Hyland's Kids Cold & Cough Day & Night, Grape Flavor, 4 fl. oz., 3 pk., $16.37, $1.36/foz

Hyland's Kids Cold & Cough Day & Night, Grape Flavor, 4 fl. oz., 3 pk.
current price $16.37
$1.36/foz

Hyland's Kids Cold & Cough Day & Night, Grape Flavor, 4 fl. oz., 3 pk.

4.6863 out of 5 stars
4.6863 out of 5 Stars. 51 reviews

Over-the-Counter Medication

Prices may vary in club and online

Advil Liqui-Gels Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Capules, 240 ct., $20.98, $0.09/ea

Advil Liqui-Gels Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Capules, 240 ct.
Sponsored
current price $20.98
$0.09/ea

Advil Liqui-Gels Pain Reliever and Fever Reducer, Ibuprofen 200mg Capules, 240 ct.

4.8587 out of 5 stars
4.8587 out of 5 Stars. 2711 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Culturelle Digestive Daily Probiotics Capsules, 80 ct., $29.98, $0.37/ea

Culturelle Digestive Daily Probiotics Capsules, 80 ct.
Sponsored
current price $29.98
$0.37/ea

Culturelle Digestive Daily Probiotics Capsules, 80 ct.

4.7701 out of 5 stars
4.7701 out of 5 Stars. 2301 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Beekeepers Naturals Propolis Immune Spray with Vitamin C, $15.98

Beekeepers Naturals Propolis Immune Spray with Vitamin C
current price $15.98

Beekeepers Naturals Propolis Immune Spray with Vitamin C

4.8562 out of 5 stars
4.8562 out of 5 Stars. 5502 reviews
Available for Shipping

Tylenol Cold + Flu Multi-Symptom Liquid Gels, Day/Night, 72 ct., $19.98

Tylenol Cold + Flu Multi-Symptom Liquid Gels, Day/Night, 72 ct.
current price $19.98

Tylenol Cold + Flu Multi-Symptom Liquid Gels, Day/Night, 72 ct.

4.6774 out of 5 stars
4.6774 out of 5 Stars. 31 reviews
Available for Shipping

Om Mushroom Superfood Lion's Mane Capsules, Supplement for Memory, Focus, Brain Cognitive Support 195 ct., $31.98, $0.16/ea

Om Mushroom Superfood Lion's Mane Capsules, Supplement for Memory, Focus, Brain Cognitive Support 195 ct.
Sponsored
current price $31.98
$0.16/ea

Om Mushroom Superfood Lion's Mane Capsules, Supplement for Memory, Focus, Brain Cognitive Support 195 ct.

4.6121 out of 5 stars
4.6121 out of 5 Stars. 116 reviews
Available for Shipping

Breathe Right Extra Strength Nasal Strips, For Sensitive Skin, Clear, 72 ct., $19.98, $0.28/ea

Breathe Right Extra Strength Nasal Strips, For Sensitive Skin, Clear, 72 ct.
Sponsored
current price $19.98
$0.28/ea

Breathe Right Extra Strength Nasal Strips, For Sensitive Skin, Clear, 72 ct.

4.5027 out of 5 stars
4.5027 out of 5 Stars. 929 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Wildberry Mint Omeprazole Tablets, 20mg, 42 ct., $9.98, $0.24/ea

Member's Mark Wildberry Mint Omeprazole Tablets, 20mg, 42 ct.
current price $9.98
$0.24/ea

Member's Mark Wildberry Mint Omeprazole Tablets, 20mg, 42 ct.

4.73 out of 5 stars
4.73 out of 5 Stars. 263 reviews
Available for Shipping

Breathe Right Extra Strength Nasal Strips, Tan, 72 ct., $19.98, $0.28/ea

Breathe Right Extra Strength Nasal Strips, Tan, 72 ct.
Sponsored
current price $19.98
$0.28/ea

Breathe Right Extra Strength Nasal Strips, Tan, 72 ct.

4.7101 out of 5 stars
4.7101 out of 5 Stars. 138 reviews
Available for Shipping

Member’s Mark Melatonin Gummies, 5 mg, Strawberry, 200 ct., $9.97, $0.05/ea

Member’s Mark Melatonin Gummies, 5 mg, Strawberry, 200 ct.
current price $9.97
$0.05/ea

Member’s Mark Melatonin Gummies, 5 mg, Strawberry, 200 ct.

4.4778 out of 5 stars
4.4778 out of 5 Stars. 519 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Nicotine Lozenge 2mg, Mint Flavor (27 ct., 8pk.), $48.94, $0.23/ea

Member's Mark Nicotine Lozenge 2mg, Mint Flavor (27 ct., 8pk.)
current price $48.94
$0.23/ea
From $48.94

Member's Mark Nicotine Lozenge 2mg, Mint Flavor (27 ct., 8pk.)

4.5515 out of 5 stars
4.5515 out of 5 Stars. 379 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Emergen-C Vitamin C 1000mg Powder with Antioxidants Fizzy Drink Mix, 90 ct.

Emergen-C Vitamin C 1000mg Powder with Antioxidants Fizzy Drink Mix, 90 ct.
Members-only price
$0.80 off

Emergen-C Vitamin C 1000mg Powder with Antioxidants Fizzy Drink Mix, 90 ct.

4.8267 out of 5 stars
4.8267 out of 5 Stars. 1841 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Nexium 24HR Acid Reducer Heartburn Relief Capsules with Esomeprazole Magnesium, 42 ct., $25.28, $0.60/ea

Nexium 24HR Acid Reducer Heartburn Relief Capsules with Esomeprazole Magnesium, 42 ct.
current price $25.28
$0.60/ea

Nexium 24HR Acid Reducer Heartburn Relief Capsules with Esomeprazole Magnesium, 42 ct.

4.72 out of 5 stars
4.72 out of 5 Stars. 1668 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Extra Strength Acetaminophen 500mg Gelcaps, 400 ct., $13.47, $0.03/ea

Member's Mark Extra Strength Acetaminophen 500mg Gelcaps, 400 ct.
current price $13.47
$0.03/ea

Member's Mark Extra Strength Acetaminophen 500mg Gelcaps, 400 ct.

4.8462 out of 5 stars
4.8462 out of 5 Stars. 2360 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Youtheory Liposomal Glutathione+ with Resveratrol Capsules, 120 ct., $29.98

Youtheory Liposomal Glutathione+ with Resveratrol Capsules, 120 ct.
current price $29.98

Youtheory Liposomal Glutathione+ with Resveratrol Capsules, 120 ct.

4.2823 out of 5 stars
4.2823 out of 5 Stars. 457 reviews
Available for Shipping

Ricola No Sugar Added Lemon Menthol Cough Drops, 210 ct., $17.98, $0.09/ea

Ricola No Sugar Added Lemon Menthol Cough Drops, 210 ct.
current price $17.98
$0.09/ea

Ricola No Sugar Added Lemon Menthol Cough Drops, 210 ct.

4.7995 out of 5 stars
4.7995 out of 5 Stars. 818 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Gas-X Extra Strength Gas Relief Soft Gels, Simethicone 125 mg, 120 ct., $16.98, $0.14/ea

Gas-X Extra Strength Gas Relief Soft Gels, Simethicone 125 mg, 120 ct.
current price $16.98
$0.14/ea

Gas-X Extra Strength Gas Relief Soft Gels, Simethicone 125 mg, 120 ct.

4.574 out of 5 stars
4.574 out of 5 Stars. 784 reviews
Available for Shipping

Metamucil Psyllium 4in1 Fiber Sugar-Free Powder, Orange, 26.6 oz., 2 pk., $41.98, $0.79/oz

Metamucil Psyllium 4in1 Fiber Sugar-Free Powder, Orange, 26.6 oz., 2 pk.
current price $41.98
$0.79/oz

Metamucil Psyllium 4in1 Fiber Sugar-Free Powder, Orange, 26.6 oz., 2 pk.

4.8083 out of 5 stars
4.8083 out of 5 Stars. 2948 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

BAND-AID Adhesive Bandages, Variety Pack, 163 ct., $12.98, $0.08/ea

BAND-AID Adhesive Bandages, Variety Pack, 163 ct.
current price $12.98
$0.08/ea

BAND-AID Adhesive Bandages, Variety Pack, 163 ct.

4.7821 out of 5 stars
4.7821 out of 5 Stars. 1161 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Ricola Original Herb Menthol Cough Drops, 210 ct., $17.98, $0.09/ea

Ricola Original Herb Menthol Cough Drops, 210 ct.
current price $17.98
$0.09/ea

Ricola Original Herb Menthol Cough Drops, 210 ct.

4.8342 out of 5 stars
4.8342 out of 5 Stars. 374 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Arthritis Pain Reliever Topical Gel 1% NSAID, 150 mg Diclofenac Sodium, 3 pk., $29.98

Member's Mark Arthritis Pain Reliever Topical Gel 1% NSAID, 150 mg Diclofenac Sodium, 3 pk.
current price $29.98

Member's Mark Arthritis Pain Reliever Topical Gel 1% NSAID, 150 mg Diclofenac Sodium, 3 pk.

4.706 out of 5 stars
4.706 out of 5 Stars. 1092 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

TUMS Smoothies Chewable Extra Strength Antacid Tablets, Assorted Fruit, 250 ct., $13.48, $0.05/ea

TUMS Smoothies Chewable Extra Strength Antacid Tablets, Assorted Fruit, 250 ct.
current price $13.48
$0.05/ea

TUMS Smoothies Chewable Extra Strength Antacid Tablets, Assorted Fruit, 250 ct.

4.5241 out of 5 stars
4.5241 out of 5 Stars. 1763 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Nicotine Coated Gum, Choose your flavor, 300 ct., $64.24

Member's Mark Nicotine Coated Gum, Choose your flavor, 300 ct.
current price $64.24
From $64.24

Member's Mark Nicotine Coated Gum, Choose your flavor, 300 ct.

4.7009 out of 5 stars
4.7009 out of 5 Stars. 428 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Nicotine Uncoated Gum, Original Flavor, 190 ct., 2 pk., $61.18

Member's Mark Nicotine Uncoated Gum, Original Flavor, 190 ct., 2 pk.
current price $61.18
From $61.18

Member's Mark Nicotine Uncoated Gum, Original Flavor, 190 ct., 2 pk.

4.5299 out of 5 stars
4.5299 out of 5 Stars. 351 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Airborne Vitamin C Immune Support Gummies, 750 mg, 75 ct., $16.98, $0.23/ea

Airborne Vitamin C Immune Support Gummies, 750 mg, 75 ct.
current price $16.98
$0.23/ea

Airborne Vitamin C Immune Support Gummies, 750 mg, 75 ct.

4.6723 out of 5 stars
4.6723 out of 5 Stars. 1373 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

MiraLAX Gentle Constipation Relief Laxative Powder 34 Dose, 2 ct., $34.48, $0.85/oz

MiraLAX Gentle Constipation Relief Laxative Powder 34 Dose, 2 ct.
current price $34.48
$0.85/oz

MiraLAX Gentle Constipation Relief Laxative Powder 34 Dose, 2 ct.

4.7984 out of 5 stars
4.7984 out of 5 Stars. 2882 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cold & Flu Relief Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk., $24.98, $0.69/foz

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cold & Flu Relief Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk.
current price $24.98
$0.69/foz

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cold & Flu Relief Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk.

4.707 out of 5 stars
4.707 out of 5 Stars. 1181 reviews
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 100% Psyllium Husk Fiber Capsules, 800 ct., $17.98, $0.02/ea

Member's Mark 100% Psyllium Husk Fiber Capsules, 800 ct.
current price $17.98
$0.02/ea

Member's Mark 100% Psyllium Husk Fiber Capsules, 800 ct.

4.6291 out of 5 stars
4.6291 out of 5 Stars. 364 reviews
Available for Shipping

BeeKeeper's Naturals Kid's Propolis Throat Soothing Pops, 30 ct., $14.98, $0.50/ea

BeeKeeper's Naturals Kid's Propolis Throat Soothing Pops, 30 ct.
current price $14.98
$0.50/ea

BeeKeeper's Naturals Kid's Propolis Throat Soothing Pops, 30 ct.

4.3099 out of 5 stars
4.3099 out of 5 Stars. 71 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member’s Mark Nicotine Mini Lozenge, Choose your flavor, 216 ct., $34.98, $0.16/ea

Member’s Mark Nicotine Mini Lozenge, Choose your flavor, 216 ct.
current price $34.98
$0.16/ea

Member’s Mark Nicotine Mini Lozenge, Choose your flavor, 216 ct.

4.4555 out of 5 stars
4.4555 out of 5 Stars. 1023 reviews
Available for Shipping

Vitafusion Fiber Well Sugar Free Gummy Vitamin Supplement, 220 ct., $17.98, $0.08/ea

Vitafusion Fiber Well Sugar Free Gummy Vitamin Supplement, 220 ct.
current price $17.98
$0.08/ea

Vitafusion Fiber Well Sugar Free Gummy Vitamin Supplement, 220 ct.

4.7331 out of 5 stars
4.7331 out of 5 Stars. 3263 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

TUMS Chewy Bites, Assorted Berries, 108 ct., $13.48, $0.12/ea

TUMS Chewy Bites, Assorted Berries, 108 ct.
current price $13.48
$0.12/ea

TUMS Chewy Bites, Assorted Berries, 108 ct.

4.814 out of 5 stars
4.814 out of 5 Stars. 855 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Tylenol Extra Strength Rapid Release Gelcaps, 500 mg. Acetaminophen, 290 ct., $21.48, $0.07/ea

Tylenol Extra Strength Rapid Release Gelcaps, 500 mg. Acetaminophen, 290 ct.
current price $21.48
$0.07/ea

Tylenol Extra Strength Rapid Release Gelcaps, 500 mg. Acetaminophen, 290 ct.

4.7991 out of 5 stars
4.7991 out of 5 Stars. 6084 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Metamucil Psyllium 4in1 Fiber Supplement Powder, Orange, 55 oz., 2 pk., $44.98, $0.41/oz

Metamucil Psyllium 4in1 Fiber Supplement Powder, Orange, 55 oz., 2 pk.
current price $44.98
$0.41/oz

Metamucil Psyllium 4in1 Fiber Supplement Powder, Orange, 55 oz., 2 pk.

4.8092 out of 5 stars
4.8092 out of 5 Stars. 1625 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Tylenol 8-Hr. Arthritis Pain Caplets, 650 mg Acetaminophen, 290 ct., $21.48, $0.07/ea

Tylenol 8-Hr. Arthritis Pain Caplets, 650 mg Acetaminophen, 290 ct.
current price $21.48
$0.07/ea

Tylenol 8-Hr. Arthritis Pain Caplets, 650 mg Acetaminophen, 290 ct.

4.8119 out of 5 stars
4.8119 out of 5 Stars. 4311 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Tylenol Extra Strength Caplets, 500 mg., Acetaminophen, 325 ct., $20.98, $0.06/ea

Tylenol Extra Strength Caplets, 500 mg., Acetaminophen, 325 ct.
current price $20.98
$0.06/ea

Tylenol Extra Strength Caplets, 500 mg., Acetaminophen, 325 ct.

4.7984 out of 5 stars
4.7984 out of 5 Stars. 5398 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

BiOFREEZE Cool the pain Menthol Pain Relief Roll-On, 3 fl. oz., 2 pk., $18.98, $3.16/foz

BiOFREEZE Cool the pain Menthol Pain Relief Roll-On, 3 fl. oz., 2 pk.
current price $18.98
$3.16/foz

BiOFREEZE Cool the pain Menthol Pain Relief Roll-On, 3 fl. oz., 2 pk.

4.7436 out of 5 stars
4.7436 out of 5 Stars. 2750 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Children's Tylenol Oral Suspension, Dye Free, Cherry, 4 oz., 3 pk., $12.98, $1.08/foz

Children's Tylenol Oral Suspension, Dye Free, Cherry, 4 oz., 3 pk.
current price $12.98
$1.08/foz

Children's Tylenol Oral Suspension, Dye Free, Cherry, 4 oz., 3 pk.

4.8144 out of 5 stars
4.8144 out of 5 Stars. 1595 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Bragg Apple Cider Vinegar Supplement Capsules, 180 ct., $24.98, $0.14/ea

Bragg Apple Cider Vinegar Supplement Capsules, 180 ct.
current price $24.98
$0.14/ea

Bragg Apple Cider Vinegar Supplement Capsules, 180 ct.

4.5407 out of 5 stars
4.5407 out of 5 Stars. 1215 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Be Smart Get Prepared First Aid Kit OSHA/ANSI, 351 ct., $28.52

Be Smart Get Prepared First Aid Kit OSHA/ANSI, 351 ct.
current price $28.52

Be Smart Get Prepared First Aid Kit OSHA/ANSI, 351 ct.

4.6947 out of 5 stars
4.6947 out of 5 Stars. 547 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Vicks VapoRub Topical Analgesic Ointment, 3.53 oz., 2 pk., $13.98, $1.98/oz

Vicks VapoRub Topical Analgesic Ointment, 3.53 oz., 2 pk.
current price $13.98
$1.98/oz

Vicks VapoRub Topical Analgesic Ointment, 3.53 oz., 2 pk.

4.8796 out of 5 stars
4.8796 out of 5 Stars. 756 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Tranquility Cool-to-the-Touch Weighted Blanket, 12 lbs., $41.98

Tranquility Cool-to-the-Touch Weighted Blanket, 12 lbs.
current price $41.98

Tranquility Cool-to-the-Touch Weighted Blanket, 12 lbs.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 33 reviews
Available for Shipping

Codeage Liposomal Glutathione Antioxidant Capsules, 120 ct., $24.98, Was $29.98, $0.21/ea

Instant Savings
Codeage Liposomal Glutathione Antioxidant Capsules, 120 ct.
current price Now $24.98, Was $29.98
$0.21/ea
$5 off
Ends Oct 06

Codeage Liposomal Glutathione Antioxidant Capsules, 120 ct.

4.7722 out of 5 stars
4.7722 out of 5 Stars. 158 reviews
Available for Shipping

Mucinex 12-Hour Chest Congestant & Mucus Relief Tablets, 600 mg Guaifenesin 120 ct., $39.98, $0.33/ea

Mucinex 12-Hour Chest Congestant & Mucus Relief Tablets, 600 mg Guaifenesin 120 ct.
current price $39.98
$0.33/ea

Mucinex 12-Hour Chest Congestant & Mucus Relief Tablets, 600 mg Guaifenesin 120 ct.

4.8418 out of 5 stars
4.8418 out of 5 Stars. 1119 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Imodium Anti-Diarrheal Softgels, 24 ct., $14.48

Imodium Anti-Diarrheal Softgels, 24 ct.
current price $14.48

Imodium Anti-Diarrheal Softgels, 24 ct.

4.4633 out of 5 stars
4.4633 out of 5 Stars. 818 reviews
Available for Shipping

Tylenol Sinus Severe Daytime Caplets, 24 ct., 3pk., $16.98, $0.24/ea

Tylenol Sinus Severe Daytime Caplets, 24 ct., 3pk.
current price $16.98
$0.24/ea

Tylenol Sinus Severe Daytime Caplets, 24 ct., 3pk.

4.7158 out of 5 stars
4.7158 out of 5 Stars. 278 reviews
Available for Shipping

Bayer Low Dose Aspirin Pain Reliever Tablets, 81 mg., 400 ct., $13.98, $0.03/ea

Bayer Low Dose Aspirin Pain Reliever Tablets, 81 mg., 400 ct.
current price $13.98
$0.03/ea

Bayer Low Dose Aspirin Pain Reliever Tablets, 81 mg., 400 ct.

4.8934 out of 5 stars
4.8934 out of 5 Stars. 1960 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

TUMS Ultra Strength Chewable Antacid Tablets, Assorted Berries, 265 ct., $12.58, $0.05/ea

TUMS Ultra Strength Chewable Antacid Tablets, Assorted Berries, 265 ct.
current price $12.58
$0.05/ea

TUMS Ultra Strength Chewable Antacid Tablets, Assorted Berries, 265 ct.

4.4786 out of 5 stars
4.4786 out of 5 Stars. 4829 reviews
Available for Shipping