Pet Supplies

Prices may vary in club and online

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz. $24.98 $0.69/oz

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz.
Sponsored
current price $24.98
$0.69/oz

Waggin Train Chicken Jerky Dog Treats, 36 oz.

4.7945 out of 5 stars
4.7945 out of 5 Stars. 7631 reviews
Available for Shipping

BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk. $14.98 $0.42/ea

BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.42/ea

BONKERS Purrpops, Freeze Dried Chicken Flavored Lollipop Cat Treats, 36 pk.

4.6946 out of 5 stars
4.6946 out of 5 Stars. 167 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
current price $4.98

Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken

4.6652 out of 5 stars
4.6652 out of 5 Stars. 74318 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Multipurpose Absorbent Training Pads, 23" x 24",120 ct. $17.68 $0.15/ea

Member's Mark Multipurpose Absorbent Training Pads, 23" x 24",120 ct.
current price $17.68
$0.15/ea

Member's Mark Multipurpose Absorbent Training Pads, 23" x 24",120 ct.

4.5344 out of 5 stars
4.5344 out of 5 Stars. 11366 reviews
Available for Shipping

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.
Sponsored
Members-only price
$3 off

Nutramax Cosequin Maximum Strength Joint Health Dog Supplement with MSM and Hyaluronic Acid, 180 ct.

4.8063 out of 5 stars
4.8063 out of 5 Stars. 1198 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs. $16.98 $5.66/lb

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs.
Sponsored
current price $16.98
$5.66/lb

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs.

4.1554 out of 5 stars
4.1554 out of 5 Stars. 3982 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct. $5.98 Was $6.98 $0.25/ea

Instant Savings
Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.
current price Now $5.98, Was $6.98
$0.25/ea
$1 off
Ends Oct 12

Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.

4.6978 out of 5 stars
4.6978 out of 5 Stars. 3226 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

VETIQ Maximum Strength Hip & Joint Soft Dog Chews, Chicken Flavored, 180 ct.

VETIQ Maximum Strength Hip & Joint Soft Dog Chews, Chicken Flavored, 180 ct.
Sponsored
Members-only price

VETIQ Maximum Strength Hip & Joint Soft Dog Chews, Chicken Flavored, 180 ct.

4.7156 out of 5 stars
4.7156 out of 5 Stars. 3463 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound $15.12 $3.98/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound
current price $15.12
avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 4875 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz. $24.98 $0.52/oz

Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz.
current price $24.98
$0.52/oz

Member's Mark Chicken Jerky Recipe Dog Treats, 48 oz.

4.7072 out of 5 stars
4.7072 out of 5 Stars. 6956 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct. $25.47 $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7008 out of 5 stars
4.7008 out of 5 Stars. 1200 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Grain Free Salmon and Sweet Potato Dry Dog Food, 30 lbs. $37.98 $1.27/lb

Member's Mark Grain Free Salmon and Sweet Potato Dry Dog Food, 30 lbs.
current price $37.98
$1.27/lb

Member's Mark Grain Free Salmon and Sweet Potato Dry Dog Food, 30 lbs.

4.5661 out of 5 stars
4.5661 out of 5 Stars. 2240 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Dental Chew Treats for Dogs, 30 ct. $17.48 $0.58/ea

Member's Mark Dental Chew Treats for Dogs, 30 ct.
current price $17.48
$0.58/ea

Member's Mark Dental Chew Treats for Dogs, 30 ct.

4.7013 out of 5 stars
4.7013 out of 5 Stars. 5838 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Southern Style Chicken Bites, Frozen, 3 lbs. $13.97 $4.66/lb

Member's Mark Southern Style Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.
current price $13.97
$4.66/lb

Member's Mark Southern Style Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.

4.307 out of 5 stars
4.307 out of 5 Stars. 10112 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Bone-In Oven Roasted Chicken Wings, Frozen, 3 lbs. $14.98 $4.99/lb

Member's Mark Bone-In Oven Roasted Chicken Wings, Frozen, 3 lbs.
current price $14.98
$4.99/lb

Member's Mark Bone-In Oven Roasted Chicken Wings, Frozen, 3 lbs.

3.993 out of 5 stars
3.993 out of 5 Stars. 1433 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Grilled Chicken Bites, Frozen, 3 lbs. $16.98 $5.66/lb

Member's Mark Grilled Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.
current price $16.98
$5.66/lb

Member's Mark Grilled Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.

4.5305 out of 5 stars
4.5305 out of 5 Stars. 3585 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Breaded and Boneless Homestyle Chicken Bites, Frozen, 4 lbs. $13.98 $3.50/lb

Member's Mark Breaded and Boneless Homestyle Chicken Bites, Frozen, 4 lbs.
current price $13.98
$3.50/lb

Member's Mark Breaded and Boneless Homestyle Chicken Bites, Frozen, 4 lbs.

4.3817 out of 5 stars
4.3817 out of 5 Stars. 3746 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Beef Jerky Dog Treats, 48 oz. $23.68 $0.49/oz

Member's Mark Beef Jerky Dog Treats, 48 oz.
current price $23.68
$0.49/oz

Member's Mark Beef Jerky Dog Treats, 48 oz.

4.5023 out of 5 stars
4.5023 out of 5 Stars. 1515 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Pasture Raised Lamb and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs. $37.98 $1.09/lb

Member's Mark Pasture Raised Lamb and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs.
current price $37.98
$1.09/lb

Member's Mark Pasture Raised Lamb and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs.

4.4954 out of 5 stars
4.4954 out of 5 Stars. 2715 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Chicken and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs. $35.98 $1.03/lb

Member's Mark Chicken and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs.
current price $35.98
$1.03/lb

Member's Mark Chicken and Brown Rice Recipe, Dry Dog Food, 35 lbs.

4.2907 out of 5 stars
4.2907 out of 5 Stars. 1954 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Multipurpose Absorbent Pads, 23" x 24", 120 ct. $17.68 $0.15/ea

Member's Mark Multipurpose Absorbent Pads, 23" x 24", 120 ct.
current price $17.68
$0.15/ea

Member's Mark Multipurpose Absorbent Pads, 23" x 24", 120 ct.

4.4787 out of 5 stars
4.4787 out of 5 Stars. 3470 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Premium Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color $24.98

Member's Mark Premium Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color
Tartan Plaid, variant on Member's Mark Premium Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color
Leather, variant on Member's Mark Premium Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color
Grey, variant on Member's Mark Premium Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color
current price $24.98

Member's Mark Premium Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color

2.8 out of 5 stars
2.8 out of 5 Stars. 35 reviews
Available for Shipping

Member's Mark, Beef and Brown Rice, Limited Ingredient Dry Dog Food, 30 lbs. $36.98 $1.23/lb

Member's Mark, Beef and Brown Rice, Limited Ingredient Dry Dog Food, 30 lbs.
current price $36.98
$1.23/lb

Member's Mark, Beef and Brown Rice, Limited Ingredient Dry Dog Food, 30 lbs.

4.5249 out of 5 stars
4.5249 out of 5 Stars. 703 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Meow Mix, Original Choice Flavor Adult Dry Cat Food, Heart Healthy & Oral Care Formula, 32 lbs. $25.48 $0.80/lb

Meow Mix, Original Choice Flavor Adult Dry Cat Food, Heart Healthy & Oral Care Formula, 32 lbs.
current price $25.48
$0.80/lb

Meow Mix, Original Choice Flavor Adult Dry Cat Food, Heart Healthy & Oral Care Formula, 32 lbs.

4.7712 out of 5 stars
4.7712 out of 5 Stars. 10068 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark™ Large Breed Dog Beef + Barley Recipe Dry Dog Food, 44 lbs. $37.72 $0.86/lb

Member's Mark™ Large Breed Dog Beef + Barley Recipe Dry Dog Food, 44 lbs.
current price $37.72
$0.86/lb
From $37.72

Member's Mark™ Large Breed Dog Beef + Barley Recipe Dry Dog Food, 44 lbs.

4.401 out of 5 stars
4.401 out of 5 Stars. 409 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Temptations Classics Mixups Chicken, Catnip, and Seafood Adult Cat Treats, 16 oz., 3 tubs $18.38 $0.38/oz

Temptations Classics Mixups Chicken, Catnip, and Seafood Adult Cat Treats, 16 oz., 3 tubs
current price $18.38
$0.38/oz

Temptations Classics Mixups Chicken, Catnip, and Seafood Adult Cat Treats, 16 oz., 3 tubs

4.8547 out of 5 stars
4.8547 out of 5 Stars. 4715 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Fresh Step Total Control Scented Clumping Litter with Febreze Freshness, 44 lbs. $22.62 $0.51/lb

Fresh Step Total Control Scented Clumping Litter with Febreze Freshness, 44 lbs.
current price $22.62
$0.51/lb

Fresh Step Total Control Scented Clumping Litter with Febreze Freshness, 44 lbs.

4.7839 out of 5 stars
4.7839 out of 5 Stars. 12075 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Peanut Butter & Banana Soft & Chewy Dog Treats, 3 lbs. $14.98

Member's Mark Peanut Butter & Banana Soft & Chewy Dog Treats, 3 lbs.
current price $14.98

Member's Mark Peanut Butter & Banana Soft & Chewy Dog Treats, 3 lbs.

4.4135 out of 5 stars
4.4135 out of 5 Stars. 1347 reviews
Available for Shipping

Purina Tidy Cats Litter, Natural Clay Product With Deodorizing System, 52 lb. Bag $12.67 $0.24/lb

Purina Tidy Cats Litter, Natural Clay Product With Deodorizing System, 52 lb. Bag
current price $12.67
$0.24/lb

Purina Tidy Cats Litter, Natural Clay Product With Deodorizing System, 52 lb. Bag

4.5595 out of 5 stars
4.5595 out of 5 Stars. 2454 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Milk-Bone Flavor Snacks Variety Pack Small Crunchy Dog Biscuits, 8 lbs. $13.78 $1.72/lb

Milk-Bone Flavor Snacks Variety Pack Small Crunchy Dog Biscuits, 8 lbs.
current price $13.78
$1.72/lb

Milk-Bone Flavor Snacks Variety Pack Small Crunchy Dog Biscuits, 8 lbs.

4.7851 out of 5 stars
4.7851 out of 5 Stars. 4644 reviews
Available for Shipping

Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs. $17.98 $1.20/lb

Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs.
current price $17.98
$1.20/lb

Milk-Bone Original Flavor Large Crunchy Dog Biscuits, 15 lbs.

4.8302 out of 5 stars
4.8302 out of 5 Stars. 9590 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

TruRanch Collagen 6" Bully Rolls, 24 ct. $19.98 $0.83/ea

TruRanch Collagen 6" Bully Rolls, 24 ct.
current price $19.98
$0.83/ea

TruRanch Collagen 6" Bully Rolls, 24 ct.

4.361 out of 5 stars
4.361 out of 5 Stars. 3227 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Grain Free Chicken and Vegetable Recipe, High Protein Dry Dog Food, 28 lbs. $36.98 $1.32/lb

Member's Mark Grain Free Chicken and Vegetable Recipe, High Protein Dry Dog Food, 28 lbs.
current price $36.98
$1.32/lb

Member's Mark Grain Free Chicken and Vegetable Recipe, High Protein Dry Dog Food, 28 lbs.

4.3682 out of 5 stars
4.3682 out of 5 Stars. 1081 reviews
Available for Shipping

Purina Fancy Feast Gems Pate Mousse Cat Food, Variety Pack, 40 ct. $29.98 Was $31.88 $0.75/ea

Instant Savings
Purina Fancy Feast Gems Pate Mousse Cat Food, Variety Pack, 40 ct.
current price Now $29.98, Was $31.88
$0.75/ea
$1.90 off
Ends Oct 31

Purina Fancy Feast Gems Pate Mousse Cat Food, Variety Pack, 40 ct.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping

Buddeez Food Storage and Dispenser, Black, 32 qt. $12.68

Buddeez Food Storage and Dispenser, Black, 32 qt.
current price $12.68

Buddeez Food Storage and Dispenser, Black, 32 qt.

4.5839 out of 5 stars
4.5839 out of 5 Stars. 632 reviews
Available for Shipping

Member's Mark™ Healthy Weight Chicken & Vegetables Adult Dry Dog Food, 30 lbs. $26.98 $0.90/lb

Member's Mark™ Healthy Weight Chicken & Vegetables Adult Dry Dog Food, 30 lbs.
current price $26.98
$0.90/lb

Member's Mark™ Healthy Weight Chicken & Vegetables Adult Dry Dog Food, 30 lbs.

4.278 out of 5 stars
4.278 out of 5 Stars. 241 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct. $38.98 $0.23/oz

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.
current price $38.98
$0.23/oz

Cesar Classic Loaf in Sauce Wet Dog Food Variety Pack, 3.5 oz., 48 ct.

4.7844 out of 5 stars
4.7844 out of 5 Stars. 2681 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Multi-Functional Cat Tower, 73.6 in., Dark Grey $99.98

Multi-Functional Cat Tower, 73.6 in., Dark Grey
current price $99.98

Multi-Functional Cat Tower, 73.6 in., Dark Grey

4.6471 out of 5 stars
4.6471 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

Member's Mark™ Sensitive Stomach Small Breed Chicken + Oatmeal Recipe Dry Dog Food, 25lbs. $24.98 $1.00/lb

Member's Mark™ Sensitive Stomach Small Breed Chicken + Oatmeal Recipe Dry Dog Food, 25lbs.
current price $24.98
$1.00/lb

Member's Mark™ Sensitive Stomach Small Breed Chicken + Oatmeal Recipe Dry Dog Food, 25lbs.

4.592 out of 5 stars
4.592 out of 5 Stars. 201 reviews
Available for Shipping

Milk-Bone Soft & Chewy Beef and Filet Mignon Dog Treats, 37 oz. $14.98 $0.40/oz

Milk-Bone Soft & Chewy Beef and Filet Mignon Dog Treats, 37 oz.
current price $14.98
$0.40/oz

Milk-Bone Soft & Chewy Beef and Filet Mignon Dog Treats, 37 oz.

4.8469 out of 5 stars
4.8469 out of 5 Stars. 6706 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Grain-Free Dog Treat Biscuits, Peanut Butter Flavored, 5 lbs. $14.98 $3.00/lb

Member's Mark Grain-Free Dog Treat Biscuits, Peanut Butter Flavored, 5 lbs.
current price $14.98
$3.00/lb

Member's Mark Grain-Free Dog Treat Biscuits, Peanut Butter Flavored, 5 lbs.

4.5734 out of 5 stars
4.5734 out of 5 Stars. 2975 reviews
Available for Shipping

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct. $24.67 Was $26.44 $0.07/oz

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct.
current price Now $24.67, Was $26.44
$0.07/oz
$1.77 off

Purina Moist & Meaty Burger with Cheddar Cheese Flavor, Adult Dog Food, 6 oz., 60 ct.

4.7514 out of 5 stars
4.7514 out of 5 Stars. 6886 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz. $16.98 $0.37/oz

Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz.
current price $16.98
$0.37/oz

Pup-Peroni Dog Snacks, Original Beef Flavor, 46 oz.

4.7995 out of 5 stars
4.7995 out of 5 Stars. 6578 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Cozy Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color $29.97

Member's Mark Cozy Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color
Dark Gray, variant on Member's Mark Cozy Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color
Light Gray, variant on Member's Mark Cozy Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color
Beige, variant on Member's Mark Cozy Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color
current price $29.97

Member's Mark Cozy Cuddler Pet Bed, Choose Size and Color

4.6755 out of 5 stars
4.6755 out of 5 Stars. 151 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Chicken & Waffle Bites Chicken Recipe Dog Treats, 48 oz. $14.98 $0.31/oz

Member's Mark Chicken & Waffle Bites Chicken Recipe Dog Treats, 48 oz.
current price $14.98
$0.31/oz

Member's Mark Chicken & Waffle Bites Chicken Recipe Dog Treats, 48 oz.

4.7372 out of 5 stars
4.7372 out of 5 Stars. 681 reviews
Available for Shipping

Multipet Jumbo Lamb Chop Plush Dog Toy $11.98

Multipet Jumbo Lamb Chop Plush Dog Toy
current price $11.98

Multipet Jumbo Lamb Chop Plush Dog Toy

4.6219 out of 5 stars
4.6219 out of 5 Stars. 283 reviews
Available for Shipping

Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color $24.98

Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color
Tan, variant on Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color
Grey, variant on Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color
Cow Print, variant on Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color
Brown, variant on Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color
current price $24.98
Options from $24.98 – $34.98

Ridge Creek Cozy Round Pet Bed, Choose Size and Color

4.5368 out of 5 stars
4.5368 out of 5 Stars. 136 reviews
Available for Shipping

Blue Buffalo Nudges Natural Chicken Flavored Jerky Cut Dog Treats, 40 oz.

Blue Buffalo Nudges Natural Chicken Flavored Jerky Cut Dog Treats, 40 oz.
Members-only price

Blue Buffalo Nudges Natural Chicken Flavored Jerky Cut Dog Treats, 40 oz.

4.7442 out of 5 stars
4.7442 out of 5 Stars. 2865 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color $29.98

Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
Cool Gray, variant on Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
OFF - LGT Blue, variant on Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
Red Ribbon, variant on Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
Green Corduroy , variant on Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color
current price $29.98

Member's Mark Bolster Pet Bed, Choose Size & Color

4.6487 out of 5 stars
4.6487 out of 5 Stars. 353 reviews
Out of stock