nabisco Classic Mix Cookie & Cracker Variety Pack, 1 oz., 40 pk.
current price $12.98
$0.32/oz

Nabisco Classic Mix Cookie & Cracker Variety Pack, 1 oz., 40 pk.

4.7409 out of 5 stars
4.7409 out of 5 Stars. 1540 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery