Live Well Your Way(511+)
Prices may vary in club and online
Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk. $42.48 $0.11/foz

Sponsored
$4248
current price $42.48$0.11/foz
Monster Energy Zero Ultra 16 fl. oz., 24 pk.
4.7285 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Sponsored
Members-only price
Nurri 30g Protein Vanilla Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
4.6477 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 24-Piece Glass Food Storage Set By Glasslock $24.98

$2498
current price $24.98Member's Mark 24-Piece Glass Food Storage Set By Glasslock
4.6444 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Premium Chunk Chicken Breast, 12.5 oz., 6 ct. $12.56 $0.17/oz

$1256
current price $12.56$0.17/oz
Member's Mark Premium Chunk Chicken Breast, 12.5 oz., 6 ct.
4.7358 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz. $12.28 $0.38/oz

$1228
current price $12.28$0.38/oz
Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz.
4.8045 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Sponsored
Members-only price
Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
4.3888 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound $12.94 $9.24/lb

$1294
current price $12.94avg. price
$9.24/lb
Final cost by weight
Member's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound
4.3954 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 4% Milkfat Minimum Small Curd Cottage Cheese, 48 oz. $5.12 $0.11/oz

$512
current price $5.12$0.11/oz
Member's Mark 4% Milkfat Minimum Small Curd Cottage Cheese, 48 oz.
4.6502 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Zero Sugar Green Tea, 16.9 fl. oz., 35 pk. $10.98 $0.02/foz

$1098
current price $10.98$0.02/foz
Member's Mark Zero Sugar Green Tea, 16.9 fl. oz., 35 pk.
4.4348 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk. $26.78 $0.19/foz

Sponsored
$2678
current price $26.78$0.19/foz
Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Chocolate, 11.5 fl. oz., 12 pk.
4.8385 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Natural Sliced Strawberries, Frozen, 4 lbs. $7.98 $2.00/lb

$798
current price $7.98$2.00/lb
Member's Mark Natural Sliced Strawberries, Frozen, 4 lbs.
4.8063 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Sparkling Water Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk. $10.98 $0.03/foz

$1098
current price $10.98$0.03/foz
Member's Mark Sparkling Water Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk.
4.5533 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs. $8.96 $4.48/lb

$896
current price $8.96$4.48/lb
Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs.
4.5097 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Organic Extra Virgin Olive Oil, 68 fl. oz. $16.88 Was $17.48 $0.25/foz

Now$1688
current price Now $16.88, Was $17.48$17.48
$0.25/foz
$0.60 off
Member's Mark Organic Extra Virgin Olive Oil, 68 fl. oz.
4.7603 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Natural Blueberries, Frozen 4 lbs. $9.17 $0.14/oz

$917
current price $9.17$0.14/oz
Member's Mark Natural Blueberries, Frozen 4 lbs.
4.8115 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Organic Fruit Twist, Variety Pack, 0.63 oz., 24 pk. $9.98 $0.52/oz

$998
current price $9.98$0.52/oz
Member's Mark Organic Fruit Twist, Variety Pack, 0.63 oz., 24 pk.
4.6794 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H $7.98

$798
current price $7.98Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
4.8366 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Organic Virgin Coconut Oil, 56oz. $10.98 $0.20/oz

$1098
current price $10.98$0.20/oz
Member's Mark Organic Virgin Coconut Oil, 56oz.
4.8281 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk. $11.76 $2.35/ea

$1176
current price $11.76$2.35/ea
Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk.
4.4652 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Teriyaki Chicken Bowl, 12 oz. Each, 2 pk. $13.44 $0.56/oz

$1344
current price $13.44$0.56/oz
Member's Mark Teriyaki Chicken Bowl, 12 oz. Each, 2 pk.
4.5367 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk. $11.76 $2.35/ea

$1176
current price $11.76$2.35/ea
Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk.
4.6632 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Seasoned Beef Bites with Garlic and Herb Compound Butter, 1.5 lbs. $15.94 Was $17.94 $10.63/lb

Now$1594
current price Now $15.94, Was $17.94$17.94
$10.63/lb
$2 off
Member's Mark Seasoned Beef Bites with Garlic and Herb Compound Butter, 1.5 lbs.
4.1602 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Cheeseburger Sliders, Frozen, 2.3 oz., 16 ct. $12.84 $0.80/ea

$1284
current price $12.84$0.80/ea
Member's Mark Cheeseburger Sliders, Frozen, 2.3 oz., 16 ct.
4.6091 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Salsa Verde Chicken Bowls, 12 oz. Each, 2 pk. $13.36 $0.56/oz

$1336
current price $13.36$0.56/oz
Member's Mark Salsa Verde Chicken Bowls, 12 oz. Each, 2 pk.
4.5439 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz.,12 pk. $10.98 Was $11.98 $0.91/oz
Instant Savings

Now$1098
current price Now $10.98, Was $11.98$11.98
$0.91/oz
$1 off
Ends Oct 05
Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz.,12 pk.
4.5285 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 85/15 Organic Grass Fed Ground Beef, priced per pound $21.06 $6.58/lb

$2106
current price $21.06avg. price
$6.58/lb
Final cost by weight
Member's Mark 85/15 Organic Grass Fed Ground Beef, priced per pound
4.8 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Organic Acai Bowl, Frozen, 8 oz., 4 ct. $10.93 $2.73/ea

$1093
current price $10.93$2.73/ea
Member's Mark Organic Acai Bowl, Frozen, 8 oz., 4 ct.
4.1185 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs. $11.48 $5.74/lb

$1148
current price $11.48$5.74/lb
Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs.
4.6762 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Sports Drink Zero, 12 fl. oz., 24 pk. $9.98 Was $10.98 $0.03/foz

Now$998
current price Now $9.98, Was $10.98$10.98
$0.03/foz
$1 off
Member's Mark Sports Drink Zero, 12 fl. oz., 24 pk.
4.7642 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 40 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 22.0" D x 38.2" W x 16.4" H, 1 pack or 2 pack $17.98

$1798
current price $17.98Member's Mark 40 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 22.0" D x 38.2" W x 16.4" H, 1 pack or 2 pack
4.8214 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Organic Granulated Garlic, 11 oz. $8.38 $0.76/oz

$838
current price $8.38$0.76/oz
Member's Mark Organic Granulated Garlic, 11 oz.
4.6871 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark High Protein Penne Pasta with Italian Sausage, priced per pound $17.15 $5.12/lb

$1715
current price $17.15avg. price
$5.12/lb
Final cost by weight
Member's Mark High Protein Penne Pasta with Italian Sausage, priced per pound
4.1793 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Oversized Cloud Touch Blanket $24.98
$2498
current price $24.98Member's Mark Oversized Cloud Touch Blanket
4.4712 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Organic Boneless and Skinless Chicken Breasts, priced per pound $28.14 $5.36/lb

$2814
current price $28.14avg. price
$5.36/lb
Final cost by weight
Member's Mark Organic Boneless and Skinless Chicken Breasts, priced per pound
4.1405 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark Organic Whole Milk, 64 fl. oz., 3pk. $13.84

$1384
current price $13.84Member’s Mark Organic Whole Milk, 64 fl. oz., 3pk.
4.7288 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Organic Granulated Onion Powder, 9.25 oz. $9.78 $1.06/oz

$978
current price $9.78$1.06/oz
Member's Mark Organic Granulated Onion Powder, 9.25 oz.
4.7322 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Wire Baskets, Set of 2 $24.78
$2478
current price $24.78Member's Mark Wire Baskets, Set of 2
4.8763 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Organic Cinnamon, 7 oz. $6.18 $0.88/oz

$618
current price $6.18$0.88/oz
Member's Mark Organic Cinnamon, 7 oz.
4.7575 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Fire Grilled Chicken Breasts, Fresh 6 ct. $14.98 $9.99/lb

$1498
current price $14.98$9.99/lb
Member's Mark Fire Grilled Chicken Breasts, Fresh 6 ct.
4.306 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen $8.22 $4.11/dz

$822
current price $8.22$4.11/dz
Member's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen
4.7108 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Sports Drink Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk. $9.98 Was $10.98 $0.03/foz

Now$998
current price Now $9.98, Was $10.98$10.98
$0.03/foz
$1 off
Member's Mark Sports Drink Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.
4.7535 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member’s Mark Hotel Premier Collection Premium Cooling Gel Memory Foam Pillow, Assorted Sizes $19.98

$1998
current price $19.98Options from $19.98 – $29.98
Member’s Mark Hotel Premier Collection Premium Cooling Gel Memory Foam Pillow, Assorted Sizes
4.1391 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 3-Tiered Basket Stand $39.98
$3998
current price $39.98Member's Mark 3-Tiered Basket Stand
4.3718 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Thighs, priced per pound $27.34 $5.36/lb

$2734
current price $27.34avg. price
$5.36/lb
Final cost by weight
Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Thighs, priced per pound
4.0678 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Organic Ground Cumin, 8 oz. $5.98 $0.75/oz

$598
current price $5.98$0.75/oz
Member's Mark Organic Ground Cumin, 8 oz.
4.7645 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Organic Ground Ginger, 7 oz. $5.58 $0.80/oz

$558
current price $5.58$0.80/oz
Member's Mark Organic Ground Ginger, 7 oz.
4.6949 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Organic Ground Black Pepper, 7 oz. $7.98 $1.14/oz

$798
current price $7.98$1.14/oz
Member's Mark Organic Ground Black Pepper, 7 oz.
4.663 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Members Mark Italian Style Small Plate, 4 ct. $10.27

$1027
current price $10.27Members Mark Italian Style Small Plate, 4 ct.
4.4765 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Organic Ground Turmeric, 9.5 oz. $5.54 $0.58/oz

$554
current price $5.54$0.58/oz
Member's Mark Organic Ground Turmeric, 9.5 oz.
4.7264 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery


