Seasonal & Occasions

Prices may vary in club and online

Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct. $14.58 $0.21/ea

Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct.
Sponsored
current price $14.58
$0.21/ea

Chinet Comfort Cup and Lids, 16 oz. 70 ct.

4.6782 out of 5 stars
4.6782 out of 5 Stars. 8673 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk. $8.88 $0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $8.88
$0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.

4.815 out of 5 stars
4.815 out of 5 Stars. 11027 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cuisinart Espresso & Coffee Conical Burr Grinder $89.97 Was $99.97

Instant Savings
Cuisinart Espresso & Coffee Conical Burr Grinder
current price Now $89.97, Was $99.97
From $89.97
$10 off
Ends Oct 01

Cuisinart Espresso & Coffee Conical Burr Grinder

4.4468 out of 5 stars
4.4468 out of 5 Stars. 47 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Free Country Women's Softshell $29.48

Free Country Women's Softshell
Green, variant on Free Country Women's Softshell
Purple, variant on Free Country Women's Softshell
Black, variant on Free Country Women's Softshell
Cream, variant on Free Country Women's Softshell
current price $29.48

Free Country Women's Softshell

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 30 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes $19.56 $0.14/sft

DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes
Sponsored
current price $19.56
$0.14/sft
From $19.56

DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes

4.5407 out of 5 stars
4.5407 out of 5 Stars. 2236 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk. $5.48 $0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
Sponsored
current price $5.48
$0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.

4.7977 out of 5 stars
4.7977 out of 5 Stars. 19760 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Disney Bath Squirter Bucket Set, 5 pc. $16.98

Disney Bath Squirter Bucket Set, 5 pc.
current price $16.98

Disney Bath Squirter Bucket Set, 5 pc.

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer
Sponsored
Members-only price

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer

4.4869 out of 5 stars
4.4869 out of 5 Stars. 914 reviews
Available for Pickup or Delivery

Pokémon Horizons Visual Companion by DK, Trade Paperback $9.47

Pokémon Horizons Visual Companion by DK, Trade Paperback
current price $9.47

Pokémon Horizons Visual Companion by DK, Trade Paperback

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Premier Protein 30g High Protein Shake, Pumpkin Spice 11 fl. oz., 15 pk. $26.64 $0.16/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Pumpkin Spice 11 fl. oz., 15 pk.
current price $26.64
$0.16/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Pumpkin Spice 11 fl. oz., 15 pk.

4.5383 out of 5 stars
4.5383 out of 5 Stars. 5010 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Air Wick Plug In Scented Oil Air Freshener, Autumn Air & Crisp Leaves + Brown Sugar & Vanilla, 1 Warmer + 6 Refills $10.98 Was $13.98

Instant Savings
Air Wick Plug In Scented Oil Air Freshener, Autumn Air & Crisp Leaves + Brown Sugar & Vanilla, 1 Warmer + 6 Refills
current price Now $10.98, Was $13.98
From $10.98
$3 off
Ends Oct 06

Air Wick Plug In Scented Oil Air Freshener, Autumn Air & Crisp Leaves + Brown Sugar & Vanilla, 1 Warmer + 6 Refills

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nespresso Vertuo Next Coffee and Espresso Maker by DeLonghi, Includes Aeroccino Milk Frother $159.00

Nespresso Vertuo Next Coffee and Espresso Maker by DeLonghi, Includes Aeroccino Milk Frother
current price $159.00

Nespresso Vertuo Next Coffee and Espresso Maker by DeLonghi, Includes Aeroccino Milk Frother

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Our Daily Bread for Kids Jumbo Bible Activity & Coloring Book by Crystal Bowman, Trade Paperback $9.98

Our Daily Bread for Kids Jumbo Bible Activity & Coloring Book by Crystal Bowman, Trade Paperback
current price $9.98

Our Daily Bread for Kids Jumbo Bible Activity & Coloring Book by Crystal Bowman, Trade Paperback

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Mini Babybel Pro Snack Cheese, 26 Pack (18.3 oz.) $5.72 Was $10.48

Mini Babybel Pro Snack Cheese, 26 Pack (18.3 oz.)
current price Now $5.72, Was $10.48
$4.76 off

Mini Babybel Pro Snack Cheese, 26 Pack (18.3 oz.)

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Kawaii Stationery Journal Set, Box Set $14.98

Kawaii Stationery Journal Set, Box Set
current price $14.98

Kawaii Stationery Journal Set, Box Set

Available for Pickup or Delivery

Nordic Ware Big Batch Baking & Roasting Pan with Lid $22.92

Nordic Ware Big Batch Baking & Roasting Pan with Lid
current price $22.92

Nordic Ware Big Batch Baking & Roasting Pan with Lid

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hot Wheels Monster Trucks Ultimate Smash Pack $39.98

Hot Wheels Monster Trucks Ultimate Smash Pack
current price $39.98

Hot Wheels Monster Trucks Ultimate Smash Pack

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz. $9.84 $0.49/oz

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.
current price $9.84
$0.49/oz

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.

4.5891 out of 5 stars
4.5891 out of 5 Stars. 567 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ninja BlendBOSS Tumbler Blender with 26oz Travel Tumbler & 18oz Single-Serve Cup

Ninja BlendBOSS Tumbler Blender with 26oz Travel Tumbler & 18oz Single-Serve Cup
Members-only price

Ninja BlendBOSS Tumbler Blender with 26oz Travel Tumbler & 18oz Single-Serve Cup

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

ASUS TUF 27" Gaming monitor, FHD, 200Hz, Fast IPS, ELMB, 0.3ms GTG (min.), Stereo Speaker, AI visual $129.00

ASUS TUF 27" Gaming monitor, FHD, 200Hz, Fast IPS, ELMB, 0.3ms GTG (min.), Stereo Speaker, AI visual
current price $129.00

ASUS TUF 27" Gaming monitor, FHD, 200Hz, Fast IPS, ELMB, 0.3ms GTG (min.), Stereo Speaker, AI visual

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Mr. Clean Multi-Surface Cleaner Limited Edition Fall Scent, Spiced Harvest, 101 fl. oz. $11.48 $0.11/foz

Mr. Clean Multi-Surface Cleaner Limited Edition Fall Scent, Spiced Harvest, 101 fl. oz.
current price $11.48
$0.11/foz

Mr. Clean Multi-Surface Cleaner Limited Edition Fall Scent, Spiced Harvest, 101 fl. oz.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Fanttik TX11 Apex Jump Starter with Aircompressor $89.98

Fanttik TX11 Apex Jump Starter with Aircompressor
current price $89.98

Fanttik TX11 Apex Jump Starter with Aircompressor

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Fisher-Price Sort Wobble & Roll Baby & Toddler Activity Toy Gift Set, 3 pc. $36.98

Fisher-Price Sort Wobble & Roll Baby & Toddler Activity Toy Gift Set, 3 pc.
current price $36.98

Fisher-Price Sort Wobble & Roll Baby & Toddler Activity Toy Gift Set, 3 pc.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Zak Designs KPop 20oz Stainless Steel Sutton Flex Grip Siply Tumbler Set, 2-Pack $24.98

Zak Designs KPop 20oz Stainless Steel Sutton Flex Grip Siply Tumbler Set, 2-Pack
Saja Boys, variant on Zak Designs KPop 20oz Stainless Steel Sutton Flex Grip Siply Tumbler Set, 2-Pack
Derpy, variant on Zak Designs KPop 20oz Stainless Steel Sutton Flex Grip Siply Tumbler Set, 2-Pack
Huntrix, variant on Zak Designs KPop 20oz Stainless Steel Sutton Flex Grip Siply Tumbler Set, 2-Pack
current price $24.98

Zak Designs KPop 20oz Stainless Steel Sutton Flex Grip Siply Tumbler Set, 2-Pack

4.4565 out of 5 stars
4.4565 out of 5 Stars. 46 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Forza Horizon 6 - Xbox Series X

Forza Horizon 6 - Xbox Series X
Members-only price

Forza Horizon 6 - Xbox Series X

4.875 out of 5 stars
4.875 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Baby Gap Boys 2-Piece Outfit Set $14.98

Baby Gap Boys 2-Piece Outfit Set
Grey, variant on Baby Gap Boys 2-Piece Outfit Set
Brown, variant on Baby Gap Boys 2-Piece Outfit Set
current price $14.98

Baby Gap Boys 2-Piece Outfit Set

4.7778 out of 5 stars
4.7778 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Dyson V8 Cyclone Cordless Vacuum with Anti-Tangle Brush $399.00

Dyson V8 Cyclone Cordless Vacuum with Anti-Tangle Brush
current price $399.00

Dyson V8 Cyclone Cordless Vacuum with Anti-Tangle Brush

4.3398 out of 5 stars
4.3398 out of 5 Stars. 103 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Air Wick Plug In Scented Oil Air Freshener, Pumpkin Spice, 1 Warmer + 6 Refills $10.98 Was $13.98

Instant Savings
Air Wick Plug In Scented Oil Air Freshener, Pumpkin Spice, 1 Warmer + 6 Refills
current price Now $10.98, Was $13.98
From $10.98
$3 off
Ends Oct 06

Air Wick Plug In Scented Oil Air Freshener, Pumpkin Spice, 1 Warmer + 6 Refills

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Columbus Craft Meats Charcuterie Tasting Board 16.3 oz. $12.48 $0.77/oz

Columbus Craft Meats Charcuterie Tasting Board 16.3 oz.
current price $12.48
$0.77/oz

Columbus Craft Meats Charcuterie Tasting Board 16.3 oz.

4.3931 out of 5 stars
4.3931 out of 5 Stars. 1071 reviews
Available for Pickup or Delivery

Keurig K-Duo S Bundle Hot & Iced Single Serve & Carafe Coffee Maker (Gen 2)

Keurig K-Duo S Bundle Hot & Iced Single Serve & Carafe Coffee Maker (Gen 2)
Members-only price

Keurig K-Duo S Bundle Hot & Iced Single Serve & Carafe Coffee Maker (Gen 2)

4.5858 out of 5 stars
4.5858 out of 5 Stars. 763 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Glade PlugIns Scented Oil, Air Freshener, Fall Night Long, 2 Warmers + 6 Refills, 0.67 oz. Each $7.91

Glade PlugIns Scented Oil, Air Freshener, Fall Night Long, 2 Warmers + 6 Refills, 0.67 oz. Each
current price $7.91
From $7.91

Glade PlugIns Scented Oil, Air Freshener, Fall Night Long, 2 Warmers + 6 Refills, 0.67 oz. Each

4.621 out of 5 stars
4.621 out of 5 Stars. 124 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Turtle Beach Stealth 600 Wireless Gaming Headset

Turtle Beach Stealth 600 Wireless Gaming Headset
Members-only price

Turtle Beach Stealth 600 Wireless Gaming Headset

4.2581 out of 5 stars
4.2581 out of 5 Stars. 399 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

BelGioioso Fresh Mozzarella Cheese Pearls, 8 oz., 3 pk. $7.44 $0.31/oz

BelGioioso Fresh Mozzarella Cheese Pearls, 8 oz., 3 pk.
current price $7.44
$0.31/oz

BelGioioso Fresh Mozzarella Cheese Pearls, 8 oz., 3 pk.

4.7184 out of 5 stars
4.7184 out of 5 Stars. 380 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Ninja Air Fryer Pro 4-in-1

Ninja Air Fryer Pro 4-in-1
Members-only price

Ninja Air Fryer Pro 4-in-1

4.7273 out of 5 stars
4.7273 out of 5 Stars. 154 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

LEGO CREATOR 3in1 Art Fashion Bag with Storage, 272 pc.

LEGO CREATOR 3in1 Art Fashion Bag with Storage, 272 pc.
Members-only price

LEGO CREATOR 3in1 Art Fashion Bag with Storage, 272 pc.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hot Wheels Monster Trucks Live 8-Pack of 1:64 Scale Die-Cast Hero Toy Trucks $29.98

Hot Wheels Monster Trucks Live 8-Pack of 1:64 Scale Die-Cast Hero Toy Trucks
current price $29.98

Hot Wheels Monster Trucks Live 8-Pack of 1:64 Scale Die-Cast Hero Toy Trucks

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Apple iPad Air 13" Wi-Fi with M4 Chip – 3rd Generation 2026 Model $929.00

Apple iPad Air 13" Wi-Fi with M4 Chip – 3rd Generation 2026 Model
Blue, variant on Apple iPad Air 13" Wi-Fi with M4 Chip – 3rd Generation 2026 Model
Starlight, variant on Apple iPad Air 13" Wi-Fi with M4 Chip – 3rd Generation 2026 Model
Purple, variant on Apple iPad Air 13" Wi-Fi with M4 Chip – 3rd Generation 2026 Model
Space Gray, variant on Apple iPad Air 13" Wi-Fi with M4 Chip – 3rd Generation 2026 Model
current price $929.00
Options from $929.00 – $1,529.00

Apple iPad Air 13" Wi-Fi with M4 Chip – 3rd Generation 2026 Model

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Medicube Zero Pore Pads 2.0, 70 ct. $16.98

Medicube Zero Pore Pads 2.0, 70 ct.
current price $16.98

Medicube Zero Pore Pads 2.0, 70 ct.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gourmia 7-Quart Digital Air Fryer, Includes 3-Piece Silicone Accessory Set $56.97

Gourmia 7-Quart Digital Air Fryer, Includes 3-Piece Silicone Accessory Set
current price $56.97

Gourmia 7-Quart Digital Air Fryer, Includes 3-Piece Silicone Accessory Set

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pokémon Crochet Snorlax Kit, Mixed Media $16.88

Pokémon Crochet Snorlax Kit, Mixed Media
current price $16.88

Pokémon Crochet Snorlax Kit, Mixed Media

3.6667 out of 5 stars
3.6667 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Pickup or Delivery

Aeropostale Men's Carpenter Pant $19.98

Aeropostale Men's Carpenter Pant
Multi, variant on Aeropostale Men's Carpenter Pant
Charcoal, variant on Aeropostale Men's Carpenter Pant
Brown, variant on Aeropostale Men's Carpenter Pant
current price $19.98

Aeropostale Men's Carpenter Pant

4.3902 out of 5 stars
4.3902 out of 5 Stars. 82 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Shark Detect™ Corded Stick Vacuum

Shark Detect™ Corded Stick Vacuum
Members-only price

Shark Detect™ Corded Stick Vacuum

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Aveeno Sensitive Skin Scents Daily Moisturizing Set, Body Wash, Body Lotion & Body Oil Mist, 3 pk. $17.98

Aveeno Sensitive Skin Scents Daily Moisturizing Set, Body Wash, Body Lotion & Body Oil Mist, 3 pk.
current price $17.98

Aveeno Sensitive Skin Scents Daily Moisturizing Set, Body Wash, Body Lotion & Body Oil Mist, 3 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

LEGO CREATOR 3in1 Floral Decor Perfume Bottle, 286 pc.

LEGO CREATOR 3in1 Floral Decor Perfume Bottle, 286 pc.
Members-only price

LEGO CREATOR 3in1 Floral Decor Perfume Bottle, 286 pc.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Galison Fall 1000pc Puzzles $9.98

Galison Fall 1000pc Puzzles
current price $9.98

Galison Fall 1000pc Puzzles

Available for Shipping , Pickup or Delivery

FoodSaver Preserve Vacuum Sealer System Bundle with Handheld Sealer $89.94

FoodSaver Preserve Vacuum Sealer System Bundle with Handheld Sealer
current price $89.94

FoodSaver Preserve Vacuum Sealer System Bundle with Handheld Sealer

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Epson EcoTank ET-2418 Wireless All-in-One Color Supertank Printer $169.99 Was $189.99

Instant Savings
Epson EcoTank ET-2418 Wireless All-in-One Color Supertank Printer
current price Now $169.99, Was $189.99
$20 off
Ends Oct 04

Epson EcoTank ET-2418 Wireless All-in-One Color Supertank Printer

3.7742 out of 5 stars
3.7742 out of 5 Stars. 31 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors $9.98

KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors
Milkshake, variant on KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors
Matte Black, variant on KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors
Passion Red, variant on KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors
Agave, variant on KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors
current price $9.98

KitchenAid Dish Drying Mats, Set of 2, Assorted Colors

Available for Shipping

Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker $149.00

Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker
Red, variant on Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker
Green, variant on Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker
Purple, variant on Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker
Blue, variant on Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker
current price $149.00
Options from $119.91 – $149.00

Pioneer Portable Bluetooth Boombox Party Speaker

4.7049 out of 5 stars
4.7049 out of 5 Stars. 61 reviews
Available for Shipping

Character Toddler Girls Jacket $5.81 Was $11.98

Character Toddler Girls Jacket
current price $5.81, Was $11.98
$6.17 off

Character Toddler Girls Jacket

4.8833 out of 5 stars
4.8833 out of 5 Stars. 60 reviews
Out of stock

Available for shipping

View all