New Items

Prices may vary in club and online

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct., $25.47, $2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.
Sponsored
current price $25.47
$2.83/lb

Freshpet Complete Nutrition Chicken Recipe Fresh Dog Food, 1.5 lb Rolls, 6 ct.

4.7019 out of 5 stars
4.7019 out of 5 Stars. 1191 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

Instant Savings
LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload
Sponsored
Members-only price
$420 off
Ends Sep 30

LG 5.5 cu. ft. Top Load Washer with EasyUnload

3.5224 out of 5 stars
3.5224 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Bulova Marine Star Black Dial Watch, 41.5mm, $299.00

Bulova Marine Star Black Dial Watch, 41.5mm
current price $299.00

Bulova Marine Star Black Dial Watch, 41.5mm

Available for Shipping

Lab Created White Sapphire Bezel Set Stud Earrings in 14K Gold, $249.00

Lab Created White Sapphire Bezel Set Stud Earrings in 14K Gold
current price $249.00

Lab Created White Sapphire Bezel Set Stud Earrings in 14K Gold

Available for Shipping

Converse Boys Logo Jogger, $11.98

Converse Boys Logo Jogger
Khaki, variant on Converse Boys Logo Jogger
Charcoal, variant on Converse Boys Logo Jogger
Green, variant on Converse Boys Logo Jogger
current price $11.98

Converse Boys Logo Jogger

Available for Shipping

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack, $26.96

Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack
Dino / Cars, variant on Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack
Bee / Check, variant on Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack
Rainbow / Unicorn, variant on Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack
current price $26.96

Ello Oasis 14oz Stainless Steel Kids Tumbler with Handle, 100% Leakproof, 2-Pack

4.087 out of 5 stars
4.087 out of 5 Stars. 138 reviews
Available for Shipping

Smash Kitchen USDA Organic Tomato Ketchup, 32 oz., 2 pk., $9.98, $0.16/oz

Smash Kitchen USDA Organic Tomato Ketchup, 32 oz., 2 pk.
current price $9.98
$0.16/oz

Smash Kitchen USDA Organic Tomato Ketchup, 32 oz., 2 pk.

Available for Shipping

EA Sports College Football 27 - PlayStation 5, $63.14

EA Sports College Football 27 - PlayStation 5
current price $63.14

EA Sports College Football 27 - PlayStation 5

Available for Shipping

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set, $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set
Sponsored
current price $19.98

Gap Kids Boys Toddler Fleece Set

4.8511 out of 5 stars
4.8511 out of 5 Stars. 47 reviews
Available for Shipping

Outdoor Voices Men's Lightweight Jacket, $39.98

Outdoor Voices Men's Lightweight Jacket
Navy, variant on Outdoor Voices Men's Lightweight Jacket
Black, variant on Outdoor Voices Men's Lightweight Jacket
Grey, variant on Outdoor Voices Men's Lightweight Jacket
current price $39.98

Outdoor Voices Men's Lightweight Jacket

4.8696 out of 5 stars
4.8696 out of 5 Stars. 23 reviews
Available for Shipping or Pickup

Airship Black Apple Espresso Whole Bean Coffee, 27 oz., $21.98, $0.81/oz

Airship Black Apple Espresso Whole Bean Coffee, 27 oz.
current price $21.98
$0.81/oz

Airship Black Apple Espresso Whole Bean Coffee, 27 oz.

Available for Shipping

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk., $9.48, $0.21/oz

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk.
current price $9.48
$0.21/oz

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk.

4.7551 out of 5 stars
4.7551 out of 5 Stars. 49 reviews
Available for Shipping

Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas, $8.98

Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
Pink, variant on Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
Green, variant on Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
White, variant on Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
Mint, variant on Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas
current price $8.98

Carter's Girls Dreamplush Footie Pajamas

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

Starbucks Medium Roast Whole Bean, House Blend, 32 oz., $17.48, Was $19.98, $0.55/oz

Instant Savings
Starbucks Medium Roast Whole Bean, House Blend, 32 oz.
current price Now $17.48, Was $19.98
$0.55/oz
$2.50 off
Ends Sep 28

Starbucks Medium Roast Whole Bean, House Blend, 32 oz.

4.6451 out of 5 stars
4.6451 out of 5 Stars. 2761 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Razor PowerRider 360 Drifting 12V Powered Ride-On, $199.96

Razor PowerRider 360 Drifting 12V Powered Ride-On
current price $199.96

Razor PowerRider 360 Drifting 12V Powered Ride-On

Available for Shipping

Tri-Color Heart Pendant With Tree Of Life Design in 14K Gold, $399.00

Tri-Color Heart Pendant With Tree Of Life Design in 14K Gold
current price $399.00

Tri-Color Heart Pendant With Tree Of Life Design in 14K Gold

Available for Shipping

Licensed Mini Backpack with Coin Pouch Charm, $24.98

Licensed Mini Backpack with Coin Pouch Charm
current price $24.98

Licensed Mini Backpack with Coin Pouch Charm

4.8707 out of 5 stars
4.8707 out of 5 Stars. 116 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Graco Hadley 5-in-1 Convertible Crib with Drawer, Choose Color

Instant Savings
Graco Hadley 5-in-1 Convertible Crib with Drawer, Choose Color
Members-only price
20% off
Ends Sep 30

Graco Hadley 5-in-1 Convertible Crib with Drawer, Choose Color

Available for Shipping

Simpli-Magic Moving Blankets (72" x 40") Pack of 24, $99.99

Simpli-Magic Moving Blankets (72" x 40") Pack of 24
current price $99.99

Simpli-Magic Moving Blankets (72" x 40") Pack of 24

Available for Shipping

Aqua Joe 50' x 5/8" FiberJacket Garden Hose with Twist and Jet Sweeper Nozzles, $34.98

Aqua Joe 50' x 5/8" FiberJacket Garden Hose with Twist and Jet Sweeper Nozzles
current price $34.98

Aqua Joe 50' x 5/8" FiberJacket Garden Hose with Twist and Jet Sweeper Nozzles

Available for Shipping

Sperry Boys Boots, $39.98

Sperry Boys Boots
Blue Camo - Online Only, variant on Sperry Boys Boots
Navy/Brown - Online Only, variant on Sperry Boys Boots
current price $39.98

Sperry Boys Boots

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Iceman by Chefman Countertop Nugget Ice Maker, 26lb Daily Ice Production, $199.00

Iceman by Chefman Countertop Nugget Ice Maker, 26lb Daily Ice Production
current price $199.00

Iceman by Chefman Countertop Nugget Ice Maker, 26lb Daily Ice Production

4.4138 out of 5 stars
4.4138 out of 5 Stars. 174 reviews
Available for Shipping

Tramontina Enameled Cast Iron Bread Oven, $49.98

Tramontina Enameled Cast Iron Bread Oven
Blue, variant on Tramontina Enameled Cast Iron Bread Oven
Cashew, variant on Tramontina Enameled Cast Iron Bread Oven
Fig, variant on Tramontina Enameled Cast Iron Bread Oven
Cranberry, variant on Tramontina Enameled Cast Iron Bread Oven
current price $49.98

Tramontina Enameled Cast Iron Bread Oven

Available for Shipping

Spindrift Tea Variety Pack 12 fl. oz., 18 pk., $18.98, $0.09/foz

Spindrift Tea Variety Pack 12 fl. oz., 18 pk.
current price $18.98
$0.09/foz

Spindrift Tea Variety Pack 12 fl. oz., 18 pk.

Available for Shipping

Prince Lionheart Dishwasher Basket 2-in-1 Combo

Prince Lionheart Dishwasher Basket 2-in-1 Combo
Members-only price

Prince Lionheart Dishwasher Basket 2-in-1 Combo

Available for Shipping

Hot Wheels Monster Trucks Rhino Rig Bundle: 2 Big Rigs, 3 Toy Trucks & 4 Cars, Play, Haul & Store, $49.98

Hot Wheels Monster Trucks Rhino Rig Bundle: 2 Big Rigs, 3 Toy Trucks & 4 Cars, Play, Haul & Store
current price $49.98

Hot Wheels Monster Trucks Rhino Rig Bundle: 2 Big Rigs, 3 Toy Trucks & 4 Cars, Play, Haul & Store

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Costa Farms Live 10" Money Tree Braid in Decorative Pot, $42.98

Costa Farms Live 10" Money Tree Braid in Decorative Pot
current price $42.98

Costa Farms Live 10" Money Tree Braid in Decorative Pot

Available for Shipping

WeatherTech TRIMORA 4-pc Mats Black (Trim To Fit), $24.98

WeatherTech TRIMORA 4-pc Mats Black (Trim To Fit)
current price $24.98

WeatherTech TRIMORA 4-pc Mats Black (Trim To Fit)

Available for Shipping

Little Seeds Aster 6-Drawer Dresser, Choose Color

Little Seeds Aster 6-Drawer Dresser, Choose Color
Black, variant on Little Seeds Aster 6-Drawer Dresser, Choose Color
White, variant on Little Seeds Aster 6-Drawer Dresser, Choose Color
Members-only price

Little Seeds Aster 6-Drawer Dresser, Choose Color

Available for Shipping

Shokz OpenFit Air 2 Open-Ear True Wireless Earbuds, $129.00

Shokz OpenFit Air 2 Open-Ear True Wireless Earbuds
Black, variant on Shokz OpenFit Air 2 Open-Ear True Wireless Earbuds
Ice Blue, variant on Shokz OpenFit Air 2 Open-Ear True Wireless Earbuds
current price $129.00

Shokz OpenFit Air 2 Open-Ear True Wireless Earbuds

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

JBL Tune 780NC Wireless Noise Cancelling Bluetooth Headphones, $119.00

JBL Tune 780NC Wireless Noise Cancelling Bluetooth Headphones
current price $119.00

JBL Tune 780NC Wireless Noise Cancelling Bluetooth Headphones

Available for Shipping

Double Sided Cross Chain in 14K Gold, $269.00

Double Sided Cross Chain in 14K Gold
current price $269.00

Double Sided Cross Chain in 14K Gold

Available for Shipping

Clean Simple Eats Simply Vanilla Protein Powder + Collagen, Vanilla, 1.63 lbs., $49.98, $1.91/oz

Clean Simple Eats Simply Vanilla Protein Powder + Collagen, Vanilla, 1.63 lbs.
current price $49.98
$1.91/oz

Clean Simple Eats Simply Vanilla Protein Powder + Collagen, Vanilla, 1.63 lbs.

4.64 out of 5 stars
4.64 out of 5 Stars. 1803 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Gap Women's Vintage Washed Fleece Wide Leg Pant, $19.98

Gap Women's Vintage Washed Fleece Wide Leg Pant
Navy, variant on Gap Women's Vintage Washed Fleece Wide Leg Pant
Brown, variant on Gap Women's Vintage Washed Fleece Wide Leg Pant
Black, variant on Gap Women's Vintage Washed Fleece Wide Leg Pant
Pink, variant on Gap Women's Vintage Washed Fleece Wide Leg Pant
current price $19.98

Gap Women's Vintage Washed Fleece Wide Leg Pant

4.7778 out of 5 stars
4.7778 out of 5 Stars. 18 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Wilson Girls Wide Leg Pants, $12.98

Wilson Girls Wide Leg Pants
Burgundy, variant on Wilson Girls Wide Leg Pants
Navy, variant on Wilson Girls Wide Leg Pants
Light Grey - Online Only, variant on Wilson Girls Wide Leg Pants
current price $12.98

Wilson Girls Wide Leg Pants

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 30 reviews
Available for Shipping

Lab Created 3.60 CT.T.W. Round Cut Diamond Ring, $2,699.00

Lab Created 3.60 CT.T.W. Round Cut Diamond Ring
14K Yellow Gold, variant on Lab Created 3.60 CT.T.W. Round Cut Diamond Ring
14K White Gold, variant on Lab Created 3.60 CT.T.W. Round Cut Diamond Ring
current price $2,699.00

Lab Created 3.60 CT.T.W. Round Cut Diamond Ring

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Tinkr 95-Piece Hanging Kit with Hammer, Level & Hardware, $24.98

Tinkr 95-Piece Hanging Kit with Hammer, Level & Hardware
current price $24.98

Tinkr 95-Piece Hanging Kit with Hammer, Level & Hardware

Available for Shipping

Edited by Maren Morris Women's Cowl Neck Bodysuit, $14.86

Edited by Maren Morris Women's Cowl Neck Bodysuit
Olive - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Cowl Neck Bodysuit
Black - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Cowl Neck Bodysuit
Rust - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Cowl Neck Bodysuit
Cream - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Cowl Neck Bodysuit
current price $14.86

Edited by Maren Morris Women's Cowl Neck Bodysuit

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Edited by Maren Morris Women's Long Sleeve Bodysuit, $14.86

Edited by Maren Morris Women's Long Sleeve Bodysuit
Cow - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Long Sleeve Bodysuit
Paisley - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Long Sleeve Bodysuit
Leopard - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Long Sleeve Bodysuit
Black - Online Only, variant on Edited by Maren Morris Women's Long Sleeve Bodysuit
current price $14.86

Edited by Maren Morris Women's Long Sleeve Bodysuit

4.5882 out of 5 stars
4.5882 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

JBL Tune 530BT Wireless On-Ear Bluetooth Headphones, $49.88

JBL Tune 530BT Wireless On-Ear Bluetooth Headphones
current price $49.88

JBL Tune 530BT Wireless On-Ear Bluetooth Headphones

Available for Shipping

BILA Women's Navara Cotton Maxi Dress, $28.74

BILA Women's Navara Cotton Maxi Dress
Blush - Online Only, variant on BILA Women's Navara Cotton Maxi Dress
Rosewood - Online Only, variant on BILA Women's Navara Cotton Maxi Dress
Amber - Online Only, variant on BILA Women's Navara Cotton Maxi Dress
Vintage Floral - Online Only, variant on BILA Women's Navara Cotton Maxi Dress
current price $28.74

BILA Women's Navara Cotton Maxi Dress

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Costa Farms 6" Golden Pothos in Self-Watering Pots, 6-Pack, $95.88

Costa Farms 6" Golden Pothos in Self-Watering Pots, 6-Pack
current price $95.88

Costa Farms 6" Golden Pothos in Self-Watering Pots, 6-Pack

Available for Shipping

WOW Sports 10' Under the Sea Inflatable Splash Pad with Sprinkler, $34.98

WOW Sports 10' Under the Sea Inflatable Splash Pad with Sprinkler
current price $34.98

WOW Sports 10' Under the Sea Inflatable Splash Pad with Sprinkler

2.4545 out of 5 stars
2.4545 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Annie's Homegrown Macaroni & Cheese, Variety Pack, 6 oz., 12 pk., $12.98, $1.08/ea

Annie's Homegrown Macaroni & Cheese, Variety Pack, 6 oz., 12 pk.
current price $12.98
$1.08/ea

Annie's Homegrown Macaroni & Cheese, Variety Pack, 6 oz., 12 pk.

Available for Shipping

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk., $15.48, $0.92/oz

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk.
current price $15.48
$0.92/oz

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk.

4.8478 out of 5 stars
4.8478 out of 5 Stars. 92 reviews
Available for Shipping

KPop Demon Hunters Zoey Children's Prestige Costume, $49.98

KPop Demon Hunters Zoey Children's Prestige Costume
current price $49.98

KPop Demon Hunters Zoey Children's Prestige Costume

4.7778 out of 5 stars
4.7778 out of 5 Stars. 9 reviews
Out of stock

SAMSUNG 75” Class QN90H Series Neo QLED Mini LED 4K UHD Vision AI Smart Tizen TV, $1,997.99

SAMSUNG 75” Class QN90H Series Neo QLED Mini LED 4K UHD Vision AI Smart Tizen TV
current price $1,997.99

SAMSUNG 75” Class QN90H Series Neo QLED Mini LED 4K UHD Vision AI Smart Tizen TV

Out of stock

Lasko 30" DUO Comfort Ceramic DC Space Heater and Fan Console with Remote, $109.98

Lasko 30" DUO Comfort Ceramic DC Space Heater and Fan Console with Remote
current price $109.98

Lasko 30" DUO Comfort Ceramic DC Space Heater and Fan Console with Remote

Out of stock

About

New Items

At Sam’s Club, we’re always on the hunt for the latest items that we know our members will love. From electronics and home décor to beauty products and exciting meal and snack ideas, Sam’s Club is the place to discover what’s next.

Bring your list to Sam’s Club, and when you’re done checking everything off, take an extra moment to browse this collection of brand-new items from all over the club. You are sure to find a few surprises along the way. And of course, it’s all available at members-only prices, only at Sam’s Club.