Seasonal & Occasions

Prices may vary in club and online

Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct., $14.58, $0.21/ea

Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct.
Sponsored
current price $14.58
$0.21/ea

Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct.

4.6782 out of 5 stars
4.6782 out of 5 Stars. 8673 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk., $8.88, $0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $8.88
$0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.

4.815 out of 5 stars
4.815 out of 5 Stars. 11027 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk., $9.98, $0.21/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
current price $9.98
$0.21/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.

4.7104 out of 5 stars
4.7104 out of 5 Stars. 5739 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs., $17.98, $1.20/lb

Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs.
current price $17.98
$1.20/lb

Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs.

4.8302 out of 5 stars
4.8302 out of 5 Stars. 9589 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cottonelle Freshcare Flushable Wipes, 12 ct., 504 wipes, $14.28, $0.11/sft

Cottonelle Freshcare Flushable Wipes, 12 ct., 504 wipes
current price $14.28
$0.11/sft

Cottonelle Freshcare Flushable Wipes, 12 ct., 504 wipes

4.5105 out of 5 stars
4.5105 out of 5 Stars. 12650 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes, $19.56, $0.14/sft

DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes
Sponsored
current price $19.56
$0.14/sft
From $19.56

DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes

4.5407 out of 5 stars
4.5407 out of 5 Stars. 2236 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Premium Original Saltine Crackers, 4 oz., 12 pk., $7.98, $0.17/oz

Premium Original Saltine Crackers, 4 oz., 12 pk.
current price $7.98
$0.17/oz

Premium Original Saltine Crackers, 4 oz., 12 pk.

4.8135 out of 5 stars
4.8135 out of 5 Stars. 7940 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nissin Cup Noodles, Chicken Flavor 2.25 oz., 24 ct., $10.98, $0.46/ea

Nissin Cup Noodles, Chicken Flavor 2.25 oz., 24 ct.
current price $10.98
$0.46/ea

Nissin Cup Noodles, Chicken Flavor 2.25 oz., 24 ct.

4.5376 out of 5 stars
4.5376 out of 5 Stars. 1782 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz., $16.98, $0.37/oz

Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz.
current price $16.98
$0.37/oz

Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz.

4.7994 out of 5 stars
4.7994 out of 5 Stars. 6575 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
Sponsored
current price $5.48
$0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.

4.7977 out of 5 stars
4.7977 out of 5 Stars. 19760 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Taylor Farms Sweet Kale Chopped Salad Kit, 12 oz., $2.47, $0.21/oz

Taylor Farms Sweet Kale Chopped Salad Kit, 12 oz.
current price $2.47
$0.21/oz

Taylor Farms Sweet Kale Chopped Salad Kit, 12 oz.

4.6482 out of 5 stars
4.6482 out of 5 Stars. 9219 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs., $6.72, $0.56/lb

Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs.
current price $6.72
$0.56/lb

Gold Medal All Purpose Flour, 12 lbs.

4.6902 out of 5 stars
4.6902 out of 5 Stars. 5420 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Famous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk., $18.38, $0.22/oz

Famous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk.
current price $18.38
$0.22/oz

Famous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk.

4.7993 out of 5 stars
4.7993 out of 5 Stars. 4594 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz., $11.28, $3.76/lb

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz.
current price $11.28
$3.76/lb

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz.

4.7844 out of 5 stars
4.7844 out of 5 Stars. 3089 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Premier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.

Premier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only price

Premier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.

4.7652 out of 5 stars
4.7652 out of 5 Stars. 7282 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gala Apples, 5 lbs., $7.43, $1.49/lb

Gala Apples, 5 lbs.
current price $7.43
$1.49/lb

Gala Apples, 5 lbs.

4.5177 out of 5 stars
4.5177 out of 5 Stars. 8696 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Assorted Cookie Tray, 84 ct., $19.93, $0.24/ea

Assorted Cookie Tray, 84 ct.
current price $19.93
$0.24/ea

Assorted Cookie Tray, 84 ct.

4.6932 out of 5 stars
4.6932 out of 5 Stars. 8191 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Barilla Pasta Variety Pack 1 lb., 6 pk., $8.52, $1.42/ea

Barilla Pasta Variety Pack 1 lb., 6 pk.
current price $8.52
$1.42/ea

Barilla Pasta Variety Pack 1 lb., 6 pk.

4.8199 out of 5 stars
4.8199 out of 5 Stars. 3654 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk., $8.98, $0.16/oz

Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk.
current price $8.98
$0.16/oz

Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk.

4.8157 out of 5 stars
4.8157 out of 5 Stars. 7291 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Full Size Aluminum Steam Table Pans, 15 ct., $18.98, $1.27/ea

Member's Mark Full Size Aluminum Steam Table Pans, 15 ct.
current price $18.98
$1.27/ea
From $18.98

Member's Mark Full Size Aluminum Steam Table Pans, 15 ct.

4.8327 out of 5 stars
4.8327 out of 5 Stars. 4638 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hillshire Farm Lit'l Smokies Smoked Sausage, 3 lbs., $9.97, $3.32/lb

Hillshire Farm Lit'l Smokies Smoked Sausage, 3 lbs.
current price $9.97
$3.32/lb

Hillshire Farm Lit'l Smokies Smoked Sausage, 3 lbs.

4.5547 out of 5 stars
4.5547 out of 5 Stars. 3822 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Asparagus, 2 lbs., $10.25, $5.12/lb

Asparagus, 2 lbs.
current price $10.25
$5.12/lb

Asparagus, 2 lbs.

4.4636 out of 5 stars
4.4636 out of 5 Stars. 8020 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Tyson Crispy Chicken Breast Strips, Frozen, 3.5 lbs., $12.97, $3.71/lb

Tyson Crispy Chicken Breast Strips, Frozen, 3.5 lbs.
current price $12.97
$3.71/lb

Tyson Crispy Chicken Breast Strips, Frozen, 3.5 lbs.

4.4728 out of 5 stars
4.4728 out of 5 Stars. 9413 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Mars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs., $22.68, Was $23.48, $0.16/ea

Mars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs.
current price Now $22.68, Was $23.48
$0.16/ea
$0.80 off

Mars Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 145 pcs.

4.7072 out of 5 stars
4.7072 out of 5 Stars. 4037 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Neutrogena Makeup Remover & Night Calming Cleansing Towelettes, 25 ct., 5 pk., $19.98, $0.16/ea

Neutrogena Makeup Remover & Night Calming Cleansing Towelettes, 25 ct., 5 pk.
current price $19.98
$0.16/ea

Neutrogena Makeup Remover & Night Calming Cleansing Towelettes, 25 ct., 5 pk.

4.5263 out of 5 stars
4.5263 out of 5 Stars. 4860 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Silk Unsweetened Original Almond, 64 fl. oz., 3 pk., $8.83, $0.05/foz

Silk Unsweetened Original Almond, 64 fl. oz., 3 pk.
current price $8.83
$0.05/foz

Silk Unsweetened Original Almond, 64 fl. oz., 3 pk.

4.7821 out of 5 stars
4.7821 out of 5 Stars. 3943 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Knorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz., $5.98, Was $6.28, $0.15/oz

Knorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz.
current price Now $5.98, Was $6.28
$0.15/oz
$0.30 off

Knorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz.

4.8199 out of 5 stars
4.8199 out of 5 Stars. 3759 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Green Kiwi, 3 lbs., $8.57, $2.86/lb

Green Kiwi, 3 lbs.
current price $8.57
$2.86/lb

Green Kiwi, 3 lbs.

4.3993 out of 5 stars
4.3993 out of 5 Stars. 5309 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 8,000 Lumen Dual Power Flashlight, $39.98

Member's Mark 8,000 Lumen Dual Power Flashlight
current price $39.98

Member's Mark 8,000 Lumen Dual Power Flashlight

4.1075 out of 5 stars
4.1075 out of 5 Stars. 186 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tanimura and Antle Sweet Italian Red Onions, 6 lbs., $6.43

Tanimura and Antle Sweet Italian Red Onions, 6 lbs.
current price $6.43

Tanimura and Antle Sweet Italian Red Onions, 6 lbs.

4.5895 out of 5 stars
4.5895 out of 5 Stars. 2809 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Haagen-Dazs Vanilla Milk Chocolate Almond Ice Cream Bars 15 ct., $12.84, $0.86/ea

Haagen-Dazs Vanilla Milk Chocolate Almond Ice Cream Bars 15 ct.
current price $12.84
$0.86/ea

Haagen-Dazs Vanilla Milk Chocolate Almond Ice Cream Bars 15 ct.

4.8245 out of 5 stars
4.8245 out of 5 Stars. 6489 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Hormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.), $15.87, $1.51/oz

Hormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.)
current price $15.87
$1.51/oz

Hormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.)

4.7306 out of 5 stars
4.7306 out of 5 Stars. 11023 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz., $4.48, $0.24/oz

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz.

4.6979 out of 5 stars
4.6979 out of 5 Stars. 2377 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Welch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk., $4.98, $0.08/oz

Welch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk.
current price $4.98
$0.08/oz

Welch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk.

4.7836 out of 5 stars
4.7836 out of 5 Stars. 5840 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Clorox ToiletWand Toilet Cleaning Kit, Rainforest Rush, 1 ToiletWand Handle + 36 Refills, $17.98, $0.50/ea

Clorox ToiletWand Toilet Cleaning Kit, Rainforest Rush, 1 ToiletWand Handle + 36 Refills
current price $17.98
$0.50/ea
From $17.98

Clorox ToiletWand Toilet Cleaning Kit, Rainforest Rush, 1 ToiletWand Handle + 36 Refills

4.7636 out of 5 stars
4.7636 out of 5 Stars. 1510 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Shark Rotator Anti-Allergen Pet Plus Upright Vacuum with PowerFins HairPro

Instant Savings
Shark Rotator Anti-Allergen Pet Plus Upright Vacuum with PowerFins HairPro
Members-only price
$30 off
Ends Oct 04

Shark Rotator Anti-Allergen Pet Plus Upright Vacuum with PowerFins HairPro

4.3404 out of 5 stars
4.3404 out of 5 Stars. 1272 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ro-Tel Diced Tomatoes & Green Chilies 10 oz., 8 ct., $7.98, $1.00/ea

Ro-Tel Diced Tomatoes & Green Chilies 10 oz., 8 ct.
current price $7.98
$1.00/ea

Ro-Tel Diced Tomatoes & Green Chilies 10 oz., 8 ct.

4.7933 out of 5 stars
4.7933 out of 5 Stars. 8808 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Bush's Black Beans 15 oz., 6 pk., $6.74, $1.12/ea

Bush's Black Beans 15 oz., 6 pk.
current price $6.74
$1.12/ea

Bush's Black Beans 15 oz., 6 pk.

4.7887 out of 5 stars
4.7887 out of 5 Stars. 3332 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

OREO Chocolate Sandwich Cookies, 2.4 oz., 30 pk., $13.48, $0.19/oz

OREO Chocolate Sandwich Cookies, 2.4 oz., 30 pk.
current price $13.48
$0.19/oz

OREO Chocolate Sandwich Cookies, 2.4 oz., 30 pk.

4.8024 out of 5 stars
4.8024 out of 5 Stars. 12844 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Mosel Germany Riesling Wine, 1.5 L, $14.99, $0.30/foz

Member's Mark Mosel Germany Riesling Wine, 1.5 L
current price $14.99
$0.30/foz

Member's Mark Mosel Germany Riesling Wine, 1.5 L

4.659 out of 5 stars
4.659 out of 5 Stars. 739 reviews
Available for Pickup or Delivery

Danimals Smoothies Variety Pack, Strawberry 3.1 fl. oz., 36 ct, $12.58, $0.35/ea

Danimals Smoothies Variety Pack, Strawberry 3.1 fl. oz., 36 ct
current price $12.58
$0.35/ea

Danimals Smoothies Variety Pack, Strawberry 3.1 fl. oz., 36 ct

4.7743 out of 5 stars
4.7743 out of 5 Stars. 2122 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Organic Green Beans, 28 oz., $5.74, $0.21/oz

Organic Green Beans, 28 oz.
current price $5.74
$0.21/oz

Organic Green Beans, 28 oz.

4.4183 out of 5 stars
4.4183 out of 5 Stars. 2828 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Whole Seedless Watermelon, $6.97, $6.97/ea

Whole Seedless Watermelon
current price $6.97
$6.97/ea

Whole Seedless Watermelon

3.8119 out of 5 stars
3.8119 out of 5 Stars. 24263 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

ARM & HAMMER Baking Soda, Multi-Purpose 100% Pure Sodium Bicarbonate Powder for Cooking, Baking, Cleaning, Laundry, Deodorizing, DIY & More, 13.5 lb Resealable Bag, $8.98, $0.04/oz

ARM & HAMMER Baking Soda, Multi-Purpose 100% Pure Sodium Bicarbonate Powder for Cooking, Baking, Cleaning, Laundry, Deodorizing, DIY & More, 13.5 lb Resealable Bag
current price $8.98
$0.04/oz
From $8.98

ARM & HAMMER Baking Soda, Multi-Purpose 100% Pure Sodium Bicarbonate Powder for Cooking, Baking, Cleaning, Laundry, Deodorizing, DIY & More, 13.5 lb Resealable Bag

4.8826 out of 5 stars
4.8826 out of 5 Stars. 6075 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ninja Professional Plus Kitchen System Blender and 8-Cup Food Processor with Auto-iQ

Ninja Professional Plus Kitchen System Blender and 8-Cup Food Processor with Auto-iQ
Members-only price

Ninja Professional Plus Kitchen System Blender and 8-Cup Food Processor with Auto-iQ

4.7976 out of 5 stars
4.7976 out of 5 Stars. 2026 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan Korean BBQ Chicken Spring Roll, 4 pcs., $8.47, $2.12/ea

Member's Mark by FujiSan Korean BBQ Chicken Spring Roll, 4 pcs.
current price $8.47
$2.12/ea

Member's Mark by FujiSan Korean BBQ Chicken Spring Roll, 4 pcs.

4.0417 out of 5 stars
4.0417 out of 5 Stars. 24 reviews
Out of stock

Available for shipping

View all