Pet Supplies

Prices may vary in club and online

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz., $24.98, $0.69/oz

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz.
Sponsored
current price $24.98
$0.69/oz

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz.

4.7944 out of 5 stars
4.7944 out of 5 Stars. 7628 reviews
Available for Shipping

BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk., $14.98, $0.42/ea

BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.42/ea

BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk.

4.6928 out of 5 stars
4.6928 out of 5 Stars. 166 reviews
Available for Shipping

PetArmor Plus Flea & Tick Protection for Cats, 8-Month Supply

PetArmor Plus Flea & Tick Protection for Cats, 8-Month Supply
Members-only price

PetArmor Plus Flea & Tick Protection for Cats, 8-Month Supply

4.2877 out of 5 stars
4.2877 out of 5 Stars. 657 reviews
Available for Shipping

Blue Life Protection Formula Chicken and Brown Rice, Adult Natural Dry Dog Food, 38 lbs.

Blue Life Protection Formula Chicken and Brown Rice, Adult Natural Dry Dog Food, 38 lbs.
Members-only price

Blue Life Protection Formula Chicken and Brown Rice, Adult Natural Dry Dog Food, 38 lbs.

4.7552 out of 5 stars
4.7552 out of 5 Stars. 5870 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.
Sponsored
Members-only price
$3 off

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.

4.8063 out of 5 stars
4.8063 out of 5 Stars. 1198 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Brutus Bone Broth, Beef Bone Broth Adult Dog Meal Topper, 32 oz., 3 pk., $19.97, $0.21/oz

Brutus Bone Broth, Beef Bone Broth Adult Dog Meal Topper, 32 oz., 3 pk.
Sponsored
current price $19.97
$0.21/oz

Brutus Bone Broth, Beef Bone Broth Adult Dog Meal Topper, 32 oz., 3 pk.

4.6098 out of 5 stars
4.6098 out of 5 Stars. 41 reviews
Available for Shipping

furMe Original Pet Grooming Vacuum Kit+ Dematting Rake Tool, $139.98

furMe Original Pet Grooming Vacuum Kit+ Dematting Rake Tool
current price $139.98

furMe Original Pet Grooming Vacuum Kit+ Dematting Rake Tool

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

PetArmor Plus Topical Flea and Tick Prevention for Dogs, 8-Month Supply, Choose Size

PetArmor Plus Topical Flea and Tick Prevention for Dogs, 8-Month Supply, Choose Size
Sponsored
Members-only price

PetArmor Plus Topical Flea and Tick Prevention for Dogs, 8-Month Supply, Choose Size

4.4514 out of 5 stars
4.4514 out of 5 Stars. 1254 reviews
Available for Shipping

Member’s Mark Variety Pack, Small Breed Pate Style Dog Food, 3.5 oz., 24 ct., $19.98, $0.24/oz

Member’s Mark Variety Pack, Small Breed Pate Style Dog Food, 3.5 oz., 24 ct.
current price $19.98
$0.24/oz

Member’s Mark Variety Pack, Small Breed Pate Style Dog Food, 3.5 oz., 24 ct.

4.2591 out of 5 stars
4.2591 out of 5 Stars. 930 reviews
Available for Shipping

Purina ONE Mainline Variety Pack Adult Wet Dog Food, 24 ct., 13 oz., $36.58, $1.52/ea

Purina ONE Mainline Variety Pack Adult Wet Dog Food, 24 ct., 13 oz.
current price $36.58
$1.52/ea

Purina ONE Mainline Variety Pack Adult Wet Dog Food, 24 ct., 13 oz.

4.638 out of 5 stars
4.638 out of 5 Stars. 837 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Purina Dog Chow Complete, Chicken Flavor, Adult Dry Dog Food, 48 lbs., $26.78, $0.56/lb

Purina Dog Chow Complete, Chicken Flavor, Adult Dry Dog Food, 48 lbs.
current price $26.78
$0.56/lb

Purina Dog Chow Complete, Chicken Flavor, Adult Dry Dog Food, 48 lbs.

4.7454 out of 5 stars
4.7454 out of 5 Stars. 10151 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Fresh Step, Litter Box Deodorizing Crystals, Fresh Scent, 2 pk., 70 oz., $19.94, $0.14/oz

Fresh Step, Litter Box Deodorizing Crystals, Fresh Scent, 2 pk., 70 oz.
current price $19.94
$0.14/oz

Fresh Step, Litter Box Deodorizing Crystals, Fresh Scent, 2 pk., 70 oz.

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Burt's Bees, Oatmeal Dog Shampoo, 32 fl. oz., 2 pk., $19.96, $0.31/foz

Burt's Bees, Oatmeal Dog Shampoo, 32 fl. oz., 2 pk.
current price $19.96
$0.31/foz

Burt's Bees, Oatmeal Dog Shampoo, 32 fl. oz., 2 pk.

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Milk-Bone, Chicken Recipe, Soft & Chewy Dog Snacks, 37 oz., $14.98, $0.40/oz

Milk-Bone, Chicken Recipe, Soft & Chewy Dog Snacks, 37 oz.
current price $14.98
$0.40/oz

Milk-Bone, Chicken Recipe, Soft & Chewy Dog Snacks, 37 oz.

4.8512 out of 5 stars
4.8512 out of 5 Stars. 4752 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Freeze Dried Chicken Treat, Dog and Cat, 16 oz., $12.98, $0.81/oz

Member's Mark Freeze Dried Chicken Treat, Dog and Cat, 16 oz.
current price $12.98
$0.81/oz

Member's Mark Freeze Dried Chicken Treat, Dog and Cat, 16 oz.

4.6593 out of 5 stars
4.6593 out of 5 Stars. 273 reviews
Available for Shipping

Purina, Dog Chow Complete, Beef Flavor, Adult Dry Dog Food, 48 lbs., $26.78, $0.56/lb

Purina, Dog Chow Complete, Beef Flavor, Adult Dry Dog Food, 48 lbs.
current price $26.78
$0.56/lb

Purina, Dog Chow Complete, Beef Flavor, Adult Dry Dog Food, 48 lbs.

4.7211 out of 5 stars
4.7211 out of 5 Stars. 7292 reviews
Available for Shipping

Wild Alaska Salmon Oil Formula Dog Food Topper, 32 oz., $19.98, $0.62/foz

Wild Alaska Salmon Oil Formula Dog Food Topper, 32 oz.
current price $19.98
$0.62/foz

Wild Alaska Salmon Oil Formula Dog Food Topper, 32 oz.

4.5294 out of 5 stars
4.5294 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping

P.L.A.Y Pet Plush Toys, Canine Café, 4 pc., Bundle, $19.98, $5.00/ea

P.L.A.Y Pet Plush Toys, Canine Café, 4 pc., Bundle
current price $19.98
$5.00/ea

P.L.A.Y Pet Plush Toys, Canine Café, 4 pc., Bundle

4.4741 out of 5 stars
4.4741 out of 5 Stars. 135 reviews
Available for Shipping

Petkit Eversweet Cordless Max Smart Pet Drinking Fountain, $74.97

Petkit Eversweet Cordless Max Smart Pet Drinking Fountain
current price $74.97

Petkit Eversweet Cordless Max Smart Pet Drinking Fountain

3.7143 out of 5 stars
3.7143 out of 5 Stars. 35 reviews
Available for Shipping

Fresh Step Odor Shield Multi Cat Clumping Litter, Febreze Fresh Scent, 42 lb., $21.98, $0.52/lb

Fresh Step Odor Shield Multi Cat Clumping Litter, Febreze Fresh Scent, 42 lb.
current price $21.98
$0.52/lb

Fresh Step Odor Shield Multi Cat Clumping Litter, Febreze Fresh Scent, 42 lb.

4.7514 out of 5 stars
4.7514 out of 5 Stars. 16851 reviews
Available for Shipping

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Small Dogs, 3-Month Supply, 5-22 lbs.

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Small Dogs, 3-Month Supply, 5-22 lbs.
Members-only price

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Small Dogs, 3-Month Supply, 5-22 lbs.

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Regalo Easy Step Baby Gate, 29" - 34" or 35" - 38.5"

Regalo Easy Step Baby Gate, 29" - 34" or 35" - 38.5"
Members-only price

Regalo Easy Step Baby Gate, 29" - 34" or 35" - 38.5"

4.3428 out of 5 stars
4.3428 out of 5 Stars. 1161 reviews
Available for Shipping

VETIQ 8-In-1 Multi-Benefit Soft Dog Chews, Hickory Smoke Flavored 60 ct., 2 pk., $19.98, $0.17/ea

VETIQ 8-In-1 Multi-Benefit Soft Dog Chews, Hickory Smoke Flavored 60 ct., 2 pk.
current price $19.98
$0.17/ea

VETIQ 8-In-1 Multi-Benefit Soft Dog Chews, Hickory Smoke Flavored 60 ct., 2 pk.

4.4528 out of 5 stars
4.4528 out of 5 Stars. 212 reviews
Available for Shipping

Fresh Step, Simply Unscented Multi Cat Clumping Litter, 42 lbs., $21.98, $0.52/lb

Fresh Step, Simply Unscented Multi Cat Clumping Litter, 42 lbs.
current price $21.98
$0.52/lb

Fresh Step, Simply Unscented Multi Cat Clumping Litter, 42 lbs.

4.6214 out of 5 stars
4.6214 out of 5 Stars. 3822 reviews
Available for Shipping

Purina Busy with Beggin’ Twist’d Adult Dog Chew Bone Treats - 18 ct. Pouch, $19.98, $1.11/ea

Purina Busy with Beggin’ Twist’d Adult Dog Chew Bone Treats - 18 ct. Pouch
current price $19.98
$1.11/ea

Purina Busy with Beggin’ Twist’d Adult Dog Chew Bone Treats - 18 ct. Pouch

4.7022 out of 5 stars
4.7022 out of 5 Stars. 3197 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Milk-Bone MaroSnacks Dog Treats, 50 oz., $11.48, $0.23/oz

Milk-Bone MaroSnacks Dog Treats, 50 oz.
current price $11.48
$0.23/oz

Milk-Bone MaroSnacks Dog Treats, 50 oz.

4.7212 out of 5 stars
4.7212 out of 5 Stars. 495 reviews
Available for Shipping

VETIQ Probiotic Soft Dog Chews, Hickory Smoke Flavored 60 ct., 2 pk., $19.98, $0.17/ea

VETIQ Probiotic Soft Dog Chews, Hickory Smoke Flavored 60 ct., 2 pk.
current price $19.98
$0.17/ea

VETIQ Probiotic Soft Dog Chews, Hickory Smoke Flavored 60 ct., 2 pk.

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 70 reviews
Available for Shipping

Petkit Fresh Element Solo Smart Pet Food Dispenser, $54.00

Petkit Fresh Element Solo Smart Pet Food Dispenser
current price $54.00

Petkit Fresh Element Solo Smart Pet Food Dispenser

4.3571 out of 5 stars
4.3571 out of 5 Stars. 14 reviews
Available for Shipping

Buddy Buddy Flamingo Long Rope Dog Toy, $14.98

Buddy Buddy Flamingo Long Rope Dog Toy
current price $14.98

Buddy Buddy Flamingo Long Rope Dog Toy

3.383 out of 5 stars
3.383 out of 5 Stars. 188 reviews
Available for Shipping

Freshpet Small Dog Small Bites Chicken Recipe, 2 lbs. packs, 3 ct., $29.98, $5.00/lb

Freshpet Small Dog Small Bites Chicken Recipe, 2 lbs. packs, 3 ct.
current price $29.98
$5.00/lb

Freshpet Small Dog Small Bites Chicken Recipe, 2 lbs. packs, 3 ct.

4.6381 out of 5 stars
4.6381 out of 5 Stars. 876 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Fresh Step Extreme Clump Multi Cat Clumping Litter with Febreze Freshness, 42 lbs., $21.98, $0.52/lb

Fresh Step Extreme Clump Multi Cat Clumping Litter with Febreze Freshness, 42 lbs.
current price $21.98
$0.52/lb

Fresh Step Extreme Clump Multi Cat Clumping Litter with Febreze Freshness, 42 lbs.

4.725 out of 5 stars
4.725 out of 5 Stars. 11859 reviews
Available for Shipping

Blue Buffalo Nudges Grillers Steak Flavored Natural Dog Treats, 48 oz.

Blue Buffalo Nudges Grillers Steak Flavored Natural Dog Treats, 48 oz.
Members-only price

Blue Buffalo Nudges Grillers Steak Flavored Natural Dog Treats, 48 oz.

4.5917 out of 5 stars
4.5917 out of 5 Stars. 2351 reviews
Available for Shipping

VETIQ Multivitamin Soft Dog Chews, Hickory Smoke Flavored 60 ct., 2 pk., $19.98, $0.17/ea

VETIQ Multivitamin Soft Dog Chews, Hickory Smoke Flavored 60 ct., 2 pk.
current price $19.98
$0.17/ea

VETIQ Multivitamin Soft Dog Chews, Hickory Smoke Flavored 60 ct., 2 pk.

4.6364 out of 5 stars
4.6364 out of 5 Stars. 154 reviews
Available for Shipping

VETIQ Skin & Coat Soft Dog Chews, Hickory Smoke Flavored, 60 ct., 2 pk., $19.98, $0.17/ea

VETIQ Skin & Coat Soft Dog Chews, Hickory Smoke Flavored, 60 ct., 2 pk.
current price $19.98
$0.17/ea

VETIQ Skin & Coat Soft Dog Chews, Hickory Smoke Flavored, 60 ct., 2 pk.

4.6065 out of 5 stars
4.6065 out of 5 Stars. 216 reviews
Available for Shipping

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Cats 1.5 lbs. +, 3-Month Supply

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Cats 1.5 lbs. +, 3-Month Supply
Members-only price

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Cats 1.5 lbs. +, 3-Month Supply

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Large Dogs, 45-88 lbs.

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Large Dogs, 45-88 lbs.
Members-only price

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Large Dogs, 45-88 lbs.

1.75 out of 5 stars
1.75 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

PetArmor Home Flea & Tick Yard and Premise Spray Bundle, 12 Week Protection, 32 fl oz., 2 pk.

PetArmor Home Flea & Tick Yard and Premise Spray Bundle, 12 Week Protection, 32 fl oz., 2 pk.
Members-only price

PetArmor Home Flea & Tick Yard and Premise Spray Bundle, 12 Week Protection, 32 fl oz., 2 pk.

Available for Shipping

furMe Professional PLUS Pet Grooming Vacuum Kit + Bonus Dematting Rake, $164.98

furMe Professional PLUS Pet Grooming Vacuum Kit + Bonus Dematting Rake
current price $164.98

furMe Professional PLUS Pet Grooming Vacuum Kit + Bonus Dematting Rake

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Extra Large Dogs, 89 - 132 lbs.

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Extra Large Dogs, 89 - 132 lbs.
Members-only price

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Extra Large Dogs, 89 - 132 lbs.

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

PetAction Pro for Dogs, 8 Doses, Choose Size

PetAction Pro for Dogs, 8 Doses, Choose Size
Members-only price

PetAction Pro for Dogs, 8 Doses, Choose Size

4.2733 out of 5 stars
4.2733 out of 5 Stars. 483 reviews
Available for Shipping

Friskies Land & Sea Adventures, Chickn and Ocean Fish Flavored, Adult Dry Cat Food, 32 lbs., $23.98, $0.75/lb

Friskies Land & Sea Adventures, Chickn and Ocean Fish Flavored, Adult Dry Cat Food, 32 lbs.
current price $23.98
$0.75/lb

Friskies Land & Sea Adventures, Chickn and Ocean Fish Flavored, Adult Dry Cat Food, 32 lbs.

4.7322 out of 5 stars
4.7322 out of 5 Stars. 2345 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Medium Dogs, 3-Month Supply, 23-44 lbs.

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Medium Dogs, 3-Month Supply, 23-44 lbs.
Members-only price

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Medium Dogs, 3-Month Supply, 23-44 lbs.

Available for Shipping

Purina ONE SmartBlend Natural Lamb and Rice, Adult Dry Dog Food, 44 lbs., $54.98, Was $57.98, $1.25/lb

Purina ONE SmartBlend Natural Lamb and Rice, Adult Dry Dog Food, 44 lbs.
current price Now $54.98, Was $57.98
$1.25/lb
$3 off

Purina ONE SmartBlend Natural Lamb and Rice, Adult Dry Dog Food, 44 lbs.

4.7806 out of 5 stars
4.7806 out of 5 Stars. 7756 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Sweet Potato Fries Dog Treats, 32 oz., $16.98, $0.53/oz

Member's Mark Sweet Potato Fries Dog Treats, 32 oz.
current price $16.98
$0.53/oz

Member's Mark Sweet Potato Fries Dog Treats, 32 oz.

4.0738 out of 5 stars
4.0738 out of 5 Stars. 366 reviews
Available for Shipping

Purina, Cat Chow Complete, Chicken Flavored, Dry Cat Food, 25 lbs., $25.98, $1.04/lb

Purina, Cat Chow Complete, Chicken Flavored, Dry Cat Food, 25 lbs.
current price $25.98
$1.04/lb

Purina, Cat Chow Complete, Chicken Flavored, Dry Cat Food, 25 lbs.

4.7695 out of 5 stars
4.7695 out of 5 Stars. 2143 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Purina, Cat Chow, Chicken Indoor Adult Dry Cat Food, Hairball and Healthy Weight, 25 lbs., $25.98, $1.04/lb

Purina, Cat Chow, Chicken Indoor Adult Dry Cat Food, Hairball and Healthy Weight, 25 lbs.
current price $25.98
$1.04/lb

Purina, Cat Chow, Chicken Indoor Adult Dry Cat Food, Hairball and Healthy Weight, 25 lbs.

4.8165 out of 5 stars
4.8165 out of 5 Stars. 6283 reviews
Available for Shipping

Petkit Puramax 2 Automatic Self-Cleaning Litter Box Bundle, $299.00

Petkit Puramax 2 Automatic Self-Cleaning Litter Box Bundle
current price $299.00

Petkit Puramax 2 Automatic Self-Cleaning Litter Box Bundle

3.8 out of 5 stars
3.8 out of 5 Stars. 20 reviews
Out of stock