Cesar Filets in Gravy Wet Dog Food Steak and Poultry Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct. $38.98 $0.23/oz

Cesar Filets in Gravy Wet Dog Food Steak and Poultry Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.
current price $38.98
$0.23/oz

Cesar Filets in Gravy Wet Dog Food Steak and Poultry Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 4 reviews

IAMS Proactive Health Large Breed Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes $52.98

IAMS Proactive Health Large Breed Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes
current price $52.98

IAMS Proactive Health Large Breed Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes

4.6531 out of 5 stars
4.6531 out of 5 Stars. 2035 reviews

IAMS Proactive Health Minichunks Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes $52.98 $1.20/lb

IAMS Proactive Health Minichunks Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes
current price $52.98
$1.20/lb

IAMS Proactive Health Minichunks Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes

4.6979 out of 5 stars
4.6979 out of 5 Stars. 3787 reviews

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct. $38.98 $0.23/oz

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.
current price $38.98
$0.23/oz

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.

4.7844 out of 5 stars
4.7844 out of 5 Stars. 2681 reviews

Dogs

Prices may vary in club and online
Sort by|

Zesty Paws Allergy & Immune, Salmon, 160 ct. $29.97 $0.19/ea

Zesty Paws Allergy & Immune, Salmon, 160 ct.
Sponsored
current price $29.97
$0.19/ea

Zesty Paws Allergy & Immune, Salmon, 160 ct.

4.6918 out of 5 stars
4.6918 out of 5 Stars. 1382 reviews
Available for Shipping

Waggin Train Chicken Jerky Tenders with Bone Broth & Turmeric, High Protein Dog Treats, 36 oz. $24.98 $0.69/oz

Waggin Train Chicken Jerky Tenders with Bone Broth & Turmeric, High Protein Dog Treats, 36 oz.
Sponsored
current price $24.98
$0.69/oz

Waggin Train Chicken Jerky Tenders with Bone Broth & Turmeric, High Protein Dog Treats, 36 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz. $24.98 $0.52/oz

Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz.
current price $24.98
$0.52/oz

Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz.

4.7072 out of 5 stars
4.7072 out of 5 Stars. 6956 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct. $25.47 $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7008 out of 5 stars
4.7008 out of 5 Stars. 1200 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Grain Free Salmon and Sweet Potato Dry Dog Food, 30 lbs. $37.98 $1.27/lb

Member's Mark Grain Free Salmon and Sweet Potato Dry Dog Food, 30 lbs.
current price $37.98
$1.27/lb

Member's Mark Grain Free Salmon and Sweet Potato Dry Dog Food, 30 lbs.

4.5661 out of 5 stars
4.5661 out of 5 Stars. 2240 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz. $24.98 $0.69/oz

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz.
Sponsored
current price $24.98
$0.69/oz

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz.

4.7945 out of 5 stars
4.7945 out of 5 Stars. 7631 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Dental Chew Treats for Dogs, 30 ct. $17.48 $0.58/ea

Member's Mark Dental Chew Treats for Dogs, 30 ct.
current price $17.48
$0.58/ea

Member's Mark Dental Chew Treats for Dogs, 30 ct.

4.7013 out of 5 stars
4.7013 out of 5 Stars. 5838 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Beef Jerky Dog Treats, 48 oz. $23.68 $0.49/oz

Member's Mark Beef Jerky Dog Treats, 48 oz.
current price $23.68
$0.49/oz

Member's Mark Beef Jerky Dog Treats, 48 oz.

4.5023 out of 5 stars
4.5023 out of 5 Stars. 1515 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Pasture Raised Lamb and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs. $37.98 $1.09/lb

Member's Mark Pasture Raised Lamb and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs.
current price $37.98
$1.09/lb

Member's Mark Pasture Raised Lamb and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs.

4.4954 out of 5 stars
4.4954 out of 5 Stars. 2715 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.
Sponsored
Members-only price
$3 off

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.

4.8063 out of 5 stars
4.8063 out of 5 Stars. 1198 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Chicken and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs. $35.98 $1.03/lb

Member's Mark Chicken and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs.
current price $35.98
$1.03/lb

Member's Mark Chicken and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs.

4.2907 out of 5 stars
4.2907 out of 5 Stars. 1954 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark, Beef and Brown Rice, Limited Ingredient Dry Dog Food, 30 lbs. $36.98 $1.23/lb

Member's Mark, Beef and Brown Rice, Limited Ingredient Dry Dog Food, 30 lbs.
current price $36.98
$1.23/lb

Member's Mark, Beef and Brown Rice, Limited Ingredient Dry Dog Food, 30 lbs.

4.5249 out of 5 stars
4.5249 out of 5 Stars. 703 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark™ Large Breed Dog Beef + Barley Recipe Dry Dog Food, 44 lbs. $37.72 $0.86/lb

Member's Mark™ Large Breed Dog Beef + Barley Recipe Dry Dog Food, 44 lbs.
current price $37.72
$0.86/lb
From $37.72

Member's Mark™ Large Breed Dog Beef + Barley Recipe Dry Dog Food, 44 lbs.

4.401 out of 5 stars
4.401 out of 5 Stars. 409 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Peanut Butter & Banana Soft & Chewy Dog Treats, 3 lbs. $14.98

Member's Mark Peanut Butter & Banana Soft & Chewy Dog Treats, 3 lbs.
current price $14.98

Member's Mark Peanut Butter & Banana Soft & Chewy Dog Treats, 3 lbs.

4.4135 out of 5 stars
4.4135 out of 5 Stars. 1347 reviews
Available for Shipping

Milk-Bone Flavor Snacks Variety Pack Small Crunchy Dog Biscuits, 8 lbs. $13.78 $1.72/lb

Milk-Bone Flavor Snacks Variety Pack Small Crunchy Dog Biscuits, 8 lbs.
current price $13.78
$1.72/lb

Milk-Bone Flavor Snacks Variety Pack Small Crunchy Dog Biscuits, 8 lbs.

4.7851 out of 5 stars
4.7851 out of 5 Stars. 4644 reviews
Available for Shipping

Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs. $17.98 $1.20/lb

Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs.
current price $17.98
$1.20/lb

Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs.

4.8302 out of 5 stars
4.8302 out of 5 Stars. 9590 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

TruRanch Collagen 6" Bully Rolls, 24 ct. $19.98 $0.83/ea

TruRanch Collagen 6" Bully Rolls, 24 ct.
current price $19.98
$0.83/ea

TruRanch Collagen 6" Bully Rolls, 24 ct.

4.361 out of 5 stars
4.361 out of 5 Stars. 3227 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Grain Free Chicken and Vegetable Recipe, High Protein Dry Dog Food, 28 lbs. $36.98 $1.32/lb

Member's Mark Grain Free Chicken and Vegetable Recipe, High Protein Dry Dog Food, 28 lbs.
current price $36.98
$1.32/lb

Member's Mark Grain Free Chicken and Vegetable Recipe, High Protein Dry Dog Food, 28 lbs.

4.3682 out of 5 stars
4.3682 out of 5 Stars. 1081 reviews
Available for Shipping

Member's Mark™ Healthy Weight Chicken & Vegetables Adult Dry Dog Food, 30 lbs. $26.98 $0.90/lb

Member's Mark™ Healthy Weight Chicken & Vegetables Adult Dry Dog Food, 30 lbs.
current price $26.98
$0.90/lb

Member's Mark™ Healthy Weight Chicken & Vegetables Adult Dry Dog Food, 30 lbs.

4.278 out of 5 stars
4.278 out of 5 Stars. 241 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct. $38.98 $0.23/oz

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.
current price $38.98
$0.23/oz

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.

4.7844 out of 5 stars
4.7844 out of 5 Stars. 2681 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

VETIQ Maximum Strength Hip & Joint Soft Dog Chews, Chicken Flavored, 180 ct.

VETIQ Maximum Strength Hip & Joint Soft Dog Chews, Chicken Flavored, 180 ct.
Members-only price

VETIQ Maximum Strength Hip & Joint Soft Dog Chews, Chicken Flavored, 180 ct.

4.7156 out of 5 stars
4.7156 out of 5 Stars. 3463 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark™ Sensitive Stomach Small Breed Chicken + Oatmeal Recipe Dry Dog Food, 25lbs. $24.98 $1.00/lb

Member's Mark™ Sensitive Stomach Small Breed Chicken + Oatmeal Recipe Dry Dog Food, 25lbs.
current price $24.98
$1.00/lb

Member's Mark™ Sensitive Stomach Small Breed Chicken + Oatmeal Recipe Dry Dog Food, 25lbs.

4.592 out of 5 stars
4.592 out of 5 Stars. 201 reviews
Available for Shipping

Milk-Bone Soft & Chewy Beef and Filet Mignon Dog Treats, 37 oz. $14.98 $0.40/oz

Milk-Bone Soft & Chewy Beef and Filet Mignon Dog Treats, 37 oz.
current price $14.98
$0.40/oz

Milk-Bone Soft & Chewy Beef and Filet Mignon Dog Treats, 37 oz.

4.8469 out of 5 stars
4.8469 out of 5 Stars. 6706 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Grain-Free Dog Treat Biscuits, Peanut Butter Flavored, 5 lbs. $14.98 $3.00/lb

Member's Mark Grain-Free Dog Treat Biscuits, Peanut Butter Flavored, 5 lbs.
current price $14.98
$3.00/lb

Member's Mark Grain-Free Dog Treat Biscuits, Peanut Butter Flavored, 5 lbs.

4.5734 out of 5 stars
4.5734 out of 5 Stars. 2975 reviews
Available for Shipping

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct. $24.67 Was $26.44 $0.07/oz

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct.
current price Now $24.67, Was $26.44
$0.07/oz
$1.77 off

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct.

4.7514 out of 5 stars
4.7514 out of 5 Stars. 6886 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz. $16.98 $0.37/oz

Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz.
current price $16.98
$0.37/oz

Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz.

4.7995 out of 5 stars
4.7995 out of 5 Stars. 6578 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Cozy Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color $29.97

Member's Mark Cozy Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color
Dark Gray, variant on Member's Mark Cozy Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color
Light Gray, variant on Member's Mark Cozy Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color
Beige, variant on Member's Mark Cozy Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color
current price $29.97

Member's Mark Cozy Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color

4.6755 out of 5 stars
4.6755 out of 5 Stars. 151 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Chicken & Waffle Bites Chicken Recipe Dog Treats, 48 oz. $14.98 $0.31/oz

Member's Mark Chicken & Waffle Bites Chicken Recipe Dog Treats, 48 oz.
current price $14.98
$0.31/oz

Member's Mark Chicken & Waffle Bites Chicken Recipe Dog Treats, 48 oz.

4.7372 out of 5 stars
4.7372 out of 5 Stars. 681 reviews
Available for Shipping

Multipet Jumbo Lamb Chop Plush Dog Toy $11.98

Multipet Jumbo Lamb Chop Plush Dog Toy
current price $11.98

Multipet Jumbo Lamb Chop Plush Dog Toy

4.6219 out of 5 stars
4.6219 out of 5 Stars. 283 reviews
Available for Shipping

Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color $24.98

Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color
Tan, variant on Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color
Grey, variant on Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color
Cow Print, variant on Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color
Brown, variant on Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color
current price $24.98
Options from $24.98 – $34.98

Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color

4.5368 out of 5 stars
4.5368 out of 5 Stars. 136 reviews
Available for Shipping

Blue Buffalo Nudges Natural Chicken Flavored Jerky Cut Dog Treats, 40 oz.

Blue Buffalo Nudges Natural Chicken Flavored Jerky Cut Dog Treats, 40 oz.
Members-only price

Blue Buffalo Nudges Natural Chicken Flavored Jerky Cut Dog Treats, 40 oz.

4.7442 out of 5 stars
4.7442 out of 5 Stars. 2865 reviews
Available for Shipping

Pedigree Chopped Ground Dinner, Variety Pack, 13.2 oz., 36 ct. $45.98 $0.10/oz

Pedigree Chopped Ground Dinner, Variety Pack, 13.2 oz., 36 ct.
current price $45.98
$0.10/oz

Pedigree Chopped Ground Dinner, Variety Pack, 13.2 oz., 36 ct.

4.6991 out of 5 stars
4.6991 out of 5 Stars. 1439 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Blue Life Protection Formula Chicken and Brown Rice, Adult Natural Dry Dog Food, 38 lbs.

Blue Life Protection Formula Chicken and Brown Rice, Adult Natural Dry Dog Food, 38 lbs.
Members-only price

Blue Life Protection Formula Chicken and Brown Rice, Adult Natural Dry Dog Food, 38 lbs.

4.7552 out of 5 stars
4.7552 out of 5 Stars. 5871 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member’s Mark Variety Pack, Small Breed Pate Style Dog Food, 3.5 oz., 24 ct. $19.98 $0.24/oz

Member’s Mark Variety Pack, Small Breed Pate Style Dog Food, 3.5 oz., 24 ct.
current price $19.98
$0.24/oz

Member’s Mark Variety Pack, Small Breed Pate Style Dog Food, 3.5 oz., 24 ct.

4.2591 out of 5 stars
4.2591 out of 5 Stars. 930 reviews
Available for Shipping

Purina ONE Mainline Variety Pack Adult Wet Dog Food, 24 ct., 13 oz. $36.58 $1.52/ea

Purina ONE Mainline Variety Pack Adult Wet Dog Food, 24 ct., 13 oz.
current price $36.58
$1.52/ea

Purina ONE Mainline Variety Pack Adult Wet Dog Food, 24 ct., 13 oz.

4.638 out of 5 stars
4.638 out of 5 Stars. 837 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Brutus Bone Broth, Beef Bone Broth Adult Dog Meal Topper, 32 oz., 3 pk. $19.97 $0.21/oz

Brutus Bone Broth, Beef Bone Broth Adult Dog Meal Topper, 32 oz., 3 pk.
current price $19.97
$0.21/oz

Brutus Bone Broth, Beef Bone Broth Adult Dog Meal Topper, 32 oz., 3 pk.

4.6098 out of 5 stars
4.6098 out of 5 Stars. 41 reviews
Available for Shipping

Purina Dog Chow Complete, Chicken Flavor, Adult Dry Dog Food, 48 lbs. $26.78 $0.56/lb

Purina Dog Chow Complete, Chicken Flavor, Adult Dry Dog Food, 48 lbs.
current price $26.78
$0.56/lb

Purina Dog Chow Complete, Chicken Flavor, Adult Dry Dog Food, 48 lbs.

4.7455 out of 5 stars
4.7455 out of 5 Stars. 10155 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Milk-Bone, Chicken Recipe, Soft & Chewy Dog Snacks, 37 oz. $14.98 $0.40/oz

Milk-Bone, Chicken Recipe, Soft & Chewy Dog Snacks, 37 oz.
current price $14.98
$0.40/oz

Milk-Bone, Chicken Recipe, Soft & Chewy Dog Snacks, 37 oz.

4.8512 out of 5 stars
4.8512 out of 5 Stars. 4752 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Freeze Dried Chicken Treat, Dog and Cat, 16 oz. $12.98 $0.81/oz

Member's Mark Freeze Dried Chicken Treat, Dog and Cat, 16 oz.
current price $12.98
$0.81/oz

Member's Mark Freeze Dried Chicken Treat, Dog and Cat, 16 oz.

4.6593 out of 5 stars
4.6593 out of 5 Stars. 273 reviews
Available for Shipping

Purina, Dog Chow Complete, Beef Flavor, Adult Dry Dog Food, 48 lbs. $26.78 $0.56/lb

Purina, Dog Chow Complete, Beef Flavor, Adult Dry Dog Food, 48 lbs.
current price $26.78
$0.56/lb

Purina, Dog Chow Complete, Beef Flavor, Adult Dry Dog Food, 48 lbs.

4.7211 out of 5 stars
4.7211 out of 5 Stars. 7299 reviews
Available for Shipping

Wild Alaska Salmon Oil Formula Dog Food Topper, 32 oz. $19.98 $0.62/foz

Wild Alaska Salmon Oil Formula Dog Food Topper, 32 oz.
current price $19.98
$0.62/foz

Wild Alaska Salmon Oil Formula Dog Food Topper, 32 oz.

4.5294 out of 5 stars
4.5294 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping

P.L.A.Y Pet Plush Toys, Canine Café, 4 pc., Bundle $19.98 $5.00/ea

P.L.A.Y Pet Plush Toys, Canine Café, 4 pc., Bundle
current price $19.98
$5.00/ea

P.L.A.Y Pet Plush Toys, Canine Café, 4 pc., Bundle

4.4741 out of 5 stars
4.4741 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

VETIQ 8-In-1 Multi-Benefit Soft Dog Chews, Hickory Smoke Flavored 60 ct., 2 pk. $19.98 $0.17/ea

VETIQ 8-In-1 Multi-Benefit Soft Dog Chews, Hickory Smoke Flavored 60 ct., 2 pk.
current price $19.98
$0.17/ea

VETIQ 8-In-1 Multi-Benefit Soft Dog Chews, Hickory Smoke Flavored 60 ct., 2 pk.

4.4528 out of 5 stars
4.4528 out of 5 Stars. 212 reviews
Available for Shipping

Purina Busy with Beggin’ Twist’d Adult Dog Chew Bone Treats - 18 ct. Pouch $19.98 $1.11/ea

Purina Busy with Beggin’ Twist’d Adult Dog Chew Bone Treats - 18 ct. Pouch
current price $19.98
$1.11/ea

Purina Busy with Beggin’ Twist’d Adult Dog Chew Bone Treats - 18 ct. Pouch

4.7023 out of 5 stars
4.7023 out of 5 Stars. 3198 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Milk-Bone MaroSnacks Dog Treats, 50 oz. $11.48 $0.23/oz

Milk-Bone MaroSnacks Dog Treats, 50 oz.
current price $11.48
$0.23/oz

Milk-Bone MaroSnacks Dog Treats, 50 oz.

4.7214 out of 5 stars
4.7214 out of 5 Stars. 499 reviews
Available for Shipping

VETIQ Probiotic Soft Dog Chews, Hickory Smoke Flavored 60 ct., 2 pk. $19.98 $0.17/ea

VETIQ Probiotic Soft Dog Chews, Hickory Smoke Flavored 60 ct., 2 pk.
current price $19.98
$0.17/ea

VETIQ Probiotic Soft Dog Chews, Hickory Smoke Flavored 60 ct., 2 pk.

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 70 reviews
Available for Shipping

Buddy Buddy Flamingo Long Rope Dog Toy $14.98

Buddy Buddy Flamingo Long Rope Dog Toy
current price $14.98

Buddy Buddy Flamingo Long Rope Dog Toy

3.383 out of 5 stars
3.383 out of 5 Stars. 188 reviews
Available for Shipping

Freshpet Small Dog Small Bites Chicken Recipe, 2 lbs. packs, 3 ct. $29.98 $5.00/lb

Freshpet Small Dog Small Bites Chicken Recipe, 2 lbs. packs, 3 ct.
current price $29.98
$5.00/lb

Freshpet Small Dog Small Bites Chicken Recipe, 2 lbs. packs, 3 ct.

4.6385 out of 5 stars
4.6385 out of 5 Stars. 877 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

About Dog Food, Supplies and Essentials at Sam’s Club

Everything You Need for Your Dog in One Place

Sam’s Club makes caring for your dog simple with high-quality dog food, treats, toys, grooming supplies/flea and tick care, and wellness essentials — all at member-only pricing. Whether you’re raising a new puppy or caring for a senior dog, the Dogs category offers trusted brands, value-sized packs and everyday essentials designed to support your dog’s health, happiness and well-being.

Dog Food & Nutrition

Find the right nutrition for your dog with dry food, wet food, grain-free formulas, protein-rich blends and options tailored for puppies, adults and senior dogs. Sam’s Club features Member’s Mark recipes along with top national brands to meet every dietary need.

Dog Treats, Chews & Rewards

Reward good behavior or support daily enrichment with crunchy treats, dental chews, jerky bites, rawhide alternatives and training snacks. Value-sized packs help you stock up while keeping your dog’s favorite flavors on hand.

Grooming Supplies & Wellness Essentials

Keep dogs clean, comfortable and healthy with shampoos, conditioners, wipes, pet supplements , flea & tick prevention, grooming tools and more. Whether your dog needs a deep clean, detangling or itch relief, Sam’s Club has reliable grooming essentials covered.

Dog Toys & Enrichment

From squeaky toys and ropes to durable chew toys and plush companions, Sam’s Club offers a variety of engaging dog toys for playtime and mental stimulation. Perfect for puppies, power chewers and dogs who love to stay active.

Beds, Crates & Comfort Accessories

Give your dog a cozy place to rest with plush beds, lounger pads, backyard dog kennel, blankets and dog accessories. Designed for comfort and durability, our dog beds and houses help keep your dog relaxed at home or on the go.

Why Buy Dog Supplies at Sam’s Club?

  • Member-Only Savings: Affordable pricing on food, treats and essentials in generous sizes.
  • Trusted Brands: Shop Member’s Mark and top national dog brands.
  • Convenient Multipacks & Bulk Sizes: Great for multi-dog households or stocking up.
  • Quality & Safety: Products selected for healthy nutrition, durability and everyday reliability.
  • Easy Shopping Options: Choose home delivery, same-day delivery (select areas) or free curbside pickup.