New Items

Prices may vary in club and online

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
Sponsored
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7019 out of 5 stars
4.7019 out of 5 Stars. 1191 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5224 out of 5 stars
3.5224 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Lands' End Girls' Novelty Sweater, $14.98

Lands' End Girls' Novelty Sweater
Pink, variant on Lands' End Girls' Novelty Sweater
Blue, variant on Lands' End Girls' Novelty Sweater
current price $14.98

Lands' End Girls' Novelty Sweater

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 18 reviews
Available for Shipping or Pickup

Champion Women's Fleece Crewneck, $21.88

Champion Women's Fleece Crewneck
Turquoise, variant on Champion Women's Fleece Crewneck
Red, variant on Champion Women's Fleece Crewneck
Black, variant on Champion Women's Fleece Crewneck
Heather Gray, variant on Champion Women's Fleece Crewneck
current price $21.88

Champion Women's Fleece Crewneck

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Woojer High Fidelity Haptic Wellness MAT, $699.98

Woojer High Fidelity Haptic Wellness MAT
current price $699.98

Woojer High Fidelity Haptic Wellness MAT

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Artificial 54" Philo in Handwoven Basket - Natural or Bi-Color Baskets, $59.98

Artificial 54" Philo in Handwoven Basket - Natural or Bi-Color Baskets
Bi-Color, variant on Artificial 54" Philo in Handwoven Basket - Natural or Bi-Color Baskets
Natural, variant on Artificial 54" Philo in Handwoven Basket - Natural or Bi-Color Baskets
current price $59.98

Artificial 54" Philo in Handwoven Basket - Natural or Bi-Color Baskets

Available for Shipping

Jade Leaf Matcha Latte Mix, 14.1 oz., $19.48, $1.38/oz

Jade Leaf Matcha Latte Mix, 14.1 oz.
current price $19.48
$1.38/oz

Jade Leaf Matcha Latte Mix, 14.1 oz.

Available for Shipping

London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes, $27.98

London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes
Green, variant on London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes
Grey, variant on London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes
White, variant on London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes
Khaki, variant on London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes
current price $27.98

London Fog Garment Wash Solid Duvet Cover Set, Assorted Sizes

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set, $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set
Sponsored
current price $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set

4.8511 out of 5 stars
4.8511 out of 5 Stars. 47 reviews
Available for Shipping

Everyday Dose Medium Roast Coffee+, $24.98, $2.81/oz

Everyday Dose Medium Roast Coffee+
current price $24.98
$2.81/oz

Everyday Dose Medium Roast Coffee+

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Stoner Car Care More Shine Tire Finish Kit, 3- 22 fl ozSpray Bottles (Pack of 3) - Total: 66oz, $19.98

Stoner Car Care More Shine Tire Finish Kit, 3- 22 fl ozSpray Bottles (Pack of 3) - Total: 66oz
current price $19.98

Stoner Car Care More Shine Tire Finish Kit, 3- 22 fl ozSpray Bottles (Pack of 3) - Total: 66oz

4.5556 out of 5 stars
4.5556 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

London Fog Warren Stripe Quilt, $39.98

London Fog Warren Stripe Quilt
current price $39.98

London Fog Warren Stripe Quilt

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Nerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct., $19.98, $0.11/ea

Nerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct.
current price $19.98
$0.11/ea

Nerds Treat Size Variety Pack Halloween Candy, 185 ct.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct., $12.48, $0.12/ea

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct.
current price $12.48
$0.12/ea

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Ford Bronco HighGear Lightweight Convenience Stroller

Ford Bronco HighGear Lightweight Convenience Stroller
Members-only price

Ford Bronco HighGear Lightweight Convenience Stroller

4.7627 out of 5 stars
4.7627 out of 5 Stars. 59 reviews
Available for Shipping

Limited Too Girls Velour Jacket, $16.98

Limited Too Girls Velour Jacket
Grey, variant on Limited Too Girls Velour Jacket
Black, variant on Limited Too Girls Velour Jacket
Pink, variant on Limited Too Girls Velour Jacket
current price $16.98

Limited Too Girls Velour Jacket

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 24 reviews
Available for Shipping

Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler, $34.98

Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler
Olive Plaid, variant on Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler
Electric Indigo, variant on Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler
Lagoon Teal, variant on Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler
Tactical Gray, variant on Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler
current price $34.98

Igloo 30 Can Capacity Summit Tote Soft Side Cooler

Available for Shipping

Oval Hoop Amethyst Earrings in 14K Gold, $260.00

Oval Hoop Amethyst Earrings in 14K Gold
current price $260.00

Oval Hoop Amethyst Earrings in 14K Gold

Available for Shipping

Eddie Bauer Women's Ribbed Cardigan, $18.98

Eddie Bauer Women's Ribbed Cardigan
Available in additional 4 options
current price $18.98

Eddie Bauer Women's Ribbed Cardigan

Available for Shipping

Lands' End Boys' Novelty Sweater, $14.98

Lands' End Boys' Novelty Sweater
Cream, variant on Lands' End Boys' Novelty Sweater
Navy, variant on Lands' End Boys' Novelty Sweater
current price $14.98

Lands' End Boys' Novelty Sweater

4.5385 out of 5 stars
4.5385 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping or Pickup

Westinghouse 2-Pack 1000-Lumen Rechargeable LED Work Lights with Adjustable Stands, $32.98

Westinghouse 2-Pack 1000-Lumen Rechargeable LED Work Lights with Adjustable Stands
current price $32.98

Westinghouse 2-Pack 1000-Lumen Rechargeable LED Work Lights with Adjustable Stands

Available for Shipping

Regalo Easy Step Black Safety Gate

Regalo Easy Step Black Safety Gate
Members-only price

Regalo Easy Step Black Safety Gate

Available for Shipping

Costa Farms Live 6" Golden Pothos in Self-Watering Pot, $24.98

Costa Farms Live 6" Golden Pothos in Self-Watering Pot
current price $24.98

Costa Farms Live 6" Golden Pothos in Self-Watering Pot

Available for Shipping

Topps 2026 NFL Flagship Football Trading Cards, $39.98

Topps 2026 NFL Flagship Football Trading Cards
current price $39.98

Topps 2026 NFL Flagship Football Trading Cards

Available for Shipping

Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt, $16.98

Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt
Black - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt
Brown Ombre - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt
Olive - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt
Paisley -Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt
current price $16.98

Edited by Maren Morris Women's Maxi Slip Skirt

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 9 reviews
Available for Shipping

Redcon1 MRE LITE Hostess Variety Pack, 14 fl. oz., 12 pk., $29.98, $0.18/foz

Redcon1 MRE LITE Hostess Variety Pack, 14 fl. oz., 12 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Redcon1 MRE LITE Hostess Variety Pack, 14 fl. oz., 12 pk.

2.9091 out of 5 stars
2.9091 out of 5 Stars. 22 reviews
Available for Shipping

London Fog Men's Quilted Barn Coat, $36.98

London Fog Men's Quilted Barn Coat
Navy, variant on London Fog Men's Quilted Barn Coat
Green, variant on London Fog Men's Quilted Barn Coat
Black, variant on London Fog Men's Quilted Barn Coat
current price $36.98

London Fog Men's Quilted Barn Coat

Available for Shipping

Rafaella Women's Straight Leg Ponte Pant, $14.98

Rafaella Women's Straight Leg Ponte Pant
Black - Online Only, variant on Rafaella Women's Straight Leg Ponte Pant
Cream - Online Only, variant on Rafaella Women's Straight Leg Ponte Pant
Brown - Online Only, variant on Rafaella Women's Straight Leg Ponte Pant
current price $14.98

Rafaella Women's Straight Leg Ponte Pant

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Bear Blocks Half Sheet Cookie Cake, $19.98

Bear Blocks Half Sheet Cookie Cake
current price $19.98

Bear Blocks Half Sheet Cookie Cake

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Bulova Marine Star Black Dial Watch, 41.5mm, $299.00

Bulova Marine Star Black Dial Watch, 41.5mm
current price $299.00

Bulova Marine Star Black Dial Watch, 41.5mm

Available for Shipping

Lab Created White Sapphire Bezel Set Stud Earrings in 14K Gold, $249.00

Lab Created White Sapphire Bezel Set Stud Earrings in 14K Gold
current price $249.00

Lab Created White Sapphire Bezel Set Stud Earrings in 14K Gold

Available for Shipping

Converse Boys Logo Jogger, $11.98

Converse Boys Logo Jogger
Khaki, variant on Converse Boys Logo Jogger
Charcoal, variant on Converse Boys Logo Jogger
Green, variant on Converse Boys Logo Jogger
current price $11.98

Converse Boys Logo Jogger

Available for Shipping

Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack, $26.96

Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack
Dino / Cars, variant on Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack
Bee / Check, variant on Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack
Rainbow / Unicorn, variant on Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack
current price $26.96

Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack

4.087 out of 5 stars
4.087 out of 5 Stars. 138 reviews
Available for Shipping

Smash Kitchen USDA Organic Tomato Ketchup, 32 oz., 2 pk., $9.98, $0.16/oz

Smash Kitchen USDA Organic Tomato Ketchup, 32 oz., 2 pk.
current price $9.98
$0.16/oz

Smash Kitchen USDA Organic Tomato Ketchup, 32 oz., 2 pk.

Available for Shipping

EA Sports College Football 27 - PlayStation 5, $63.14

EA Sports College Football 27 - PlayStation 5
current price $63.14

EA Sports College Football 27 - PlayStation 5

Available for Shipping

Outdoor Voices Men's Lightweight Jacket, $39.98

Outdoor Voices Men's Lightweight Jacket
Navy, variant on Outdoor Voices Men's Lightweight Jacket
Black, variant on Outdoor Voices Men's Lightweight Jacket
Grey, variant on Outdoor Voices Men's Lightweight Jacket
current price $39.98

Outdoor Voices Men's Lightweight Jacket

4.8696 out of 5 stars
4.8696 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping or Pickup

Airship Black Apple Espresso Whole Bean Coffee, 27 oz., $21.98, $0.81/oz

Airship Black Apple Espresso Whole Bean Coffee, 27 oz.
current price $21.98
$0.81/oz

Airship Black Apple Espresso Whole Bean Coffee, 27 oz.

Available for Shipping

Carter's Toddler Girl Sherpa Boot, $16.98

Carter's Toddler Girl Sherpa Boot
Pink - Online Only, variant on Carter's Toddler Girl Sherpa Boot
Tan - Online Only, variant on Carter's Toddler Girl Sherpa Boot
current price $16.98

Carter's Toddler Girl Sherpa Boot

Available for Shipping

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk., $9.48, $0.21/oz

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk.
current price $9.48
$0.21/oz

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk.

4.7551 out of 5 stars
4.7551 out of 5 Stars. 49 reviews
Available for Shipping

Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas, $8.98

Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
Pink, variant on Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
Green, variant on Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
White, variant on Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
Mint, variant on Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
current price $8.98

Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Starbucks Medium Roast Whole Bean, House Blend, 32 oz., $17.48, Was $19.98, $0.55/oz

Instant Savings
Starbucks Medium Roast Whole Bean, House Blend, 32 oz.
current price Now $17.48, Was $19.98
$0.55/oz
$2.50 off
Ends Sep 28

Starbucks Medium Roast Whole Bean, House Blend, 32 oz.

4.6451 out of 5 stars
4.6451 out of 5 Stars. 2761 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Razor PowerRider 360 Drifting 12V Powered Ride-On, $199.96

Razor PowerRider 360 Drifting 12V Powered Ride-On
current price $199.96

Razor PowerRider 360 Drifting 12V Powered Ride-On

Available for Shipping

Tri-Color Heart Pendant With Tree Of Life Design in 14K Gold, $399.00

Tri-Color Heart Pendant With Tree Of Life Design in 14K Gold
current price $399.00

Tri-Color Heart Pendant With Tree Of Life Design in 14K Gold

Available for Shipping

Licensed Mini Backpack with Coin Pouch Charm, $24.98

Licensed Mini Backpack with Coin Pouch Charm
current price $24.98

Licensed Mini Backpack with Coin Pouch Charm

4.8707 out of 5 stars
4.8707 out of 5 Stars. 116 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Graco Hadley 5-in-1 Convertible Crib with Drawer, Choose Color

Instant Savings
Graco Hadley 5-in-1 Convertible Crib with Drawer, Choose Color
Members-only price
20% off
Ends Sep 30

Graco Hadley 5-in-1 Convertible Crib with Drawer, Choose Color

Available for Shipping

Michelin X-Ice Snow - 245/70R18 110H Tire, $283.26, $283.26/ea

Instant Savings
Michelin X-Ice Snow - 245/70R18 110H Tire
current price $283.26
$283.26/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin X-Ice Snow - 245/70R18 110H Tire

Out of stock

4.5MM Diamond Cut Paperclip Bracelet in 14K Gold, $349.00

4.5MM Diamond Cut Paperclip Bracelet in 14K Gold
current price $349.00

4.5MM Diamond Cut Paperclip Bracelet in 14K Gold

Out of stock

BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT305/45R22/E 115S Tire, $468.99, $468.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT305/45R22/E 115S Tire
current price $468.99
$468.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 - LT305/45R22/E 115S Tire

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.