Pet Supplies

Prices may vary in club and online

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz. $24.98 $0.69/oz

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz.
Sponsored
current price $24.98
$0.69/oz

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz.

4.7945 out of 5 stars
4.7945 out of 5 Stars. 7631 reviews
Available for Shipping

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Medium Dogs, 3-Month Supply, >25 lbs.

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Medium Dogs, 3-Month Supply, >25 lbs.
Members-only price

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Medium Dogs, 3-Month Supply, >25 lbs.

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Dig Defence Large Animal Barrier 10 Pack, 30' $83.98

Dig Defence Large Animal Barrier 10 Pack, 30'
current price $83.98

Dig Defence Large Animal Barrier 10 Pack, 30'

4.6429 out of 5 stars
4.6429 out of 5 Stars. 42 reviews
Available for Shipping

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Medium Dogs, 3-Month Supply, 23-44 lbs.

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Medium Dogs, 3-Month Supply, 23-44 lbs.
Members-only price

PetArmor Plus Capstar Flea & Tick Bundle for Medium Dogs, 3-Month Supply, 23-44 lbs.

Available for Shipping

BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk. $14.98 $0.42/ea

BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.42/ea

BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk.

4.6946 out of 5 stars
4.6946 out of 5 Stars. 167 reviews
Available for Shipping

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.
Sponsored
Members-only price
$3 off

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.

4.8063 out of 5 stars
4.8063 out of 5 Stars. 1198 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Petcube Cam + Bites 2 Lite Bundle w/3-Month Subscription $99.00

Petcube Cam + Bites 2 Lite Bundle w/3-Month Subscription
current price $99.00

Petcube Cam + Bites 2 Lite Bundle w/3-Month Subscription

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

PetArmor Home Flea & Tick Yard and Premise Spray Bundle, 12 Week Protection, 32 fl oz., 2 pk.

PetArmor Home Flea & Tick Yard and Premise Spray Bundle, 12 Week Protection, 32 fl oz., 2 pk.
Members-only price

PetArmor Home Flea & Tick Yard and Premise Spray Bundle, 12 Week Protection, 32 fl oz., 2 pk.

Available for Shipping

Petcube Play 2 + Bites 2 Lite Bundle w/3-Month Subscription $129.00

Petcube Play 2 + Bites 2 Lite Bundle w/3-Month Subscription
current price $129.00

Petcube Play 2 + Bites 2 Lite Bundle w/3-Month Subscription

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Jinx Grass-Fed Beef Brw Rice & Swt Pot Dry Dog Food, 23.5 lb. $38.68 $1.65/lb

Jinx Grass-Fed Beef Brw Rice & Swt Pot Dry Dog Food, 23.5 lb.
Sponsored
current price $38.68
$1.65/lb

Jinx Grass-Fed Beef Brw Rice & Swt Pot Dry Dog Food, 23.5 lb.

4.7039 out of 5 stars
4.7039 out of 5 Stars. 922 reviews
Available for Shipping

Petkit Refill Waste Bags for Purobot Ultra, 3 pk. $29.00

Petkit Refill Waste Bags for Purobot Ultra, 3 pk.
current price $29.00

Petkit Refill Waste Bags for Purobot Ultra, 3 pk.

Available for Shipping

Petcube Cam 360 + Play 2 Bundle w/3-Month Subscription $99.00

Petcube Cam 360 + Play 2 Bundle w/3-Month Subscription
current price $99.00

Petcube Cam 360 + Play 2 Bundle w/3-Month Subscription

4.625 out of 5 stars
4.625 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Churro Style Bites, Chicken Recipe Dog Treats, Cinnamon & Vanilla Flavor, 3 lbs. $14.98 $0.31/oz

Member's Mark Churro Style Bites, Chicken Recipe Dog Treats, Cinnamon & Vanilla Flavor, 3 lbs.
current price $14.98
$0.31/oz

Member's Mark Churro Style Bites, Chicken Recipe Dog Treats, Cinnamon & Vanilla Flavor, 3 lbs.

4.6462 out of 5 stars
4.6462 out of 5 Stars. 260 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Bites, Frozen, 3 lbs. $11.87 $3.96/lb

Member's Mark Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Bites, Frozen, 3 lbs.
current price $11.87
$3.96/lb

Member's Mark Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Bites, Frozen, 3 lbs.

4.7435 out of 5 stars
4.7435 out of 5 Stars. 6554 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Fully Cooked Star Spangled Chicken Nuggets, Frozen, 3 lbs. $7.91 Was $9.87 $2.64/lb

Instant Savings
Member's Mark Fully Cooked Star Spangled Chicken Nuggets, Frozen, 3 lbs.
current price Now $7.91, Was $9.87
$2.64/lb
$1.96 off
Ends Oct 12

Member's Mark Fully Cooked Star Spangled Chicken Nuggets, Frozen, 3 lbs.

4.5391 out of 5 stars
4.5391 out of 5 Stars. 115 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Pre and Probiotic Soft Chew Gut Health Supplement for Dogs, 180 ct. $19.98 $0.11/ea

Member's Mark Pre and Probiotic Soft Chew Gut Health Supplement for Dogs, 180 ct.
current price $19.98
$0.11/ea

Member's Mark Pre and Probiotic Soft Chew Gut Health Supplement for Dogs, 180 ct.

4.541 out of 5 stars
4.541 out of 5 Stars. 61 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Multipurpose Ultra Premium Absorbent Pads, 23" x 24", 120ct. $19.98 $0.17/ea

Member's Mark Multipurpose Ultra Premium Absorbent Pads, 23" x 24", 120ct.
current price $19.98
$0.17/ea

Member's Mark Multipurpose Ultra Premium Absorbent Pads, 23" x 24", 120ct.

3.625 out of 5 stars
3.625 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

Member’s Mark Collapsible Cat Condo, 24 x 17 x 15 in., Choose Color $24.98

Member’s Mark Collapsible Cat Condo, 24 x 17 x 15 in., Choose Color
current price $24.98

Member’s Mark Collapsible Cat Condo, 24 x 17 x 15 in., Choose Color

Available for Shipping

Member's Mark Waterproof Pet Throw Blanket 60"x80", Choose Color $19.98

Member's Mark Waterproof Pet Throw Blanket 60"x80", Choose Color
current price $19.98

Member's Mark Waterproof Pet Throw Blanket 60"x80", Choose Color

4.9231 out of 5 stars
4.9231 out of 5 Stars. 26 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 80/20 Ground Beef Chuck Sliders, 18 ct., priced per pound $16.99 $5.86/lb

Member's Mark 80/20 Ground Beef Chuck Sliders, 18 ct., priced per pound
current price $16.99
avg. price
$5.86/lb
Final cost by weight

Member's Mark 80/20 Ground Beef Chuck Sliders, 18 ct., priced per pound

4.7556 out of 5 stars
4.7556 out of 5 Stars. 2717 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Round Pet Bed, Choose Size and Color $29.87

Member's Mark Round Pet Bed, Choose Size and Color
Carter Gray, variant on Member's Mark Round Pet Bed, Choose Size and Color
Cow Print, variant on Member's Mark Round Pet Bed, Choose Size and Color
Island Tan, variant on Member's Mark Round Pet Bed, Choose Size and Color
current price $29.87
Options from $19.98 – $29.87

Member's Mark Round Pet Bed, Choose Size and Color

4.5315 out of 5 stars
4.5315 out of 5 Stars. 143 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color $34.98

Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
Burgundy, variant on Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
Mocha Latte, variant on Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
Tan, variant on Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
Gray, variant on Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
current price $34.98
Options from $24.98 – $34.98

Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color

4.9474 out of 5 stars
4.9474 out of 5 Stars. 19 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Blue Buffalo, Nudges Beef Meatball Recipe, Natural Dog Treats, 36 oz. $19.98 $0.56/oz

Blue Buffalo, Nudges Beef Meatball Recipe, Natural Dog Treats, 36 oz.
current price $19.98
$0.56/oz

Blue Buffalo, Nudges Beef Meatball Recipe, Natural Dog Treats, 36 oz.

4.5397 out of 5 stars
4.5397 out of 5 Stars. 126 reviews
Available for Shipping

PawSpa DogWash 11-Setting Indoor / Outdoor Pet Washing Kit $29.98

PawSpa DogWash 11-Setting Indoor / Outdoor Pet Washing Kit
current price $29.98

PawSpa DogWash 11-Setting Indoor / Outdoor Pet Washing Kit

Available for Shipping

Purina Busy With Peanut Butter Small/Medium Breed Dog Treats, 18 ct. $19.98 $1.11/ea

Purina Busy With Peanut Butter Small/Medium Breed Dog Treats, 18 ct.
current price $19.98
$1.11/ea

Purina Busy With Peanut Butter Small/Medium Breed Dog Treats, 18 ct.

4.5808 out of 5 stars
4.5808 out of 5 Stars. 167 reviews
Available for Shipping

Purina Friskies Wet Cat Food Gravy Pleasers Variety Pack with Fully Load’d, Meaty Bits, and Prime Filets, 60 ct., 5.5 oz. Cans $42.98 $0.13/oz

Purina Friskies Wet Cat Food Gravy Pleasers Variety Pack with Fully Load’d, Meaty Bits, and Prime Filets, 60 ct., 5.5 oz. Cans
current price $42.98
$0.13/oz

Purina Friskies Wet Cat Food Gravy Pleasers Variety Pack with Fully Load’d, Meaty Bits, and Prime Filets, 60 ct., 5.5 oz. Cans

4.5919 out of 5 stars
4.5919 out of 5 Stars. 321 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Zesty Paws Flea & Tick Kit for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 8oz Shampoo, 8oz Spray, 60 ct. Bites $29.97

Zesty Paws Flea & Tick Kit for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 8oz Shampoo, 8oz Spray, 60 ct. Bites
current price $29.97

Zesty Paws Flea & Tick Kit for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 8oz Shampoo, 8oz Spray, 60 ct. Bites

4.6201 out of 5 stars
4.6201 out of 5 Stars. 279 reviews
Available for Shipping

Zesty Paws Flea & Tick Kit Bites for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 160ct Bites $29.97 $0.19/ea

Zesty Paws Flea & Tick Kit Bites for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 160ct Bites
current price $29.97
$0.19/ea

Zesty Paws Flea & Tick Kit Bites for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 160ct Bites

4.5796 out of 5 stars
4.5796 out of 5 Stars. 226 reviews
Available for Shipping

Brutus Bone Broth, Beef Powder Hip & Joint & Pork Probiotic Powder Variety Pack, Dog Food Topper, 3.5 oz., 2 pk. $29.99 $4.28/oz

Brutus Bone Broth, Beef Powder Hip & Joint & Pork Probiotic Powder Variety Pack, Dog Food Topper, 3.5 oz., 2 pk.
current price $29.99
$4.28/oz

Brutus Bone Broth, Beef Powder Hip & Joint & Pork Probiotic Powder Variety Pack, Dog Food Topper, 3.5 oz., 2 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Purina, Cat Chow Indoor, Healthy Weight and Hairball Dry Cat Food With Chicken, 29 lbs. $26.98 $0.93/lb

Purina, Cat Chow Indoor, Healthy Weight and Hairball Dry Cat Food With Chicken, 29 lbs.
current price $26.98
$0.93/lb

Purina, Cat Chow Indoor, Healthy Weight and Hairball Dry Cat Food With Chicken, 29 lbs.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 35 reviews
Available for Shipping

Power Chew Love Our Oceans, Dog Chew Toy, 3 pk. $15.49 $5.16/ea

Power Chew Love Our Oceans, Dog Chew Toy, 3 pk.
current price $15.49
$5.16/ea

Power Chew Love Our Oceans, Dog Chew Toy, 3 pk.

4.7368 out of 5 stars
4.7368 out of 5 Stars. 76 reviews
Available for Shipping

Serta Therapeutic Crate Mat, Choose Size & Color $15.98

Serta Therapeutic Crate Mat, Choose Size & Color
Gray, variant on Serta Therapeutic Crate Mat, Choose Size & Color
Charcoal, variant on Serta Therapeutic Crate Mat, Choose Size & Color
Tan, variant on Serta Therapeutic Crate Mat, Choose Size & Color
current price $15.98
Options from $12.98 – $17.98

Serta Therapeutic Crate Mat, Choose Size & Color

2.4 out of 5 stars
2.4 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Cesar Filets in Gravy Wet Dog Food Steak and Poultry Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct. $38.98 $0.23/oz

Cesar Filets in Gravy Wet Dog Food Steak and Poultry Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.
current price $38.98
$0.23/oz

Cesar Filets in Gravy Wet Dog Food Steak and Poultry Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Fresh Step Heavy Duty Multi Cat Clumping Litter with Febreze Freshness, 42 lbs. $22.98 $0.55/lb

Fresh Step Heavy Duty Multi Cat Clumping Litter with Febreze Freshness, 42 lbs.
current price $22.98
$0.55/lb

Fresh Step Heavy Duty Multi Cat Clumping Litter with Febreze Freshness, 42 lbs.

4.635 out of 5 stars
4.635 out of 5 Stars. 389 reviews
Available for Shipping

Lone Star Pup Pack Bundle Dog Toys, 3 Pack Bundle $14.98 $4.99/ea

Lone Star Pup Pack Bundle Dog Toys, 3 Pack Bundle
current price $14.98
$4.99/ea

Lone Star Pup Pack Bundle Dog Toys, 3 Pack Bundle

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Serta Oval Couch Cat & Dog Bed Large, Choose Color $39.98

Serta Oval Couch Cat & Dog Bed Large, Choose Color
Blue, variant on Serta Oval Couch Cat & Dog Bed Large, Choose Color
Gray, variant on Serta Oval Couch Cat & Dog Bed Large, Choose Color
Brown, variant on Serta Oval Couch Cat & Dog Bed Large, Choose Color
current price $39.98

Serta Oval Couch Cat & Dog Bed Large, Choose Color

2.5 out of 5 stars
2.5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Milk-Bone Original Dog Biscuits, Medium Crunchy Dog Treats, 15 lbs. $17.98 $1.20/lb

Milk-Bone Original Dog Biscuits, Medium Crunchy Dog Treats, 15 lbs.
current price $17.98
$1.20/lb

Milk-Bone Original Dog Biscuits, Medium Crunchy Dog Treats, 15 lbs.

4.5265 out of 5 stars
4.5265 out of 5 Stars. 471 reviews
Available for Shipping

Purina, Cat Chow Complete, High Protein Dry Cat Food With Real Chicken, 29 lbs. $26.98 $0.93/lb

Purina, Cat Chow Complete, High Protein Dry Cat Food With Real Chicken, 29 lbs.
current price $26.98
$0.93/lb

Purina, Cat Chow Complete, High Protein Dry Cat Food With Real Chicken, 29 lbs.

4.7419 out of 5 stars
4.7419 out of 5 Stars. 62 reviews
Available for Shipping

Petkit Eversweet 3 Pro Water Fountain $64.98

Petkit Eversweet 3 Pro Water Fountain
current price $64.98

Petkit Eversweet 3 Pro Water Fountain

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 80 reviews
Available for Shipping

HugFun, Popsicle Plush Dog Toy, Multi-Pack, 4-Piece Set $17.98 $4.50/ea

HugFun, Popsicle Plush Dog Toy, Multi-Pack, 4-Piece Set
current price $17.98
$4.50/ea

HugFun, Popsicle Plush Dog Toy, Multi-Pack, 4-Piece Set

4.1299 out of 5 stars
4.1299 out of 5 Stars. 77 reviews
Available for Shipping

Alpaca Dog Toy, 3 pk. $14.98 $4.99/ea

Alpaca Dog Toy, 3 pk.
current price $14.98
$4.99/ea

Alpaca Dog Toy, 3 pk.

4.4306 out of 5 stars
4.4306 out of 5 Stars. 144 reviews
Available for Shipping

Hoover Pet Carpet Cleaning Solution

Hoover Pet Carpet Cleaning Solution
Members-only price

Hoover Pet Carpet Cleaning Solution

4.8345 out of 5 stars
4.8345 out of 5 Stars. 296 reviews
Available for Shipping

Cozy Corduroy Furniture Protector 3-in-1 Pet Bed, Choose Color and Size $34.98

Cozy Corduroy Furniture Protector 3-in-1 Pet Bed, Choose Color and Size
Brown, variant on Cozy Corduroy Furniture Protector 3-in-1 Pet Bed, Choose Color and Size
Tan, variant on Cozy Corduroy Furniture Protector 3-in-1 Pet Bed, Choose Color and Size
current price $34.98

Cozy Corduroy Furniture Protector 3-in-1 Pet Bed, Choose Color and Size

Available for Shipping

Zesty Paws Flea & Tick Shampoo for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 32oz $29.97 $0.94/foz

Zesty Paws Flea & Tick Shampoo for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 32oz
current price $29.97
$0.94/foz

Zesty Paws Flea & Tick Shampoo for Dogs, to Repel, Control, and Prevent Fleas & Ticks, 32oz

Available for Shipping

Regalo WideSpan Extra Wide Baby Gate, 29" - 56"

Regalo WideSpan Extra Wide Baby Gate, 29" - 56"
Members-only price

Regalo WideSpan Extra Wide Baby Gate, 29" - 56"

4.25 out of 5 stars
4.25 out of 5 Stars. 364 reviews
Out of stock

Blue Buffalo Nudges Homestyle Chicken, Peas, and Carrots Natural Dog Treats, 40 oz.

Blue Buffalo Nudges Homestyle Chicken, Peas, and Carrots Natural Dog Treats, 40 oz.
Members-only price

Blue Buffalo Nudges Homestyle Chicken, Peas, and Carrots Natural Dog Treats, 40 oz.

4.7722 out of 5 stars
4.7722 out of 5 Stars. 575 reviews
Out of stock

Member's Mark Pet Waste Bag, Lavender, 720 ct. $9.98 $0.01/ea

Member's Mark Pet Waste Bag, Lavender, 720 ct.
current price $9.98
$0.01/ea

Member's Mark Pet Waste Bag, Lavender, 720 ct.

Out of stock

Outdoor chicken coop for 2-3 chickens, 57" L x 29" W x 25" H, Red & White $79.98

Outdoor chicken coop for 2-3 chickens, 57" L x 29" W x 25" H, Red & White
Available in additional 1 option
current price $79.98

Outdoor chicken coop for 2-3 chickens, 57" L x 29" W x 25" H, Red & White

Out of stock

Beggin' Ham Dog Treats, 54 oz. $15.98 $0.30/oz

Beggin' Ham Dog Treats, 54 oz.
current price $15.98
$0.30/oz

Beggin' Ham Dog Treats, 54 oz.

Out of stock