Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk. $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Chips

Prices may vary in club and online
Sort by|

Bugles, Chex Mix & Gardetto Variety Pack Snacks, 40 pk. $16.48 $0.29/oz

Bugles, Chex Mix & Gardetto Variety Pack Snacks, 40 pk.
Sponsored
current price $16.48
$0.29/oz

Bugles, Chex Mix & Gardetto Variety Pack Snacks, 40 pk.

4.632 out of 5 stars
4.632 out of 5 Stars. 1106 reviews
Available for Shipping

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk. $17.28 $0.38/ea

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
Sponsored
current price $17.28
$0.38/ea

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.

4.6196 out of 5 stars
4.6196 out of 5 Stars. 3670 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz. $6.98 Was $7.34 $0.44/oz

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz.
current price Now $6.98, Was $7.34
$0.44/oz
$0.36 off

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz.

4.5281 out of 5 stars
4.5281 out of 5 Stars. 6684 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz. $5.98 $0.25/oz

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.
current price $5.98
$0.25/oz

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.

4.2692 out of 5 stars
4.2692 out of 5 Stars. 717 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz. $4.48 $0.24/oz

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz.

4.786 out of 5 stars
4.786 out of 5 Stars. 8104 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz. $4.48 $0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.
Sponsored
current price $4.48
$0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.

4.7333 out of 5 stars
4.7333 out of 5 Stars. 10758 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct. $26.98 $1.71/oz

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct.
current price $26.98
$1.71/oz

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct.

4.5226 out of 5 stars
4.5226 out of 5 Stars. 1307 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz. $3.28 $0.20/oz

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.
current price $3.28
$0.20/oz

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.

4.6378 out of 5 stars
4.6378 out of 5 Stars. 10256 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz. $6.12 $0.34/oz

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz.
current price $6.12
$0.34/oz
From $6.12

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz.

4.6776 out of 5 stars
4.6776 out of 5 Stars. 4448 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Ruffles Original Potato Chips,15.625 oz. $4.48 $0.29/oz

Ruffles Original Potato Chips,15.625 oz.
Sponsored
current price $4.48
$0.29/oz

Ruffles Original Potato Chips,15.625 oz.

4.7497 out of 5 stars
4.7497 out of 5 Stars. 4887 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Stacy's Pita Chips Simply Naked, 28 oz. $7.88 $0.28/oz

Stacy's Pita Chips Simply Naked, 28 oz.
current price $7.88
$0.28/oz

Stacy's Pita Chips Simply Naked, 28 oz.

4.5238 out of 5 stars
4.5238 out of 5 Stars. 1789 reviews
Available for Shipping

SunChips Whole Grain Harvest Cheddar Chips, 12.25 oz. $4.48 $0.37/oz

SunChips Whole Grain Harvest Cheddar Chips, 12.25 oz.
current price $4.48
$0.37/oz

SunChips Whole Grain Harvest Cheddar Chips, 12.25 oz.

4.7637 out of 5 stars
4.7637 out of 5 Stars. 1803 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

DJ&A Veggie Crisps Original, 8.8 oz. $6.28 Was $7.78 $0.71/oz

Instant Savings
DJ&A Veggie Crisps Original, 8.8 oz.
current price Now $6.28, Was $7.78
$0.71/oz
$1.50 off
Ends Oct 29

DJ&A Veggie Crisps Original, 8.8 oz.

4.1602 out of 5 stars
4.1602 out of 5 Stars. 462 reviews
Available for Shipping

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz. $4.48 $0.29/oz

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz.

4.7396 out of 5 stars
4.7396 out of 5 Stars. 7234 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Member's Mix Variety Pack Chips, 1 oz., 42 pk $13.98 $0.33/ea

Member's Mark Member's Mix Variety Pack Chips, 1 oz., 42 pk
current price $13.98
$0.33/ea

Member's Mark Member's Mix Variety Pack Chips, 1 oz., 42 pk

4.8372 out of 5 stars
4.8372 out of 5 Stars. 4520 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.

4.7364 out of 5 stars
4.7364 out of 5 Stars. 10554 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Munchies Snack Mix Cheese Fix, 1.75 oz., 32 pk. $14.26 $0.45/ea

Munchies Snack Mix Cheese Fix, 1.75 oz., 32 pk.
current price $14.26
$0.45/ea
From $14.26

Munchies Snack Mix Cheese Fix, 1.75 oz., 32 pk.

4.7937 out of 5 stars
4.7937 out of 5 Stars. 1488 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz. $6.98 Was $7.98 $0.17/oz

Instant Savings
Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz.
current price Now $6.98, Was $7.98
$0.17/oz
$1 off
Ends Nov 01

Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz.

4.6104 out of 5 stars
4.6104 out of 5 Stars. 1735 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk. $13.98 $0.33/ea

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk.
current price $13.98
$0.33/ea

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk.

4.5058 out of 5 stars
4.5058 out of 5 Stars. 431 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Quest Tortilla Style 18-19g Protein Chip Variety Pack, Nacho Cheese & Ranch, 14 ct. $26.98 $1.71/oz

Quest Tortilla Style 18-19g Protein Chip Variety Pack, Nacho Cheese & Ranch, 14 ct.
current price $26.98
$1.71/oz

Quest Tortilla Style 18-19g Protein Chip Variety Pack, Nacho Cheese & Ranch, 14 ct.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Quest Tortilla-Style 19g Protein Chips, Variety Pack, 14 ct. $26.98 $1.71/oz

Quest Tortilla-Style 19g Protein Chips, Variety Pack, 14 ct.
current price $26.98
$1.71/oz

Quest Tortilla-Style 19g Protein Chips, Variety Pack, 14 ct.

4.6087 out of 5 stars
4.6087 out of 5 Stars. 69 reviews
Available for Shipping

Lay's Wavy Original Potato Chips, 15.625 oz. $4.48 $0.29/oz

Lay's Wavy Original Potato Chips, 15.625 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Wavy Original Potato Chips, 15.625 oz.

4.7272 out of 5 stars
4.7272 out of 5 Stars. 3142 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Flavor Mix Chips, Variety Pack, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Flavor Mix Chips, Variety Pack, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Flavor Mix Chips, Variety Pack, 50 pk.

4.6774 out of 5 stars
4.6774 out of 5 Stars. 5725 reviews
Available for Shipping

Lay's Baked Original Potato Chips, 11 oz. $4.48 $0.41/oz

Lay's Baked Original Potato Chips, 11 oz.
current price $4.48
$0.41/oz

Lay's Baked Original Potato Chips, 11 oz.

4.4353 out of 5 stars
4.4353 out of 5 Stars. 1337 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Drizzilicious Mini Rice Cakes Variety Pack, 0.74 oz., 32 pk. $15.88 $0.67/oz

Drizzilicious Mini Rice Cakes Variety Pack, 0.74 oz., 32 pk.
current price $15.88
$0.67/oz

Drizzilicious Mini Rice Cakes Variety Pack, 0.74 oz., 32 pk.

4.7843 out of 5 stars
4.7843 out of 5 Stars. 1224 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz

Lay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Lay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk.

4.7642 out of 5 stars
4.7642 out of 5 Stars. 4864 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Doritos Cool Ranch Tortilla Chips, 18.38 oz. $4.48 $0.24/oz

Doritos Cool Ranch Tortilla Chips, 18.38 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Cool Ranch Tortilla Chips, 18.38 oz.

4.7643 out of 5 stars
4.7643 out of 5 Stars. 3135 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Barbecue Potato Chips, 15.25 oz. $4.48 $0.29/oz

Lay's Barbecue Potato Chips, 15.25 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Barbecue Potato Chips, 15.25 oz.

4.7217 out of 5 stars
4.7217 out of 5 Stars. 3234 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz. $4.48 $0.24/oz

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz.

4.4541 out of 5 stars
4.4541 out of 5 Stars. 947 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Premiere Mix Variety Pack Chips, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

Frito-Lay Premiere Mix Variety Pack Chips, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Premiere Mix Variety Pack Chips, 30 pk.

4.7437 out of 5 stars
4.7437 out of 5 Stars. 4584 reviews
Available for Shipping

Harvest Snaps Baked Green Pea Snacks 14 oz. $5.78 $0.41/oz

Harvest Snaps Baked Green Pea Snacks 14 oz.
current price $5.78
$0.41/oz

Harvest Snaps Baked Green Pea Snacks 14 oz.

4.3486 out of 5 stars
4.3486 out of 5 Stars. 591 reviews
Available for Shipping

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.

4.6762 out of 5 stars
4.6762 out of 5 Stars. 2863 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, 15.25 oz. $4.48 $0.29/oz

Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, 15.25 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, 15.25 oz.

4.6922 out of 5 stars
4.6922 out of 5 Stars. 2079 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.

4.7472 out of 5 stars
4.7472 out of 5 Stars. 2710 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Simply Mix Variety Pack, 30 pk. $15.98 $0.61/oz

Frito-Lay Simply Mix Variety Pack, 30 pk.
current price $15.98
$0.61/oz

Frito-Lay Simply Mix Variety Pack, 30 pk.

4.7098 out of 5 stars
4.7098 out of 5 Stars. 410 reviews
Available for Shipping

Frito-Lay Bold Mix, Variety Pack Chips, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Bold Mix, Variety Pack Chips, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Bold Mix, Variety Pack Chips, 50 pk.

4.6261 out of 5 stars
4.6261 out of 5 Stars. 3271 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Baked Mix Chips, Variety Pack, 30 ct. $18.48 $0.62/ea

Frito-Lay Baked Mix Chips, Variety Pack, 30 ct.
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Baked Mix Chips, Variety Pack, 30 ct.

4.5929 out of 5 stars
4.5929 out of 5 Stars. 538 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Salt & Vinegar Flavored Potato Chips, 15.25 oz. $4.48 $0.29/oz

Lay's Salt & Vinegar Flavored Potato Chips, 15.25 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Salt & Vinegar Flavored Potato Chips, 15.25 oz.

4.6179 out of 5 stars
4.6179 out of 5 Stars. 560 reviews
Available for Shipping

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips, 18.38 oz. $4.48 $0.24/oz

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips, 18.38 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips, 18.38 oz.

4.6413 out of 5 stars
4.6413 out of 5 Stars. 1522 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Doritos Spicy Sweet Chili Tortilla Chips, 18.375 oz. $4.48 $0.24/oz

Doritos Spicy Sweet Chili Tortilla Chips, 18.375 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Spicy Sweet Chili Tortilla Chips, 18.375 oz.

4.6823 out of 5 stars
4.6823 out of 5 Stars. 875 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Snack Time Mix Variety Pack, 50 pk. $17.98 Was $19.98 $0.36/ea

Instant Savings
Frito-Lay Snack Time Mix Variety Pack, 50 pk.
current price Now $17.98, Was $19.98
$0.36/ea
$2 off
Ends Oct 04

Frito-Lay Snack Time Mix Variety Pack, 50 pk.

4.295 out of 5 stars
4.295 out of 5 Stars. 200 reviews
Available for Shipping

SunChips Garden Salsa Whole Grain Snacks, 12.25 oz. $4.48

SunChips Garden Salsa Whole Grain Snacks, 12.25 oz.
current price $4.48

SunChips Garden Salsa Whole Grain Snacks, 12.25 oz.

4.8189 out of 5 stars
4.8189 out of 5 Stars. 1784 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/ea

Lay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/ea

Lay's Barbecue Potato Chips, 1 oz., 50 pk.

4.7034 out of 5 stars
4.7034 out of 5 Stars. 1244 reviews
Available for Shipping

Lay's & Ruffles Crunch Mix Chips, Variety Pack, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Lay's & Ruffles Crunch Mix Chips, Variety Pack, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Lay's & Ruffles Crunch Mix Chips, Variety Pack, 50 pk.

4.3556 out of 5 stars
4.3556 out of 5 Stars. 765 reviews
Available for Shipping

Frito-Lay Favorites Mix Chips & Snacks, Variety Pack, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Favorites Mix Chips & Snacks, Variety Pack, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Favorites Mix Chips & Snacks, Variety Pack, 50 pk.

4.5333 out of 5 stars
4.5333 out of 5 Stars. 1067 reviews
Available for Shipping

Lay's Kettle Cooked Jalapeño Potato Chips, 13.5 oz. $4.48 $0.33/oz

Lay's Kettle Cooked  Jalapeño Potato Chips, 13.5 oz.
current price $4.48
$0.33/oz

Lay's Kettle Cooked Jalapeño Potato Chips, 13.5 oz.

4.6856 out of 5 stars
4.6856 out of 5 Stars. 881 reviews
Available for Shipping

Doritos Mix Variety Pack Tortilla Chips, 30 pk. $16.48 Was $18.48 $0.55/ea

Instant Savings
Doritos Mix Variety Pack Tortilla Chips, 30 pk.
current price $16.48, Was $18.48
$0.55/ea
$2 off
Ends Oct 04

Doritos Mix Variety Pack Tortilla Chips, 30 pk.

4.2297 out of 5 stars
4.2297 out of 5 Stars. 74 reviews
Out of stock

Frito Lay BBQ and Cheddar Variety Pack Chips, 50 pk. $16.48 Was $18.48 $0.33/oz

Instant Savings
Frito Lay BBQ and Cheddar Variety Pack Chips, 50 pk.
current price $16.48, Was $18.48
$0.33/oz
$2 off
Ends Oct 04

Frito Lay BBQ and Cheddar Variety Pack Chips, 50 pk.

4.2864 out of 5 stars
4.2864 out of 5 Stars. 206 reviews
Out of stock

About Chips, Boxes, & Variety Chip Packs - Sam's Club

Bulk Chips & Variety Packs

Everyone loves a salty snack sometimes. And Sam’s Club is the place to stock up on grab-and-go snacks like potato chips, pretzels and corn chips. Whether you classic salted Lay’s Potato Chips or flavors like BBQ, sour cream and onion and nacho cheese, there’s truly something for everyone.

Families love single-serve bags of chips. Not only are they ideal for packing in school lunches, they’re also fun for parties, BBQs and road trips. Kids love having single-serving bags to themselves. Plus, it’s a good way to avoid going overboard with serving sizes because each bag has about 1 oz. of chips. Single-serve bags of chips are also ideal for vending machines, convenience stores and office pantries. You’ll find multi-packs and variety packs from all your favorite chip brands, from Frito-Lay to Doritos and Cheetos.

Be sure to try the specialty chips available too. You’ll find sweet potato chips, thick-sliced chips, veggie chips and spicy Taki’s. And if you love cheese, pick up some cheeses balls, Pirate’s Booty or cheddar and bacon flavored chips.

Looking for snacks for special diets? Many chips are labeled vegan, kosher, dairy-free and gluten-free. In fact, many potato chips, including some by Member’s Mark, have very short ingredient lists. They simply have potatoes, oil and salt and they are simply delicious!