Pet Supplies

Prices may vary in club and online

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz., $24.98, $0.69/oz

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz.
Sponsored
current price $24.98
$0.69/oz

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz.

4.7944 out of 5 stars
4.7944 out of 5 Stars. 7628 reviews
Available for Shipping

BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk., $14.98, $0.42/ea

BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.42/ea

BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk.

4.6928 out of 5 stars
4.6928 out of 5 Stars. 166 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken, $4.98

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
current price $4.98

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken

4.6653 out of 5 stars
4.6653 out of 5 Stars. 74241 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Multipurpose Absorbent Training Pads, 23" x 24",120 ct., $17.68, $0.15/ea

Member's Mark Multipurpose Absorbent Training Pads, 23" x 24",120 ct.
current price $17.68
$0.15/ea

Member's Mark Multipurpose Absorbent Training Pads, 23" x 24",120 ct.

4.5344 out of 5 stars
4.5344 out of 5 Stars. 11365 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct., $5.98, Was $6.98, $0.25/ea

Instant Savings
Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.
current price Now $5.98, Was $6.98
$0.25/ea
$1 off
Ends Oct 12

Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.

4.6983 out of 5 stars
4.6983 out of 5 Stars. 3225 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.
Sponsored
Members-only price
$3 off

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.

4.8063 out of 5 stars
4.8063 out of 5 Stars. 1198 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound, $15.12, $3.98/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound
current price $15.12
avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 4875 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz., $24.98, $0.52/oz

Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz.
current price $24.98
$0.52/oz

Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz.

4.7073 out of 5 stars
4.7073 out of 5 Stars. 6945 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7027 out of 5 stars
4.7027 out of 5 Stars. 1194 reviews
Available for Pickup or Delivery

Brutus Bone Broth, Beef Bone Broth Adult Dog Meal Topper, 32 oz., 3 pk., $19.97, $0.21/oz

Brutus Bone Broth, Beef Bone Broth Adult Dog Meal Topper, 32 oz., 3 pk.
Sponsored
current price $19.97
$0.21/oz

Brutus Bone Broth, Beef Bone Broth Adult Dog Meal Topper, 32 oz., 3 pk.

4.6098 out of 5 stars
4.6098 out of 5 Stars. 41 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Grain Free Salmon and Sweet Potato Dry Dog Food, 30 lbs., $37.98, $1.27/lb

Member's Mark Grain Free Salmon and Sweet Potato Dry Dog Food, 30 lbs.
current price $37.98
$1.27/lb

Member's Mark Grain Free Salmon and Sweet Potato Dry Dog Food, 30 lbs.

4.5659 out of 5 stars
4.5659 out of 5 Stars. 2237 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Dental Chew Treats for Dogs, 30 ct., $17.48, $0.58/ea

Member's Mark Dental Chew Treats for Dogs, 30 ct.
current price $17.48
$0.58/ea

Member's Mark Dental Chew Treats for Dogs, 30 ct.

4.701 out of 5 stars
4.701 out of 5 Stars. 5827 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Beef Jerky Dog Treats, 48 oz., $23.68, $0.49/oz

Member's Mark Beef Jerky Dog Treats, 48 oz.
current price $23.68
$0.49/oz

Member's Mark Beef Jerky Dog Treats, 48 oz.

4.508 out of 5 stars
4.508 out of 5 Stars. 1508 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Bone-In Oven Roasted Chicken Wings, Frozen, 3 lbs., $14.98, $4.99/lb

Member's Mark Bone-In Oven Roasted Chicken Wings, Frozen, 3 lbs.
current price $14.98
$4.99/lb

Member's Mark Bone-In Oven Roasted Chicken Wings, Frozen, 3 lbs.

4.0093 out of 5 stars
4.0093 out of 5 Stars. 1397 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Pasture Raised Lamb and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs., $37.98, $1.09/lb

Member's Mark Pasture Raised Lamb and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs.
current price $37.98
$1.09/lb

Member's Mark Pasture Raised Lamb and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs.

4.4961 out of 5 stars
4.4961 out of 5 Stars. 2709 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs., $35.98, $1.03/lb

Member's Mark Chicken and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs.
current price $35.98
$1.03/lb

Member's Mark Chicken and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs.

4.2907 out of 5 stars
4.2907 out of 5 Stars. 1954 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Multipurpose Absorbent Pads, 23" x 24", 120 ct., $17.68, $0.15/ea

Member's Mark Multipurpose Absorbent Pads, 23" x 24", 120 ct.
current price $17.68
$0.15/ea

Member's Mark Multipurpose Absorbent Pads, 23" x 24", 120 ct.

4.4791 out of 5 stars
4.4791 out of 5 Stars. 3461 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Premium Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color, $24.98

Member's Mark Premium Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color
Tartan Plaid, variant on Member's Mark Premium Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color
Leather, variant on Member's Mark Premium Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color
Grey, variant on Member's Mark Premium Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color
current price $24.98

Member's Mark Premium Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color

2.8 out of 5 stars
2.8 out of 5 Stars. 35 reviews
Available for Shipping

Member's Mark, Beef and Brown Rice, Limited Ingredient Dry Dog Food, 30 lbs., $36.98, $1.23/lb

Member's Mark, Beef and Brown Rice, Limited Ingredient Dry Dog Food, 30 lbs.
current price $36.98
$1.23/lb

Member's Mark, Beef and Brown Rice, Limited Ingredient Dry Dog Food, 30 lbs.

4.5243 out of 5 stars
4.5243 out of 5 Stars. 700 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Meow Mix, Original Choice Flavor Adult Dry Cat Food, Heart Healthy & Oral Care Formula, 32 lbs., $25.48, $0.80/lb

Meow Mix, Original Choice Flavor Adult Dry Cat Food, Heart Healthy & Oral Care Formula, 32 lbs.
current price $25.48
$0.80/lb

Meow Mix, Original Choice Flavor Adult Dry Cat Food, Heart Healthy & Oral Care Formula, 32 lbs.

4.7714 out of 5 stars
4.7714 out of 5 Stars. 10062 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark™ Large Breed Dog Beef + Barley Recipe Dry Dog Food, 44 lbs., $37.72, $0.86/lb

Member's Mark™ Large Breed Dog Beef + Barley Recipe Dry Dog Food, 44 lbs.
current price $37.72
$0.86/lb
From $37.72

Member's Mark™ Large Breed Dog Beef + Barley Recipe Dry Dog Food, 44 lbs.

4.3975 out of 5 stars
4.3975 out of 5 Stars. 400 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Temptations Classics Mixups Chicken, Catnip, and Seafood Adult Cat Treats, 16 oz., 3 tubs, $18.38, $0.38/oz

Temptations Classics Mixups Chicken, Catnip, and Seafood Adult Cat Treats, 16 oz., 3 tubs
current price $18.38
$0.38/oz

Temptations Classics Mixups Chicken, Catnip, and Seafood Adult Cat Treats, 16 oz., 3 tubs

4.8544 out of 5 stars
4.8544 out of 5 Stars. 4706 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Fresh Step Total Control Scented Clumping Litter with Febreze Freshness, 44 lbs., $22.62, $0.51/lb

Fresh Step Total Control Scented Clumping Litter with Febreze Freshness, 44 lbs.
current price $22.62
$0.51/lb

Fresh Step Total Control Scented Clumping Litter with Febreze Freshness, 44 lbs.

4.7839 out of 5 stars
4.7839 out of 5 Stars. 12073 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Peanut Butter & Banana Soft & Chewy Dog Treats, 3 lbs., $14.98

Member's Mark Peanut Butter & Banana Soft & Chewy Dog Treats, 3 lbs.
current price $14.98

Member's Mark Peanut Butter & Banana Soft & Chewy Dog Treats, 3 lbs.

4.4135 out of 5 stars
4.4135 out of 5 Stars. 1347 reviews
Available for Shipping

Purina Tidy Cats Litter, Natural Clay Product With Deodorizing System, 52 lb. Bag, $12.67, $0.24/lb

Purina Tidy Cats Litter, Natural Clay Product With Deodorizing System, 52 lb. Bag
current price $12.67
$0.24/lb

Purina Tidy Cats Litter, Natural Clay Product With Deodorizing System, 52 lb. Bag

4.5598 out of 5 stars
4.5598 out of 5 Stars. 2451 reviews
Available for Pickup or Delivery

Milk-Bone Flavor Snacks Variety Pack Small Crunchy Dog Biscuits, 8 lbs., $13.78, $1.72/lb

Milk-Bone Flavor Snacks Variety Pack Small Crunchy Dog Biscuits, 8 lbs.
current price $13.78
$1.72/lb

Milk-Bone Flavor Snacks Variety Pack Small Crunchy Dog Biscuits, 8 lbs.

4.785 out of 5 stars
4.785 out of 5 Stars. 4642 reviews
Available for Shipping

Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs., $17.98, $1.20/lb

Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs.
current price $17.98
$1.20/lb

Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs.

4.8302 out of 5 stars
4.8302 out of 5 Stars. 9588 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

TruRanch Collagen 6" Bully Rolls, 24 ct., $19.98, $0.83/ea

TruRanch Collagen 6" Bully Rolls, 24 ct.
current price $19.98
$0.83/ea

TruRanch Collagen 6" Bully Rolls, 24 ct.

4.36 out of 5 stars
4.36 out of 5 Stars. 3222 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Grain Free Chicken and Vegetable Recipe, High Protein Dry Dog Food, 28 lbs., $36.98, $1.32/lb

Member's Mark Grain Free Chicken and Vegetable Recipe, High Protein Dry Dog Food, 28 lbs.
current price $36.98
$1.32/lb

Member's Mark Grain Free Chicken and Vegetable Recipe, High Protein Dry Dog Food, 28 lbs.

4.3682 out of 5 stars
4.3682 out of 5 Stars. 1081 reviews
Available for Shipping

Purina Fancy Feast Gems Pate Mousse Cat Food, Variety Pack, 40 ct., $29.98, Was $31.88, $0.75/ea

Instant Savings
Purina Fancy Feast Gems Pate Mousse Cat Food, Variety Pack, 40 ct.
current price Now $29.98, Was $31.88
$0.75/ea
$1.90 off
Ends Oct 31

Purina Fancy Feast Gems Pate Mousse Cat Food, Variety Pack, 40 ct.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Buddeez Food Storage and Dispenser, Black, 32 qt., $12.68

Buddeez Food Storage and Dispenser, Black, 32 qt.
current price $12.68

Buddeez Food Storage and Dispenser, Black, 32 qt.

4.5839 out of 5 stars
4.5839 out of 5 Stars. 632 reviews
Available for Shipping

Member's Mark™ Healthy Weight Chicken & Vegetables Adult Dry Dog Food, 30 lbs., $26.98, $0.90/lb

Member's Mark™ Healthy Weight Chicken & Vegetables Adult Dry Dog Food, 30 lbs.
current price $26.98
$0.90/lb

Member's Mark™ Healthy Weight Chicken & Vegetables Adult Dry Dog Food, 30 lbs.

4.272 out of 5 stars
4.272 out of 5 Stars. 239 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct., $38.98, $0.23/oz

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.
current price $38.98
$0.23/oz

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.

4.7841 out of 5 stars
4.7841 out of 5 Stars. 2677 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Multi-Functional Cat Tower, 73.6 in., Dark Grey, $99.98

Multi-Functional Cat Tower, 73.6 in., Dark Grey
current price $99.98

Multi-Functional Cat Tower, 73.6 in., Dark Grey

4.6471 out of 5 stars
4.6471 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

VETIQ Maximum Strength Hip & Joint Soft Dog Chews, Chicken Flavored, 180 ct.

VETIQ Maximum Strength Hip & Joint Soft Dog Chews, Chicken Flavored, 180 ct.
Members-only price

VETIQ Maximum Strength Hip & Joint Soft Dog Chews, Chicken Flavored, 180 ct.

4.7156 out of 5 stars
4.7156 out of 5 Stars. 3463 reviews
Available for Shipping

Member's Mark™ Sensitive Stomach Small Breed Chicken + Oatmeal Recipe Dry Dog Food, 25lbs., $24.98, $1.00/lb

Member's Mark™ Sensitive Stomach Small Breed Chicken + Oatmeal Recipe Dry Dog Food, 25lbs.
current price $24.98
$1.00/lb

Member's Mark™ Sensitive Stomach Small Breed Chicken + Oatmeal Recipe Dry Dog Food, 25lbs.

4.59 out of 5 stars
4.59 out of 5 Stars. 200 reviews
Available for Shipping

Milk-Bone Soft & Chewy Beef and Filet Mignon Dog Treats, 37 oz., $14.98, $0.40/oz

Milk-Bone Soft & Chewy Beef and Filet Mignon Dog Treats, 37 oz.
current price $14.98
$0.40/oz

Milk-Bone Soft & Chewy Beef and Filet Mignon Dog Treats, 37 oz.

4.8469 out of 5 stars
4.8469 out of 5 Stars. 6706 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Grain-Free Dog Treat Biscuits, Peanut Butter Flavored, 5 lbs., $14.98, $3.00/lb

Member's Mark Grain-Free Dog Treat Biscuits, Peanut Butter Flavored, 5 lbs.
current price $14.98
$3.00/lb

Member's Mark Grain-Free Dog Treat Biscuits, Peanut Butter Flavored, 5 lbs.

4.575 out of 5 stars
4.575 out of 5 Stars. 2873 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct., $24.67, Was $26.44, $0.07/oz

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct.
current price Now $24.67, Was $26.44
$0.07/oz
$1.77 off

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct.

4.7513 out of 5 stars
4.7513 out of 5 Stars. 6881 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz., $16.98, $0.37/oz

Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz.
current price $16.98
$0.37/oz

Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz.

4.7994 out of 5 stars
4.7994 out of 5 Stars. 6574 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Cozy Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color, $29.97

Member's Mark Cozy Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color
Dark Gray, variant on Member's Mark Cozy Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color
Light Gray, variant on Member's Mark Cozy Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color
Beige, variant on Member's Mark Cozy Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color
current price $29.97

Member's Mark Cozy Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color

4.6755 out of 5 stars
4.6755 out of 5 Stars. 151 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Chicken & Waffle Bites Chicken Recipe Dog Treats, 48 oz., $14.98, $0.31/oz

Member's Mark Chicken & Waffle Bites Chicken Recipe Dog Treats, 48 oz.
current price $14.98
$0.31/oz

Member's Mark Chicken & Waffle Bites Chicken Recipe Dog Treats, 48 oz.

4.7368 out of 5 stars
4.7368 out of 5 Stars. 680 reviews
Available for Shipping

Multipet Jumbo Lamb Chop Plush Dog Toy, $11.98

Multipet Jumbo Lamb Chop Plush Dog Toy
current price $11.98

Multipet Jumbo Lamb Chop Plush Dog Toy

4.6206 out of 5 stars
4.6206 out of 5 Stars. 282 reviews
Available for Shipping

Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color, $24.98

Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color
Tan, variant on Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color
Grey, variant on Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color
Cow Print, variant on Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color
Brown, variant on Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color
current price $24.98
Options from $24.98 – $34.98

Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color

4.5368 out of 5 stars
4.5368 out of 5 Stars. 136 reviews
Available for Shipping

Blue Buffalo Nudges Natural Chicken Flavored Jerky Cut Dog Treats, 40 oz.

Blue Buffalo Nudges Natural Chicken Flavored Jerky Cut Dog Treats, 40 oz.
Members-only price

Blue Buffalo Nudges Natural Chicken Flavored Jerky Cut Dog Treats, 40 oz.

4.7442 out of 5 stars
4.7442 out of 5 Stars. 2865 reviews
Available for Shipping

Pedigree Chopped Ground Dinner, Variety Pack, 13.2 oz., 36 ct., $45.98, $0.10/oz

Pedigree Chopped Ground Dinner, Variety Pack, 13.2 oz., 36 ct.
current price $45.98
$0.10/oz

Pedigree Chopped Ground Dinner, Variety Pack, 13.2 oz., 36 ct.

4.6987 out of 5 stars
4.6987 out of 5 Stars. 1437 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Petkit Eversweet Solo SE Smart Pet Water Fountain, $24.00

Petkit Eversweet Solo SE Smart Pet Water Fountain
current price $24.00

Petkit Eversweet Solo SE Smart Pet Water Fountain

4.5778 out of 5 stars
4.5778 out of 5 Stars. 45 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color, $29.98

Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
Cool Gray, variant on Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
OFF - LGT Blue, variant on Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
Red Ribbon, variant on Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
Green Corduroy , variant on Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
current price $29.98

Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color

4.6477 out of 5 stars
4.6477 out of 5 Stars. 352 reviews
Out of stock

Member's Mark Turkey Stew with Vegetables Wet Dog Food, 11 oz., 24 boxes, $34.98, Was $39.98, $0.13/oz

Member's Mark Turkey Stew with Vegetables Wet Dog Food, 11 oz., 24 boxes
current price $34.98, Was $39.98
$0.13/oz
$5 off

Member's Mark Turkey Stew with Vegetables Wet Dog Food, 11 oz., 24 boxes

3.672 out of 5 stars
3.672 out of 5 Stars. 314 reviews
Out of stock