Live Well Your Way

Prices may vary in club and online

Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk. $42.48 $0.11/foz

Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk.
Sponsored
current price $42.48
$0.11/foz

Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk.

4.7285 out of 5 stars
4.7285 out of 5 Stars. 4239 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Sponsored
Members-only price

Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

4.6477 out of 5 stars
4.6477 out of 5 Stars. 2316 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 3-Tier Standing Wire Basket $42.85

Member's Mark 3-Tier Standing Wire Basket
current price $42.85

Member's Mark 3-Tier Standing Wire Basket

4.7726 out of 5 stars
4.7726 out of 5 Stars. 343 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 30g Ultra-Filtered Milk Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk. $19.98 $0.14/foz

Member's Mark 30g Ultra-Filtered Milk Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.
current price $19.98
$0.14/foz

Member's Mark 30g Ultra-Filtered Milk Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.

4.5998 out of 5 stars
4.5998 out of 5 Stars. 7584 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Keto Pint Salted Caramel Almond Ice Cream Bars, Frozen, 3 oz., 12 ct. $12.72 $1.06/ea

Keto Pint Salted Caramel Almond Ice Cream Bars, Frozen, 3 oz., 12 ct.
current price $12.72
$1.06/ea

Keto Pint Salted Caramel Almond Ice Cream Bars, Frozen, 3 oz., 12 ct.

4.7352 out of 5 stars
4.7352 out of 5 Stars. 3470 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Sponsored
Members-only price

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

4.3888 out of 5 stars
4.3888 out of 5 Stars. 1363 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 30g High Protein Nutritional Shake, Chocolate 11 fl. oz., 15 pk. $24.98 $0.15/foz

Member's Mark 30g High Protein Nutritional Shake, Chocolate 11 fl. oz., 15 pk.
current price $24.98
$0.15/foz

Member's Mark 30g High Protein Nutritional Shake, Chocolate 11 fl. oz., 15 pk.

4.3568 out of 5 stars
4.3568 out of 5 Stars. 2797 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Organic Baby Spinach, 16 oz. $4.86 $0.30/oz

Organic Baby Spinach, 16 oz.
current price $4.86
$0.30/oz

Organic Baby Spinach, 16 oz.

4.7008 out of 5 stars
4.7008 out of 5 Stars. 11005 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

IQBAR Plant Protein Bar Variety Pack, 12 pk. $13.98 $1.17/ea

IQBAR Plant Protein Bar Variety Pack, 12 pk.
current price $13.98
$1.17/ea

IQBAR Plant Protein Bar Variety Pack, 12 pk.

4.1178 out of 5 stars
4.1178 out of 5 Stars. 1893 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
Sponsored
current price $26.78
$0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.

4.8385 out of 5 stars
4.8385 out of 5 Stars. 30354 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk. $22.68

Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk.
current price $22.68

Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk.

4.6447 out of 5 stars
4.6447 out of 5 Stars. 1911 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Organic Green Beans, 28 oz. $5.74 $0.21/oz

Organic Green Beans, 28 oz.
current price $5.74
$0.21/oz

Organic Green Beans, 28 oz.

4.4188 out of 5 stars
4.4188 out of 5 Stars. 2832 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Clio Greek Yogurt Bar, Strawberry & Vanilla, 12 pk. $11.86 $0.99/ea

Clio Greek Yogurt Bar, Strawberry & Vanilla, 12 pk.
current price $11.86
$0.99/ea

Clio Greek Yogurt Bar, Strawberry & Vanilla, 12 pk.

4.3543 out of 5 stars
4.3543 out of 5 Stars. 2422 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Premium Solid White Albacore Tuna 5 oz., 8 pk. $13.48 $0.34/oz

Member's Mark Premium Solid White Albacore Tuna 5 oz., 8 pk.
current price $13.48
$0.34/oz

Member's Mark Premium Solid White Albacore Tuna 5 oz., 8 pk.

4.676 out of 5 stars
4.676 out of 5 Stars. 1352 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Chobani Nonfat Greek Yogurt Fruit On The Bottom Variety Pack, 5.3 oz., 16 ct. $12.87 Was $13.87 $0.80/ea

Chobani Nonfat Greek Yogurt Fruit On The Bottom Variety Pack, 5.3 oz., 16 ct.
current price Now $12.87, Was $13.87
$0.80/ea
$1 off

Chobani Nonfat Greek Yogurt Fruit On The Bottom Variety Pack, 5.3 oz., 16 ct.

4.6761 out of 5 stars
4.6761 out of 5 Stars. 4755 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Premier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate Peanut Butter, 11 fl. oz., 15 pk.

Premier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate Peanut Butter, 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only price

Premier Protein 30g High Protein Shake, Chocolate Peanut Butter, 11 fl. oz., 15 pk.

4.772 out of 5 stars
4.772 out of 5 Stars. 3689 reviews
Available for Shipping

Organic Baby Bella Mushroom 24 oz. $5.46 $0.23/oz

Organic Baby Bella Mushroom 24 oz.
current price $5.46
$0.23/oz

Organic Baby Bella Mushroom 24 oz.

4.7695 out of 5 stars
4.7695 out of 5 Stars. 3914 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Premier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.

Premier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only price

Premier Protein 30g High Protein Shake, Caramel 11 fl. oz., 15 pk.

4.7644 out of 5 stars
4.7644 out of 5 Stars. 7301 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gatorade Frost Thirst Quencher Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk. $17.98 $0.04/foz

Gatorade Frost Thirst Quencher Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.
current price $17.98
$0.04/foz

Gatorade Frost Thirst Quencher Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.

4.7846 out of 5 stars
4.7846 out of 5 Stars. 520 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Canned Atlantic Salmon, 7 oz., 5 pk. $16.98 $3.40/ea

Member's Mark Canned Atlantic Salmon, 7 oz., 5 pk.
current price $16.98
$3.40/ea

Member's Mark Canned Atlantic Salmon, 7 oz., 5 pk.

4.7069 out of 5 stars
4.7069 out of 5 Stars. 2402 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nurri 30g Protein Strawberry Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Nurri 30g Protein Strawberry Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Members-only price

Nurri 30g Protein Strawberry Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

4.1967 out of 5 stars
4.1967 out of 5 Stars. 122 reviews
Available for Shipping

Gatorade Zero Sugar Thirst Quencher Variety Pack, 12 fl. oz., 28 pk. $15.78 $0.05/foz

Gatorade Zero Sugar Thirst Quencher Variety Pack, 12 fl. oz., 28 pk.
current price $15.78
$0.05/foz

Gatorade Zero Sugar Thirst Quencher Variety Pack, 12 fl. oz., 28 pk.

4.7084 out of 5 stars
4.7084 out of 5 Stars. 439 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

StarKist Chunk Light Tuna in Water, 2.6 oz., 10 pk. $10.28 $1.03/ea

StarKist Chunk Light Tuna in Water, 2.6 oz., 10 pk.
current price $10.28
$1.03/ea

StarKist Chunk Light Tuna in Water, 2.6 oz., 10 pk.

4.8045 out of 5 stars
4.8045 out of 5 Stars. 2588 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Diet Pepsi 16.9 fl. oz., 24 pk. $15.68 $0.04/foz

Diet Pepsi 16.9 fl. oz., 24 pk.
current price $15.68
$0.04/foz

Diet Pepsi 16.9 fl. oz., 24 pk.

4.6201 out of 5 stars
4.6201 out of 5 Stars. 1074 reviews
Available for Shipping

Gatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk. $15.78 $0.05/foz

Gatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.
current price $15.78
$0.05/foz

Gatorade Sports Drinks Core Variety Pack 12 fl. oz., 28 pk.

4.8102 out of 5 stars
4.8102 out of 5 Stars. 3277 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nature Valley Sweet and Salty Nut Almond Granola Bars, 36 ct. $11.98 $0.33/ea

Nature Valley Sweet and Salty Nut Almond Granola Bars, 36 ct.
current price $11.98
$0.33/ea

Nature Valley Sweet and Salty Nut Almond Granola Bars, 36 ct.

4.8063 out of 5 stars
4.8063 out of 5 Stars. 6153 reviews
Available for Shipping

Premier Protein 30g High Protein Shake, Strawberries & Cream 11 fl. oz., 15 pk.

Premier Protein 30g High Protein Shake, Strawberries & Cream 11 fl. oz., 15 pk.
Members-only price

Premier Protein 30g High Protein Shake, Strawberries & Cream 11 fl. oz., 15 pk.

4.662 out of 5 stars
4.662 out of 5 Stars. 3521 reviews
Available for Shipping

StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz., 8 pk. $10.58 Was $11.58 $1.32/ea

Instant Savings
StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz., 8 pk.
current price Now $10.58, Was $11.58
$1.32/ea
$1 off
Ends Oct 04

StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz., 8 pk.

4.6997 out of 5 stars
4.6997 out of 5 Stars. 1119 reviews
Available for Shipping

That's It Crunchable Variety Pack, 18 pk. $8.91 $0.49/ea

That's It Crunchable Variety Pack, 18 pk.
current price $8.91
$0.49/ea
From $8.91

That's It Crunchable Variety Pack, 18 pk.

3.9946 out of 5 stars
3.9946 out of 5 Stars. 555 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Propel Immune Support Zero Sugar Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk. $15.48 $0.04/foz

Propel Immune Support Zero Sugar Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk.
current price $15.48
$0.04/foz

Propel Immune Support Zero Sugar Variety Pack 16.9 fl. oz., 24 pk.

4.8042 out of 5 stars
4.8042 out of 5 Stars. 1604 reviews
Available for Shipping

Premier Protein 30g High Protein Shake, Bananas & Cream 11 fl. oz., 15 pk. $29.98 $0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Bananas & Cream 11 fl. oz., 15 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Bananas & Cream 11 fl. oz., 15 pk.

4.7195 out of 5 stars
4.7195 out of 5 Stars. 1604 reviews
Available for Shipping

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cake Batter Delight 11 fl. oz., 15 pk. $29.98 $0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cake Batter Delight 11 fl. oz., 15 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cake Batter Delight 11 fl. oz., 15 pk.

4.6364 out of 5 stars
4.6364 out of 5 Stars. 2272 reviews
Available for Shipping

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Red Berries Granola, 32 oz. $10.68 $0.33/oz

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Red Berries Granola, 32 oz.
current price $10.68
$0.33/oz

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Red Berries Granola, 32 oz.

3.9286 out of 5 stars
3.9286 out of 5 Stars. 56 reviews
Available for Shipping

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk. $9.98 $0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
current price $9.98
$0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.

4.6972 out of 5 stars
4.6972 out of 5 Stars. 5868 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Oikos Triple Zero Nonfat Blended Greek Yogurt Variety Pack, 5.3 oz., 18 ct. $14.76 $0.82/ea

Oikos Triple Zero Nonfat Blended Greek Yogurt Variety Pack, 5.3 oz., 18 ct.
current price $14.76
$0.82/ea

Oikos Triple Zero Nonfat Blended Greek Yogurt Variety Pack, 5.3 oz., 18 ct.

4.678 out of 5 stars
4.678 out of 5 Stars. 8590 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

StarKist Chunk Light Tuna in Oil, 5 oz., 12 pk. $9.98 Was $10.98 $0.17/oz

Instant Savings
StarKist Chunk Light Tuna in Oil, 5 oz., 12 pk.
current price Now $9.98, Was $10.98
$0.17/oz
$1 off
Ends Oct 04

StarKist Chunk Light Tuna in Oil, 5 oz., 12 pk.

4.5222 out of 5 stars
4.5222 out of 5 Stars. 1352 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cookies and Cream, 11 fl. oz., 15 pk. $29.98 $0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cookies and Cream, 11 fl. oz., 15 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cookies and Cream, 11 fl. oz., 15 pk.

4.4437 out of 5 stars
4.4437 out of 5 Stars. 1199 reviews
Available for Shipping

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence White Chocolate Raspberry 11 fl. oz., 15 pk. $29.98 $0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence White Chocolate Raspberry 11 fl. oz., 15 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Indulgence White Chocolate Raspberry 11 fl. oz., 15 pk.

4.215 out of 5 stars
4.215 out of 5 Stars. 1963 reviews
Available for Shipping

MadeGood Mornings Organic Soft Baked Oat Bars, Variety Pack, 24 ct. $14.98 $0.62/ea

MadeGood Mornings Organic Soft Baked Oat Bars, Variety Pack, 24 ct.
current price $14.98
$0.62/ea

MadeGood Mornings Organic Soft Baked Oat Bars, Variety Pack, 24 ct.

4.3358 out of 5 stars
4.3358 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Barilla Protein+ Penne & Rotini, 14.5 oz., 4 pk. $8.48

Barilla Protein+ Penne & Rotini, 14.5 oz., 4 pk.
current price $8.48

Barilla Protein+ Penne & Rotini, 14.5 oz., 4 pk.

4.772 out of 5 stars
4.772 out of 5 Stars. 649 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct. $27.98 $1.22/ea

Pure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct.
current price $27.98
$1.22/ea

Pure Protein Bars Gluten Free, Chocolate Variety Pack 23 ct.

4.5911 out of 5 stars
4.5911 out of 5 Stars. 4730 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Gruns Adult Organic Superfood Greens Multivitamin Gummies, 25 ct.

Gruns Adult Organic Superfood Greens Multivitamin Gummies, 25 ct.
Members-only price

Gruns Adult Organic Superfood Greens Multivitamin Gummies, 25 ct.

4.707 out of 5 stars
4.707 out of 5 Stars. 42034 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cookie Dough, 11oz., 15 pk. $29.98 $0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cookie Dough, 11oz., 15 pk.
current price $29.98
$0.18/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Cookie Dough, 11oz., 15 pk.

4.283 out of 5 stars
4.283 out of 5 Stars. 954 reviews
Available for Shipping

Coca-Cola Zero Sugar Bottles, 16.9 fl. oz., 24 pk. $15.98 Was $17.78

Instant Savings
Coca-Cola Zero Sugar Bottles, 16.9 fl. oz., 24 pk.
current price Now $15.98, Was $17.78
$1.80 off
Ends Oct 04

Coca-Cola Zero Sugar Bottles, 16.9 fl. oz., 24 pk.

4.6408 out of 5 stars
4.6408 out of 5 Stars. 10075 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Gatorade Thirst Quencher Sports Drinks Turf Variety Pack, 12 fl. oz., 28 pk. $15.78

Gatorade Thirst Quencher Sports Drinks Turf Variety Pack, 12 fl. oz., 28 pk.
current price $15.78

Gatorade Thirst Quencher Sports Drinks Turf Variety Pack, 12 fl. oz., 28 pk.

4.7737 out of 5 stars
4.7737 out of 5 Stars. 548 reviews
Available for Shipping

Coke Zero Sugar Soda Mini Cans, 7.5 fl. oz., 30 pk. $19.78 $0.09/foz

Coke Zero Sugar Soda Mini Cans, 7.5 fl. oz., 30 pk.
current price $19.78
$0.09/foz

Coke Zero Sugar Soda Mini Cans, 7.5 fl. oz., 30 pk.

4.6405 out of 5 stars
4.6405 out of 5 Stars. 7784 reviews
Available for Shipping

Gatorade Zero Sugar Thirst Quencher Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk. $17.98 $0.04/foz

Gatorade Zero Sugar Thirst Quencher Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.
current price $17.98
$0.04/foz

Gatorade Zero Sugar Thirst Quencher Variety Pack, 20 fl. oz., 24 pk.

4.6937 out of 5 stars
4.6937 out of 5 Stars. 222 reviews
Available for Shipping