Seasonal & Occasions(987+)
Prices may vary in club and online
Seasonal & OccasionsGift GuideMother's DayEasterChristmasFall EverythingGifting HomeFather's Day Spring RefreshGifting TechEaster Inspired FoodsMother’s Day MealsDining al FrescoComfort FoodsFather's Day MealsDisaster RecoveryGame Day EssentialsGifts for HerValentine's DayChristmas DecorTrending Holiday GiftsGifts by PriceMother's Day BrunchParty PrepGraduationThanksgivingCozy Movie Night EssentialsBreak Apart GiftsPumpkin EverythingGifts for HimLuxe GiftsFall FlavorsGraduation GiftsGifts Under $25Last Minute GiftingMake a SmoothieGifting Clothing, Shoes & AccessoriesJewelry Gifts For HerIndoor Shop by LookEaster DessertsTech FavoritesDIY Gingerbread housesShop All Holiday DecorOutdoor Shop by LookClassic ChristmasValentine's Day JewelryKitchen and DiningHome EssentialsGifts Under $100Spa Day EssentialsEaster GiftingStocking StuffersFall ScentsCollege Prep GiftsMother's Day Beauty GiftsWreaths, Garlands & TopiarySoupsSpring Refresh EssentialsGraduation TechFashionistaHousewarmingGifts for AnyoneClassic Holiday DecorColorful & Fun Outdoor DecorDate Night FashionHoliday BlushOutdoor HobbiesFun & BrightMen's Clothing & AccessoriesValentine's Day Candy & TreatsHoliday TablescapeSeasonal DessertsCovered PorchEaster CandyEvergreen EleganceTopiaryGift IdeasTravel EssentialsHarvest DecorBeach EssentialsPet Gifts
Sort by|
Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct., $14.58, $0.21/ea

Sponsored
$1458
current price $14.58$0.21/ea
Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct.
4.6782 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk., $8.88, $0.44/oz

Sponsored
$888
current price $8.88$0.44/oz
Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
4.815 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Strawberry Lemonade, 52 fl. oz., 2 pk., $4.84, $0.05/foz

$484
current price $4.84$0.05/foz
Member's Mark Strawberry Lemonade, 52 fl. oz., 2 pk.
4.7471 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Lavender, 200 ct., $19.98, Was $20.98, $0.10/ea

Now$1998
current price Now $19.98, Was $20.98$20.98
$0.10/ea
$1 off
Member's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Lavender, 200 ct.
4.8207 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound, $15.17, $4.74/lb

$1517
current price $15.17avg. price
$4.74/lb
Final cost by weight
Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound
4.2394 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes, $19.56, $0.14/sft

Sponsored
$1956
current price $19.56$0.14/sft
From $19.56
DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes
4.5407 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Clear Plastic Spoons, Heavyweight 300 ct. , $16.48, $0.05/ea

$1648
current price $16.48$0.05/ea
Member's Mark Clear Plastic Spoons, Heavyweight 300 ct.
4.881 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz., $17.98, $0.37/oz

$1798
current price $17.98$0.37/oz
Member's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz.
4.7814 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Whole Bone-In Pork Spare Ribs, Vacuum Pack, priced per pound, $29.06, $2.98/lb

$2906
current price $29.06avg. price
$2.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Whole Bone-In Pork Spare Ribs, Vacuum Pack, priced per pound
4.59 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk., $9.98, $0.21/oz

Sponsored
$998
current price $9.98$0.21/oz
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
4.7104 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Pineapple Jalapeno Popper Dip, 24 oz., $7.77, $0.32/oz

$777
current price $7.77$0.32/oz
Member's Mark Pineapple Jalapeno Popper Dip, 24 oz.
4.612 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Spinach and Ricotta Ravioli 19 oz., 2 pk., $8.78, $0.23/oz

$878
current price $8.78$0.23/oz
Member's Mark Spinach and Ricotta Ravioli 19 oz., 2 pk.
4.4953 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 9" New York Style Cheesecake, Frozen, 12 slices, $14.84, $1.24/ea

$1484
current price $14.84$1.24/ea
Member's Mark 9" New York Style Cheesecake, Frozen, 12 slices
4.7169 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs., $18.97, $9.48/lb

$1897
current price $18.97$9.48/lb
Member's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.
4.7248 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound, $24.95, $9.98/lb

$2495
current price $24.95avg. price
$9.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound
4.5451 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Uncured Boneless Quarter Sliced Ham, priced per pound, $15.18, $4.67/lb

$1518
current price $15.18avg. price
$4.67/lb
Final cost by weight
Member's Mark Uncured Boneless Quarter Sliced Ham, priced per pound
4.5105 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound, $34.86, $4.98/lb

$3486
current price $34.86avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound
4.2705 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Disinfecting Wipes, Variety Pack, 4 pk., 312 ct., $11.48, $0.04/ea

$1148
current price $11.48$0.04/ea
Member's Mark Disinfecting Wipes, Variety Pack, 4 pk., 312 ct.
4.7496 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Bottom Round Roast, priced per pound, $24.88, $5.98/lb

$2488
current price $24.88avg. price
$5.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Bottom Round Roast, priced per pound
4.5667 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound, $52.40, $14.97/lb

$5240
current price $52.40avg. price
$14.97/lb
Final cost by weight
Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound
4.5585 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz., $14.98, $0.44/oz

$1498
current price $14.98$0.44/oz
Member's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.
4.5016 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Loaded Potato Salad, 3 lbs., $6.98, $2.33/lb

$698
current price $6.98$2.33/lb
Member's Mark Loaded Potato Salad, 3 lbs.
4.3784 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Mesquite Grilled Chicken Fillets, Frozen, 3 lbs., $15.97, Was $17.88, $5.32/lb

Now$1597
current price Now $15.97, Was $17.88$17.88
$5.32/lb
$1.91 off
Member's Mark Mesquite Grilled Chicken Fillets, Frozen, 3 lbs.
4.5481 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark Organic Whole Milk, 64 fl. oz., 3pk., $13.84

$1384
current price $13.84Member’s Mark Organic Whole Milk, 64 fl. oz., 3pk.
4.7288 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark BBQ Baked Beans With Brisket 40 oz., $9.44, $0.24/oz

$944
current price $9.44$0.24/oz
Member's Mark BBQ Baked Beans With Brisket 40 oz.
4.7325 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Premium Silver-Look Cutlery Combo 180 ct., $12.98, $0.07/ea

$1298
current price $12.98$0.07/ea
From $12.98
Member's Mark Premium Silver-Look Cutlery Combo 180 ct.
4.8099 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Fresh Cilantro Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz., $6.73, $0.14/oz

$673
current price $6.73$0.14/oz
Member's Mark Fresh Cilantro Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz.
4.4024 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Rising Crust Pepperoni Pizza, Frozen, 3 pk., $13.76, $4.59/ea

$1376
current price $13.76$4.59/ea
Member's Mark Rising Crust Pepperoni Pizza, Frozen, 3 pk.
4.6622 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Wild Caught Skin-On Sockeye Salmon Fillet, priced per pound, $36.55, $14.62/lb

$3655
current price $36.55avg. price
$14.62/lb
Final cost by weight
Member's Mark Wild Caught Skin-On Sockeye Salmon Fillet, priced per pound
4.4173 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Mini Candy Cookies, 36 ct., $7.78, $0.22/ea

$778
current price $7.78$0.22/ea
Member's Mark Mini Candy Cookies, 36 ct.
4.3278 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Petite Dill Pickles, 46 oz., $4.98, $0.11/oz

$498
current price $4.98$0.11/oz
Member's Mark Petite Dill Pickles, 46 oz.
4.634 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Farm Raised Flame Roasted and Smoked Salmon Slices, 10 oz., $12.77, $1.28/oz

$1277
current price $12.77$1.28/oz
Member's Mark Farm Raised Flame Roasted and Smoked Salmon Slices, 10 oz.
4.5646 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Nonfat Plain Greek Yogurt, 48 oz., $5.93, $0.12/oz

$593
current price $5.93$0.12/oz
Member's Mark Nonfat Plain Greek Yogurt, 48 oz.
4.6257 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark White Plastic Cutlery Packets 200 ct., $27.54, $0.14/ea

$2754
current price $27.54$0.14/ea
Member's Mark White Plastic Cutlery Packets 200 ct.
4.6467 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Top Sirloin Steaks, priced per pound, $35.89, $9.97/lb

$3589
current price $35.89avg. price
$9.97/lb
Final cost by weight
Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Top Sirloin Steaks, priced per pound
4.418 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen, $8.22, $4.11/dz

$822
current price $8.22$4.11/dz
Member's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen
4.711 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bone-In Short Ribs, priced per pound, $44.65, $11.97/lb

$4465
current price $44.65avg. price
$11.97/lb
Final cost by weight
Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bone-In Short Ribs, priced per pound
4.4243 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs., $12.98, $3.71/lb

$1298
current price $12.98$3.71/lb
Member's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs.
4.4038 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Premium Plastic Heavyweight Plates, Combo Pack 48 ct., $16.82, $0.35/ea

$1682
current price $16.82$0.35/ea
From $16.82
Member's Mark Premium Plastic Heavyweight Plates, Combo Pack 48 ct.
4.8259 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Commercial Contractor 42-Gallon Clean-Up Bags, 42 ct., $25.88, $0.62/ea

$2588
current price $25.88$0.62/ea
Member's Mark Commercial Contractor 42-Gallon Clean-Up Bags, 42 ct.
4.8909 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark AAA Alkaline Batteries, 48 pk., $17.98, $0.37/ea

$1798
current price $17.98$0.37/ea
Member's Mark AAA Alkaline Batteries, 48 pk.
4.7178 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark USDA Choice Angus Beef Eye of Round Roast, priced per pound, $30.01, $6.24/lb

$3001
current price $30.01avg. price
$6.24/lb
Final cost by weight
Member's Mark USDA Choice Angus Beef Eye of Round Roast, priced per pound
4.6799 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound, $17.43, $4.98/lb

$1743
current price $17.43avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound
4.6059 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Rising Crust Three Meat Pizza, Frozen, 3 pk., $13.76, $4.59/ea

$1376
current price $13.76$4.59/ea
Member's Mark Rising Crust Three Meat Pizza, Frozen, 3 pk.
3.9746 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound, $101.32, $6.47/lb

$10132
current price $101.32avg. price
$6.47/lb
Final cost by weight
Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound
4.3641 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set, $199.00
$19900
current price $199.00Member's Mark 11-Piece Modern Ceramic Cookware Set
4.4269 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Parmesan Cheese Wedge, priced per pound, $16.45, $6.58/lb

$1645
current price $16.45avg. price
$6.58/lb
Final cost by weight
Member's Mark Parmesan Cheese Wedge, priced per pound
4.6563 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Cookies Variety Pack, 18 ct., $7.48, $0.42/ea

$748
current price $7.48$0.42/ea
Member's Mark Cookies Variety Pack, 18 ct.
4.5345 out of 5 stars
Out of stock
Member’s Mark Hotel Premier Collection Premium Cooling Gel Memory Foam Pillow, Assorted Sizes, $29.98

$2998
current price $29.98Options from $19.98 – $29.98
Member’s Mark Hotel Premier Collection Premium Cooling Gel Memory Foam Pillow, Assorted Sizes
4.1425 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
