New Items

Prices may vary in club and online

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
Sponsored
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7019 out of 5 stars
4.7019 out of 5 Stars. 1191 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5224 out of 5 stars
3.5224 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Vlasic Crispy Fried Dill Pickle Chips, Frozen, 40 oz., $13.84

Vlasic Crispy Fried Dill Pickle Chips, Frozen, 40 oz.
current price $13.84

Vlasic Crispy Fried Dill Pickle Chips, Frozen, 40 oz.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Lab Created Fancy Cut Diamond Stud Earrings in 14K Gold, $699.00

Lab Created Fancy Cut Diamond Stud Earrings in 14K Gold
Yellow Gold, variant on Lab Created Fancy Cut Diamond Stud Earrings in 14K Gold
White Gold, variant on Lab Created Fancy Cut Diamond Stud Earrings in 14K Gold
current price $699.00

Lab Created Fancy Cut Diamond Stud Earrings in 14K Gold

Available for Shipping

Alani Nu Energy Drink Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk., $22.58, $0.10/foz

Alani Nu Energy Drink Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk.
current price $22.58
$0.10/foz

Alani Nu Energy Drink Variety Pack, 12 fl. oz., 18 pk.

4.645 out of 5 stars
4.645 out of 5 Stars. 338 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Hallmark 3-Piece Hayra Fall Quilt Set, $59.99

Hallmark 3-Piece Hayra Fall Quilt Set
current price $59.99
Options from $59.99 – $69.99

Hallmark 3-Piece Hayra Fall Quilt Set

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

PLAUD NotePin-S Ai Voice Recorder w/Case, App Control, Transcribe & Summarize with AI Technology, Support 112 Languages, 64GB Memory, Audio Recorder for Lectures, Meetings, Calls, $179.00

PLAUD NotePin-S Ai Voice Recorder w/Case, App Control, Transcribe & Summarize with AI Technology, Support 112 Languages, 64GB Memory, Audio Recorder for Lectures, Meetings, Calls
Black, variant on PLAUD NotePin-S Ai Voice Recorder w/Case, App Control, Transcribe & Summarize with AI Technology, Support 112 Languages, 64GB Memory, Audio Recorder for Lectures, Meetings, Calls
Silver, variant on PLAUD NotePin-S Ai Voice Recorder w/Case, App Control, Transcribe & Summarize with AI Technology, Support 112 Languages, 64GB Memory, Audio Recorder for Lectures, Meetings, Calls
Purple, variant on PLAUD NotePin-S Ai Voice Recorder w/Case, App Control, Transcribe & Summarize with AI Technology, Support 112 Languages, 64GB Memory, Audio Recorder for Lectures, Meetings, Calls
current price $179.00

PLAUD NotePin-S Ai Voice Recorder w/Case, App Control, Transcribe & Summarize with AI Technology, Support 112 Languages, 64GB Memory, Audio Recorder for Lectures, Meetings, Calls

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

McCafe, Breakfast Blend Light Roast K-Cup Coffee Pods, 94ct, $47.98, $0.51/ea

McCafe, Breakfast Blend Light Roast K-Cup Coffee Pods, 94ct
current price $47.98
$0.51/ea

McCafe, Breakfast Blend Light Roast K-Cup Coffee Pods, 94ct

Available for Shipping

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set, $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set
Sponsored
current price $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set

4.8511 out of 5 stars
4.8511 out of 5 Stars. 47 reviews
Available for Shipping

Draper James Adult Women's Sweater Dress, $24.98

Draper James Adult Women's Sweater Dress
x9, variant on Draper James Adult Women's Sweater Dress
Green - Online Only, variant on Draper James Adult Women's Sweater Dress
x1, variant on Draper James Adult Women's Sweater Dress
Burgundy - Online Only, variant on Draper James Adult Women's Sweater Dress
current price $24.98

Draper James Adult Women's Sweater Dress

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Frigidaire 1.6 Cu. Ft. Compact Refrigerator, $119.00

Frigidaire 1.6 Cu. Ft. Compact Refrigerator
current price $119.00

Frigidaire 1.6 Cu. Ft. Compact Refrigerator

Available for Shipping

Greg Norman Men's Button Front Polo, $14.98

Greg Norman Men's Button Front Polo
Turquoise, variant on Greg Norman Men's Button Front Polo
White, variant on Greg Norman Men's Button Front Polo
Red, variant on Greg Norman Men's Button Front Polo
Navy, variant on Greg Norman Men's Button Front Polo
current price $14.98

Greg Norman Men's Button Front Polo

Available for Shipping

Express Women's Fashion Scuba Top, $17.98

Express Women's Fashion Scuba Top
Available in additional 2 options
current price $17.98

Express Women's Fashion Scuba Top

Available for Shipping

4D Build, KPop Demon Hunters Derpy Tiger & Sussie Bird 3D Puzzle, 168 Pieces, $15.98

4D Build, KPop Demon Hunters Derpy Tiger & Sussie Bird 3D Puzzle, 168 Pieces
current price $15.98

4D Build, KPop Demon Hunters Derpy Tiger & Sussie Bird 3D Puzzle, 168 Pieces

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

JBL Flip Essential 3 SE Portable Waterproof Speaker, $114.00, Was $129.00

Instant Savings
JBL Flip Essential 3 SE Portable Waterproof Speaker
current price Now $114.00, Was $129.00
$15 off
Ends Oct 18

JBL Flip Essential 3 SE Portable Waterproof Speaker

4.8421 out of 5 stars
4.8421 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Express Women's Fashion Scuba Pant, $17.48

Express Women's Fashion Scuba Pant
Available in additional 2 options
current price $17.48

Express Women's Fashion Scuba Pant

Available for Shipping

Skytech Noir 15.6" Gaming Laptop | AMD Ryzen 7 8745H | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD, $999.00

Skytech Noir 15.6" Gaming Laptop | AMD Ryzen 7 8745H | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD
current price $999.00

Skytech Noir 15.6" Gaming Laptop | AMD Ryzen 7 8745H | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB | 16GB DDR5 RAM | 1TB NVMe SSD

Available for Shipping

London Fog Herringbone Flannel Sheets, Assorted Sizes, $39.98

London Fog Herringbone Flannel Sheets, Assorted Sizes
current price $39.98

London Fog Herringbone Flannel Sheets, Assorted Sizes

4.7742 out of 5 stars
4.7742 out of 5 Stars. 31 reviews
Available for Shipping

iRobot Roomba Plus 575S Robot Vacuum & Mop + AutoWash, $699.98

iRobot Roomba Plus 575S Robot Vacuum & Mop + AutoWash
current price $699.98

iRobot Roomba Plus 575S Robot Vacuum & Mop + AutoWash

Available for Shipping

Hidden Valley, Garlic Ranch Dry Dressing & Seasoning, 6 Pack, $6.98, $1.16/ea

Hidden Valley, Garlic Ranch Dry Dressing & Seasoning, 6 Pack
current price $6.98
$1.16/ea

Hidden Valley, Garlic Ranch Dry Dressing & Seasoning, 6 Pack

Available for Shipping or Pickup

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk., $13.98, $0.05/foz

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.
current price $13.98
$0.05/foz

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.

4.6092 out of 5 stars
4.6092 out of 5 Stars. 563 reviews
Available for Shipping

Redcon1 Creatine Monohydrate 100 Servings, Unflavored, 35.27 oz., $22.97, $0.65/oz

Redcon1 Creatine Monohydrate 100 Servings, Unflavored, 35.27 oz.
current price $22.97
$0.65/oz

Redcon1 Creatine Monohydrate 100 Servings, Unflavored, 35.27 oz.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Ninja 14-in-1, 8.5 Quart PossibleCooker PRO, Multi-Cooker, $114.00

Ninja 14-in-1, 8.5 Quart PossibleCooker PRO, Multi-Cooker
current price $114.00

Ninja 14-in-1, 8.5 Quart PossibleCooker PRO, Multi-Cooker

Available for Shipping or Pickup

Introducing the Monster Bambox Portable Rugged Bluetooth Speaker, $219.00

Introducing the Monster Bambox Portable Rugged Bluetooth Speaker
current price $219.00

Introducing the Monster Bambox Portable Rugged Bluetooth Speaker

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping or Pickup

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz., $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.
current price $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.

Available for Shipping

Sperry Youth Mary Jane, $32.98

Sperry Youth Mary Jane
Tan, variant on Sperry Youth Mary Jane
Pink - Online Only, variant on Sperry Youth Mary Jane
current price $32.98

Sperry Youth Mary Jane

Available for Shipping

Cushion Cut Twisted Tube Hoop Earrings in 14K Gold, $379.00

Cushion Cut Twisted Tube Hoop Earrings in 14K Gold
current price $379.00

Cushion Cut Twisted Tube Hoop Earrings in 14K Gold

Available for Shipping

Kinder's Teriyaki Seasoning Blend, 8.1 oz, $5.98, $0.74/oz

Kinder's Teriyaki Seasoning Blend, 8.1 oz
current price $5.98
$0.74/oz

Kinder's Teriyaki Seasoning Blend, 8.1 oz

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping or Pickup

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence Chocolate Covered Strawberry, 11 fl. oz., 15 pk., $29.98, $0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence Chocolate Covered Strawberry, 11 fl. oz., 15 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence Chocolate Covered Strawberry, 11 fl. oz., 15 pk.

Available for Shipping

Bright Starts Ford Bronco Pop 'N Sit Portable Booster Seat, Choose Color

Bright Starts Ford Bronco Pop 'N Sit Portable Booster Seat, Choose Color
Camo, variant on Bright Starts Ford Bronco Pop 'N Sit Portable Booster Seat, Choose Color
Desert Grey, variant on Bright Starts Ford Bronco Pop 'N Sit Portable Booster Seat, Choose Color
Members-only price

Bright Starts Ford Bronco Pop 'N Sit Portable Booster Seat, Choose Color

4.8861 out of 5 stars
4.8861 out of 5 Stars. 79 reviews
Available for Shipping

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, North Star Blend, 32 oz., $24.98, $0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, North Star Blend, 32 oz.
current price $24.98
$0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, North Star Blend, 32 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack, $14.96

Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack
Green, variant on Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack
Blue, variant on Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack
Tan, variant on Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack
current price $14.96

Over&Back Noodle Bowls with Chopsticks, 2-Pack

4.7105 out of 5 stars
4.7105 out of 5 Stars. 38 reviews
Available for Shipping

Spongebob Half Sheet Cookie Cake, $19.98

Spongebob Half Sheet Cookie Cake
current price $19.98

Spongebob Half Sheet Cookie Cake

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, White Cheddar, 13 oz., $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, White Cheddar, 13 oz.
current price $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, White Cheddar, 13 oz.

Available for Shipping

BILA Women's Tie-Neck Cotton Top, $19.74

BILA Women's Tie-Neck Cotton Top
Ivory - Online Only, variant on BILA Women's Tie-Neck Cotton Top
Camelia  - Online Only, variant on BILA Women's Tie-Neck Cotton Top
Black - Online Only, variant on BILA Women's Tie-Neck Cotton Top
Auburn - Online Only, variant on BILA Women's Tie-Neck Cotton Top
current price $19.74

BILA Women's Tie-Neck Cotton Top

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Women's Character Winter Scene Sweatshirt, $14.98

Women's Character Winter Scene Sweatshirt
current price $14.98

Women's Character Winter Scene Sweatshirt

Available for Shipping

Edited by Maren Morris Women's Faux Fur Jacket, $37.88

Edited by Maren Morris Women's Faux Fur Jacket
Cow - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Faux Fur Jacket
Brown - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Faux Fur Jacket
current price $37.88

Edited by Maren Morris Women's Faux Fur Jacket

Available for Shipping

7" Diamond Cut Stretch Bracelet in 14K Gold, $349.00

7" Diamond Cut Stretch Bracelet in 14K Gold
current price $349.00

7" Diamond Cut Stretch Bracelet in 14K Gold

Available for Shipping

Spire Infrared Gas Patio Heater, Adjustable Tilt, 38,500 BTU, $499.00

Spire Infrared Gas Patio Heater, Adjustable Tilt, 38,500 BTU
current price $499.00

Spire Infrared Gas Patio Heater, Adjustable Tilt, 38,500 BTU

4.3846 out of 5 stars
4.3846 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Simpson PowerShot 3500 PSI at 2.5 GPM CRX210 with AAA Triplex Pump Professional Gas Pressure Washer, $549.00

Simpson PowerShot 3500 PSI at 2.5 GPM CRX210 with AAA Triplex Pump Professional Gas Pressure Washer
current price $549.00

Simpson PowerShot 3500 PSI at 2.5 GPM CRX210 with AAA Triplex Pump Professional Gas Pressure Washer

Available for Shipping

Graco SnugRide SnugFit DLX Infant Car Seat

Graco SnugRide SnugFit DLX Infant Car Seat
Members-only price

Graco SnugRide SnugFit DLX Infant Car Seat

4.1774 out of 5 stars
4.1774 out of 5 Stars. 124 reviews
Available for Shipping

Michelin X-Ice Snow - 235/45R21 101H Tire, $298.43, $298.43/ea

Instant Savings
Michelin X-Ice Snow - 235/45R21 101H Tire
current price $298.43
$298.43/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin X-Ice Snow - 235/45R21 101H Tire

Out of stock

BFGoodrich Advantage Control HT - 255/70R17 112T Tire, $219.99, $219.99/ea

Instant Savings
BFGoodrich Advantage Control HT - 255/70R17 112T Tire
current price $219.99
$219.99/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

BFGoodrich Advantage Control HT - 255/70R17 112T Tire

Out of stock

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml, $17.47, $0.69/foz

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml
current price $17.47
$0.69/foz

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml

Out of stock

Toy Story 10" Round Double Layer Cake, $17.47

Toy Story 10" Round Double Layer Cake
current price $17.47

Toy Story 10" Round Double Layer Cake

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 2 reviews
Out of stock

Michelin Primacy All Season - 235/65R17 104H Tire, $266.50, $266.50/ea

Instant Savings
Michelin Primacy All Season - 235/65R17 104H Tire
current price $266.50
$266.50/ea
$80 off
when you buy 4
Ends Dec 31

Michelin Primacy All Season - 235/65R17 104H Tire

Out of stock

Hunter Women's Original Chelsea Boot, $79.98

Hunter Women's Original Chelsea Boot
Green, variant on Hunter Women's Original Chelsea Boot
Military Red, variant on Hunter Women's Original Chelsea Boot
Gravel/Biscuit, variant on Hunter Women's Original Chelsea Boot
Black, variant on Hunter Women's Original Chelsea Boot
current price $79.98

Hunter Women's Original Chelsea Boot

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 4 reviews
Out of stock

Lavazza Caffe Espresso Medium Roast Whole Bean Coffee, 32 oz., $24.88, $0.78/oz

Lavazza Caffe Espresso Medium Roast Whole Bean Coffee, 32 oz.
current price $24.88
$0.78/oz

Lavazza Caffe Espresso Medium Roast Whole Bean Coffee, 32 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.