Gift Guide

Prices may vary in club and online

Lab Created Emerald Cut Solitaire Diamond Ring, $2,599.00

Lab Created Emerald Cut Solitaire Diamond Ring
Sponsored
current price $2,599.00

Lab Created Emerald Cut Solitaire Diamond Ring

4.1579 out of 5 stars
4.1579 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Skylight 15" Touchscreen Calendar & Organizer + 3 Year Photo & Videos

Skylight 15" Touchscreen Calendar & Organizer + 3 Year Photo & Videos
Sponsored
Members-only price

Skylight 15" Touchscreen Calendar & Organizer + 3 Year Photo & Videos

4.1248 out of 5 stars
4.1248 out of 5 Stars. 1939 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Invicta Pro Diver Men's 48mm Watch, $80.00

Invicta Pro Diver Men's 48mm Watch
current price $80.00

Invicta Pro Diver Men's 48mm Watch

4.6393 out of 5 stars
4.6393 out of 5 Stars. 61 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Vivitar FPV Duo Racing Drone, $199.00

Vivitar FPV Duo Racing Drone
current price $199.00

Vivitar FPV Duo Racing Drone

4.3684 out of 5 stars
4.3684 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Tramontina 14-Piece Tri-Ply Clad 18/10 Stainless Steel Cookware Set, $249.98

Tramontina 14-Piece Tri-Ply Clad 18/10 Stainless Steel Cookware Set
Sponsored
current price $249.98

Tramontina 14-Piece Tri-Ply Clad 18/10 Stainless Steel Cookware Set

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 234 reviews
Available for Shipping

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer
Sponsored
Members-only price

Chefman 10-in-1 Stainless Steel French Door Toaster Oven Air Fryer

4.4869 out of 5 stars
4.4869 out of 5 Stars. 914 reviews
Available for Pickup or Delivery

Tartan + Twine Gold Foil Hanging Valet Organizer, 5 pc., $24.98

Tartan + Twine Gold Foil Hanging Valet Organizer, 5 pc.
current price $24.98

Tartan + Twine Gold Foil Hanging Valet Organizer, 5 pc.

4.1429 out of 5 stars
4.1429 out of 5 Stars. 35 reviews
Available for Shipping

Birdfy Standard Smart Bird Feeder

Birdfy Standard Smart Bird Feeder
Sponsored
Members-only price

Birdfy Standard Smart Bird Feeder

4.1053 out of 5 stars
4.1053 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

WORX Multi-bit Screwdriver Set, $24.98

WORX Multi-bit Screwdriver Set
current price $24.98

WORX Multi-bit Screwdriver Set

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Laneige Water Sleeping Mask_EX, 2.3 fl. oz., $24.98

Laneige Water Sleeping Mask_EX, 2.3 fl. oz.
current price $24.98

Laneige Water Sleeping Mask_EX, 2.3 fl. oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Parfums de Marly Layton Eau de Parfum, 125ml, $219.98

Parfums de Marly Layton Eau de Parfum, 125ml
current price $219.98

Parfums de Marly Layton Eau de Parfum, 125ml

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 6 reviews
Available for Shipping

TINKR Cordless Electric Scissors - Power Cutting for Crafts, Fabric & DIY, $29.98

TINKR Cordless Electric Scissors - Power Cutting for Crafts, Fabric & DIY
Green, variant on TINKR Cordless Electric Scissors - Power Cutting for Crafts, Fabric & DIY
Midnight, variant on TINKR Cordless Electric Scissors - Power Cutting for Crafts, Fabric & DIY
current price $29.98

TINKR Cordless Electric Scissors - Power Cutting for Crafts, Fabric & DIY

4.5455 out of 5 stars
4.5455 out of 5 Stars. 33 reviews
Available for Shipping

Coach Mira With Pillow Quilting Shoulder Bag, Buff, $319.00

Coach Mira With Pillow Quilting Shoulder Bag, Buff
current price $319.00

Coach Mira With Pillow Quilting Shoulder Bag, Buff

Available for Shipping

Versace Eros Energy Pour Homme Eau de Parfum, 3.4 fl. oz., $78.00

Versace Eros Energy Pour Homme Eau de Parfum, 3.4 fl. oz.
current price $78.00

Versace Eros Energy Pour Homme Eau de Parfum, 3.4 fl. oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Dr. Jart+ Cryo Rubber with Moisturizing Hyaluronic Acid Face Mask, 1.4 oz., 2 pk., $24.98, $8.92/ea

Dr. Jart+ Cryo Rubber with Moisturizing Hyaluronic Acid Face Mask, 1.4 oz., 2 pk.
current price $24.98
$8.92/ea

Dr. Jart+ Cryo Rubber with Moisturizing Hyaluronic Acid Face Mask, 1.4 oz., 2 pk.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Casa Leo’s Loo Too Self-Cleaning Litter Box Bundle, $599.00

Casa Leo’s Loo Too Self-Cleaning Litter Box Bundle
Gray, variant on Casa Leo’s Loo Too Self-Cleaning Litter Box Bundle
Green, variant on Casa Leo’s Loo Too Self-Cleaning Litter Box Bundle
current price $599.00

Casa Leo’s Loo Too Self-Cleaning Litter Box Bundle

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 56 reviews
Available for Shipping

WORXNITRO Hammer 2pk Set, $14.98

WORXNITRO Hammer 2pk Set
current price $14.98

WORXNITRO Hammer 2pk Set

4.9 out of 5 stars
4.9 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Diamond Cut Bead Bolo Bracelet in 14K Gold, $649.00

Diamond Cut Bead Bolo Bracelet in 14K Gold
current price $649.00

Diamond Cut Bead Bolo Bracelet in 14K Gold

4.3529 out of 5 stars
4.3529 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

Tatcha The Silk Peony Line-Smoothing Eye Cream, 0.3 oz., $52.44, $174.80/oz

Tatcha The Silk Peony Line-Smoothing Eye Cream, 0.3 oz.
current price $52.44
$174.80/oz

Tatcha The Silk Peony Line-Smoothing Eye Cream, 0.3 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Cold Stone Creamery $30 Gift Card Multi-Pack, 3 x $10, $20.79

Cold Stone Creamery $30 Gift Card Multi-Pack, 3 x $10
current price $20.79

Cold Stone Creamery $30 Gift Card Multi-Pack, 3 x $10

2.25 out of 5 stars
2.25 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs NFL Tampa Bay Buccaneers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL Tampa Bay Buccaneers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL Tampa Bay Buccaneers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.6595 out of 5 stars
4.6595 out of 5 Stars. 1542 reviews
Available for Shipping

Marcy 40 lb. Adjustable Dumbbell Set with Carrying Case, $99.98

Marcy 40 lb. Adjustable Dumbbell Set with Carrying Case
current price $99.98

Marcy 40 lb. Adjustable Dumbbell Set with Carrying Case

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

Riedel White Wine/Champagne Glasses, 4-Piece Set, $52.98

Riedel White Wine/Champagne Glasses, 4-Piece Set
current price $52.98

Riedel White Wine/Champagne Glasses, 4-Piece Set

Available for Shipping

Gillette Labs NFL New England Patriots Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL New England Patriots Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL New England Patriots Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.6584 out of 5 stars
4.6584 out of 5 Stars. 1540 reviews
Available for Shipping

iQ Sense by Chef iQ Smart Wireless Cooking Thermometer with 2 Probes

iQ Sense by Chef iQ Smart Wireless Cooking Thermometer with 2 Probes
Members-only price

iQ Sense by Chef iQ Smart Wireless Cooking Thermometer with 2 Probes

4.5348 out of 5 stars
4.5348 out of 5 Stars. 445 reviews
Available for Shipping

Walker's Bluetooth Tacti-Grip Razor Electronic Hearing Protection, $49.98

Walker's Bluetooth Tacti-Grip Razor Electronic Hearing Protection
Olive, variant on Walker's Bluetooth Tacti-Grip Razor Electronic Hearing Protection
Duck Camo, variant on Walker's Bluetooth Tacti-Grip Razor Electronic Hearing Protection
Flat Dark Earth, variant on Walker's Bluetooth Tacti-Grip Razor Electronic Hearing Protection
Wetlands, variant on Walker's Bluetooth Tacti-Grip Razor Electronic Hearing Protection
current price $49.98

Walker's Bluetooth Tacti-Grip Razor Electronic Hearing Protection

4.0488 out of 5 stars
4.0488 out of 5 Stars. 82 reviews
Available for Shipping

The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild – Nintendo Switch 2 Edition

The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild – Nintendo Switch 2 Edition
Members-only price

The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild – Nintendo Switch 2 Edition

4.619 out of 5 stars
4.619 out of 5 Stars. 21 reviews
Available for Shipping

NatureWell Hydrasun Lip Balms, SPF 30, 6 pk., $19.98

NatureWell Hydrasun Lip Balms, SPF 30, 6 pk.
current price $19.98

NatureWell Hydrasun Lip Balms, SPF 30, 6 pk.

2.5 out of 5 stars
2.5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Calvin Klein One Eau De Toilette, 6.7oz, $29.84

Calvin Klein One Eau De Toilette, 6.7oz
current price $29.84

Calvin Klein One Eau De Toilette, 6.7oz

4.5713 out of 5 stars
4.5713 out of 5 Stars. 1591 reviews
Available for Shipping or Pickup

Nintendo $50 Gift Card, $44.98, Was $47.88

Nintendo $50 Gift Card
current price Now $44.98, Was $47.88
$2.90 off

Nintendo $50 Gift Card

4.3134 out of 5 stars
4.3134 out of 5 Stars. 67 reviews
Available for Shipping

NIGHT Vegan Satin Assorted Scrunchies, 6 ct., $14.98, $2.50/ea

NIGHT Vegan Satin Assorted Scrunchies, 6 ct.
current price $14.98
$2.50/ea

NIGHT Vegan Satin Assorted Scrunchies, 6 ct.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Sharper Image® SpaStudio™ Towel Warmer, Heated Comfort + Aromatherapy, $99.98

Sharper Image® SpaStudio™ Towel Warmer, Heated Comfort + Aromatherapy
current price $99.98

Sharper Image® SpaStudio™ Towel Warmer, Heated Comfort + Aromatherapy

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 74 reviews
Available for Shipping

Dr. Jart+ Cryo Rubber with Brightening Vitamin C Intense Care Mask, 1.4 oz., 2 pk., $24.98, $8.92/oz

Dr. Jart+ Cryo Rubber with Brightening Vitamin C Intense Care Mask, 1.4 oz., 2 pk.
current price $24.98
$8.92/oz

Dr. Jart+ Cryo Rubber with Brightening Vitamin C Intense Care Mask, 1.4 oz., 2 pk.

4.2857 out of 5 stars
4.2857 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Christophe Robin Perfect Hair Duo, $18.48

Christophe Robin Perfect Hair Duo
current price $18.48

Christophe Robin Perfect Hair Duo

3.3333 out of 5 stars
3.3333 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Waterford Lismore Connoisseur Double Old-Fashioned Glasses, 13.5 oz, Set of 6, $379.98

Waterford Lismore Connoisseur Double Old-Fashioned Glasses, 13.5 oz, Set of 6
current price $379.98

Waterford Lismore Connoisseur Double Old-Fashioned Glasses, 13.5 oz, Set of 6

Available for Shipping

Seville Classics UltraHD 5-Piece Steel Garage Cabinet Storage Set With Height Adjustable Workbench, 10' Wide, $898.00

Seville Classics UltraHD 5-Piece Steel Garage Cabinet Storage Set With Height Adjustable Workbench, 10' Wide
Red, variant on Seville Classics UltraHD 5-Piece Steel Garage Cabinet Storage Set With Height Adjustable Workbench, 10' Wide
Granite, variant on Seville Classics UltraHD 5-Piece Steel Garage Cabinet Storage Set With Height Adjustable Workbench, 10' Wide
Graphite, variant on Seville Classics UltraHD 5-Piece Steel Garage Cabinet Storage Set With Height Adjustable Workbench, 10' Wide
White, variant on Seville Classics UltraHD 5-Piece Steel Garage Cabinet Storage Set With Height Adjustable Workbench, 10' Wide
current price $898.00

Seville Classics UltraHD 5-Piece Steel Garage Cabinet Storage Set With Height Adjustable Workbench, 10' Wide

4.6209 out of 5 stars
4.6209 out of 5 Stars. 488 reviews
Available for Shipping

Tom Ford Women's Goldie Shiny Black Sunglasses

Tom Ford Women's Goldie Shiny Black Sunglasses
Black, variant on Tom Ford Women's Goldie Shiny Black Sunglasses
Members-only price

Tom Ford Women's Goldie Shiny Black Sunglasses

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Buddy Buddy Fox Long Rope Dog Toy, $14.98

Buddy Buddy Fox Long Rope Dog Toy
current price $14.98

Buddy Buddy Fox Long Rope Dog Toy

2.8 out of 5 stars
2.8 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

NatureWell Hydrating Lip Masks, 3 pk., $16.98

NatureWell Hydrating Lip Masks, 3 pk.
current price $16.98

NatureWell Hydrating Lip Masks, 3 pk.

4.7692 out of 5 stars
4.7692 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Lifetime Envoy 126" Tandem Sit-On-Top Kayak, Paddles Included, $439.00

Lifetime Envoy 126" Tandem Sit-On-Top Kayak, Paddles Included
Blue, variant on Lifetime Envoy 126" Tandem Sit-On-Top Kayak, Paddles Included
Aurora Fusion, variant on Lifetime Envoy 126" Tandem Sit-On-Top Kayak, Paddles Included
Sunset Fusion, variant on Lifetime Envoy 126" Tandem Sit-On-Top Kayak, Paddles Included
current price $439.00

Lifetime Envoy 126" Tandem Sit-On-Top Kayak, Paddles Included

4.7252 out of 5 stars
4.7252 out of 5 Stars. 131 reviews
Available for Shipping

Embr Wave Cooling and Warming Wristband Luxury Bundle

Embr Wave Cooling and Warming Wristband Luxury Bundle
Rose Gold, variant on Embr Wave Cooling and Warming Wristband Luxury Bundle
Black, variant on Embr Wave Cooling and Warming Wristband Luxury Bundle
Members-only price

Embr Wave Cooling and Warming Wristband Luxury Bundle

4.2958 out of 5 stars
4.2958 out of 5 Stars. 71 reviews
Available for Shipping

2.60 CT. T.W. Cushion Cut Double Halo Diamond Ring in 18K Gold, $8,499.00

2.60 CT. T.W. Cushion Cut Double Halo Diamond Ring in 18K Gold
current price $8,499.00

2.60 CT. T.W. Cushion Cut Double Halo Diamond Ring in 18K Gold

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Garmin Forerunner 165 Smart Watch

Sam's Cash Offer
Garmin Forerunner 165 Smart Watch
Members-only price
Ends Feb 1

Garmin Forerunner 165 Smart Watch

4.4909 out of 5 stars
4.4909 out of 5 Stars. 55 reviews
Available for Shipping

Laifen SE High-Speed Hair Dryer, Choose Color

Laifen SE High-Speed Hair Dryer, Choose Color
Black, variant on Laifen SE High-Speed Hair Dryer, Choose Color
White, variant on Laifen SE High-Speed Hair Dryer, Choose Color
Members-only price

Laifen SE High-Speed Hair Dryer, Choose Color

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

DHC Perfect Pro Double Protection Glossy Black Mascara, 2 pk., $27.98

DHC Perfect Pro Double Protection Glossy Black Mascara, 2 pk.
current price $27.98

DHC Perfect Pro Double Protection Glossy Black Mascara, 2 pk.

3.2857 out of 5 stars
3.2857 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Tatcha The Essence, 5 fl. oz., $82.58, $16.52/foz

Tatcha The Essence, 5 fl. oz.
current price $82.58
$16.52/foz

Tatcha The Essence, 5 fl. oz.

Available for Shipping

Gillette Labs NFL Pittsburgh Steelers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges, $35.94

Gillette Labs NFL Pittsburgh Steelers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL Pittsburgh Steelers Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.6587 out of 5 stars
4.6587 out of 5 Stars. 1541 reviews
Available for Shipping

Wet Brush Original Detangling Brush Duo, $15.74

Wet Brush Original Detangling Brush Duo
current price $15.74

Wet Brush Original Detangling Brush Duo

4.2353 out of 5 stars
4.2353 out of 5 Stars. 34 reviews
Out of stock

Drunk Elephant Lala Retro Whipped Cream, 1.69 fl. oz., $48.48, $28.69/foz

Drunk Elephant Lala Retro Whipped Cream, 1.69 fl. oz.
current price $48.48
$28.69/foz

Drunk Elephant Lala Retro Whipped Cream, 1.69 fl. oz.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 4 reviews
Out of stock

Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 44mm Aluminum Case and Size, $319.00

Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 44mm Aluminum Case and Size
Midnight, variant on Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 44mm Aluminum Case and Size
Starlight, variant on Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 44mm Aluminum Case and Size
current price $319.00

Apple Watch SE 3 GPS + Cellular 44mm Aluminum Case and Size

4.5849 out of 5 stars
4.5849 out of 5 Stars. 53 reviews
Out of stock

Frequently Asked Questions

What categories are included in Sam’s Club Holiday Gift Guide?

Are there budget-friendly bulk gift options available?

Can I order holiday gifts online and pick them up in club?

Are the Holiday Gift Guide items exclusive or limited time only?

About Holiday Gift Guide

Holiday Gift Guide at Sam’s Club

Find everything you need this holiday season with Sam’s Club Holiday Gift Guide. From gourmet treats to décor and toys, our curated gift picks make gifting easy, thoughtful, and affordable.

Sam’s Club Holiday Gift Guide: Shop Smarter, Gift Better

This holiday season, make sure your gifts stand out—for quality, value, and convenience. Whether you’re buying in bulk or picking specialty items, Sam’s Club Holiday Gift Guide delivers curated selections that appeal to all budgets and tastes. From kitchen must-haves to top tech gifts, discover everything you need to make the holidays special for your loved ones—right here at Sam’s Club.

Gourmet Food & Treat Gifts

Delight loved ones with Member’s Mark gourmet chocolate truffle or even a pack of decadent sea salt caramel, artisan gift baskets, and chocolate boxes, holiday candies, and holiday-inspired beverages. These curated food gifts are perfect for party hosts, coworkers, or as festive stocking-stuffers—offered in generous, gift-ready packaging.

Toys, Games & Family Favorites

Bring joy to every member of the family with our holiday toys, board games, and budget-friendly stocking stuffers. Bulk selections make it simple to fill stockings, address classroom gift exchanges, or prep for secret Santa stacks. Surprise your kids with a Jump N Play Rainbow Bounce House or Sony PlayStation 5 Console Slim Disc edition, or select from our huge selection of toys featuring dolls, LEGO, character toys and much more.

Home & Entertaining Presents

Upgrade someone’s holiday hosting game with decor that glows and gifts that impress—from flameless candles to entertaining platters, festive pillows, and seasonal throws. Stylish yet functional, these presents fit perfectly into any holiday home setup.

Apparel & Cozy Accessories

Keep everyone warm and festive with holiday-themed sweaters, skirts, gloves, and slippers. Cozy attire in accessible price points that makes gifting practical and seasonal.

Why Choose Sam’s Club for Holiday Gifts?

Curated and Exclusive – Handpicked holiday gift ideas and seasonal favorites you won’t find anywhere else.

Bulk-Friendly – Save more when you buy gift sets, multi-packs, or family-sized assortments, making holiday gifting easier and more affordable.

Smart Value – Get premium quality and thoughtful presentation without the premium price tag, perfect for holiday budgets.

One-Stop Shopping – From food and drinks to décor, clothing, and cozy essentials, Sam’s Club has everything you need to check off your entire gift list in one trip.