Oikos Triple Zero Nonfat Blended Greek Yogurt Variety Pack, 5.3 oz., 18 ct.
Curbside Pickup

Highlights
- Flavors: Strawberry, Mixed Berry, Vanilla
- Made with cultured Grade A nonfat milk
- Gluten free with no added sugar, artificial sweeteners, or fat
- 15g protein per serving and good source of calcium and vitamin D
- Perfect for snacking on-the-go
Chobani 20G Protein Low Fat Greek Yogurt Cups Variety Pack, 6.7 oz., 16 ct. $18.78 Was $19.78 $1.17/ea

Chobani 20G Protein Low Fat Greek Yogurt Cups Variety Pack, 6.7 oz., 16 ct.


Members also considered
Chobani 20G Protein Low Fat Greek Yogurt Cups Variety Pack, 6.7 oz., 16 ct. $18.78 Was $19.78 $1.17/ea
SponsoredNow$1878current price Now $18.78, Was $19.78$19.78$1.17/ea$1 offChobani 20G Protein Low Fat Greek Yogurt Cups Variety Pack, 6.7 oz., 16 ct.
9144.1236 out of 5 Stars. 914 reviews4.1236 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryYoplait Original Lowfat Yogurt Variety Pack, 6 oz., 18 ct. $8.44 $0.47/ea
$844current price $8.44$0.47/eaYoplait Original Lowfat Yogurt Variety Pack, 6 oz., 18 ct.
27904.7767 out of 5 Stars. 2790 reviews4.7767 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryChobani Vanilla Zero Sugar Greek Yogurt, 40 oz. $6.32 $0.16/oz
$632current price $6.32$0.16/ozChobani Vanilla Zero Sugar Greek Yogurt, 40 oz.
6053.9554 out of 5 Stars. 605 reviews3.9554 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Nonfat Plain Greek Yogurt, 48 oz. $5.93 $0.12/oz
$593current price $5.93$0.12/ozMember's Mark Nonfat Plain Greek Yogurt, 48 oz.
6684.6257 out of 5 Stars. 668 reviews4.6257 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryYoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct. $6.78 $0.21/ea
$678current price $6.78$0.21/eaYoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
35224.803 out of 5 Stars. 3522 reviews4.803 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Oikos Triple Zero Nonfat Blended Greek Yogurt Variety Pack, 5.3 oz., 18 ct. gives you all the flavor you seek in a Greek yogurt—but with zero added sugar*, zero artificial sweeteners and zero fat, with 15 grams of protein per 5.3-ounce cup. Full of delicious strawberry, mixed berry or vanilla flavor, this Greek nonfat yogurt makes a delicious snack any time of day. It also fits into a healthy lifestyle, providing important nutrients such as calcium, protein, and vitamin D. And for your convenience, Oikos Triple Zero Greek Nonfat Yogurt comes packaged in single-serve cups, perfect for snacking on the go.
At Oikos, Greek yogurt is more than just a delicious treat; it’s part of their mission to help you and your family feel good and make healthy choices. This Greek yogurt is made using a traditional straining method that removes some of the liquid whey, resulting in a creamy-thick texture and a higher concentration of protein. So take a tasty plunge into the wide selection of yogurts and yogurt drinks, and let Oikos show you how Greek yogurt is done.
*Not a low-calorie food.
Specifications
- Keep Refrigerated
- Includes - 18 ct. total, 5.3 oz. each cup
- Strawberry - 6 ct.
- Mixed Berry - 6 ct.
- Vanilla - 6 ct.
Net Weight: 95.4 oz.
Ingredients:
Strawberry Flavor: Cultured Grade A Non Fat Milk, Water, Contains Less Than 1% of Natural Flavors, Tapioca Starch, Vegetable Juice Concentrate (For Color), Stevia Leaf Extract, Lemon Juice Concentrate, Sea Salt, Vitamin D3, Yogurt Cultures: S. Thermophilus & L. Bulgaricus.
Mixed Berry Flavor: Cultured Grade A Non Fat Milk, Water, Contains Less Than 1% of Tapioca Starch, Vegetable Juice Concentrate (For Color), Stevia Leaf Extract, Lemon Juice Concentrate, Sea Salt, Vitamin D3, Yogurt Cultures: S. Thermophilus & L. Bulgaricus.
Vanilla Flavor: Cultured Grade A Non Fat Milk, Water, Natural Flavors, Contains Less Than 1% of Tapioca Starch, Stevia Leaf Extract, Lemon Juice Concentrate, Sea Salt, Vitamin D3, Yogurt Cultures: S. Thermophilus & L. Bulgaricus.
Contains: Milk.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 2,592 reviews
Verified Purchase
Oikos grab and go
These are great for quick lunch grab and go, i usually add to overnight oats for a little extra boost, a late night snack with fruit or cheerios or add in to something else. I like having 3 different flavors for more variety then when i buy the big tub
Verified Purchase
Healthy, High-Protein, and Delicious
Oikos Triple Zero is one of my favorite Greek yogurts. It’s creamy, packed with protein, and has great flavor without being overly sweet. I love that it has no added sugar, making it a healthy choice for breakfast or a snack. It keeps me full, fits perfectly into my healthy eating routine, and the variety pack offers something for every craving. I highly recommend it and will definitely keep buying it.
Hi Romi, thank you for such a thoughtful review! We're thrilled to hear Oikos Triple Zero checks so many boxes for you, from the protein and great taste to the no added sugar. Knowing it's become a go-to breakfast and snack and that you're enjoying all the variety pack flavors makes our day. Thanks for being part of Team Oikos! – Vik at Oikos
Verified Purchase
Great taste and benefits
My family loves his yogurt. Each flavor is so tasty. This is a great small snack to get in some of my daily protien. Being able to buy the quantity of what's in the box at this price is amazing.
Items you may like
Country Crock Original Spread 5 lbs. $7.82 $0.10/oz
Sponsored$782current price $7.82$0.10/ozCountry Crock Original Spread 5 lbs.
252654.5116 out of 5 Stars. 25265 reviews4.5116 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryOikos Pro Cultured Dairy Drink Variety Pack, 23g Protein, Strawberry Banana & Peach, 7 fl oz. Bottles, 12 ct. $15.34 Was $18.84
Instant Savings
Now$1534current price Now $15.34, Was $18.84$18.84$3.50 offEnds Oct 26Oikos Pro Cultured Dairy Drink Variety Pack, 23g Protein, Strawberry Banana & Peach, 7 fl oz. Bottles, 12 ct.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Honey Vanilla Whole Milk Greek Style Yogurt, 48oz $5.44 $0.11/oz
$544current price $5.44$0.11/ozMember's Mark Honey Vanilla Whole Milk Greek Style Yogurt, 48oz
5104.2098 out of 5 Stars. 510 reviews4.2098 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryClio Greek Yogurt Bars, Cherry & Red Velvet, 24 pk. $11.86
$1186current price $11.86Clio Greek Yogurt Bars, Cherry & Red Velvet, 24 pk.
Available for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528134.6059 out of 5 Stars. 52813 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314474.4706 out of 5 Stars. 31447 reviews4.4706 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryWhole Seedless Watermelon $6.97 $6.97/ea
$697current price $6.97$6.97/eaWhole Seedless Watermelon
242713.8122 out of 5 Stars. 24271 reviews3.8122 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryRusset Potatoes, 10 lbs. $5.62 $0.56/lb
$562current price $5.62$0.56/lbRusset Potatoes, 10 lbs.
120854.5635 out of 5 Stars. 12085 reviews4.5635 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk. $5.97 $0.19/oz
$597current price $5.97$0.19/ozMember's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk.
78844.8031 out of 5 Stars. 7884 reviews4.8031 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 75/25 Seasoned Ground Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 40 ct. $46.97 $4.70/lb
$4697current price $46.97$4.70/lbMember's Mark 75/25 Seasoned Ground Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 40 ct.
51734.5374 out of 5 Stars. 5173 reviews4.5374 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs. $16.97 $8.48/lb
$1697current price $16.97$8.48/lbMember's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.
51354.7133 out of 5 Stars. 5135 reviews4.7133 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryAssorted Cookie Tray, 84 ct. $19.93 $0.24/ea
$1993current price $19.93$0.24/eaAssorted Cookie Tray, 84 ct.
81924.6929 out of 5 Stars. 8192 reviews4.6929 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct. $10.22
$1022current price $10.22Member's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct.
245504.8631 out of 5 Stars. 24550 reviews4.8631 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen $8.22 $4.11/dz
$822current price $8.22$4.11/dzMember's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen
69504.7108 out of 5 Stars. 6950 reviews4.7108 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPhiladelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk. $6.28 Was $7.28 $1.57/ea
Instant Savings
Now$628current price Now $6.28, Was $7.28$7.28$1.57/ea$1 offEnds Dec 31Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk.
183914.8853 out of 5 Stars. 18391 reviews4.8853 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery