Cesar Filets in Gravy Wet Dog Food Steak and Poultry Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct., $38.98, $0.23/oz

Cesar Filets in Gravy Wet Dog Food Steak and Poultry Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.
current price $38.98
$0.23/oz

Cesar Filets in Gravy Wet Dog Food Steak and Poultry Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 4 reviews

IAMS Proactive Health Large Breed Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes, $52.98

IAMS Proactive Health Large Breed Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes
current price $52.98

IAMS Proactive Health Large Breed Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes

4.6529 out of 5 stars
4.6529 out of 5 Stars. 2034 reviews

IAMS Proactive Health Minichunks Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes, $52.98, $1.20/lb

IAMS Proactive Health Minichunks Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes
current price $52.98
$1.20/lb

IAMS Proactive Health Minichunks Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes

4.6978 out of 5 stars
4.6978 out of 5 Stars. 3786 reviews

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct., $38.98, $0.23/oz

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.
current price $38.98
$0.23/oz

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.

4.7841 out of 5 stars
4.7841 out of 5 Stars. 2677 reviews

Dog Food

Prices may vary in club and online
Sort by|

Brutus Bone Broth, Beef Bone Broth Adult Dog Meal Topper, 32 oz., 3 pk., $19.97, $0.21/oz

Brutus Bone Broth, Beef Bone Broth Adult Dog Meal Topper, 32 oz., 3 pk.
Sponsored
current price $19.97
$0.21/oz

Brutus Bone Broth, Beef Bone Broth Adult Dog Meal Topper, 32 oz., 3 pk.

4.6098 out of 5 stars
4.6098 out of 5 Stars. 41 reviews
Available for Shipping

Brutus Bone Broth, Beef Powder Hip & Joint & Pork Probiotic Powder Variety Pack, Dog Food Topper, 3.5 oz., 2 pk., $29.99, $4.28/oz

Brutus Bone Broth, Beef Powder Hip & Joint & Pork Probiotic Powder Variety Pack, Dog Food Topper, 3.5 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $29.99
$4.28/oz

Brutus Bone Broth, Beef Powder Hip & Joint & Pork Probiotic Powder Variety Pack, Dog Food Topper, 3.5 oz., 2 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7027 out of 5 stars
4.7027 out of 5 Stars. 1194 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Grain Free Salmon and Sweet Potato Dry Dog Food, 30 lbs., $37.98, $1.27/lb

Member's Mark Grain Free Salmon and Sweet Potato Dry Dog Food, 30 lbs.
current price $37.98
$1.27/lb

Member's Mark Grain Free Salmon and Sweet Potato Dry Dog Food, 30 lbs.

4.5659 out of 5 stars
4.5659 out of 5 Stars. 2237 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Pasture Raised Lamb and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs., $37.98, $1.09/lb

Member's Mark Pasture Raised Lamb and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs.
current price $37.98
$1.09/lb

Member's Mark Pasture Raised Lamb and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs.

4.4961 out of 5 stars
4.4961 out of 5 Stars. 2709 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs., $35.98, $1.03/lb

Member's Mark Chicken and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs.
current price $35.98
$1.03/lb

Member's Mark Chicken and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs.

4.2907 out of 5 stars
4.2907 out of 5 Stars. 1954 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark, Beef and Brown Rice, Limited Ingredient Dry Dog Food, 30 lbs., $36.98, $1.23/lb

Member's Mark, Beef and Brown Rice, Limited Ingredient Dry Dog Food, 30 lbs.
current price $36.98
$1.23/lb

Member's Mark, Beef and Brown Rice, Limited Ingredient Dry Dog Food, 30 lbs.

4.5243 out of 5 stars
4.5243 out of 5 Stars. 700 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark™ Large Breed Dog Beef + Barley Recipe Dry Dog Food, 44 lbs., $37.72, $0.86/lb

Member's Mark™ Large Breed Dog Beef + Barley Recipe Dry Dog Food, 44 lbs.
current price $37.72
$0.86/lb
From $37.72

Member's Mark™ Large Breed Dog Beef + Barley Recipe Dry Dog Food, 44 lbs.

4.3975 out of 5 stars
4.3975 out of 5 Stars. 400 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Grain Free Chicken and Vegetable Recipe, High Protein Dry Dog Food, 28 lbs., $36.98, $1.32/lb

Member's Mark Grain Free Chicken and Vegetable Recipe, High Protein Dry Dog Food, 28 lbs.
current price $36.98
$1.32/lb

Member's Mark Grain Free Chicken and Vegetable Recipe, High Protein Dry Dog Food, 28 lbs.

4.3682 out of 5 stars
4.3682 out of 5 Stars. 1081 reviews
Available for Shipping

Member's Mark™ Healthy Weight Chicken & Vegetables Adult Dry Dog Food, 30 lbs., $26.98, $0.90/lb

Member's Mark™ Healthy Weight Chicken & Vegetables Adult Dry Dog Food, 30 lbs.
current price $26.98
$0.90/lb

Member's Mark™ Healthy Weight Chicken & Vegetables Adult Dry Dog Food, 30 lbs.

4.272 out of 5 stars
4.272 out of 5 Stars. 239 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct., $38.98, $0.23/oz

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.
current price $38.98
$0.23/oz

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.

4.7841 out of 5 stars
4.7841 out of 5 Stars. 2677 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark™ Sensitive Stomach Small Breed Chicken + Oatmeal Recipe Dry Dog Food, 25lbs., $24.98, $1.00/lb

Member's Mark™ Sensitive Stomach Small Breed Chicken + Oatmeal Recipe Dry Dog Food, 25lbs.
current price $24.98
$1.00/lb

Member's Mark™ Sensitive Stomach Small Breed Chicken + Oatmeal Recipe Dry Dog Food, 25lbs.

4.59 out of 5 stars
4.59 out of 5 Stars. 200 reviews
Available for Shipping

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct., $24.67, Was $26.44, $0.07/oz

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct.
current price Now $24.67, Was $26.44
$0.07/oz
$1.77 off

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct.

4.7513 out of 5 stars
4.7513 out of 5 Stars. 6881 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pedigree Chopped Ground Dinner, Variety Pack, 13.2 oz., 36 ct., $45.98, $0.10/oz

Pedigree Chopped Ground Dinner, Variety Pack, 13.2 oz., 36 ct.
current price $45.98
$0.10/oz

Pedigree Chopped Ground Dinner, Variety Pack, 13.2 oz., 36 ct.

4.6987 out of 5 stars
4.6987 out of 5 Stars. 1437 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Blue Life Protection Formula Chicken and Brown Rice, Adult Natural Dry Dog Food, 38 lbs.

Blue Life Protection Formula Chicken and Brown Rice, Adult Natural Dry Dog Food, 38 lbs.
Members-only price

Blue Life Protection Formula Chicken and Brown Rice, Adult Natural Dry Dog Food, 38 lbs.

4.7552 out of 5 stars
4.7552 out of 5 Stars. 5870 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member’s Mark Variety Pack, Small Breed Pate Style Dog Food, 3.5 oz., 24 ct., $19.98, $0.24/oz

Member’s Mark Variety Pack, Small Breed Pate Style Dog Food, 3.5 oz., 24 ct.
current price $19.98
$0.24/oz

Member’s Mark Variety Pack, Small Breed Pate Style Dog Food, 3.5 oz., 24 ct.

4.2591 out of 5 stars
4.2591 out of 5 Stars. 930 reviews
Available for Shipping

Purina ONE Mainline Variety Pack Adult Wet Dog Food, 24 ct., 13 oz., $36.58, $1.52/ea

Purina ONE Mainline Variety Pack Adult Wet Dog Food, 24 ct., 13 oz.
current price $36.58
$1.52/ea

Purina ONE Mainline Variety Pack Adult Wet Dog Food, 24 ct., 13 oz.

4.638 out of 5 stars
4.638 out of 5 Stars. 837 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Purina Dog Chow Complete, Chicken Flavor, Adult Dry Dog Food, 48 lbs., $26.78, $0.56/lb

Purina Dog Chow Complete, Chicken Flavor, Adult Dry Dog Food, 48 lbs.
current price $26.78
$0.56/lb

Purina Dog Chow Complete, Chicken Flavor, Adult Dry Dog Food, 48 lbs.

4.7454 out of 5 stars
4.7454 out of 5 Stars. 10151 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Purina, Dog Chow Complete, Beef Flavor, Adult Dry Dog Food, 48 lbs., $26.78, $0.56/lb

Purina, Dog Chow Complete, Beef Flavor, Adult Dry Dog Food, 48 lbs.
current price $26.78
$0.56/lb

Purina, Dog Chow Complete, Beef Flavor, Adult Dry Dog Food, 48 lbs.

4.7211 out of 5 stars
4.7211 out of 5 Stars. 7292 reviews
Available for Shipping

Wild Alaska Salmon Oil Formula Dog Food Topper, 32 oz., $19.98, $0.62/foz

Wild Alaska Salmon Oil Formula Dog Food Topper, 32 oz.
current price $19.98
$0.62/foz

Wild Alaska Salmon Oil Formula Dog Food Topper, 32 oz.

4.5294 out of 5 stars
4.5294 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping

Purina Busy with Beggin’ Twist’d Adult Dog Chew Bone Treats - 18 ct. Pouch, $19.98, $1.11/ea

Purina Busy with Beggin’ Twist’d Adult Dog Chew Bone Treats - 18 ct. Pouch
current price $19.98
$1.11/ea

Purina Busy with Beggin’ Twist’d Adult Dog Chew Bone Treats - 18 ct. Pouch

4.7022 out of 5 stars
4.7022 out of 5 Stars. 3197 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Freshpet Small Dog Small Bites Chicken Recipe, 2 lbs. packs, 3 ct., $29.98, $5.00/lb

Freshpet Small Dog Small Bites Chicken Recipe, 2 lbs. packs, 3 ct.
current price $29.98
$5.00/lb

Freshpet Small Dog Small Bites Chicken Recipe, 2 lbs. packs, 3 ct.

4.6381 out of 5 stars
4.6381 out of 5 Stars. 876 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Purina ONE SmartBlend Natural Lamb and Rice, Adult Dry Dog Food, 44 lbs., $54.98, Was $57.98, $1.25/lb

Purina ONE SmartBlend Natural Lamb and Rice, Adult Dry Dog Food, 44 lbs.
current price Now $54.98, Was $57.98
$1.25/lb
$3 off

Purina ONE SmartBlend Natural Lamb and Rice, Adult Dry Dog Food, 44 lbs.

4.7806 out of 5 stars
4.7806 out of 5 Stars. 7756 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Blue Life Protection Formula Lamb & Rice, Adult Dry Dog Food, 36 lbs.

Blue Life Protection Formula Lamb & Rice, Adult Dry Dog Food, 36 lbs.
Members-only price

Blue Life Protection Formula Lamb & Rice, Adult Dry Dog Food, 36 lbs.

4.6735 out of 5 stars
4.6735 out of 5 Stars. 245 reviews
Available for Shipping

Blue Buffalo Life Protection Formula Chicken & Brown Rice, Adult Small Breed Dry Dog Food, 26 lbs.

Blue Buffalo Life Protection Formula Chicken & Brown Rice, Adult Small Breed Dry Dog Food, 26 lbs.
Members-only price

Blue Buffalo Life Protection Formula Chicken & Brown Rice, Adult Small Breed Dry Dog Food, 26 lbs.

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 1700 reviews
Available for Shipping

Purina Beggin' Strips Dog Treats, Bacon & Bacon and Cheese Flavors, 32 oz., 2 pk., $19.98, Was $21.48, $0.31/oz

Purina Beggin' Strips Dog Treats, Bacon & Bacon and Cheese Flavors, 32 oz., 2 pk.
current price Now $19.98, Was $21.48
$0.31/oz
$1.50 off

Purina Beggin' Strips Dog Treats, Bacon & Bacon and Cheese Flavors, 32 oz., 2 pk.

4.8312 out of 5 stars
4.8312 out of 5 Stars. 765 reviews
Available for Shipping

Purina ONE SmartBlend True Instinct Real Turkey & Venison, Adult Dry Dog Food, 40 lbs., $61.98, $1.55/lb

Purina ONE SmartBlend True Instinct Real Turkey & Venison, Adult Dry Dog Food, 40 lbs.
current price $61.98
$1.55/lb

Purina ONE SmartBlend True Instinct Real Turkey & Venison, Adult Dry Dog Food, 40 lbs.

4.7898 out of 5 stars
4.7898 out of 5 Stars. 3720 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Solid Gold Bone Broth with Turmeric Dog Food Topper,16 oz., 2 pk., $12.47, $0.39/oz

Solid Gold Bone Broth with Turmeric Dog Food Topper,16 oz., 2 pk.
current price $12.47
$0.39/oz

Solid Gold Bone Broth with Turmeric Dog Food Topper,16 oz., 2 pk.

4.5022 out of 5 stars
4.5022 out of 5 Stars. 914 reviews
Available for Shipping

IAMS Proactive Health Minichunks Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes, $52.98, $1.20/lb

IAMS Proactive Health Minichunks Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes
current price $52.98
$1.20/lb

IAMS Proactive Health Minichunks Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes

4.6978 out of 5 stars
4.6978 out of 5 Stars. 3786 reviews
Available for Shipping

IAMS Proactive Health Large Breed Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes, $52.98, $1.20/lb

IAMS Proactive Health Large Breed Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes
current price $52.98
$1.20/lb

IAMS Proactive Health Large Breed Chicken Recipe Adult Dry Dog Food, Multi-sizes

4.6529 out of 5 stars
4.6529 out of 5 Stars. 2034 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Rachael Ray Nutrish Real Beef, Pea & Brown Rice, Dry Dog Food, 50 lbs., $54.98, $1.10/lb

Rachael Ray Nutrish Real Beef, Pea & Brown Rice, Dry Dog Food, 50 lbs.
current price $54.98
$1.10/lb

Rachael Ray Nutrish Real Beef, Pea & Brown Rice, Dry Dog Food, 50 lbs.

4.6352 out of 5 stars
4.6352 out of 5 Stars. 762 reviews
Available for Shipping

Purina Beneful Healthy Weight Chicken Recipe Dry Dog Food, 48 lbs., $42.98, $0.90/lb

Purina Beneful Healthy Weight Chicken Recipe Dry Dog Food, 48 lbs.
current price $42.98
$0.90/lb

Purina Beneful Healthy Weight Chicken Recipe Dry Dog Food, 48 lbs.

4.7411 out of 5 stars
4.7411 out of 5 Stars. 1904 reviews
Available for Pickup or Delivery

Jinx Salmon, Sweet Potato & Carrot Recipe, Grain Free Dry Dog Food, 23.5 lbs.

Jinx Salmon, Sweet Potato & Carrot Recipe, Grain Free Dry Dog Food, 23.5 lbs.
Members-only price

Jinx Salmon, Sweet Potato & Carrot Recipe, Grain Free Dry Dog Food, 23.5 lbs.

4.6087 out of 5 stars
4.6087 out of 5 Stars. 1431 reviews
Available for Shipping

Blue Buffalo Homestyle Recipes Variety Pack, Adult Wet Dog Food, 12 ct., 12.5 oz.

Blue Buffalo Homestyle Recipes Variety Pack, Adult Wet Dog Food, 12 ct., 12.5 oz.
Members-only price

Blue Buffalo Homestyle Recipes Variety Pack, Adult Wet Dog Food, 12 ct., 12.5 oz.

4.5281 out of 5 stars
4.5281 out of 5 Stars. 695 reviews
Available for Shipping

Jinx Grass-Fed Beef Brw Rice & Swt Pot Dry Dog Food, 23.5 lb., $38.68, $1.65/lb

Jinx Grass-Fed Beef Brw Rice & Swt Pot Dry Dog Food, 23.5 lb.
current price $38.68
$1.65/lb

Jinx Grass-Fed Beef Brw Rice & Swt Pot Dry Dog Food, 23.5 lb.

4.7039 out of 5 stars
4.7039 out of 5 Stars. 922 reviews
Available for Shipping

Jinx Homeamdes Variety Pack, Wet Dog Food Pack , 9 oz., 12 ct., $29.98, $0.28/oz

Jinx Homeamdes Variety Pack, Wet Dog Food Pack , 9 oz., 12 ct.
current price $29.98
$0.28/oz

Jinx Homeamdes Variety Pack, Wet Dog Food Pack , 9 oz., 12 ct.

4.8752 out of 5 stars
4.8752 out of 5 Stars. 681 reviews
Available for Shipping

Cesar Filets in Gravy Wet Dog Food Steak and Poultry Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct., $38.98, $0.23/oz

Cesar Filets in Gravy Wet Dog Food Steak and Poultry Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.
current price $38.98
$0.23/oz

Cesar Filets in Gravy Wet Dog Food Steak and Poultry Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Turkey Stew with Vegetables Wet Dog Food, 11 oz., 24 boxes, $34.98, Was $39.98, $0.13/oz

Member's Mark Turkey Stew with Vegetables Wet Dog Food, 11 oz., 24 boxes
current price $34.98, Was $39.98
$0.13/oz
$5 off

Member's Mark Turkey Stew with Vegetables Wet Dog Food, 11 oz., 24 boxes

3.672 out of 5 stars
3.672 out of 5 Stars. 314 reviews
Out of stock

About Dog Food

At Sam’s Club, we love pets. And with the dog food and dog treats at Sam’s Club, it’s never been easier to feed them a nutritious diet. Select your dog’s dry or wet food from a variety of high-quality options from brands you trust. And with members-only prices, you’ll want to stock up and save yourself time and money.

Dog Food

Find the dog food brands you trust at Sam’s Club. For dry food, Sam’s Club offers:

  • Member’s Mark
  • Blue Buffalo
  • Purina
  • Pedigree
  • Crave
  • Iams
  • And more

If you’re looking for wet dog food, look no further. Sam’s Club has options for wet dog food in cans and stay-fresh pouches. Look for high-quality ingredients like real meat, potatoes and cheese. You can even find variety packs. And, Sam's Club has food bowls as well.

Dog Treats

Whether you’re training your dog, giving them dental treats or just want to see their tails wag, Sam’s Club has the dog treats you’re looking for. From bully sticks and jerky-style treats to classic rawhide and Milk Bones, Sam’s Club has them. You’ll also find dental treats to keep their teeth clean their breath fresh. Plus, there are Pill Pockets to make taking medication a breeze. Get all your pet supplies at Sam's Club, including dog beds, leashes, collars and training supplies.