Pet Supplies

Prices may vary in club and online

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz. $24.98 $0.69/oz

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz.
Sponsored
current price $24.98
$0.69/oz

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz.

4.7945 out of 5 stars
4.7945 out of 5 Stars. 7631 reviews
Available for Shipping

BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk. $14.98 $0.42/ea

BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.42/ea

BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk.

4.6946 out of 5 stars
4.6946 out of 5 Stars. 167 reviews
Available for Shipping

Zesty Paws Hip & Joint Bites, Chicken, 160 ct. $29.97 $0.19/ea

Zesty Paws Hip & Joint Bites, Chicken, 160 ct.
current price $29.97
$0.19/ea

Zesty Paws Hip & Joint Bites, Chicken, 160 ct.

4.7663 out of 5 stars
4.7663 out of 5 Stars. 569 reviews
Available for Shipping

PetArmor CapAction Oral Flea Treatment for Cats, 2-25 lbs., 12 tabs

PetArmor CapAction Oral Flea Treatment for Cats, 2-25 lbs., 12 tabs
Members-only price

PetArmor CapAction Oral Flea Treatment for Cats, 2-25 lbs., 12 tabs

4.3378 out of 5 stars
4.3378 out of 5 Stars. 222 reviews
Available for Shipping

Don Lee Farms Flame Grilled Angus Choice Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 12 ct. $23.64 $1.97/ea

Don Lee Farms Flame Grilled Angus Choice Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 12 ct.
current price $23.64
$1.97/ea

Don Lee Farms Flame Grilled Angus Choice Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 12 ct.

4.4172 out of 5 stars
4.4172 out of 5 Stars. 6936 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.
Sponsored
Members-only price
$3 off

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.

4.8063 out of 5 stars
4.8063 out of 5 Stars. 1198 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Zesty Paws Calming Plus Bites, Turkey, 160 ct. $29.97 $0.19/ea

Zesty Paws Calming Plus Bites, Turkey, 160 ct.
current price $29.97
$0.19/ea

Zesty Paws Calming Plus Bites, Turkey, 160 ct.

4.4458 out of 5 stars
4.4458 out of 5 Stars. 720 reviews
Available for Shipping

Pedigree Dentastix Large Variety Adult Dog Treats, 3.45 lbs., 65 ct. $22.88 $0.35/ea

Pedigree Dentastix Large Variety Adult Dog Treats, 3.45 lbs., 65 ct.
current price $22.88
$0.35/ea

Pedigree Dentastix Large Variety Adult Dog Treats, 3.45 lbs., 65 ct.

4.7252 out of 5 stars
4.7252 out of 5 Stars. 222 reviews
Available for Shipping

Blue Buffalo Blue Bits Chicken and Beef Variety Pack, Soft-Moist Training Treats, 11 oz., 2 ct.

Blue Buffalo Blue Bits Chicken and Beef Variety Pack, Soft-Moist Training Treats, 11 oz., 2 ct.
Members-only price

Blue Buffalo Blue Bits Chicken and Beef Variety Pack, Soft-Moist Training Treats, 11 oz., 2 ct.

4.8161 out of 5 stars
4.8161 out of 5 Stars. 310 reviews
Available for Shipping

Jinx Grass-Fed Beef Brw Rice & Swt Pot Dry Dog Food, 23.5 lb. $38.68 $1.65/lb

Jinx Grass-Fed Beef Brw Rice & Swt Pot Dry Dog Food, 23.5 lb.
Sponsored
current price $38.68
$1.65/lb

Jinx Grass-Fed Beef Brw Rice & Swt Pot Dry Dog Food, 23.5 lb.

4.7039 out of 5 stars
4.7039 out of 5 Stars. 922 reviews
Available for Shipping

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs. $16.98 $5.66/lb

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs.
current price $16.98
$5.66/lb

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs.

4.1554 out of 5 stars
4.1554 out of 5 Stars. 3982 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Snif-Snax Scottish Salmon Bites Dog Treats 48 oz. $18.98 $0.40/oz

Snif-Snax Scottish Salmon Bites Dog Treats 48 oz.
current price $18.98
$0.40/oz

Snif-Snax Scottish Salmon Bites Dog Treats 48 oz.

4.5595 out of 5 stars
4.5595 out of 5 Stars. 1219 reviews
Available for Shipping

IAMS Proactive Health Large Breed Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes $52.98 $1.20/lb

IAMS Proactive Health Large Breed Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes
current price $52.98
$1.20/lb

IAMS Proactive Health Large Breed Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes

4.6531 out of 5 stars
4.6531 out of 5 Stars. 2035 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Blue Buffalo Health Bars Bacon, Egg, & Cheese Crunchy Dog Treats, 5 lbs.

Blue Buffalo Health Bars Bacon, Egg, & Cheese Crunchy Dog Treats, 5 lbs.
Members-only price

Blue Buffalo Health Bars Bacon, Egg, & Cheese Crunchy Dog Treats, 5 lbs.

4.7056 out of 5 stars
4.7056 out of 5 Stars. 1396 reviews
Available for Shipping

Purina Tidy Cats Multi-Cat Light Weight Clumping Cat Litter, 19.5 lbs. $25.98 $1.33/lb

Purina Tidy Cats Multi-Cat Light Weight Clumping Cat Litter, 19.5 lbs.
current price $25.98
$1.33/lb

Purina Tidy Cats Multi-Cat Light Weight Clumping Cat Litter, 19.5 lbs.

4.3151 out of 5 stars
4.3151 out of 5 Stars. 15288 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

UBite Raw Bits Freeze-Dried Beef Liver Dog + Cat Treats, 17 oz. $12.98 $0.74/oz

UBite Raw Bits Freeze-Dried Beef Liver Dog + Cat Treats, 17 oz.
current price $12.98
$0.74/oz

UBite Raw Bits Freeze-Dried Beef Liver Dog + Cat Treats, 17 oz.

4.7931 out of 5 stars
4.7931 out of 5 Stars. 1049 reviews
Available for Shipping

Rachael Ray Nutrish Soup Bones Dog Treat Variety Pack, Beef & Chicken, 11 ct., 2 pk. $16.48 $0.75/ea

Rachael Ray Nutrish Soup Bones Dog Treat Variety Pack, Beef & Chicken, 11 ct., 2 pk.
current price $16.48
$0.75/ea

Rachael Ray Nutrish Soup Bones Dog Treat Variety Pack, Beef & Chicken, 11 ct., 2 pk.

3.8 out of 5 stars
3.8 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

PetArmor CapAction Flea Tabs for Dogs, 12 ct., Choose Size

PetArmor CapAction Flea Tabs for Dogs, 12 ct., Choose Size
Members-only price

PetArmor CapAction Flea Tabs for Dogs, 12 ct., Choose Size

4.22 out of 5 stars
4.22 out of 5 Stars. 650 reviews
Available for Shipping

Rachael Ray Nutrish Real Beef, Pea & Brown Rice, Dry Dog Food, 50 lbs. $54.98 $1.10/lb

Rachael Ray Nutrish Real Beef, Pea & Brown Rice, Dry Dog Food, 50 lbs.
current price $54.98
$1.10/lb

Rachael Ray Nutrish Real Beef, Pea & Brown Rice, Dry Dog Food, 50 lbs.

4.6352 out of 5 stars
4.6352 out of 5 Stars. 762 reviews
Available for Shipping

Irish Rover Beef Stick Dog Treats, 35 oz. $19.98 $0.57/oz

Irish Rover Beef Stick Dog Treats, 35 oz.
current price $19.98
$0.57/oz

Irish Rover Beef Stick Dog Treats, 35 oz.

4.1338 out of 5 stars
4.1338 out of 5 Stars. 1936 reviews
Available for Shipping

Petkit Breezy 2 Smart Cat Carrier with Built-in Ventilation & UV Protection $49.00

Petkit Breezy 2 Smart Cat Carrier with Built-in Ventilation & UV Protection
White, variant on Petkit Breezy 2 Smart Cat Carrier with Built-in Ventilation & UV Protection
Green, variant on Petkit Breezy 2 Smart Cat Carrier with Built-in Ventilation & UV Protection
Pink, variant on Petkit Breezy 2 Smart Cat Carrier with Built-in Ventilation & UV Protection
Camo, variant on Petkit Breezy 2 Smart Cat Carrier with Built-in Ventilation & UV Protection
current price $49.00

Petkit Breezy 2 Smart Cat Carrier with Built-in Ventilation & UV Protection

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Petkit Litter Box Trash Bags, 5 pk. $24.78

Petkit Litter Box Trash Bags, 5 pk.
current price $24.78

Petkit Litter Box Trash Bags, 5 pk.

Available for Shipping

Purina Beneful Healthy Weight Chicken Recipe Dry Dog Food, 48 lbs. $42.98 $0.90/lb

Purina Beneful Healthy Weight Chicken Recipe Dry Dog Food, 48 lbs.
current price $42.98
$0.90/lb

Purina Beneful Healthy Weight Chicken Recipe Dry Dog Food, 48 lbs.

4.7416 out of 5 stars
4.7416 out of 5 Stars. 1908 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Irish Rover Brisket Jerky Recipe Oven Roasted Dog Treats, 48 oz. $19.98 $0.42/oz

Irish Rover Brisket Jerky Recipe Oven Roasted Dog Treats, 48 oz.
current price $19.98
$0.42/oz

Irish Rover Brisket Jerky Recipe Oven Roasted Dog Treats, 48 oz.

4.566 out of 5 stars
4.566 out of 5 Stars. 235 reviews
Available for Shipping

Irish Rover Pork and Apple Sausage Air Dried Dog Treats, 48 oz. $19.98 $0.42/oz

Irish Rover Pork and Apple Sausage Air Dried Dog Treats, 48 oz.
current price $19.98
$0.42/oz

Irish Rover Pork and Apple Sausage Air Dried Dog Treats, 48 oz.

4.7056 out of 5 stars
4.7056 out of 5 Stars. 360 reviews
Available for Shipping

Blue Buffalo Tastefuls Variety Pack, Pate Wet Cat Food, 32 ct., 5.5 oz.

Blue Buffalo Tastefuls Variety Pack, Pate Wet Cat Food, 32 ct., 5.5 oz.
Members-only price

Blue Buffalo Tastefuls Variety Pack, Pate Wet Cat Food, 32 ct., 5.5 oz.

4.133 out of 5 stars
4.133 out of 5 Stars. 1526 reviews
Available for Shipping

Jinx Salmon, Sweet Potato & Carrot Recipe, GF, Dry Dog Food, 23.5 lbs.

Jinx Salmon, Sweet Potato & Carrot Recipe, GF, Dry Dog Food, 23.5 lbs.
Members-only price

Jinx Salmon, Sweet Potato & Carrot Recipe, GF, Dry Dog Food, 23.5 lbs.

4.6089 out of 5 stars
4.6089 out of 5 Stars. 1432 reviews
Available for Shipping

Caledon Farms Dog Treat Chews with Sweet Potato Flavor, 36 oz. $15.98 $0.44/oz

Caledon Farms Dog Treat Chews with Sweet Potato Flavor, 36 oz.
current price $15.98
$0.44/oz

Caledon Farms Dog Treat Chews with Sweet Potato Flavor, 36 oz.

3.619 out of 5 stars
3.619 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping

Blue Buffalo Homestyle Recipes Variety Pack, Adult Wet Dog Food, 12 ct., 12.5 oz.

Blue Buffalo Homestyle Recipes Variety Pack, Adult Wet Dog Food, 12 ct., 12.5 oz.
Members-only price

Blue Buffalo Homestyle Recipes Variety Pack, Adult Wet Dog Food, 12 ct., 12.5 oz.

4.5281 out of 5 stars
4.5281 out of 5 Stars. 695 reviews
Available for Shipping

Pekit Pet Odor Eliminator N60, 3 pk. $16.94

Pekit Pet Odor Eliminator N60, 3 pk.
current price $16.94

Pekit Pet Odor Eliminator N60, 3 pk.

Available for Shipping

VetIQ Flea & Tick Supplement for Dogs, 240 ct.

VetIQ Flea & Tick Supplement for Dogs, 240 ct.
Members-only price

VetIQ Flea & Tick Supplement for Dogs, 240 ct.

4.0061 out of 5 stars
4.0061 out of 5 Stars. 326 reviews
Available for Shipping

Serta Perfect Sleeper Orthopedic Cuddler Pet Bed, 34" x 24", Choose Color $39.98

Serta Perfect Sleeper Orthopedic Cuddler Pet Bed, 34" x 24", Choose Color
Gray, variant on Serta Perfect Sleeper Orthopedic Cuddler Pet Bed, 34" x 24", Choose Color
Brown, variant on Serta Perfect Sleeper Orthopedic Cuddler Pet Bed, 34" x 24", Choose Color
Gray Plaid, variant on Serta Perfect Sleeper Orthopedic Cuddler Pet Bed, 34" x 24", Choose Color
Light Blue, variant on Serta Perfect Sleeper Orthopedic Cuddler Pet Bed, 34" x 24", Choose Color
current price $39.98

Serta Perfect Sleeper Orthopedic Cuddler Pet Bed, 34" x 24", Choose Color

4.6772 out of 5 stars
4.6772 out of 5 Stars. 982 reviews
Available for Shipping

Petcube Cam + Bites 2 Lite Bundle w/3-Month Subscription $99.00

Petcube Cam + Bites 2 Lite Bundle w/3-Month Subscription
current price $99.00

Petcube Cam + Bites 2 Lite Bundle w/3-Month Subscription

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Petkit Refill Waste Bags for Purobot Ultra, 3 pk. $29.00

Petkit Refill Waste Bags for Purobot Ultra, 3 pk.
current price $29.00

Petkit Refill Waste Bags for Purobot Ultra, 3 pk.

Available for Shipping

Jinx Homeamdes Variety Pack, Wet Dog Food Pack , 9 oz., 12 ct. $29.98 $0.28/oz

Jinx Homeamdes Variety Pack, Wet Dog Food Pack , 9 oz., 12 ct.
current price $29.98
$0.28/oz

Jinx Homeamdes Variety Pack, Wet Dog Food Pack , 9 oz., 12 ct.

4.8752 out of 5 stars
4.8752 out of 5 Stars. 681 reviews
Available for Shipping

NaturVet Daily Multi-Vitamin All-In-One Supplement for Dogs, 240 ct.

NaturVet Daily Multi-Vitamin All-In-One Supplement for Dogs, 240 ct.
Members-only price

NaturVet Daily Multi-Vitamin All-In-One Supplement for Dogs, 240 ct.

4.5833 out of 5 stars
4.5833 out of 5 Stars. 156 reviews
Available for Shipping

Waggin' Train, Salmon Jerky Tenders for Skin & Coat Support, 36 oz. $25.98 $0.72/oz

Waggin' Train, Salmon Jerky Tenders for Skin & Coat Support, 36 oz.
current price $25.98
$0.72/oz

Waggin' Train, Salmon Jerky Tenders for Skin & Coat Support, 36 oz.

4.8202 out of 5 stars
4.8202 out of 5 Stars. 228 reviews
Available for Shipping

Petcube Cam 360 + Play 2 Bundle w/3-Month Subscription $99.00

Petcube Cam 360 + Play 2 Bundle w/3-Month Subscription
current price $99.00

Petcube Cam 360 + Play 2 Bundle w/3-Month Subscription

4.625 out of 5 stars
4.625 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Evolutions by NaturVet, Probiotic Plus Superfoods, Soft Chews for Dogs, 180 ct.

Evolutions by NaturVet, Probiotic Plus Superfoods, Soft Chews for Dogs, 180 ct.
Members-only price

Evolutions by NaturVet, Probiotic Plus Superfoods, Soft Chews for Dogs, 180 ct.

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

NaturVet, Cranberry Relief Plus Echinacea Soft Chews for Dogs, 120 ct.

NaturVet, Cranberry Relief Plus Echinacea Soft Chews for Dogs, 120 ct.
Members-only price

NaturVet, Cranberry Relief Plus Echinacea Soft Chews for Dogs, 120 ct.

4.7857 out of 5 stars
4.7857 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Nutramax Cosequin Minis Maximum Strength Joint Health Supplement, 45 Soft Chews

Nutramax Cosequin Minis Maximum Strength Joint Health Supplement, 45 Soft Chews
Members-only price

Nutramax Cosequin Minis Maximum Strength Joint Health Supplement, 45 Soft Chews

4.4862 out of 5 stars
4.4862 out of 5 Stars. 253 reviews
Available for Shipping

UBite Adult Dog and Cat Salmon Freeze Dried Treats, 16 oz. $14.98 $0.94/oz

UBite Adult Dog and Cat Salmon Freeze Dried Treats, 16 oz.
current price $14.98
$0.94/oz

UBite Adult Dog and Cat Salmon Freeze Dried Treats, 16 oz.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Waggin' Train, Duck Jerky Dog Treats for Sensitive Stomach, 36oz $25.98 $0.72/oz

Waggin' Train, Duck Jerky Dog Treats for Sensitive Stomach, 36oz
current price $25.98
$0.72/oz

Waggin' Train, Duck Jerky Dog Treats for Sensitive Stomach, 36oz

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Petcube Play 2 + Bites 2 Lite Bundle w/3-Month Subscription $129.00

Petcube Play 2 + Bites 2 Lite Bundle w/3-Month Subscription
current price $129.00

Petcube Play 2 + Bites 2 Lite Bundle w/3-Month Subscription

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

ASL Solutions Insulated Colossal Round Barn Premium Palace Dog House, Choose Color $359.98

ASL Solutions Insulated Colossal Round Barn Premium Palace Dog House, Choose Color
Tan/Brown, variant on ASL Solutions Insulated Colossal Round Barn Premium Palace Dog House, Choose Color
Gray, variant on ASL Solutions Insulated Colossal Round Barn Premium Palace Dog House, Choose Color
current price $359.98

ASL Solutions Insulated Colossal Round Barn Premium Palace Dog House, Choose Color

4.6304 out of 5 stars
4.6304 out of 5 Stars. 46 reviews
Out of stock

Nature Gnaws, USA Turkey Tendons Natural Dog Chews, 12 oz. $29.98 $2.50/oz

Nature Gnaws, USA Turkey Tendons Natural Dog Chews, 12 oz.
current price $29.98
$2.50/oz

Nature Gnaws, USA Turkey Tendons Natural Dog Chews, 12 oz.

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 12 reviews
Out of stock

Waggin' Train, Chicken & Bone Broth, High Protein Pockets with Bone Marrow, 36 oz. $20.98 $0.58/oz

Waggin' Train, Chicken & Bone Broth, High Protein Pockets with Bone Marrow, 36 oz.
current price $20.98
$0.58/oz

Waggin' Train, Chicken & Bone Broth, High Protein Pockets with Bone Marrow, 36 oz.

3.6 out of 5 stars
3.6 out of 5 Stars. 5 reviews
Out of stock