Summer Entertaining

Prices may vary in club and online

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk. $18.48 $0.04/foz

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk.
Sponsored
current price $18.48
$0.04/foz

Coca-Cola Soft Drink 12 fl. oz., 35 pk.

4.7379 out of 5 stars
4.7379 out of 5 Stars. 35732 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz. $4.48 $0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.
Sponsored
current price $4.48
$0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.

4.7335 out of 5 stars
4.7335 out of 5 Stars. 10743 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Napa Valley Cabernet Sauvignon, 750 ml $21.99 $0.87/foz

Member's Mark Napa Valley Cabernet Sauvignon, 750 ml
current price $21.99
$0.87/foz

Member's Mark Napa Valley Cabernet Sauvignon, 750 ml

4.3281 out of 5 stars
4.3281 out of 5 Stars. 64 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Glaceau Vitaminwater Variety Pack Nutrient Enhanced Water 16.9 fl. oz., 18 pk. $16.78 $0.06/foz

Glaceau Vitaminwater Variety Pack Nutrient Enhanced Water 16.9 fl. oz., 18 pk.
current price $16.78
$0.06/foz

Glaceau Vitaminwater Variety Pack Nutrient Enhanced Water 16.9 fl. oz., 18 pk.

4.5652 out of 5 stars
4.5652 out of 5 Stars. 575 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Tru Fru Strawberries in White & Milk Chocolate, Frozen, 24 oz. $14.82 $0.62/oz

Tru Fru Strawberries in White & Milk Chocolate, Frozen, 24 oz.
current price $14.82
$0.62/oz

Tru Fru Strawberries in White & Milk Chocolate, Frozen, 24 oz.

4.8445 out of 5 stars
4.8445 out of 5 Stars. 669 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk. $10.48 $0.04/foz

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk.
Sponsored
current price $10.48
$0.04/foz

Capri Sun Variety Pack 6 fl. oz. pouches, 40 pk.

4.8179 out of 5 stars
4.8179 out of 5 Stars. 5679 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Whole Seedless Watermelon $6.97 $6.97/ea

Whole Seedless Watermelon
current price $6.97
$6.97/ea

Whole Seedless Watermelon

3.8122 out of 5 stars
3.8122 out of 5 Stars. 24271 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Clio Greek Yogurt Bar, Strawberry & Vanilla, 12 pk. $11.86 $0.99/ea

Clio Greek Yogurt Bar, Strawberry & Vanilla, 12 pk.
current price $11.86
$0.99/ea

Clio Greek Yogurt Bar, Strawberry & Vanilla, 12 pk.

4.3543 out of 5 stars
4.3543 out of 5 Stars. 2422 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Kraft Original Macaroni and Cheese Dinner 18 pk. $14.96 $0.83/ea

Kraft Original Macaroni and Cheese Dinner 18 pk.
current price $14.96
$0.83/ea

Kraft Original Macaroni and Cheese Dinner 18 pk.

4.7053 out of 5 stars
4.7053 out of 5 Stars. 10997 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk. $10.98 Was $11.98 $0.19/oz

Instant Savings
Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk.
Sponsored
current price Now $10.98, Was $11.98
$0.19/oz
$1 off
Ends Oct 05

Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk.

4.7156 out of 5 stars
4.7156 out of 5 Stars. 4180 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nature Valley Sweet & Salty Nut Peanut Granola Bars, 36 ct. $11.98 $0.33/ea

Nature Valley Sweet & Salty Nut Peanut Granola Bars, 36 ct.
current price $11.98
$0.33/ea

Nature Valley Sweet & Salty Nut Peanut Granola Bars, 36 ct.

4.6726 out of 5 stars
4.6726 out of 5 Stars. 529 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Capri Sun 100% Juice Variety Pack, 6 fl. oz. pouches, 40 pk. $10.98 Was $13.98 $0.05/foz

Instant Savings
Capri Sun 100% Juice Variety Pack, 6 fl. oz. pouches, 40 pk.
current price Now $10.98, Was $13.98
$0.05/foz
$3 off
Ends Oct 25

Capri Sun 100% Juice Variety Pack, 6 fl. oz. pouches, 40 pk.

4.6915 out of 5 stars
4.6915 out of 5 Stars. 1342 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Mini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct. $10.72 $0.41/ea

Mini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct.
current price $10.72
$0.41/ea

Mini Babybel Original Semisoft Cheese, 26 ct.

4.8135 out of 5 stars
4.8135 out of 5 Stars. 5882 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Country Time Powdered Lemonade Drink Mix 82.5 oz. $9.88 $0.12/oz

Country Time Powdered Lemonade Drink Mix 82.5 oz.
current price $9.88
$0.12/oz

Country Time Powdered Lemonade Drink Mix 82.5 oz.

4.7847 out of 5 stars
4.7847 out of 5 Stars. 5466 reviews
Available for Shipping

Lay's Wavy Original Potato Chips, 15.625 oz. $4.48 $0.29/oz

Lay's Wavy Original Potato Chips, 15.625 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Wavy Original Potato Chips, 15.625 oz.

4.7272 out of 5 stars
4.7272 out of 5 Stars. 3142 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Don Lee Farms Flame Grilled Angus Choice Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 12 ct. $23.64 $1.97/ea

Don Lee Farms Flame Grilled Angus Choice Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 12 ct.
current price $23.64
$1.97/ea

Don Lee Farms Flame Grilled Angus Choice Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 12 ct.

4.4172 out of 5 stars
4.4172 out of 5 Stars. 6936 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

State Fair Classic Corn Dogs, Frozen, 30 ct. $13.47

State Fair Classic Corn Dogs, Frozen, 30 ct.
current price $13.47

State Fair Classic Corn Dogs, Frozen, 30 ct.

4.6914 out of 5 stars
4.6914 out of 5 Stars. 2489 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Nature Valley Oats 'n Honey Crunchy Granola Bars, 49 ct. $14.98 $0.31/ea

Nature Valley Oats 'n Honey Crunchy Granola Bars, 49 ct.
current price $14.98
$0.31/ea

Nature Valley Oats 'n Honey Crunchy Granola Bars, 49 ct.

4.6383 out of 5 stars
4.6383 out of 5 Stars. 8911 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Sparkling Wine, 1.5 L $13.99 $0.28/foz

Member's Mark Sparkling Wine, 1.5 L
current price $13.99
$0.28/foz

Member's Mark Sparkling Wine, 1.5 L

4.5632 out of 5 stars
4.5632 out of 5 Stars. 261 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Gatorade Liberty Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk. $15.78 $0.05/foz

Gatorade Liberty Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
current price $15.78
$0.05/foz

Gatorade Liberty Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.

4.8165 out of 5 stars
4.8165 out of 5 Stars. 2452 reviews
Available for Shipping

Gold Peak Sweet Tea 16.9 fl oz., 18 pk. $16.98 $0.06/foz

Gold Peak Sweet Tea 16.9 fl oz., 18 pk.
current price $16.98
$0.06/foz

Gold Peak Sweet Tea 16.9 fl oz., 18 pk.

4.7268 out of 5 stars
4.7268 out of 5 Stars. 6493 reviews
Available for Shipping

Celsius Sparkling Core Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk. $23.98 $0.11/foz

Celsius Sparkling Core Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk.
current price $23.98
$0.11/foz

Celsius Sparkling Core Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk.

4.7031 out of 5 stars
4.7031 out of 5 Stars. 613 reviews
Available for Shipping

Ziploc Brand Gallon & Quart Storage and Sandwich & Snack Bags Variety pack, 347 ct. $16.98 $0.05/ea

Ziploc Brand Gallon & Quart Storage and Sandwich & Snack Bags Variety pack, 347 ct.
current price $16.98
$0.05/ea

Ziploc Brand Gallon & Quart Storage and Sandwich & Snack Bags Variety pack, 347 ct.

4.826 out of 5 stars
4.826 out of 5 Stars. 1753 reviews
Available for Shipping

Hint Flavored Water Variety Pack 16 fl. oz., 18 pk. $13.98 $0.05/foz

Hint Flavored Water Variety Pack 16 fl. oz., 18 pk.
current price $13.98
$0.05/foz

Hint Flavored Water Variety Pack 16 fl. oz., 18 pk.

4.5742 out of 5 stars
4.5742 out of 5 Stars. 1273 reviews
Available for Shipping

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Top Butt Boneless Center Cut, Cryovac, priced per pound $78.83 $9.78/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Top Butt Boneless Center Cut, Cryovac, priced per pound
current price $78.83
avg. price
$9.78/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Top Butt Boneless Center Cut, Cryovac, priced per pound

3.5152 out of 5 stars
3.5152 out of 5 Stars. 33 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Hefty Ultra Strong Drawstring Trash Bags, Unscented 33 gal., 90 ct. $22.88 $0.25/ea

Hefty Ultra Strong Drawstring Trash Bags, Unscented 33 gal., 90 ct.
current price $22.88
$0.25/ea

Hefty Ultra Strong Drawstring Trash Bags, Unscented 33 gal., 90 ct.

4.7947 out of 5 stars
4.7947 out of 5 Stars. 8821 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Ball Park Classic Original Length Hot Dogs, 24 ct. $6.98 $2.48/lb

Ball Park Classic Original Length Hot Dogs, 24 ct.
current price $6.98
$2.48/lb

Ball Park Classic Original Length Hot Dogs, 24 ct.

4.6336 out of 5 stars
4.6336 out of 5 Stars. 4260 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

French's 100% Natural Classic Yellow Mustard, 30 oz., 2 pk. $5.48 Was $6.48 $0.09/oz

French's 100% Natural Classic Yellow Mustard, 30 oz., 2 pk.
current price Now $5.48, Was $6.48
$0.09/oz
$1 off

French's 100% Natural Classic Yellow Mustard, 30 oz., 2 pk.

4.8761 out of 5 stars
4.8761 out of 5 Stars. 4473 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lunchables Pizza Kits Variety Pack 6 pk. $8.97 $1.50/ea

Lunchables Pizza Kits Variety Pack 6 pk.
current price $8.97
$1.50/ea

Lunchables Pizza Kits Variety Pack 6 pk.

4.5892 out of 5 stars
4.5892 out of 5 Stars. 1132 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Heinz Simply Tomato Ketchup, 44 oz., 2 pk. $9.98 $0.11/oz

Heinz Simply Tomato Ketchup, 44 oz., 2 pk.
current price $9.98
$0.11/oz

Heinz Simply Tomato Ketchup, 44 oz., 2 pk.

4.79 out of 5 stars
4.79 out of 5 Stars. 1095 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Tuxedo Bar Cake with Chocolate Mousse, 39 oz. $16.94 $0.43/oz

Tuxedo Bar Cake with Chocolate Mousse, 39 oz.
current price $16.94
$0.43/oz

Tuxedo Bar Cake with Chocolate Mousse, 39 oz.

4.7633 out of 5 stars
4.7633 out of 5 Stars. 6198 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

BelGioioso Pre-Sliced Fresh Mozzarella 32 oz. $8.28 $0.26/oz

BelGioioso Pre-Sliced Fresh Mozzarella 32 oz.
current price $8.28
$0.26/oz

BelGioioso Pre-Sliced Fresh Mozzarella 32 oz.

4.7647 out of 5 stars
4.7647 out of 5 Stars. 3387 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Nestle Drumstick Cone Variety Pack, Frozen 16 ct. $8.18 Was $11.18 $0.51/ea

Instant Savings
Nestle Drumstick Cone Variety Pack, Frozen 16 ct.
current price Now $8.18, Was $11.18
$0.51/ea
$3 off
Ends Oct 28

Nestle Drumstick Cone Variety Pack, Frozen 16 ct.

4.6953 out of 5 stars
4.6953 out of 5 Stars. 6633 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

FatBoy Premium Vanilla Ice Cream Sandwich, Frozen 18 ct. $10.48 $0.58/ea

FatBoy Premium Vanilla Ice Cream Sandwich, Frozen 18 ct.
current price $10.48
$0.58/ea

FatBoy Premium Vanilla Ice Cream Sandwich, Frozen 18 ct.

4.8082 out of 5 stars
4.8082 out of 5 Stars. 6284 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Kinder's The Blend Seasoning Salt, Pepper and Garlic, 10.5 oz. $4.98 $0.47/oz

Kinder's The Blend Seasoning Salt, Pepper and Garlic, 10.5 oz.
current price $4.98
$0.47/oz

Kinder's The Blend Seasoning Salt, Pepper and Garlic, 10.5 oz.

4.8199 out of 5 stars
4.8199 out of 5 Stars. 2171 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

S.Pellegrino Sparkling Natural Mineral Water 16.9 fl. oz., 24 pk. $22.98 $0.06/foz

S.Pellegrino Sparkling Natural Mineral Water 16.9 fl. oz., 24 pk.
current price $22.98
$0.06/foz

S.Pellegrino Sparkling Natural Mineral Water 16.9 fl. oz., 24 pk.

4.772 out of 5 stars
4.772 out of 5 Stars. 3803 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bottom Sirloin Ball Tip Steak, priced per pound $24.44 $8.34/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bottom Sirloin Ball Tip Steak, priced per pound
current price $24.44
avg. price
$8.34/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bottom Sirloin Ball Tip Steak, priced per pound

4.4231 out of 5 stars
4.4231 out of 5 Stars. 234 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml $39.99 $1.58/foz

Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml
current price $39.99
$1.58/foz

Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml

4.4497 out of 5 stars
4.4497 out of 5 Stars. 169 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Nature Valley Oats 'n Honey Protein Granola, 28 oz. $6.78 Was $8.78 $0.24/oz

Instant Savings
Nature Valley Oats 'n Honey Protein Granola, 28 oz.
current price Now $6.78, Was $8.78
$0.24/oz
$2 off
Ends Oct 04

Nature Valley Oats 'n Honey Protein Granola, 28 oz.

4.7229 out of 5 stars
4.7229 out of 5 Stars. 1588 reviews
Available for Shipping

Olive Garden Signature Italian Dressing, 24 oz., 2 pk. $7.98 $0.17/foz

Olive Garden Signature Italian Dressing, 24 oz., 2 pk.
current price $7.98
$0.17/foz

Olive Garden Signature Italian Dressing, 24 oz., 2 pk.

4.808 out of 5 stars
4.808 out of 5 Stars. 4313 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Chinet Classic Dinner Paper Plates, 10.375", 165 ct. $21.68 $0.13/ea

Chinet Classic Dinner Paper Plates, 10.375", 165 ct.
current price $21.68
$0.13/ea

Chinet Classic Dinner Paper Plates, 10.375", 165 ct.

4.6686 out of 5 stars
4.6686 out of 5 Stars. 8923 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Lawry's Seasoned Salt, 40 oz. $7.48 $0.19/oz

Lawry's Seasoned Salt, 40 oz.
current price $7.48
$0.19/oz

Lawry's Seasoned Salt, 40 oz.

4.8688 out of 5 stars
4.8688 out of 5 Stars. 3019 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 8' Beach Umbrella $29.98

Member's Mark 8' Beach Umbrella
current price $29.98

Member's Mark 8' Beach Umbrella

4.2566 out of 5 stars
4.2566 out of 5 Stars. 378 reviews
Available for Shipping

OH SNAP! Dilly Bites Dill Pickle Snack Packs, 3.25 fl. oz., 12 ct. $10.98 $0.92/ea

OH SNAP! Dilly Bites Dill Pickle Snack Packs, 3.25 fl. oz., 12 ct.
current price $10.98
$0.92/ea

OH SNAP! Dilly Bites Dill Pickle Snack Packs, 3.25 fl. oz., 12 ct.

4.6934 out of 5 stars
4.6934 out of 5 Stars. 1086 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

SNICKERS Chocolate Caramel Peanut Butter Ice Cream Bars, Frozen, 2 oz., 24 ct. $9.86 Was $12.36 $0.41/ea

Instant Savings
SNICKERS Chocolate Caramel Peanut Butter Ice Cream Bars, Frozen, 2 oz., 24 ct.
current price Now $9.86, Was $12.36
$0.41/ea
$2.50 off
Ends Oct 19

SNICKERS Chocolate Caramel Peanut Butter Ice Cream Bars, Frozen, 2 oz., 24 ct.

4.8573 out of 5 stars
4.8573 out of 5 Stars. 2614 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Cascadian Farm Organic Mixed Berry Cereal, 29 oz. $9.98 $0.34/oz

Cascadian Farm Organic Mixed Berry Cereal, 29 oz.
current price $9.98
$0.34/oz

Cascadian Farm Organic Mixed Berry Cereal, 29 oz.

4.0581 out of 5 stars
4.0581 out of 5 Stars. 258 reviews
Available for Shipping

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Peeled Butt Tenderloin, Cryovac, priced per pound $93.71 $20.64/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Peeled Butt Tenderloin, Cryovac, priced per pound
current price $93.71
avg. price
$20.64/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Peeled Butt Tenderloin, Cryovac, priced per pound

3.9259 out of 5 stars
3.9259 out of 5 Stars. 27 reviews
Out of stock

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Special Trim, Cryovac, priced per pound $104.23 $6.47/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Special Trim, Cryovac, priced per pound
current price $104.23
avg. price
$6.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Special Trim, Cryovac, priced per pound

4.2361 out of 5 stars
4.2361 out of 5 Stars. 72 reviews
Out of stock

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Whole Flanks, Vacuum Pack, priced per pound $72.61 $12.92/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Whole Flanks, Vacuum Pack, priced per pound
current price $72.61
avg. price
$12.92/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Whole Flanks, Vacuum Pack, priced per pound

4.7241 out of 5 stars
4.7241 out of 5 Stars. 29 reviews
Out of stock